Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler

Uyarılar

gerçekten hayatım değişti

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Keşfettiğiniz Diğer Etkiler gerçekten hayatım değişti Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yaklaşık 6 ay önce bu siteyi keşfettim üye oldum ve telkinleri indirdim çok düzenli ve programlı dinlediğimi söyleyemem fiziksel belirtileri fazla yaşamadım.ancak telkinler ben farketmeden yavaş yavaş ruhuma işlemiş şimdi daha net görebiliyorum çünkü hayatımda tam anlamıyla bir deprem oldu. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Keşfettiğiniz Diğer Etkiler telkin cd indir izle İstanbul Keşfettiğiniz Diğer Etkiler nerededir kimdir Keşfettiğiniz Diğer Etkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hipnoz Keşfettiğiniz Diğer Etkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Keşfettiğiniz Diğer Etkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Keşfettiğiniz Diğer Etkiler kuantum düşünce kitap haberi

gerçekten hayatım değişti

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-08-2009, 04:30 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inannaus is an unknown quantity at this point
Standart gerçekten hayatım değişti

Yaklaşık 6 ay önce bu siteyi keşfettim üye oldum ve telkinleri indirdim çok düzenli ve programlı dinlediğimi söyleyemem fiziksel belirtileri fazla yaşamadım.ancak telkinler ben farketmeden yavaş yavaş ruhuma işlemiş şimdi daha net görebiliyorum çünkü hayatımda tam anlamıyla bir deprem oldu. tüm hayatım alt üst oldu ne varsa bugüne kadar üstüste yığdığım hepsi yıkıldı.
İlk paragrafa bakıldığında bu kötü birşeymiş gibi gelebilir size ama hiç de öyle değil çok mükemmel bir şey uzun zamandır çalıştığım çok da iyi bir pozisyonda çalıştığım işimden birgün nedensiz olarak ayrıldım çünkü çok mutsuzdum kendimi hiçbirzaman özgür hissedemediğim bir yerdi ve beni yansıtmayan bir iş normal şartlarda asla ayrılamazdım şu an da 1 aydır çalışmıyorum ama çok mutluyum çünkü şu anda ne olmak istediğime karar veriyorum kendimi oluşturuyorum en ince ayrıntısına kadar beni planlıyorum hiç yapmamıştım daha önce bunu kesin hedeflerim amaçlarım hiç olmadı üniversite dışında o da bir dayatma zaten
bir iş değiştirmeyle deprem olurmu diye düşünebilirsiniz ama sadece okadar değil erkek arkadaşımdan da ayrıldım 3 yıllık bir beraberliği bir celsede bitirdim yine çok mutluyum şimdi sırada yaşadığım şehri değiştirmeye geldi kendime büyük küçük birçok hedef koydumhepsini sırayla oluşturacağım...
Atakan bey size bu siteyi oluşturduğunuz için çok teşekkür ederim gerçekten bazen nedensiz mutluluktan gözlerim doluyor bana beni kazandırdığınız için teşekkürler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

inannaus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2009, 08:01 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of
Standart Cevap: gerçekten hayatım değişti

mutlu haberlerinizi duymak çok güzel.. umarım çok daha mutlu günler yaşarsınız..
Alt 28-01-2010, 03:00 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Clementina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 48
13 Mesajinıza toplam 90 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Clementina is an unknown quantity at this point

Darısı benim başıma.Kapana kısılmış biri olarak.....
Clementina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2010, 04:25 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

ininnaus cok sevindim senin için.. ama daha buyuk mucizelere hazırla kendini.. hepsi sana doğru geliyorlar.. öyle hissediyorum..
hoşçakal!!

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2010, 01:21 AM   #5 (permalink)
Teğmen

menis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 114
29 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menis is an unknown quantity at this point

darısı bizim başımıza...:)
menis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2010, 09:31 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 196
52 Mesajinıza toplam 237 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_pretty_ is an unknown quantity at this point

Kesinlikle katılıyorum.bir aydır dinliyorum.ve bir haftadır değişimimi ve gelişimimi daha somut gelişmelerle yaşamaya başladım.mutluyum.gündüz çalıştığım için dinleme şansım az olduğu için.uyurken baş ucuma koyup dinliyorum.keşke bu güzel ortamı 2-3 ay önce keşfetseydim.çünkü eşimden ayrılmak üzereyim :( umarım herşey iyi olur.bu güzel sitenin oluşumunda en ufaktan en büyüğüne emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.iyiki varsınız..
Alt 31-01-2010, 10:04 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 14 kez İyi ki varsın denildi
saradogan will become famous soon enoughsaradogan will become famous soon enough

merhabalar,hayatım gerçekten değişiyor..değişim iki sene önce okuduğum kitapların anlatmaya çalıştığı farkındalık,ego,öz varlık gibi kavramlar üzerinde düşünmeye başlamamla beraber başladı..tabiki bu yaşıma kadar yaşadıklarım bir temel di bu günler için hayatım o şekilde olmasaydı farkındalık için bu kadar hazır olurmuydum bilmiyorum ama 40 yaşımdan sonra herşeye,Allah a da , kendime de başka açıdan,doğru açıdan bakmaya başlamış oldum,mutluyum,anlamaya yaşamaya çalışıyorum yani oluveriyor işte başlayınca..zamanı gelmişti demek ki antalya daki seminer de çok faydalı oldu,mesala zannediyorum ben şimdiye kadar Allah tan istemeyi bilmiyor muşum,nimetler benim için hep hazırmış ama ben gereksiz ininç ve kalıplarımla nimetlerle arama habire duvarlar örmüş durmuşum..bana niyet etmeyi niyetine koymayı ve olacağına inanmayı anlatmış oldu Özlem hanım..hayatım gerçekten bolluk ve bereketlendi..rirmotrans?zaten müthiş değişimler için lazım..ne mutlu farkında olanlara ve iyi ki varsınız farkındalığı farkettirenler...
saradogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2010, 03:34 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
amasra is an unknown quantity at this point

merak ediyorum ne olacağını
sizler gibi bende değişiklikler yaşayacakmıyım acaba
varolan sıkıntılardan uzaklaşabilecekmiyim
yine eskisi gibi ben olabilecekmiyimki
bilemiyorum
amasra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2010, 05:02 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

ben pek mutlu olunacak bir durum göremiyorum yazdığında.ama tabi sen kendini daha iyi bilirsin.fakat bu yazıyı görünce çok şaşırdım desem yeridir.çünkü benim hayatımla tıpa tıp aynı şeyler.şimdi de ben yazayım siz görün benzerliği.
telkinleri dinlemeye başladıktan 1-2 hafta sonra işten ayrılmaya karar verdim.mali müşavir stajeriyim ve iyi bir büroda çalışıyorum.ne oldu bilmiyorum birden ben ayrılıyorum dedim.1 haziran itibariyle yokum.ve kpss sınavına hazırlanmaya karar verdim(gerçi verimli çalışamıyorum,bugün inşallah)
10 aylık ilişkim bitti ve zerre önemsemeden ve gıcık aldığım herşeyi söyleyerek.
ağustos itibariyle askere gideceğim.ve ne olacağını bilemiyorum.kısa dönem yapıp geleceğim inşallah sonrası ne olur bilmiyorum.
bir diğer şey ise bende telkinleri dinlemeye başladığım kendime aynen şunu söylemiştim: telkinleri dinleyeceğim ve 6 ay sonra ''gerçekten hayatım değişti'' diye bir konu açacağım.bu konuyu da yeni görüyorum.baya bir benzerlik olmuş ve beni oldukça şaşırttıçbelki de telkinleri dinleyen herkeste bu tarz şeyler olması normaldir.
şunuda demeden geçemeyeceğim.hala hayatım değişmedi ve yolunda giden hiç bir şey yok ve güzel olacağından umudum da yok...umarım herşey güzel olur...
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2010, 05:45 PM   #10 (permalink)
Teğmen

esin_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 99
30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esin_S is an unknown quantity at this point

Benimde hayatım acayip değişti.. Ne demiş atalar!!.. "Bir şeyi 40 kez söylersen olur".. İşte tanrısal güç!! ol !! dedik ve oldu..

Kuantum tekniğiyle , sürekli yaptığım olumlamalarımla hayatıma çektiğim, bana can veren ilişkimi, yine aptal olumsuzluğumla kaybettim!!.. Yanlış bir ilişkiydi, yasaktı ama içten içe, "kime göre yanlış?? neye göre yanlış" diyerekten, durumu kurtardığımı düşünüyordum..

Bir ilişkide rutin bir gelişim ve sonra çöküş vardı bana göre!!.. Beynimde dolanıp duran.. Önce çok heyecanlı, suratında aptal bir gülümseme, yanaklar allıksız bile pembiş!! Bir enerji ki sorma gitsin!! her dakika arayan bir sevgili!!.. kendini dünyanın en güzel kadını gibi hissettiriyor sana.. Sonra azalan aramalar, sevmesem burada ne işim var aşkımlar!!.. Sonra azalan azalan birşeyler ve bitiş!!..

Daha başından ne diye düşünürsün ki böyle aptal saptal şeyleri!! Evet çok güçlüsün salak!!.. Bak bir ilişki başlattın ve bitirdin!! Aferim bana!!!

peki ama nasıl uzaklaşacak bu düşünceler kafamdan.. Ben buna benzer çok şeyler yaptım, hep olumsuz!!

Hayata ve olup bitenlere hep dişlerimi sıkarak baktım.. Mis gibi felç atlattım.. Derin çoook derin üzüntüden dedi, doktor bey.. Şimdi oldukça ağır bir depresyon hapı kullanıyorum.. Ve hala dişlerimi sıkıyorum..

İçinizi kararttım değil mi?? Özürdilerim..

Ben çok özlüyorum sadece, bomboş geliyor herşey!!.. off rodrigonun gitar konçertosu da ne güzel çalıyor!!..

Sevgiyle kalın, hepiniz!!
esin_S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
degisti, gercekten, hayatim