Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   AŞIRI MİDE BULANTISI VE KUSMA HİSSİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/2082-asiri-mide-bulantisi-ve-kusma-hissi.html)

Alice in Wonderland 24-05-2011 04:43 PM

Cevap: AŞIRI MİDE BULANTISI VE KUSMA HİSSİ

7 ay sonra midem bulanıyor bu normal mi :(

Işıldayan Safir 24-05-2011 04:54 PM

Her hissedilen duyguyu telkinlere bağlamayı doğru bulmuyorum. Telkinlerle ilgisi olmadığı kanaatindeyim. Başka bir başlıkta yıllardır bu durumla uğraştığınızı yazmışsınız. Bir doktora görünmenizi öneririm.

Sevgiler.

Alice in Wonderland 24-05-2011 04:58 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799284)
Her hissedilen duyguyu telkinlere bağlamayı doğru bulmuyorum. Telkinlerle ilgisi olmadığı kanaatindeyim. Başka bir başlıkta yıllardır bu durumla uğraştığınızı yazmışsınız. Bir doktora görünmenizi öneririm.

Sevgiler.

bana yazmadın demi ::) kafam karıştı

Işıldayan Safir 24-05-2011 04:59 PM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799287)
bana yazmadın demi ::) kafam karıştı

Sana yazdım canım. :) Neden kafan karıştı? :)

Alice in Wonderland 24-05-2011 05:04 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799288)
Sana yazdım canım. :) Neden kafan karıştı? :)

Benim yıllardır süren stresten,kafamdaki saçma düşüncelerden olan mide bulantım hep vardı. Taki atakan bey bana 15 adet filan telkin yapana kadar :) 7 ay mükemmel düzeldim. paranoyalarım olumsuzluklarım hepsi gitti. ama düzenli olarak dinliyorum telkinlerimi. Çok güzel düzelmiştim. Ama 2 gün önce herşey ilk başa dönmüş gibi ruh halim. ondan dalgalanma mı diye soruyorum. 7 ay birtek dakika bile mide bulantısı çekmedim. Yani şimdi suçluluk duygularını uzun zamandır listemde yok . ilk bi 2 hafta filan dinledim sonra çıkarttım. tekrar mı dinlicem ne edicem bileemedim agl34

Işıldayan Safir 24-05-2011 05:10 PM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799290)
Benim yıllardır süren stresten,kafamdaki saçma düşüncelerden olan mide bulantım hep vardı. Taki atakan bey bana 15 adet filan telkin yapana kadar :) 7 ay mükemmel düzeldim. paranoyalarım olumsuzluklarım hepsi gitti. ama düzenli olarak dinliyorum telkinlerimi. Çok güzel düzelmiştim. Ama 2 gün önce herşey ilk başa dönmüş gibi ruh halim. ondan dalgalanma mı diye soruyorum. 7 ay birtek dakika bile mide bulantısı çekmedim. Yani şimdi suçluluk duygularını uzun zamandır listemde yok . ilk bi 2 hafta filan dinledim sonra çıkarttım. tekrar mı dinlicem ne edicem bileemedim agl34

Anladım. Eğer listende bulunuyor olsaydı ego ve suçluluk çıkarmanı söylerdim ama uzun süre dinlememişsin. Arada bir dinlemeni öneririm. Ama zaman zaman olur bu tür şeyler telkin dinlemesen bile. Hayatın her anı mükemmel olmuyor malesef. Fazla odaklanma bence. Enerji vermemek lazım. :)

Alice in Wonderland 24-05-2011 05:13 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799292)
Anladım. Eğer listende bulunuyor olsaydı ego ve suçluluk çıkarmanı söylerdim ama uzun süre dinlememişsin. Arada bir dinlemeni öneririm. Ama zaman zaman olur bu tür şeyler telkin dinlemesen bile. Hayatın her anı mükemmel olmuyor malesef. Fazla odaklanma bence. Enerji vermemek lazım. :)

Hergün bunları dinliyorum düzenli olarak ,

hayatını sevgi ile doldur
pozitif düşünce
kilo alma
kısknçlık
kuantum sevgi
Sevgi
şükretmek
Atalar ile yüzleşme
Kediini Sevme
ego güçlendiriici
kendine güven

ego güçlendirici var sadece suçluluk çıkarttım. atakan bey dinle hepsini demişti. Evet evet bir yemek yiyebilsem belki düzelirim. akşam denicem.

Işıldayan Safir 24-05-2011 05:40 PM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799293)
Hergün bunları dinliyorum düzenli olarak ,

hayatını sevgi ile doldur
pozitif düşünce
kilo alma
kısknçlık
kuantum sevgi
Sevgi
şükretmek
Atalar ile yüzleşme
Kediini Sevme
ego güçlendiriici
kendine güven

ego güçlendirici var sadece suçluluk çıkarttım. atakan bey dinle hepsini demişti. Evet evet bir yemek yiyebilsem belki düzelirim. akşam denicem.

Alice in Wonderland bir gastroentereloga görün bence mide bulantın çok şiddetliyse. Geçmiş olsun şimdiden umarım kısa süreli bir sorundur. :)

Alice in Wonderland 24-05-2011 05:43 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799304)
Alice in Wonderland bir gastroentereloga görün bence mide bulantın çok şiddetliyse. Geçmiş olsun şimdiden umarım kısa süreli bir sorundur. :)

Çok gittim çokkkk girlhaha midem taş gibi girlhaha bencede hemen geçen bir sorundur . belki üşütmüşümdür de ondandır y789 dalgalanmalar geçer midem geçer eskisi gibi olurum . teşekkür ederim. eft yapmayı öğrenemedim gitti . akşam onu deneyeyim midem için y789

elisya 24-05-2011 05:46 PM

bende mide bulantısı hıç gitmedi sağolsun :PP..
Gündüz dinleyemiyorum diye akşam uyurken dinliyorum. bu seferde uykularım kaçıyor 10 dakka dalıyorum sonra korkarak yataktan sıçrıyorum. 1 saat dinledikten sonra mide bulantım da başlıyor. Sanki midemde koca bir taş var mış ta gitmiyormuş gibi oluyorum.
Dün akşam artık dayanamadım kalktım yarım saat kitap okudum midem düzeldi.. Sonra sızmışım. ama kabuslarla uyandım.. berbat bi geceydi.. bad45

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:51 PM.