Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kilo Verme(Güven)

Uyarılar

Kilo Verme Güven New Age

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kilo Verme(Güven) Kilo Verme Güven New Age Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız shamanic, çok teşekkür ederim ilginiz için :) ben henüz bugün dinlemeye başladım ego ve suçluluğu. yararlarını göreceğime inanıyorum. mp3 lerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler :) 96...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kilo Verme(Güven) telkin cd indir izle İstanbul Kilo Verme(Güven) nerededir kimdir Kilo Verme(Güven) çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kilo Verme(Güven) hipnoz Kilo Verme(Güven) olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kilo Verme(Güven) hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kilo Verme(Güven) kuantum düşünce kitap haberi

Kilo Verme Güven New Age

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-01-2008, 11:40 PM   #51 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aylin106 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kilo Verme Güven New Age

shamanic,
çok teşekkür ederim ilginiz için :)
ben henüz bugün dinlemeye başladım ego ve suçluluğu. yararlarını göreceğime inanıyorum. mp3 lerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler :) 96

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

aylin106 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2008, 12:27 AM   #52 (permalink)

aylin106 is an unknown quantity at this point

sonunda yüklemeyi başardım :) çok teşekkür ederim yardımınız için
yüklediğim mp3 4 dakika 18 saniye , tamamı mıdır yoksa devamı vardı da ben bir kısmını mı yükledim?
aylin106 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2008, 12:46 AM   #53 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

rica ederim.. iyi günlerde dinleyin..

sonuçlarını bizimle paylaşırsanız seviniriz ...

lakin.. benim yüklediğim kilo verme güven new age dosyası winamp ta 10.05 olarak gözüküyor..
uyarınız üzerine rapidden indirdim yine aynı şekilde...

bilginize..

sevgiler..
Alt 15-01-2008, 11:32 AM   #54 (permalink)

ozelimmm is an unknown quantity at this point

Merhaba Atakan bey birşey sormak istiyorum:
ben ego ve suçlluluk dinliyorum bu gün 5.gün ve dünde kilo verme telkinini ve kendine güven telkinini ekledim listeme... ben kilolu olan biriyim ve bu telkinlere ulaşmadan önce kararlı ve uzun sürecek bir diyete başlamıştım 6 kilo vermiştim ancak 2 gündür aşırı bir iştah patlamasıyla karşı karşıyayım anlam veremedğim şekilde bu durumun kilo verme ve kendine güven telkiniyle birlikte ortaya çıkması beni düşündürdü
Telkinleri gece uyurkende dinliyorum ama dün geceki kabusum beni bundan vazgeçirmek üzere... bu noktalarda bilgilenmek istiyorum şimdiden teşekkürler...
ozelimmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2008, 12:54 PM   #55 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar atakan bey şu an online gözükmüyor ben cevap vereyim.. eklemek istediği bir şey olursa devam edecektir...

sizin için problem gibi gözüksede ben sevindim bu tarz etkiler yaşamanıza..
nedenine gelince bilinçaltınız telkinleri kabul ediyor.. aşırı direnciniz yok anlamında...

yemek yediğinizi için suçluluk duyuyormuşsunuz ve bu duygu özgür kalmaya başladığında yeme alışkanlığınız kendini göstermeye başladı...

gerçi birazerken olmuş ama 4 telkini dinlemeye başladınız madem devam edin aynı şekilde...

telkinlerin amacı doğru davranışları kazanmak olduğu için öncelikle kendinize olan sevginizin ve saygınızın artması ile başlangıç gösterir..

kendimizi sevdikçe zararlı şeyleri (kilo verme için) yemez içmez sağlıklı beslenerek ideal formumuza kavuşuruz..

diyet v.b çalışmalar yaparken kendimizi bastırırız.. canımız istediği halde yemez yersek te suçlu hissederiz..
suçladıkça kendimizi çirkin görür kısır döngüyü devam ettirirz.. halbuki sağlıklı yaşam tarzına sahip olduğumuzda
su içmek bize yarar getirir.. ve bunun için kendimizi suçlamaz mutlu oluruz.. doğru şekilde beslenerek kendimizi iyi hissettikçede aynı mutluluk tüm hücrelerinize yayılır..

kaç yaşındaysanız o kadar yıllık bir birikmişliğiniz var bilinçaltınızda..
şimdi çözülmeler yaşarken bi yerlerden çıkacak bunlar..
çekirdek yiyince nasıl ertesi günlerde çıkan sivilcelere katlanırız.. onun gibi.

bilinçaltınıza attığınız yanlışlıklar yediğiniz çekirdekler.. telkinler vucudunuzun arıtma sistemi.. kabuslar da çıkan sivilceleriniz..

vazgeçerseniz.. arıtma sistemini durdurmuş olursunuz.. geçici yaşadığınız rahatlama bir daha korkularınız ile karşılaşmayacağınız anlamına gelmiyor ki..

başlamışken sabırlı olarak devam etmenizi öneririm..

ayrıca telkinlerin size direkt fayda sağlayacak etkileri de var(diğer etkiler de yararlı ama şu an farkında değilsiniz)..
suçluluk telkini ile metabolizmanız hızlanacak ve kilo vermeniz kolaylaşacak..

sevgiler..

Alt 15-01-2008, 03:24 PM   #56 (permalink)

Teşekkür ederim cevap için... bugün umutsuzluğa kapılmıştım tüm olanlardan sonra yine ilaç gibi geldi cevaplarınız ben devam ediyorum dinlemeye 2 ye düşürdüm ego ve suçluluk dinleyeceğim... umarım bi sakıncası yoktur tekrar 2 ye düşürmemin... sevgiler
Alt 16-01-2008, 09:13 AM   #57 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sdcrmn is an unknown quantity at this point

Ben de etki görememekten muzdaribim. 2 aydır dinliyorum sadece ilk 2 gün suçluluk hissettim yediklerimden. Onun dışında bahsedilen etkilerin hiçbirini yaşamadım. Kilo da veremedim aksine aldım... Etkileri hissetmemem acaba bilinçaltımda bir değişiklik olmadığı anlamına mı geliyor? Bunca dinlemem hiç mi etki etmedi yani
sdcrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2008, 12:12 PM   #58 (permalink)

merhaba sdrcnm, açıkçası bende1 kilo aldım 2 günde tam karar vermiş ve kilo vermeye başlamışken destek olacağını düşündüğüm bu telkinin sanırım yan etkisini görüyorum ama ego ve suçlulukla devam ediyorum.. inancım devam ediyo ama verdiğim 6 kiloyu almak istemiyorum ama devam gelişmeleri yazarım
Alt 16-01-2008, 07:21 PM   #59 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

bilinçaltımızı bir toprak gibi düşünelim..
telkinler ve günlük kilo vermeniz ile alakalı hisleri düşünceleri ve duyguları yada başkalarının yorumlarınıda tohumlarınız..

değişimi kabul edişiniz toprağınızın verimi..

neler ekiyoruz;

telkinler ile sağlıklı yaşamayı ve vücuzmuzun sağlıklı bir şekilde forma girdiğini..

hala kilo veremedim..
verdiklerimide alıyorum..
ben bu kilo işini ne denediysem halledemdim..
bu telkinler işe yaramadı
aa bide üstüne kilo aldım..
öfff aynadaki halime bak..
bu diyet te bi işe yaramadı..
ömür boyu diyet mi yapıcam..
ayşeye bak incecik.. kadın ne yase ince kalıyo..
keşke benim metabolizmamda öyle olsaydı.. ben su içsem kilo olarak yapışıyo..
aman yesemde yemesemde şişmanım işte.. yiyimde öyle şişman kalayım bari..
selmaya bak kendi yağ tabakalrına bakmadan bana kilolusun dedi.. gıcık şey nolucak dönde aynaya bak sen.. hayret bişey..

ortalama bi gün içinde aklınızdan niyet ettiğiniz konu ile ilgili nler düşündüğünüz hakkında bir istatisk tutmanızı istiyorum..
ben bilinçaltının gücüne innaıyorum.. diyelimki telkinler bir işe yaramadı.. sizin bunca isteğiniz çabanızdamı bir işe yaramadı..
bu noktada düşünmemiz gerekiyor.. toprağımıza neler ekiyoruz..
günde bir kez olumlu niyet 5 kez de telkinler sayesinde olumlu niyetin tohumlarını toprağa gömdük diyelimki..
ama tek ektiiğiniz bu mu.. bu diyosanız siz haklısınız.. bunca bilimsel çaba boşuna o zaman.. bende yanınızda yer alıcam..

ektiğiniz şişmanlık kalıpları ve kilo alıyorum tohumları yoksa eğer haklısınız evet..

aktiğiniz tohumun yeşermesini beklemeden bu şekilde kestirip atmayın bence..

daha başka bir örnekle.. taksiye bindiniz.. (bilinciniz)
şöför (bilinçaltınız)
gideceğiniz adres a noktası (hedefiniz)

siz adresi verdiğiniz anda o yola doğru hareket başladı..
karşınıza kırmızı ışıkta çıkacak.. yaya geçidinden geçenlere yol da vereceksiniz.. trafik bazı noktalarda sıkışacak ve ağır da ilerleyeceksiniz..
ama sabrederek o noktaya varmak siizn tek hedefiniz olduğu sürece..

taksiye binip 5 dk sonra şöföre vazgeçtim beni b noktasına götiür.. yok oradanda vazgeçtim c noktasına götür diye habire yeni talimat veririseniz
en sonunda şöför sizi hiç bir yere götüremesiği gibi başlangıç noktanızdanda uzakta bilmediğiniz bir noktada şaşkın olarak bakakalırsınız ortalığa.

öncelikle niyetinizi belirleyin.. sağlıklı bir şekilde ideal kiloya ulaşmış olduğunuz bir resim tasvir edin..
bu konu ile ilgili imgeleme çalışmaları yaparak hata pano çalışmalrı yaparak bu konuya önce bilinç düzeyinde
inanın daha sonra bunun bilinçaltına süzülmesine kendiliğinden izin verin..

hedefinizden şaşmayın.. karşınıza çıkan engellerde yılmayın.. küsmeyin.. kızmayın.. inandığınız hedeften caymayın..
yaşamımız bilinçaltımızın yansımasıdır.. öncelikle innaın.. kendinize güvenin.. değişimi kabul edin..
inanın gerisi kendiliğimden geliyor.. ha gayret kızlar.. sizin kimseden bi eksiğiniz yok.. başarılı olmak güzel olmak istediğiiniz hedeflere ulaşabilmek sizinde hakkınız ve bu güç
önce bunu yapabileceğinize inanmakla harekete geçer..

blokajlarınızı kaldırmak yerine onları kalıcı kılıcak gücü vermeyin lütfen..

aa çok uzun yazmışım.. bekliyorum güzel gelişmelerinizi..

sevgiler..
Alt 16-01-2008, 08:17 PM   #60 (permalink)
Akulina
Guest

Çok doğru söylemişsin Shamanic'cim...
Ben artık sadece olayı kilo verme güven'e yükleyerek,gidişata bakmıyorum...Hatta kilo verme güveni listeme ekledim ama aklıma bile gelmiyor,onun kazandırdıkları vücudumdaki değişimler...
Hergün olumlamalarımı yapıyorum...
Diyet ve kilo düşüncelerini kafamdan silip attım...
Söföre talimatımı verdim,gideceğim hedefe doğru yol alıyorum(bu benzetmeyide çok sevdim bu arada)
Diyorumki;her geçen gün sağlıklı bir şekilde inceliyorum...Metabozlimam çok hızlı çalışıyor...Boyuma göre en ideal kilomdayım...Bu konuda hiçbir olumsuz ve beni kuşkuya düşürecek düşünceye sapmıyorum...
Onun için arkadaşlar,siz kendinizi olmuyor bu fln diye şartlandırırsanız,tabiki etki etmeye başlamışsa bile,etkisi kaybolur...

Bookmarks