Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

Fermuarımı açık mı unuttum, cüzdanım yerinde mi fobisi

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven Fermuarımı açık mı unuttum, cüzdanım yerinde mi fobisi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Dışarıda yürüyüşe çıktığımda sık sık açık unutmuş olma korkusuyla fermuarımı kontrol ediyorum. Aradan 4-5 dakika geçiyor sanki daha önce kontrol etmemişim gibi bir daha kontrol etme isteği doğuyor. ve bu yürüyüşüm boyunca sürüyor. Bir de cüzdanım yerindemi çaldırdım mı korkusu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

Fermuarımı açık mı unuttum, cüzdanım yerinde mi fobisi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-04-2010, 01:13 PM   #1 (permalink)
Teğmen

provakatör mistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 40
40 Mesajinıza toplam 190 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
provakatör mistik will become famous soon enoughprovakatör mistik will become famous soon enough
Standart Fermuarımı açık mı unuttum, cüzdanım yerinde mi fobisi

Dışarıda yürüyüşe çıktığımda sık sık açık unutmuş olma korkusuyla fermuarımı kontrol ediyorum. Aradan 4-5 dakika geçiyor sanki daha önce kontrol etmemişim gibi bir daha kontrol etme isteği doğuyor. ve bu yürüyüşüm boyunca sürüyor. Bir de cüzdanım yerindemi çaldırdım mı korkusu yaşıyorum sık sık...aynı şekilde sık sık elimle cüzdanımı kontrol ediyorum. Yerinde olduğunu görüyorum ama çok geçmeden içime yine bir kurt düşüyor.Bu bir takıntı galiba. Bu sorunumu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Her zaman yaşam nehriyle birlikte git. Asla akıntıya karşı gitmeye, nehirden hızlı akmaya çalışma. Sadece mutlak bir rahatlık içinde, her an kendini yuvada, rahat ve varoluşun içinde huzurlu hissederek git. Unutmaman gereken şey yaşamın kısa değil sonsuz olduğu ve bu yüzden de aceleye hiç gerek olmadığıdır.Mevsimler zamanında gelir, çiçekler zamanı gelince açar, ağaçlar hayat kısa diye hızla büyümek için koşuşturmazlar. Tüm varoluş yaşamın sonsuzluğunun farkında gibi görünür.OSHO-
provakatör mistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-04-2010, 02:10 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about
Standart Cevap: Fermuarımı açık mı unuttum, cüzdanım yerinde mi fobisi

4-5 dakika çok kısa bi süre bu kadar sık olması iyi değil.. Bir süreliğine altına fermuarsız giysiler giymeye çalış ve cüzdan taşıma.. Ben taşımıyorum şahsen..
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2010, 05:53 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
Xarmaşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
4-5 dakika çok kısa bi süre bu kadar sık olması iyi değil.. Bir süreliğine altına fermuarsız giysiler giymeye çalış ve cüzdan taşıma.. Ben taşımıyorum şahsen..

şaka bi yana...bunun da çözüm olacağını sanmıyorum..
fermuarsız giysi de giyse cüzdan da almasa bu sefer (atıyorum) ayakkabım temiz mi ? yerdeki sakıza bastım mı gibi yeni takıntılar üretilecektir...e bu durumda da ayakkabısız çık dışarı diyemeyiz ki...
sebebi ortadan kaldırılan takıntı yerini başka bir takıntıyla doldurabilir...esas nedeni bulup kökten çözmeli..

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2010, 06:05 PM   #4 (permalink)
Teğmen

provakatör mistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 40
40 Mesajinıza toplam 190 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
provakatör mistik will become famous soon enoughprovakatör mistik will become famous soon enough

Evet haklısın esas mesele içimde. Takıntılı bir yapım var.
Her zaman yaşam nehriyle birlikte git. Asla akıntıya karşı gitmeye, nehirden hızlı akmaya çalışma. Sadece mutlak bir rahatlık içinde, her an kendini yuvada, rahat ve varoluşun içinde huzurlu hissederek git. Unutmaman gereken şey yaşamın kısa değil sonsuz olduğu ve bu yüzden de aceleye hiç gerek olmadığıdır.Mevsimler zamanında gelir, çiçekler zamanı gelince açar, ağaçlar hayat kısa diye hızla büyümek için koşuşturmazlar. Tüm varoluş yaşamın sonsuzluğunun farkında gibi görünür.OSHO-
provakatör mistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2010, 07:07 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough

başka takıntılarında var mı?ben telkinleri dinlemeden önce evden çıkmaadan herşeyi kontrol ederdim:) obsession yani:) ama geçti çok şükür
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2010, 02:16 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
netd is an unknown quantity at this point

Sürekli fermuarı elle kontrol etmek, açık kalmasından kötüdür yaa
netd isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2010, 04:39 PM   #7 (permalink)

bombom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
12 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bombom34 is an unknown quantity at this point

Bu konuyu araştırdım .

Saplantılar >> OBSESSİF KOMPULSİF BOZUKLUK NEDİR ?

OBSESSİF KOMPULSİF BOZUKLUK NEDİR ?

