Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   Telkinlerin etkisini görenler nasıl takip etti(anket) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/10554-telkinlerin-etkisini-gorenler-nasil-takip-ettianket.html)

CeM 02-07-2008 01:42 AM

Telkinlerin etkisini görenler nasıl takip etti(anket)

Arkadaşlar benim zannediyorum ki 9.günüm fakat malesef bi etki göremedim(suçluluk ve ego ile gidiyorum) ankete gelince ben ilk seçenekteki gibi gidiyorum fakat kendimi olumlu telkinleme sorunum var 4897

ametist 02-07-2008 02:10 AM

Ynt: Telkinlerin etkisini görenler nasıl takip etti(anket)

merhaba cem ,bence etkisi olmuştur ama büyük değişiklikler olmamaştır. zaten sihirli deynek değil ki bu.en az bi 20 gün düzeldim miye odaklanmadan dinle.sonra telkinin etki edip etmediğini anlarsın.9 gün çok kısa bi süre sonuçta.ayrıca senin kendini olumlu telkinlemene gerek yok,zaten bunu başarabilseydik sitedeki telkinlere ihtiyacımız olmazdı.sen ister olumlu düşünerek dinle ister olumsuz,sen farketmeden senin nasıl düşünmen gerektiğini telkin sağlıcak sana zaten.telkinere devam et,gelişimini -değişimini zamana ve telkinlere bırak bence
sevgiyle sağlıcakla smiliyface

CeM 02-07-2008 11:26 AM

Alıntı:

deranged Nickli Üyeden Alıntı
merhaba cem ,bence etkisi olmuştur ama büyük değişiklikler olmamaştır. zaten sihirli deynek değil ki bu.en az bi 20 gün düzeldim miye odaklanmadan dinle.sonra telkinin etki edip etmediğini anlarsın.9 gün çok kısa bi süre sonuçta.ayrıca senin kendini olumlu telkinlemene gerek yok,zaten bunu başarabilseydik sitedeki telkinlere ihtiyacımız olmazdı.sen ister olumlu düşünerek dinle ister olumsuz,sen farketmeden senin nasıl düşünmen gerektiğini telkin sağlıcak sana zaten.telkinere devam et,gelişimini -değişimini zamana ve telkinlere bırak bence
sevgiyle sağlıcakla smiliyface

Haklısın teşekkürler smiliyface

dogan_blade 02-07-2008 11:29 AM

gzel bir anket ,bende katıldım ve kendimi sürekli olumlu kodladıgımı inandıgımı işaretledim bir çoğumuzda onu işaretlemişiz demekki dogru yoldayız herkese başarılar gzel paylaşım dı, smil56

CeM 02-07-2008 11:34 AM

Alıntı:

dogan_blade Nickli Üyeden Alıntı
gzel bir anket ,bende katıldım ve kendimi sürekli olumlu kodladıgımı inandıgımı işaretledim bir çoğumuzda onu işaretlemişiz demekki dogru yoldayız herkese başarılar gzel paylaşım dı, smil56

Teşekkür ederim katıldığın için hismiley

CeM 08-07-2008 07:54 PM

Sadece bu kardar ki_imi etki gördü? dunk56

shamanic 09-07-2008 12:43 AM

genelde telkinlerin altında arkadaşlarımızın yorumları var..

uzun süredire bizimle birlikte olanlar ise günlüklerinden değişimlerini aşama aşama paylaşmaktalar..

bu başlıktada zamanla yorumlar artacaktır.. super

sevgiler.. hismiley

Novos 09-07-2008 12:50 AM

ben çok etki gördüm fena halde valla şimdi ben değilim, başka biri var, yalnız anlamıyorum, bazen çatlaklaşmaya başlıyorum, sabahta çok agresiftim anlamadım
neyse eski halimden iyidir, en azından. dün akşam azap gibi rüya görmüşüm. sanki 6 saat boyunca rüya gördüm ya.

CeM 09-07-2008 01:06 AM

Alıntı:

**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
genelde telkinlerin altında arkadaşlarımızın yorumları var..

uzun süredire bizimle birlikte olanlar ise günlüklerinden değişimlerini aşama aşama paylaşmaktalar..

bu başlıktada zamanla yorumlar artacaktır.. super

sevgiler.. hismiley

Biliyorum,hemen hemen hepsini okudum zaten ama benim amacım ufak bi araştırma yapmak bu nedenle böyle bi anket açtım ve katılımın biraz yüksek olmasını temelli ediyorum oylama için kiss3 hismiley

CeM 09-07-2008 01:09 AM

Alıntı:

caribbean Nickli Üyeden Alıntı
ben çok etki gördüm fena halde valla şimdi ben değilim, başka biri var, yalnız anlamıyorum, bazen çatlaklaşmaya başlıyorum, sabahta çok agresiftim anlamadım
neyse eski halimden iyidir, en azından. dün akşam azap gibi rüya görmüşüm. sanki 6 saat boyunca rüya gördüm ya.

Valla kardeşim,bende senin gibi uçayım yeter bana agresfilik falan problem değil art56art56

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:09 PM.