Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

işe konsantre olamama

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler işe konsantre olamama Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba ben telkinleri dinlerken işe tam konstre olamıyorum hatta başka şeylerede konstre olamıyorum bu yazıyı bile zor yazıyorum klavyedeki rakamlarıo bile zor görebiliyorum sanki gözümün önüne perdeler geliyor geçiyor aklım başka yerde neden acaba dışarı çıktığımda sanki havada yürüyor hayal ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: konsantre bir işe odaklanamama bozukluğu varmı
evet her dinlediğimde 1 10.00%
sadece iş yaparken 0 0%
hayır 3 30.00%
müzik kapalıyken bile aklım başka yerde gibi odaklanamıyorum 4 40.00%
arasıra 2 20.00%
Katılımcı sayısı: 10. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

işe konsantre olamama

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-01-2008, 10:37 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelizce is an unknown quantity at this point
Standart işe konsantre olamama

merhaba ben telkinleri dinlerken işe tam konstre olamıyorum hatta başka şeylerede konstre olamıyorum bu yazıyı bile zor yazıyorum klavyedeki rakamlarıo bile zor görebiliyorum sanki gözümün önüne perdeler geliyor geçiyor aklım başka yerde neden acaba dışarı çıktığımda sanki havada yürüyor hayal gibi geliyor ben ilk 2 telkini dinliyorum daha 8 saat oldu olmadı yenibaşladım cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yelizce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2008, 12:07 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: işe konsantre olamama

merhablar yeliz cim..

açıkcası ben bu tarz bir etki ile karşılaşmadım.. takip ettiğim kadarı
ile de arkadaşlar aksine konsantrasyonlarının arttığından bahsetmişti..

bu telkinleri dinlemeye başladığın son 8 saat içerisinde mi ortaya çıktı sadece
yoksa öncesinde de benzer durumlar yaşamışmıydın..

her şey normal giderken bazı zamanlarda konsantrasyon eksikliği yaşamamızın sebebi
çork farklı konularda sürekli aklımızı meşgul eden konular olmasından kaynaklanır...

reelde bu şekilde bir endişe taşımıyorsan belki telkinlerin etkisi ile
eski düşüncelerin bilinç düzeyine çıkarak senden arınmaya çalışıyor olabilir..

500 insana aynı anda bir telkin dinletsek
500 farklı sonuçla karşılaşabiliriz..

çünki bilinçaltımıza gömdüğümüz durumların hepsi birbirinden farklı..
(aynı olayda bile )

onun için rahat olmaya bak..
kendine güvendeyim.. dengedeyim.. huzurluyum.. kendim için iyi olan değişimi sevgi ile kabul ediyorum
diyerek içsel telkinde bulun..

başka bir problemin yoksa bu durum geçicidir..
gelişmelerini bizlere aktarmaya devam edersen seviniriz..

sevgiler..
Alt 21-01-2008, 09:52 PM   #3 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hamiyet is an unknown quantity at this point

merhaba
mesaj oldukça ilginç geldi. Açıkcası bir arkadaşım da daha gözle ilgili sorun yarattı. Bir gözüne neredeyse perde gibi bir gölge geldi ve görmesini engelledi. Ve dalgalanma hissi, sürekli başının dönmesi, sinirli olma ve çalışamama gibi bir etki oldu fakat tüm telkinleri aynı anda ve çok uzun süre dinlemeyi denemişti. Sitedeki tüm telkinleri aynı anda dinlememesi gerektiğini, yoğun geleceğini belirtmiştim. Fakat böyle bir deneme yapınca bu etki oldu diye düşündüm. Uyarıda da bulundum. Yaşam şeklini ve yaşadıklarının kendinde bıraktığı izleri düşününce bilinçaltının oldukça dolu olduğunu tahmin ediyorum. Şu anda ne yaptığını bilmiyorum ama görme etkileri olduğunu belirtmek için size cevap vermek istedim.
Siz umarım hepsini birden dinlemek gibi uygulama yapmamışsınızdır.

hamiyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2008, 10:44 PM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Öncelikle Baş dönmesinin tarifini yapalım.Bu paragraf başka bir siteden alıntıdır.
"Baş dönmesi her kişi tarafından farklı anlatılır. Her taraf dönüyor, yer ayağımın altından kayıyor, bir yana doğru kayıyorum, kafamın içi boşalıyor, gözlerim kararıyor şeklinde açıklamalar sık duyulur. BunLarın hepsine birden baş dönmesi denir"

Görüldüğü üzere göz kararması yada gözde problem sanılan şey aslında baş dönmesidir.Baş dönmesi mide bulantısı gibi etkiler değişime olan direnci temsil eder.Bu direnci yavaş yavaş aşmak için telkinleri azar azar listeye eklenmesini öneriyoruz.

Subliminal telkinlerin kalici hic bir yan etkisi yoktur.Baş dönmesi mide bulantisi gibi etkiler normaldir.Bu gibi etkiler kişide dirençlerin olduğunun göstergesidir kisa süre sonra geçer.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2008, 07:12 PM   #5 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelizce is an unknown quantity at this point

bir hafta oldu müziğe alıştığımdanmıdır artık konsantre olabiliyorum ama bazı değişikliklerin olduğu veya kafamda sanki başka bir insan varmış çasına bilemiyorum adını koyamıyorum olumlu olarak bazı değişikliklerde oldu tabi artık daha sakinim aman boşver diyebiliyorum ama günlük 10 saat dinleyemiyorum 5 saat dinleyebiliyorum ama dinlemeye devam edeceğim cevaplarınız için teşekkürler
yelizce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks