Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

geçmişteki kötü olayların canlanması

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler geçmişteki kötü olayların canlanması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ya hayatta en istediğim şey bu umarım başarabilirim kötü olayların bugünleri esir alması kadar feci ne vardır ki ? Olumlu düşünmek gerek güzel görmek gerekküçücük gözüken ama aslında başarılması çok büyük bir iş bu ... O halde affetme erdemini ilk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

geçmişteki kötü olayların canlanması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-05-2007, 06:00 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: geçmişteki kötü olayların canlanması

ya hayatta en istediğim şey bu umarım başarabilirim kötü olayların bugünleri esir alması kadar feci ne vardır ki ? Olumlu düşünmek gerek
güzel görmek gerekküçücük gözüken ama aslında başarılması çok büyük bir iş bu ... O halde affetme erdemini ilk olarak kendime aşılamam gerek.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2007, 02:29 AM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar ben bu siteye üye olmadan bir süre önce kendi kendime kötülük ettiğimi ve hayatımdaki bir kişiyi ve onun yüzünden kendimi affetmeyerek sürekli aynı şeyleri yaşadığım farkettim ve kendi kendime dedim ki onu da onunla geçen yıllarımı da kendimi de affediyorum affettim Allaha bıraktım herşeyi ve sonra tesadüfen bu siteyi buldum ve üye oldum 2 gündür suçluluk duyguları ve ego güçlendiriciyi dinliyorum onun da biraz etkisi olmaya başladı fakat öyle zor ki bazen bir an bir koku bir bakış yine hatırlatıyor inşallah telkinlerle tamamen gerçekten içten affedicem
İyi ki böyle bir site var sonsuz teşekkürler...........
Alt 26-06-2007, 03:02 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Umutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajinıza toplam 129 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Umutlu is an unknown quantity at this point

İçinde gereksiz yere dönüp duran bir çarkın kendinden neler alıp götürdüğünü fark edip gördüğün,görüpte anladığın anda karar vermeli hayatının ne yöne doğru nasıl akıcağına...Ya dur demeli ya devam etmeli yola...Sonuçsa ;her seçenekte mutlu etmeli seni...Dur dediysen ne ala; önünde uzun engebeli ama sonu huzura varan gizli bir patika...Devamsa kararın; çark dönüp durmaya,seni ve hayatı yormaya,çarkın her bir dişine günbegün ruhunu kaptırmaya gönüllü,uçsuz bucaksız bir kafilenin ortasında ite kaka u-mutsuz bir diyaradır yolculuk...Seç bakalım biletini,çık bakalım yola;zaman neleri alıcak neleri vericek sana...Tecrübe etmeye değer;çünkü hayat yaşamaya değer!Sevgilerimle
Alt 29-06-2007, 01:51 AM   #14 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
chigdem25 is an unknown quantity at this point

iyi geceler ben siteyi gec farkettim ama iyiki bulmusum müzikler cok hosuma gidiyor 4. günümdeyim bendede gerginlik olustu bugün biraz panik oldum ama yazılanları okuyunca rahatladım
chigdem25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2007, 11:56 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PSİKO is an unknown quantity at this point

Alıntı:
maharishi Nickli Üyeden Alıntı
benimki karamsar bir deneyim aktarması olacak ama iyi etkilerin de yavaş yavaş ortaya çıktığını görmek beni çok mutlu ediyor.

dediğim gibi bu mesajda son günlerde sıkça yaşadığım kötü, ama iyiye işaret olduğuna inandığım bir deneyimi paylaşacağım ve soracağım: size de benzeri şeyler oldu mu?

telkinleri 1 haftayı aşkın bir süredir dinliyorum. son zamanlarda geçmişte beni üzen olayları ve özelikle de insanları hatırlıyorum sürekli. mesela... 20 yıl önce lisede beni haksız yere disipline gönderen hocamı, 3 yıl önce ayrıldığım sevgilimin bana yaptıklarını, taa çocukluğumda yapılan bir haksızlığı ve o haksızlığı yapanı... yani geçmişteki kara defterler hiç yeri yokken birden aklıma geliyor. "bu da belki bir nevi beyinsel detoks..." diye yorum yaptım ben.

sizlere de böyle bir "geçmişle hesaplaşma" dönemi oldu mu? unutmaya çalıştığınız şeylerin tekrar kafanızda canlandığı anlar yaşadınız mı?.. çünkü merak ediyorum; acaba bu telkinlerin bir etkisi mi? yoksa bilinçaltının tetikleyen bana özel bir durum mu?

bununla birlikte, telkinleri dinlediğimden beri en büyük sorunumu çözmeye başladım: karamsarlık. bu beni inanılmaz mutlu ediyor.

sevgiler
hakan
bu çoğu insanda karşılaşılan bi durum
çoğu insan geçmişte yaşadığı kötü anları bilinç altına iter onları hatırlamak bile istemez ancak bazı durumlarda mesela hastalıklar,birinin ölümü,çeşitli travmalar sonucu o olaylar tekrar ortaya çıkar ve bu durum insanın canını sıkar
ama bu duyguların sizi üzmesi sonucu telkinleri bırakmayın o olaylar artık can çakişiyor dayanın biraz dahasizde yaşamınızdaki ışığı görüceksiniz sevgilerimle
Alt 25-11-2007, 02:58 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Geçen gün bir türlü kendimi iyi hissedemiyordum çok uykulu bir halde çalıştım ve gün içinde sık sık bu ruh halinden kurtulmaya çalışırken birdenbire eskilere gidiyordum, unuttum sandığım şeylere, çocukluğuma,yaşadığım çok eski şeylere ilginçti benim için geçmişte yolculuk gibi birşey hani düşünsen bile hatırlayamayacağın anılara bu uykumda da çok oluyor rüyalarımda hatırlamadığım olayları bile detayıyla görür yaşarım ,sanırım zamanında bilinçaltım iyi kaydetmiş bunları
Alt 29-03-2008, 07:03 PM   #17 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: geçmişteki kötü olayların canlanması ve affetmek...

Alıntı:
yakamoz Nickli Üyeden Alıntı
Nefreti aşmanın tek yolu var: Affetmek…
Başkalarını affettiğimizde biz özgürlesiriz.
Nefret yaşamdan zevk almamızı, insanların güzel yanlarını görmemizi engeller. Hiç kimse saf iyi ya da saf kötü değildir. Salt kötülükleri görmek bir süre sonra şüphe, depresyon ve umutsuzluk denizinde boğar insanı.
Nefret dolu bir yaşam, mutsuz bir yaşamdır. Affetmek insanı derinleştirir.
Affetmek için, insanın ruhsal ve zihinsel olarak kendisini hazır hissetmesi gerekir. Çünkü affetmek bir seçimdir.
Kimsenin zorlamasıyla affetmek mümkün değildir. Affetmek bir süreçtir.
Birdenbire affedişler bile bir sürecin ürünüdür.
Affetmeyi seçtiğinizde kimse size borçlanmayacaktır. Yani koşullu affetme yoktur. Diğer insanın da sizi affetmesini, değişmesini veya sizin istediğiniz gibi olmasını beklemeyin.
Affetmek bir seçimdir. Amacı sizin rahatlamanızdır, sizin özgürleşmenizdir. Nefret duyduğunuz kişinin yaşıyor ya da ölmüş olması sizin affetme sürecinde duyduğunuz acıların yoğunluğunda bir farklılık yaratmayacaktır. O acılar sizin acılarınız.
Affetmek kolay değildir. Fakat özgürleşmek için gereklidir. Çoğu insan affetmenin nefret ettiği kişiyi suçsuz ya da haklı bulduğu anlamına geleceğini sanır.
Oysa affetmek, geçmişteki anıların boyunduruğundan kurtulmak, yaşamımızı kontrol altında tutmasına son vermek demektir.
Affetmek, o kişiyi sevmek değil.
Affetmek, o kişiyle konuşmak zorunda olmak değil.
Affetmek, o kişiyle ilişkiyi sürdürmek değil.
Affetmek, o kişinin beklentileri doğrultusunda davranmak değil.
Affetmek, o kişiyi kucaklamak değil.
Affetmek, o kişiyi suçsuz bulmak değil.
Affetmek, o kişiyi haklı bulmak değil.
Affetmek, o kişinin verdiği zararları telafi etmek için çaba göstermemek değil.
Affetmek kırgınlığın, küskünlüğün, nefretin hapishanesinden özgürlüğe kavuşmaktır.
Affetmek artık acıyı hissetmemektir. Yapılanları zihinsel olarak unutmak zaten mümkün değildir.
“Duygusal unutma” affetmenin diğer adıdır.
Alıntı

