Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: rak_star_21 Nickli Üyeden Alıntı pamukcugum 17 aralik taki fotoraf ve yazi beni etkiledi.Bir yerde de Mevlana dan soz etmissin.Onun eserlerini okudugunu dusunuyorum.Onun eserlerini okuyan mutlulugu buluyor.Ruhun bir pamuk tanesi kadar temiz,beyaz ve saf olmasi dileklerimle merhaba canım beğendiğine çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

İçimizdeki Kapıları Açmak - Eileen Cady

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-12-2008, 08:47 PM   #131 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
rak_star_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
pamukcugum 17 aralik taki fotoraf ve yazi beni etkiledi.Bir yerde de Mevlana dan soz etmissin.Onun eserlerini okudugunu dusunuyorum.Onun eserlerini okuyan mutlulugu buluyor.Ruhun bir pamuk tanesi kadar temiz,beyaz ve saf olmasi dileklerimle
merhaba canım beğendiğine çok mutlu oldum :) Tasavvufla ilgili eserleri okuyorum ancak sevgi bakış açısısını esas alan,objektif ve öğretici eserleri :)Evet Mevlana ile ilgili uzun süredir herkesin bildiği kadarıyla olan bir bilgim vardı, ancak tam olarak incelemeye ve ciddi anlamda eser okumaya "tam dipteyken" geçen sene başladım hatta bu güzel siteyle tanışmadan birkaç ay önce Mesnevi ye başlamıştım, ancak çok yavaş ilerliyor ,çok iyi bir tercüme ama Mesnevi anlam itibariyle kendisi ağır ve yüksek bir bilinçle okunması gereken bir eser,Ben o zaman okumaya ara verdim ,şimdi tekrar baştan başlayacağım sanırım şu anki bilincimle ve bakış açımla görmek istiyorum :)
Tam da onun rahmete kavuşmasından 1 gün sonra konuşmamız ne güzel denk geldi,O'nu anlayabilmek çok başka bir duygu ,yani bir gizemi keşfetmek ,arkası ışık olan bir kapıyı aralamak.O'nu ve eserlerini çok daha fazla anlayabilmek istiyorum.
Dileğin için çok teşekkür ederim canım, bu kadar güzel ve değerli bir dileği çok güzel farkındalıkları ve ruhu olan biri yapabilir,anlamını bilerek ..

Kalpten sevgilerimle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2008, 07:55 PM   #132 (permalink)
Binbaşı

1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

19 Aralık: "Bu, bir eylem yaşamıdır, bir değişim yaşamıdır. Atalete izin verme, çünkü sen atıl olduğun zaman durgun bir kısır döngünün içine kolayca girebilirsin. Senin kendi ruhsal işini yapıyor olman gerekiyor. Kendi yolunda kendi kişisel arayışını gerçekleştiriyor olman gerekiyor. Nerede değişim gerektiğine bak ve o değişimi oluşturabilmek için gereken eylemi gerçekleştir. Eğer değişim rahatsızlık veriyorsa bil ki, ne kadar çabuk gerçekleşirse o kadar kolay olur. Bir bandajı hızla çekmek, yavaşça çekmekten daha az acı vericidir. O nedenle, ne yapılması gerekiyorsa, çok fazla düşünerek vakit kaybetmeden yap. Yeniye doğru o adımı tereddüt etmeden at ve sadece bil ki yenide, arkanda ve geçmişte bıraktığından çok daha harika şeyler olacak. Değişimle birlikte yaşam da gelir, dolu dolu ve muhteşem bir yaşam. Bu sana uzatılıyor. Onu al ve onun için sonsuz şükran duy."

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Alt 19-12-2008, 10:29 PM   #133 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Galiba en önemlisi degişimi istemek ve vazgeçmemek,cok kolay oldugunu söyleyemiycem,ilk başlarda zihniniz sizi delirdiginize inandırmaya calısıyor ben ilk zamanlarda kendime tamam işte sonunda delirdin diyodum bir catışmanın ortasında kaldım ve yeniyle eskinin arasında savaşta yeninin yanında yer aldım ve inanın cok yol kat ettim.hersey niyetle başlıyor.ilk iş degişmeye niyet edin.pamukcum bugünki yazı beni ilk basladıgım zamanlara götürdü.kendime kocaman bir aferinn
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-12-2008, 10:19 AM   #134 (permalink)
Binbaşı

20 Aralık: "İlk önce krallığı ara, her şeyde önceliğe Beni yerleştir ve ondan sonra her şey sana gelecektir. Bu sözleri biliyorsun ama onlar için ne yapıyorsun? Onları yaşıyor musun? Tanrı'nın yolları yaşamında öncelikli mi? Benimle başbaşa geçirdiğin zaman sana her şeyden daha anlamlı geliyor mu? Sükunet içinde kalmaktan hoşlanıyor musun, sükunet sana rahatlık mı rahatsizlık mı hissettiriyor? Her zaman bir şeylerle meşgul olmayı mı istiyorsun, zihnini ve bedenini sakinleştirmek sana zor mu geliyor? Sessizliğe tahammül edemeyen milyonlarca ruh var bu dünyada. Onların etrafında devamlı hareket ve gürültü var. Onlar, ilk aramaları gerekenin Benim krallığım olduğunu, yaşamlarında öncelikli yere Beni koymaları gerektiğini bilmeyenlerdir. Onlar içte ve dışta huzursuz ve kıpır kıpırdırlar. Sana söylüyorum, birlikte olduğumuz zamanlardaki huzur ve sükunet gürültülü bir dünya için çok kıymetlidir. Onları ara, bul ve o anların içinde kal."

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 21-12-2008, 11:14 AM   #135 (permalink)
Binbaşı

21 Aralık: "Kendinin, kendi gücünün ve becerinin ötesinde yaşamayı öğren ki diğer insanlar da senin içinde ve senin aracılığınla çalışanın Ben olduğumu gözleriyle görebilsinler. Böylelikle, inancı ve imanı olmayan ruhlar da kelimelerle değil, direkt olarak sergilenen bir yaşamın kendisiyle Beni öğrenecekler. Sen bu şekilde yaşamadıkça, Benim senin rehberin ve yoldaşın olduğumu, yaşamını Bana ve Benim hizmetime adadığını gösteriyor ve bildiriyor olamazsın. Ayağını yerden çekip, Benim seninle olduğumu ve hiçbir zarar görmeyeceğini bilerek, mutlak inanç ve güvenle derin sulara yüzmelisin. Sen bu konuda bir şeyler yapmaya istekli olmadıkça bunun böyle olup olmadığını bilemezsin. Kolayına kaçmaktan ve güvenli oynamaktan vazgeç ve sen Bana teslim olduğunda, idareyi Benim almama izin verdiğinde neler olacağını sana göstermeme izin ver."

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 22-12-2008, 02:04 AM   #136 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

uzun süredir hissetmek istediklerimi hissettim paylaşım için teşekkür ediyorum .. bu sitedeki herkesi çok seviyorum .. haa bu aada resimler ve gifler çok hoş anlatıma farklı bir renk katmış .. hepsini kopyaladım :d
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2008, 08:08 PM   #137 (permalink)
Binbaşı

22 Aralık: "'Verdikçe alırsın' Bunlar yalnız sözcük değil. Bunlar kanundur. Sen onları yaşadıkça ve onları eyleme döktükçe, ne kadar iyi işlediklerini de göreceksin. Sen sahip olduklarından vermeye başladıkça, sana çok daha fazlasının verildiğini göreceksin. Hiçbir şeyden korkma, hiçbir şeyi tutma, yalnızca ver ve yaşamaya devam et. Açık, cömert bir kalp her şeyin en iyisini sana çeker. Bırak kalbin açık olsun, cömert olsun ve hiçbir şeyi tutma ki vermenin ruhu daima orada olabilsin. Vermen gerekenin kıymetini takdir et ve sonra da ver, ne olursa olsun ver, çünkü her hediye verildiğinde, bu bütünün tamamlanmasına yardımcı olur. Başka birinin hediyeleri senden almasını bekleme, sen sahip olduklarını vermek için hevesli ol. Sen bunu yaptıkça, puzzle'ın parçalarının yerine oturup bütün resmi oluşturması gibi bunun da bütünün içinde uygun olan yerine yerleştiğini göreceksin."

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 22-12-2008, 11:24 PM   #138 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
Pamukk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

22 Aralık: "'Verdikçe alırsın' Bunlar yalnız sözcük değil. Bunlar kanundur. Sen onları yaşadıkça ve onları eyleme döktükçe, ne kadar iyi işlediklerini de göreceksin. Sen sahip olduklarından vermeye başladıkça, sana çok daha fazlasının verildiğini göreceksin. Hiçbir şeyden korkma, hiçbir şeyi tutma, yalnızca ver ve yaşamaya devam et. Açık, cömert bir kalp her şeyin en iyisini sana çeker. Bırak kalbin açık olsun, cömert olsun ve hiçbir şeyi tutma ki vermenin ruhu daima orada olabilsin. Vermen gerekenin kıymetini takdir et ve sonra da ver, ne olursa olsun ver, çünkü her hediye verildiğinde, bu bütünün tamamlanmasına yardımcı olur. Başka birinin hediyeleri senden almasını bekleme, sen sahip olduklarını vermek için hevesli ol. Sen bunu yaptıkça, puzzle'ın parçalarının yerine oturup bütün resmi oluşturması gibi bunun da bütünün içinde uygun olan yerine yerleştiğini göreceksin."

Shamanic de dünkü seminerde bu konuyu anlattı,gerçekten de verdikçe kat kat size geri döndüğüne tanık oluyorsunuz..
Teşekkürler pamukk...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2008, 08:09 PM   #139 (permalink)
Binbaşı

23 Aralık: "Bana, muhteşem ve harika oluşumlarımı senin içinde ve senin aracılığınla gerçekleştirebilme şansını ver. Sınırsız sevgimin, sınırsız bolluğumun, muhteşem ve harika oluşumlarımın, mucizelerimin gerçekleştiğinin vizyonu daima gözünün önünde dursun. Yeni cenneti ve yeni dünyayı, Benim irademin gerçekleştiğini, dünyada huzurun ve barışın, uyumun ve herkese karşı iyi niyetin olduğunu hayal et. Oradan dünyaya ışığın taşıp yayıldığı, huzurun ve barışın hüküm sürdüğü büyük şehirleri hayal et. Bu vizyonu hiçbir zaman kaybetme, çünkü sen bu vizyonu net ve berrak bir şekilde gözünün önünde tutarak, onun eterik plandan dünyaya inmesine yardımcı olabilir ve dünya planında, bütünün tanık olacağı şekilde, muhteşem oluşumların gerçekleşmesini sağlayabilirsin. Bu vizyon ne kadar berrak olursa gerçekleşmesi de o kadar çabuk olacaktır. Gözlerin açıldığı ve ne yapman gerektiğini bildiğin icin sonsuz şükran duy. Şimdi, onu düşünmeyi bir kenara bırak ve gidip gerçekleştir!"

-- Dr.Mikao Usui --
Alt 24-12-2008, 08:18 PM   #140 (permalink)
Binbaşı

24 Aralık: "Değişimlerin gerçekleşme hızı seni çok şaşırtacak. Çok uzun zamandır bu değişimler için hazırlanıyorsun. Çağlar boyu, gün gün, ay ay, yıl yıl, bu değişimlerin gerçekleşebilmesi için sahneyi büyük bir sabırla hazırladım. Değişime uyabilmen ve hazırlanabilmen için sana her fırsat verildi o yüzden kolayca ilerleyebilmen lazım. Bu bir bilinçlilik ve gerçekleşen her şeye uyum meselesidir. Mesih bilincinin farkındalığında olan ruhlar birbirlerine çeliğin mıknatısa çekilmesi gibi çekiliyorlar. Bunun farkına zamanında varamasalar bile zaman ilerledikçe bu onlar için netleşecektir. İşte ruhları devamlı çoğalarak birbirine çeken bilinçlilik budur ki böylece siz hepiniz içinizdeki Mesihin farkına varabilirsiniz. Bu farkındalık için sonsuz şükran duy."

-- Dr.Mikao Usui --

Bookmarks

Etiketler
eileen cady, gunluk, icimiz, icimizdeki kapilar, kapilar, kapilari acmak, kitap, oneri, pamuk