Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

Zero Limit

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar Zero Limit Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-hatti-89.html...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Zero Limit

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-02-2010, 05:34 PM   #251 (permalink)

kurbaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 216
16 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kurbaga is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Zero Limit

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-hatti-89.html

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kurbaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2010, 06:15 PM   #252 (permalink)
senarist
Guest

gerçekten güzel bir yöntem bunu deneyeceğim.aslında bizim durumumuz gerçekten çok önemli çünkü sen iyi hissedersen eğer karşıdaki iyi hisseder ama olumsuz olursan karşındaki de olumsuz olur her şey sende biter sen insanlara nasıl davranırsan onlarda sana öyle davranır.
Alt 09-02-2010, 11:28 PM   #253 (permalink)
Teğmen

mavihuzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 614
145 Mesajinıza toplam 758 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavihuzur is an unknown quantity at this point

"Birine karşı tepki gösteriyorsanız içinize dönüp sormalısınız niye diye " deniliyor bunun her zaman bi cevabı olmayabilir. Yani birini çok kıskanırsınız bu yüzden o kişiyi sevmiyorsunuzdur. Değil mi?

Sevmedikleriniden Boşuna SEVGİ Beklemeyin...
mavihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2010, 09:49 PM   #254 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Tekrarladıktan sonra hissettiğimi de yazayım ;

Seni seviyorum ağızda
Özür dilerim boğaz çakrasında
Lütfen beni affet kalp çakrasında
Teşekkür ederim güneş çakrasında

Ağızdan başlayarak aşağıya doğru iniyormuş gibi hissettiriyor :))
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2010, 05:26 PM   #255 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 6
31 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beertouch is an unknown quantity at this point

merhabalar
sitede yeniyim. bu yontem gercekten dikkatimi cekti ve uygulamaya karar verdim. benimde icimden atamadıgım ve kızgın oldugum bikac kişi var. umarım ise yarar.
burda yazılanları okuyunca aklıma michale jackson ın bir sarkısından alıntı yapmak geldi

I'm Starting With The Man In The Mirror
I'm Asking Him To Change His Ways
And No Message Could Have Been Any Clearer
If You Wanna Make The World A Better Place
Take A Look At Yourself, And Then Make A Change

aynadaki adamla baslıyorum
ondan tutumunu degistirmesini rica ediyorum
ve hiçbir mesaj daha acık olamaz
dunyayı daha iyi bir yer yapmak istiyorsan
kendine bir bak ve bir degisim yap

sevgiyle kalın...
Alt 17-04-2010, 11:42 AM   #256 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough

arkadaşlar kitabı okuyup gerçekten faydasını gören var mı çok merak ediyorum,kitabın peşine düşmeden yoruma ihtiyacım var çünkü içimde hala birilerine karşı öfke var.sizleri seviyorum,özür dilerim lütfen beni affedin teşekkürler:)
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2010, 11:47 AM   #257 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Kitabın çalışmalarını sitedeki mesajlar yoluyla uzun zamandır yapıyor olsam da, okumaya dün başladım. Mutlaka herkesin okuması gereken bir kitap, şahane bilgiler var içinde.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-05-2010, 07:04 PM   #258 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

arkadaşlar bir sitede hooponopono mp3 ü paylaşmışlar. daha önce yazan oldu mu bilmiyorum ama belki benim gibi görmeyenler vardır =))

www.simdidegis.com/urun/yaratici-imgeleme----ozel-urun.htm
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2010, 11:17 PM   #259 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

ben anladığımı yazayım:

ben soruna odaklanarak yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. o sözcükler ruh halini düzeltip sorunlu yerleri temizliyor sadece. yani sorunu düşünüp yoğunlaşıp onu büyütmüyorsun. sözcüklerle senin keşfedemediğin ne sorunun varsa içinde neler soruna neden oluyosa onlar iyileşiyor.

bunları söyledin yapıyor musun dersen. başlarda denedim ama sözcükleri tek başına söylemek anlamsız geldi. ben dua etmeye çalışıyorum daha çok. hedefi belli olunca daha rahat oluyor. Allaha söylüyorum seni seviyorum Allahım diye =)) bütün sözcükler onunla yerine oturuyor sanki. bu da bize verilmiş bir nimet =))
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2010, 03:16 PM   #260 (permalink)

Tesekkür: 8
10 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esyu_es is an unknown quantity at this point

herkese selam... bugün bir kaç kez Viddler.com - Ho'oponopono Meditation Mantra and Prayer - Uploaded by thereisaway linkteki videoyu dinlerken başımın üstünde ve vücudumda bir ağırlık hissetim sizce bu neden olabilir ben ingilizce bilmiyorum bir kaç kelimenin dışında.. yorumlarınızı bekliyorum.. şimdiden teşekkür ederim sizi seviyorum...:)
esyu_es isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
hooponopono, joe, joe vitale - zero limit, kitaplar, limit, vitale, www.hayatimdegisti.com, zerolimits