Affetme üzerine çeşitli yazılar okumuş olmama rağmen nereden nasıl başlayacağımı bilmediğim bir zamanda bir arkadaşımdan mail olarak gelmişti bu yazı ve çok işime yaramıştı. Bu yazı kime ait bulamadım ama yazan kişiye ve bana gönderen arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum.
Kendilerini veya geçmiş zamanda kalan kişi ve hatıralarını affetmek isteyen arkadaşlar için...
işte affetmekle ilgili duymak istediklerim bunlardı..Çok arkadaşın burda affetmekle ilgili yazdıklarını okumuştum ama benliğimde kabul etmeyi onaylamayı başaramıyordum..Mantığım almıyordu..Ama şu söylenen cümleler beni ikna etti:

''Affetmek kolay değildir. Fakat özgürleşmek için gereklidir. Çoğu insan affetmenin nefret ettiği kişiyi suçsuz ya da haklı bulduğu anlamına geleceğini sanır.
Oysa affetmek, geçmişteki anıların boyunduruğundan kurtulmak, yaşamımızı kontrol altında tutmasına son vermek demektir.
Affetmek, o kişiyi sevmek değil.
Affetmek, o kişiyle konuşmak zorunda olmak değil.
Affetmek, o kişiyle ilişkiyi sürdürmek değil.
Affetmek, o kişinin beklentileri doğrultusunda davranmak değil.
Affetmek, o kişiyi kucaklamak değil.
Affetmek, o kişiyi suçsuz bulmak değil.
Affetmek, o kişiyi haklı bulmak değil.
Affetmek, o kişinin verdiği zararları telafi etmek için çaba göstermemek değil.
Affetmek kırgınlığın, küskünlüğün, nefretin hapishanesinden özgürlüğe kavuşmaktır.
Affetmek artık acıyı hissetmemektir. Yapılanları zihinsel olarak unutmak zaten mümkün değildir.
“Duygusal unutma” affetmenin diğer adıdır.

Evet Affetmek = Duygusal unutma olmalı..
Affetmek eşit değildir o kişiyi suçsuz bulmak veya yaşadıklarımızı hazmetmek..

İşte benim bunları okumaya ihtiyacım vardı.

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 07:19 PM   #18 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
hayatsınsen is an unknown quantity at this point

bazı hastalıklarda bu durum tekrar orataya çıkar. başım ağrıdığında kendimi çok huzursuz hissederim ve geçmiş tartışmalar filan aklıma gelir evet bunu keşfetmiştim ama sebebi nedir? dusun
hayatsınsen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2008, 10:01 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

benimde 2 gündür fark ettiğim şeylerden en belirgin olanı annemin,babamın,kardeşimin yüzüne baktığımda onlarla yaşadığımız(onların aile içinde yarattığı) sorunların aklıma gelmesi şaşkın

umarım geçicidir yoksa yok yere patlıcam onlara

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 11:43 PM   #20 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
valenncia is an unknown quantity at this point

Supersiniz ya,

su anda kulagimda kulaklik bir yandan telkin dinleyip bir yandan da forumu okuyordum (bu arada bilmiyorum sakincasi var mi) her neyseeeeeeee
bu konu hosuma gitti ve ilk defa icimden gelerek dolu dolu cvp yazmak istedim. Bundan sonra burdayim cekeceginiz var valla ehueheu..

Sevgiler millet, kotu egoya takilmadiginiz gunler dilerim. lafa bak bee cok iyi laf yaparim bu arada.. hehe neyse ben kiriyom galiba napalim kirmamiz telkinden olsun dememis eskiler ben diyorum..

Byee...
valenncia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks