Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kilo Verme(Ada)

Uyarılar

Kilo Verme Ada Su Versiyonu

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kilo Verme(Ada) Kilo Verme Ada Su Versiyonu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba ıssız adam; Tamam başarıyla indirmişsin işte. Telkinler bu duyduğun su sesinin arkasında gizli. Subliminal teknik bu demek. Yani bilinçli zihninin engeline takılmadan direkt olarak bilinçaltına gidiyor telkinler. Bilinçli zihninin duyamayacağı ancak bilinçaltının duyabileceği bir desiberle düzenlenmiş. Yani telkini zaten ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kilo Verme(Ada) telkin cd indir izle İstanbul Kilo Verme(Ada) nerededir kimdir Kilo Verme(Ada) çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kilo Verme(Ada) hipnoz Kilo Verme(Ada) olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kilo Verme(Ada) hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kilo Verme(Ada) kuantum düşünce kitap haberi

Kilo Verme Ada Su Versiyonu

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-02-2009, 01:25 AM   #11 (permalink)
Teğmen

belginbesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 277
83 Mesajinıza toplam 499 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
belginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nicebelginbesir is just really nice

Merhaba ıssız adam;

Tamam başarıyla indirmişsin işte. Telkinler bu duyduğun su sesinin arkasında gizli. Subliminal teknik bu demek. Yani bilinçli zihninin engeline takılmadan direkt olarak bilinçaltına gidiyor telkinler. Bilinçli zihninin duyamayacağı ancak bilinçaltının duyabileceği bir desiberle düzenlenmiş. Yani telkini zaten duymaman gerekiyor

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-02-2009, 06:54 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar azime..

bu telkinin şimdilik su versiyonu yok malesef..

sevgiler..
su versiyonu yapıldı sanırım
nerden indiriyoruz
Alt 13-02-2009, 10:25 PM   #13 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

merhabalar

kilo verme ada nın su versiyonu şimdilik yok ama kilo verme güven in doğa su sesli telkinini dinleyebilirsiniz..

yüklemeniz için link:.

Web Hosting - Dedicated Server

sevgiler
Alt 14-02-2009, 08:08 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar

kilo verme ada nın su versiyonu şimdilik yok ama kilo verme güven in doğa su sesli telkinini dinleyebilirsiniz..

yüklemeniz için link:.

Web Hosting - Dedicated Server

sevgiler
Teşekkür ederim ama ben kilo verme ada telkin içeriğini daha çok beğeniyorum. En kısa zamanda bu telkinin su versiyonu yapılması temennim.
Alt 21-02-2009, 12:51 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
drker is an unknown quantity at this point

arkadaşlar anlamadığım bir biçimde linkleri göremiyorum link kaldırıldımı?
drker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2009, 11:53 PM   #16 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 104 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
exceed is an unknown quantity at this point

uzun zamandır dinliyorum..ama kilo aldım:S hemde oldukça..bende nasıl bi etki yaptıki..:)))))
exceed isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2009, 10:19 PM   #17 (permalink)
Teğmen

astrocat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
4 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
astrocat is an unknown quantity at this point

ben de kilo alıyorum sürekli...
bu telkinin doğa versiyonunu yaparsanız sevinirim.... çünkü diğerleri doğa sesi gibi kullanışlı olmuyor başka birşeyler yaparken değerlendirmek açısından...
su ve doğa sesleri başka müzik dinlerken veya tv izlerken açık olunca rahatsız etmiyor... lütfen bu konuyla ilgilenir misiniz?
Alt 22-03-2009, 06:49 AM   #18 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough

Merhabalar,
Kilo Verme Ada Su Versiyonunu yaparsanız çok sevinirim.
Su ve doğa versiyonlarını sürekli olarak dinleyebiliyorum ve çalışırken de rahatlatıcı bir etkisi oluyor. Diğerlerini çalışırken dinlemem mümkün değil.
İlgilenirseniz sevinirim, en kısa zamanda bekliyorum :)
Teşekkürler...
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2009, 10:50 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

Alıntı:
exceed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uzun zamandır dinliyorum..ama kilo aldım:S hemde oldukça..bende nasıl bi etki yaptıki..:)))))
bu üyenin akıbetini merak ediyorum..

aslında kendi akıbetimi de merak ediyorum! (lütfen kilo almayayımm lütfeeennn!!!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2009, 10:47 PM   #20 (permalink)
Teğmen

3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülsüme is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kilo Verme Ada Su Versiyonu

merhaba hayatım değişti biran önce yeni zayıflama telkininin su versiyonunu yaparsanız sevinirim ...çok ihtiyacım var çünkü, saygı ve sevgilerimle.........
gülsüme isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil