Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Koruyucu Meleğiniz Konuşuyor

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Koruyucu Meleğiniz Konuşuyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugün, arkadaşımla kitapçıya girdik, ona göstermek hatta aldırmak istediğim bir kaitap vardı. Onu ararken, bu kitap çarptı gözüme..Kitapçıya girdiğimde, kitapların beni çağırmasını beklerim. Sanırım bu kitap beni daha oraya gitmeden çağırdı . Görür görmez elime aldım, bu sefer kitap, ''beni ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Koruyucu Meleğiniz Konuşuyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-12-2007, 01:01 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough
Standart Koruyucu Meleğiniz Konuşuyor

Bugün, arkadaşımla kitapçıya girdik, ona göstermek hatta aldırmak istediğim bir kaitap vardı. Onu ararken, bu kitap çarptı gözüme..Kitapçıya girdiğimde, kitapların beni çağırmasını beklerim. Sanırım bu kitap beni daha oraya gitmeden çağırdı . Görür görmez elime aldım, bu sefer kitap, ''beni al'' demeye başladı . Önce içine göz gezdirdim, sonra arka kapağını aldım ve kaçınılmaz son, kitabı aldım! .. Konu zaten benim ilgi alanımda olduğu için tereddüt bile etmedim:)). Daha ilk sayfalardayım ama tavsiye etmem gerektiğini hissettim. Sizlere arka kapak yazısını veriyorum ,çekerse siz de okuyun derim..

Bir şey dilerken dikkatli olun… çünkü KESİNLİKLE GERÇEKLEŞECEKTİR!

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişinin dilekleri gerçekleşiyor, sizin dilekleriniz de kolayca gerçekleşebilir.

Evrenden neyi nasıl isteyeceğinizi öğrenmeniz yeterli. Koruyucu meleğinizi çağırmak için içinize seslenin;

o, dileğinizi sevinçle gerçekleştirecektir. Sevgi, bolluk, güç, şans veya başarı…. Ne dilerseniz dileyin, sizin olacak.

Hem de neredeyse hemen. Jonathan Cainer’e sorun, evrenin cömertliğini size anlatsın. Hayatınızı sonsuza

dek değiştirmek için gereken tek şey, içinizdeki koruyucu meleği dinlemek ve onun yardımıyla en doğru dileği dile getirmek….

Bir şey dilerken dikkatli olun….

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-12-2007, 01:19 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light
Standart Ynt: Koruyucu Meleğiniz Konuşuyor

güzel bir kitaba benziyor okuduktan sonra bizlerle paylaşırmısın fatale?arka kapaktaki yazı gibi ilgi çekici şeyler yazıyor mu? dusun
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-12-2007, 01:43 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Sevgili fatale kitap çok ilgi çekici geldi sağol iyiki paylaştın bizlerle ve şöyle bir nette bu kitabı araştırmak istedim yani yorum varmı diye bakim dedim ve akşam gazetesinde yazan bir yazı buldum.Sizlerle paylaşmak istedim.
Bir koruyucu meleğin ağzından hayata dair planlarınıza nasıl ulaşabileceğinizi dinlemeye ne dersiniz? Siz, o koruyucu meleğe isterseniz ‘iç ses’ de diyebilirsiniz tabii...

The Secret (Sır) filminden size söz edeli birkaç hafta oluyor. Ne diyordu film? "Evreni bir katalog gibi düşünün, içinden ne isterseniz dileyin, sizin olacaktır." Ne yapmak gerekiyordu bunun için? Gerçekten istemek, minnettar olmak... Film, çekim yasası prensi- bine dayanıyordu ve sırrı bizimle paylaşıyordu. E tabii, o yazının ardından birçok okuyucu e-postası geldi bana. Nereden bulup da izleyelim sorusunu yeterince yanıtladığımı sanıyorum...

Ben hala The Secret'la uğraşırken; zannedersem evren de bana "bak bir de şu var" dedi. Çünkü sıradan bir günün sıradan bir anında pek de alakam olmayan bir web sitesinde vakit öldürürken "Koruyucu Meleğiniz Konuşuyor" isimli bir kitabın tanıtımını tıklamış bulundum. "Bir şey dilerken dikkatli olun..." di yordu, "çünkü kesinlikle gerçekleşecektir..." Elbette önce "Hayda" dedim, "bu bizim prensip değil mi? Çekim yasası yani..." Kitabı yayınevinden istedim ve derken bir gün sonra da kuzu gibi masamda yatarken buldum.

İşi gücü bırakıp sabahtan açtım kitabı. Yaklaşık beş saat sonra da size bu köşe yazısı aracılığıyla yeni öğrendiğim bilgileri aktarıyorum... Kitabı yazan Jonathan Cainer. Hayatta ne istiyorsa elde ettiğini söylüyor. Otuz seneden fazla bir süre de "nasıl oldu da her isteğim gerçekleşti?" sorusuna kafa patlatmış ve derken birden bire İngiliz basını "evrene ısmarlama" konusuna iyice yoğunlaşınca, Cainer'a de danışır olmuşlar konuyu. O da bu kitabı yazmış, yani aslında başta yazamamış, nereden ve nasıl başlayacağını, ne türde bir yazı kaleme alırsa aklından geçenleri tam olarak ifade edeceğin bilememiş...

Derken kitabı koruyucu meleğin ağzından yazmaya karar vermiş. Pek de şahane olmuş. Cainer hepimizin bir koruyucu meleği olduğunu söylüyor. Buna siz melek demeyebilirsiniz, inandığınız, size doğru yolu gösteren, yardım istediğinizde size o nereden geldiğini anlamadığınız bir biçimde yolu gösteren iç ses olarak da kabul edebilirsiniz: "Beni bir astral oda servisi olarak düşünebilirsin. Ruhsal kahyayım ben, bir ezoterik cinim. Ha, unutmadan söyleyeyim, 7 gün 24 saat yanı başındayım. Uzaklaşmam bile, yalnızca uyuklarım. Ama bana seslendiğin nanosaniyede, derhal uyanırım." (sf:26)

Nasıl? Bu sözler sizi heyecanlandırmaya yetti mi? Kiminiz içinse tamamen bir saçmalık bu, ona da tamamım ben, merak etmeyin. Ama bir kez bu sırra kulak verince, bir kez inanmaya karar verince işler değişiyor...

Koruyucu melek tümüyle detaylı isteklerde bulunmak yerine bir plan/ proje geliştirmemizi salık veriyor kitap boyunca. Böylesinin daha ulaşılabilir olduğunu söylüyor. Belirli bir isteğimizi içten arzu etmenin yanında bu plan için kendimizin tam olarak ne yapabileceğini fark etmek, hatta yazarak yapabileceklerimizi bulmak ve sonra da melekten kalanı için yardım talep etmenin öneminden söz ediyor.

Mantıklı tümcelerden biri de şu, "İstediğim şey ihtiyacın olanı dilemendir! Ve ne istediğin ile neye ihtiyacın olduğu arasındaki farkı bilmiyorsan, bu farkı bilmeni istiyorum!" (sf: 145)

Koruyucu Melek, tıpkı The Secret'ta olduğu gibi neyi, nasıl isteyeceğimizi de anlatıyor.

İçinizde istediklerinizi başarabileceğinize, elde edebileceğinize dair bir güç biraz olsun varsa, bu kitap size yol gösterecektir. Hadi bakalım, kolay gelsin...

(Koruyucu Meleğiniz Konuşuyor, Jonathan Cainer, Çeviren: Yasemin Tokatlı, Meta, 2006)

Alıntı:akşam gazetesi yazar ece arar
Alt 26-12-2007, 01:55 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Tabi ki Duru'cuğum seve seve . Ama öncelikle benim yol almam lazım tabi kitapta:) Sana içindeki başlıkları yazayım, belki fikir edinebilirsin.

1- Meleğinizle tanışın..
2- Senin İçin Ne yapabilirim?...
3- Benimle Nasıl Konuşmalısın?..
4- İşaretler ve Sinyaller..
5- Kuşkunun Görkemi..
6- Pozitif Düşünceler, Pozitif Tavırlar..
7- Bakış Açıları Ve Öncelikler...
8- Koruyucu Melekler Ve İnsanlar Hakkında..
9- Yardım Almanın İyi Yolları..
10- Meleklerin İşe Karışmasını İstemek..

Birinci başlığın iki paragrafını da yazayım hemen.

MELEĞİNİZLE TANIŞIN

İzninle, kendimi tanıtayım. Senin ruhsal rehberin, psişik hizmetkarın, görünmez kahyanım ben. Kozmosla bağlantın, evrenle ilişkili tüm işlerinde kişisel aracınım.Varlığım tek bir amaca hizmet eder: Senin dileklerini gerçekleştirmek.Dualarını yanıtlamak ve evrene ısmarladığın şeyleri yerinde getirmek için buradayım.

Şimdi, başka tek bir söz daha etmeden açıklamam gereken bir şey var.Seni ben yaratmadım ve sen de benden sorumlu değilsin.Yüce yaratıcı ile benim aramda bana has, derin ve özel bir ilişki var; tıpkı senin gibi. Neye inanıyorsan ona inanırsın. neye inanmıyorsan ona inanmazsın. Bu kitap boyunca, senin bazı kişilerce 'İlahi Olan'' a ait mevcut bakış açını hiçbir şekilde etkilememem veya değiştirmemem büyük önem taşıyor. Ancak bunu anladığın takdirde, seninle konuşmaya devam edebilirim.Anlaştık mı? İyi. Öyleyse,derhal işe koyulalım..

Alt 26-12-2007, 02:02 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Duru'cuğum, ben mesajı yazarken göndermişsin yazını.Şimdi okudum.Çok teşekkür ederim sana super Benim yoluma da ışık tuttun. Ayrıca araştımacı yönüne de hayran oldum ..
Alt 26-12-2007, 02:04 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Teşekkürler fatalecim bende arkadaşlarının tavsiyesi üzerine bilinçaltının gücün okuyacam.Sen belki ben kitabı alıp bitirene kadar okumuş olursun Başlıklarıda yazmışsın çok sağol
Alt 26-12-2007, 02:06 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Asıl ben teşekkür ederim bizlerle paylaştığın için canım...

Alıntı:
fatale Nickli Üyeden Alıntı
Duru'cuğum, ben mesajı yazarken göndermişsin yazını.Şimdi okudum.Çok teşekkür ederim sana super Benim yoluma da ışık tuttun. Ayrıca araştımacı yönüne de hayran oldum ..
Alt 26-12-2007, 02:47 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

uzun süredir ayrı kalmıştım siteden..heyecan içinde daldım..
hepinizi çok özledim arkadaşlar
ellerine sağlık fetale...tam benlikmiş bu kitap..en kısa zamanda okurum umarım..
Alt 26-12-2007, 03:35 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Arayı açmayalım Hülyaa'cım . Burası o kadar zengin ki, kaçırılmaması gerek ..Sen de en yakın zamanda oku ki , fikirlerimiiz paylaşalım Sevgiler
Alt 26-12-2007, 04:19 PM   #10 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

bu gün farklı arkadaşım daha kitabı bana önerdi..

bide sizlerin yorumları burada karşıma çıkınca dedim bir hikmet var konuyla alakalı...

mutlaka kitabı okumak lazım bu durumda... super

teşekkürler..

Bookmarks