Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

nedenini bulamadım,çözemedim.Siz bir akıl verin?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven nedenini bulamadım,çözemedim.Siz bir akıl verin? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese merhaba; Üniversite 4. sınıfa geçtim.Şu anda evimdeyim.Burada arkadaşım yok öyle takılacağım,çıkıp gezip dolaşacağım.İşte 12 gün sonra okul açılıyor ve okulumun olduğu şehre gidiyorum.Orada da arkadaşım yok.Hadi arkadaşı geçtim.Şöyle vakit geçirebileceğim,konuşabileceğim bir insan bile yok.Öyle asosyal biri insan değilim.Girişkenimdir.İlk adımı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

nedenini bulamadım,çözemedim.Siz bir akıl verin?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-09-2012, 03:09 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road
Standart nedenini bulamadım,çözemedim.Siz bir akıl verin?

Herkese merhaba;
Üniversite 4. sınıfa geçtim.Şu anda evimdeyim.Burada arkadaşım yok öyle takılacağım,çıkıp gezip dolaşacağım.İşte 12 gün sonra okul açılıyor ve okulumun olduğu şehre gidiyorum.Orada da arkadaşım yok.Hadi arkadaşı geçtim.Şöyle vakit geçirebileceğim,konuşabileceğim bir insan bile yok.Öyle asosyal biri insan değilim.Girişkenimdir.İlk adımı hep ben atarım tanışmak için.Muhabbeti de kurarım.İyi sohbet ederim.Hoşsohbetimdir.Bunu ben söylemiyorum sorduğumda öyle diyorlar.Fakat muhabbet orada kalıyor.Öyle tanışıyorum birbirimizin telefonunu alıyoruz.Ben ararsam ilk kez konuşulur sonra karşıdaki kişi beni aramaz.Ben işi vardır arayamıyordur diye düşünürüm ararım bir iki defa knouşuruz o yine aramaz.Çocukluğum,gençliğim böyle geçti.Özellikle üniversitede 1-2. sınıftaken kendimi kısıtladım.Canım dışarı çıkmak istiyor fakat çıkacak gezip tozacak arkadaşım yok.Hadi onu bırak.Muhabbet edecek bir insan yok.Ne yurtta,ne okulda.Kimse benim yanıma gelmiyor.Ben gidersem.Gittim çok gittim ama bir iki üç git dört git nereye kadar.Karşı taraf gelmiyor.Merhaba diyen biri bile yok.Yani anlayacağınız insanları kendime çekemiyorum.Gençlik yıllarım böyle çürüdü gitti.Ben de dedim madem kimse benimle takılmak istemiyor ben de kendim gezerim tozarım dedim.Yaptım.2-3 aktiviteye de katıldım hem çevrem olur belki hem de kendime birşeyler katarım diye.Yok oralardan da bulamadım.Bu durum ben kendimi bildim bileli böyle.Bu durumun blinçaltımdaki olumsuz kalıplardan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü bilinçli zihnimle her yolu denedim.Bu durumu nasıl çözebilirim?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2012, 05:12 PM   #2 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: nedenini bulamadım,çözemedim.Siz bir akıl verin?

kendine güven telkini dinle ego dinle... koruma klakanı dinle sosyallik artırıcı dinle
Alt 20-09-2012, 08:48 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

olumlama yapabilirsin, bunlar yanında heromaster benim konuma da yazmıştı; artık ben neden yalnızım gibi sözlerden ziyade ben etrafımca sevilen biriyim, herkesi olduğu gibi kabul ediyorum vs. pozitif, içini rahatlatan cümleler kurabilirsin. Son olarak eğer senin yaşam tarzın için de uygunsa, Kuranı Kerim meali dinlemeni tavsiye ederim. Düşünerek dinlersen göreceksin ki yaptığın çıkarımlarda sen varsın...
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2012, 09:56 PM   #4 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

ailenle aran nasıl..ailende affetmen gereken birileri var mı. ilk bunu ne zaman hissettin.. yani seninle ilgenilmediğinii..tabiki çocukluğunda..eğer tahminlerim doğruysa o anki aklınla onları affetmen gerekecek ..kendi değerini kabul etmen..biricik olduğunu ve sevilmek için ekstra birşey yapmak zorunda olmadığını kabul etmen gerekecek..ilgi beklemek seni strese soktuğundan her insanla tanıştığında şu mesajı veriyor olabilirsinn.. şimdi güzel vakit geçircez ve sonra beni aramıyacak..içerde böyle bir program çalışıyor..insanlar vefasızdırr..bunu kimden ne zaman duyduğunu hatırla ..ve onu affet..bu düşünce genel bir düşünce..ve insanlar genellemeye gelmezz..bazıları vefasızdırr..bazıları vefalıdır..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2012, 01:28 AM   #5 (permalink)
Teğmen

94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ailenle aran nasıl..ailende affetmen gereken birileri var mı. ilk bunu ne zaman hissettin.. yani seninle ilgenilmediğinii..tabiki çocukluğunda..eğer tahminlerim doğruysa o anki aklınla onları affetmen gerekecek ..kendi değerini kabul etmen..biricik olduğunu ve sevilmek için ekstra birşey yapmak zorunda olmadığını kabul etmen gerekecek..ilgi beklemek seni strese soktuğundan her insanla tanıştığında şu mesajı veriyor olabilirsinn.. şimdi güzel vakit geçircez ve sonra beni aramıyacak..içerde böyle bir program çalışıyor..insanlar vefasızdırr..bunu kimden ne zaman duyduğunu hatırla ..ve onu affet..bu düşünce genel bir düşünce..ve insanlar genellemeye gelmezz..bazıları vefasızdırr..bazıları vefalıdır..sevgiler..
İlk önce yorumun için çok teşekkür ederim.
insanlar vefasızdır diye bir düşüncem yok.Şu yaşıma geldim erkek ya da kız benimle tanışmak için benim yanıma gelmedi.Hep ben başkalaırının yanına gittim.Onlar gelmedi iknci üçüncü dördüncü defa gittim yine gelmediler.Ben aradım onlar aramadılar.Yan ihep tek taraflı bir çaba.Hep böyle soğuk,sıcakkanlı olmayan insanların arasına düştüm.Ben çok sıcakkanlıyım,konuşkanım ama tam tersi insanların arasında olduğum için bu kişilik özelliğimi gösteremiyorum gösterecek ortamım olmuyor.bluegirlx o deidğin zamanı ben nasıl hatırlarım çocukluğuma nasıl ineceğim bunun yöntemini biliyor musun?
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2012, 11:52 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough

sevgili jaimemiamor
Gördüğüm kadarıyla kendine güven ve sosyallik konusunda bir sıkıntın yok ama burda bilinçaltın seni gerçekten ele geçirmiş ve bazı korkular seni sarmış bu korkularda hayatını yönlendiriyor..Eminim ki yeni kişilerle tanıştığında aklında hep aynı düşünce geçiyordur yine arkadaşlığımız sadece burda kalacak.....Sorunu yine kendi düşüncelerimizle çözeceğiz..sana şu çalışmayı denemeni hatta kesinlikle yapmanı tavsiye ediyorum
Her gece yatmadan önce ve sabah kalktığında şu sözleri söyle
Arkadaşlarım benimle çok mutlu onlar benimle her zaman ilgilenir ve beni sorar, arkaddaş çevrem çok güzel ve iyi vakit geçiriyoruz...şimdi çok mutluyum ve minnettarım..
Bu çalışma evrenle iletişim kurma yöntemidir herkes evrenle istesde istemsede düşünceleriyle iletişim kurar.. sen bunu bilinçli yap ve hayatına istediğin şeyleri düşünerek devam et ve istediğin şeyleri hayatına çek..
Evren istediklerini sana getirecektir yeterki sabırlı ve istekli ol...
Sevgi ve huzr dolu günler...
heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2012, 04:22 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
heromaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili jaimemiamor
Gördüğüm kadarıyla kendine güven ve sosyallik konusunda bir sıkıntın yok ama burda bilinçaltın seni gerçekten ele geçirmiş ve bazı korkular seni sarmış bu korkularda hayatını yönlendiriyor..Eminim ki yeni kişilerle tanıştığında aklında hep aynı düşünce geçiyordur yine arkadaşlığımız sadece burda kalacak.....Sorunu yine kendi düşüncelerimizle çözeceğiz..sana şu çalışmayı denemeni hatta kesinlikle yapmanı tavsiye ediyorum
Her gece yatmadan önce ve sabah kalktığında şu sözleri söyle
Arkadaşlarım benimle çok mutlu onlar benimle her zaman ilgilenir ve beni sorar, arkaddaş çevrem çok güzel ve iyi vakit geçiriyoruz...şimdi çok mutluyum ve minnettarım..
Bu çalışma evrenle iletişim kurma yöntemidir herkes evrenle istesde istemsede düşünceleriyle iletişim kurar.. sen bunu bilinçli yap ve hayatına istediğin şeyleri düşünerek devam et ve istediğin şeyleri hayatına çek..
Evren istediklerini sana getirecektir yeterki sabırlı ve istekli ol...
Sevgi ve huzr dolu günler...
Tam tersi yeni kişilerle tanıştığımda(çok da yeni kişiyle tanışmıyorum) her zaman içimde umut yeşerir.Yine arkadaşlığımız burada kalacak diye hiç düşünmem tam tersi.Bak yeni birileriyle tanıştım bu çok güzel ve heyecan verici derim.Ben her insanla tanışırım.Sıcak davranırım fakat bu zamana kadar kimle tanıştıysam orada kaldı ama bilinçli zihnimle tanıştım burada klaacak diye bir düşüncem yok,tam tersi var.
Alt 23-09-2012, 04:31 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough

Bu çalışmayı denemeyi düşünmüyorsan...
O zaman sizi çekirdek inancı tavsiye ediyorum..
http://www.cekirdekinanc.com/
heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2012, 04:39 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
heromaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu çalışmayı denemeyi düşünmüyorsan...
O zaman sizi çekirdek inancı tavsiye ediyorum..
http://www.cekirdekinanc.com/
siz yaptırdınız mı?
Alt 23-09-2012, 07:47 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Hayır... sizin ki belki çekirdek inançla alakalıdır diye düşündüm çünkü kişi pozitif düşünüp karşıdan bişey beklemedikten sonra olmayacak şey yoktur.. Sizde düşüncelerim pozitif diyorsunuz ama sonuç yine aynı...o zaman belki derinlerde bişey vardır..
sadece tavsiye..
Yaşamda inşallah istdeiğiniz güzellikleri yakalarsınız
sevgi ve huzurla

Bookmarks