İstenmeyen zihne zorla giren sıkıntı doğuran bireye yabancı aşırı, tekrarlayıcı mantık ve düşünme ile silinemeyen, devamlı düşüncelere obsesyon adı verilir. Obsesyonlar (vesvese) istenmeden gelir ve kişinin zihnine yabancıdır. Ancak kişi bo düşünceleri kendi zihninin ürünleriymiş gibi değerlendirip sıkını duyabilir.

Kompulsiyon ise yineleyici davranışlar (el yıkama, sıraya koyma, kontrol etme gibi ) yada zihinsel eylemelerdir (dua etme yada sayma, sözcükleri sessiz bir şekilde tekrarlama gibi.) Kompulsiyonların amacı obsesif düşüncelerin ortaya çıkardığı sıkıntıyı kaldırmaktır.

Obsesif kompulsif bozukluk ise zamanın boşa harcanmasına sebep olacak derecede ağır olan (yani günde 1 saatten fazla zaman alan) yada günlük işlevsellikte bozulmaya sebep olan tekrarlayıcı obsesyon yada kompulsiyonların varlığından söz edilir.

Örneğin kontrol etme obsesyonlarında en sık kapının kilitlenip kilitlenmediği, ocağın söndürülüp söndürülmediği ile alakalı zorlayıcı düşünceler tabloya hakimdir. Yaşanılan zorlanmanın getirdiği sıkıntıyı bastırmak için kapıyı kilitlediğinden emin olsa bile kişi tekrar tekrar kilidi açıp kapatabilir. Hatta en üst kattaki evine defalarca inip çıkabilir.

Bu tür obsessif-kompulsif bozukluk vakalarında kişiler düşüncelerinin saçma olduğunu bilirler ancak onu yenmek için çaba sarf etmek yerine düşüncelerine teslim olmak zorunda kalırlar. Çünki bu durumda kişi daha rahatlayacaktır. Obsesyonla mücadele etmenin doğuracağı sıkıntı ile mücadele etmek zor gelmektedir.

Bir kişide obsessif kompulsif bozukluk var demek için şu şartların varlığı gereklidir.

Obsesyonlar ya da kompulsiyonlar kişinin hayatında belirgin olarak vardır ve bunlar kimi zaman istenmeden gelen ve uygunsuz olarak yaşanan ve belirgin sıkıntıya neden olan yineleyici ve sürekli düşünceler, dürtüler ya da düşlemeler. Ve sıraan yaşam olaylarının getirdiği üzüntü ve sıkıntılarda değillerdir. Kişi bunlara önem vermemeye ya da bunları baskılamaya çalışır yada başka bir düşünce ya da eylemle bunları etkisizleştirmeye çalışır. Ancak kişi, obsesyonel düşüncelerini, dürtülerini ya da düşlemlerini kendi zihninin bir ürünü olarak görür bu nedenle de sıkıntıları fazladır.

Alıntı
bombom34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2010, 10:12 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 170
166 Mesajinıza toplam 450 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
7tepe will become famous soon enough7tepe will become famous soon enough

saol yazı bilgilendirici olarak benimde işime yaradı,en azından ne olduğunu öğrendim,
bu tarz rahatsızlıkların bi çok insanda olduğunu duymuştum,kimi insanda rahatsız edici şekilde fazlayken kimindede önemsiz bir şekilde az;örneğin merdiven çıkarken sağ ayakla başlamakta buna bir örnek olabilir,yada dişini ortalama üç dk fırçalayanlar 30 sn fırçalasa içinde sıkıntı meydana gelir,mesela bende öyle
fakat hayat akışını olumsuz yönde etkilerse bi psikoloğa gidilmeli bence
7tepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 08:20 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 37
34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smoth17 is an unknown quantity at this point

aynı sorun bende de var. evden çıktıktan sonra 2-3 kez fermuarımı kontrol ediyorum, sonra 10-15 kez acaba anahtar cebimde yoksa düşmüş mü diye bakıyorum. o da olmadı kimliğim yerinde mi diye bakıyorum. halbuki önceden çok rahat biriydim. cep telimi bile restoranda unutmuşluğum vardır yani.
smoth17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2010, 12:41 AM   #10 (permalink)

Tesekkür: 1
8 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ugurguven is an unknown quantity at this point

bişey sormak istiyorum daha önce fermuarınız açık bir şekilde dışarı çıkıp birilerinden kötü bir tepki aldınızmı ? Aşırı bir utanç,aşağılama bu gibi bişeye maruz kaldınızmı ? Yine cüzdanınızı evde yada başka bir yerde unutmanızdan dolayı hesap öderken yada başka bir yerde zor durumda kalıp strese girdinizmi ? Yoksa bunların hiçbiri olmadan siz sadece önlem amaçlımı sürekli aynı şeyi tekrarlıyorsunuz ?

Mesela ben oruç tutmuyorum ve 1 sene önceki ramazan ayında elimde su şişesiyle içe içe yollarda gezdim tabi insanların oruçlu olduğunu unutaraktan.Halk otobüsünede aynı bu şekilde bindim orda insanların bakışlarına maruz kaldım ve işte ozaman dank etti unutmuştum ramazan ayını çok kötü oldum inancım ne olursa olsun okadar insanın içinde yapılıcak bişi değildi.Yani kendimi çok utanmış ve ayıplanmış hissettim.Ondan sonraki 3 ay boyunca su içerken acaba ramazan ayındamıyız diye bi düşünce geliyodu.
ugurguven isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks