Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kendimizi Tanıyalım

Uyarılar

Neden Seni Seviyorum Demek Zor Gelir?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kendimizi Tanıyalım Neden Seni Seviyorum Demek Zor Gelir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bilmiyorum yetiştiriliş tarzımdan mı insanlara Seni Seviyorum demek beni çok gerginleştiriyor yapamıyorum,aslıda bu 2kelime ne kadar da mutlu eder insanları ama yapamıyorum,aileme bile gösteremiyorum çoğu zaman,hep mesafeliyim hep.. Benim gibi olanlar varmı merak ettim? sizce sebebi nedir? (1-2 kişi hariç ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendimizi Tanıyalım telkin cd indir izle İstanbul Kendimizi Tanıyalım nerededir kimdir Kendimizi Tanıyalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendimizi Tanıyalım hipnoz Kendimizi Tanıyalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendimizi Tanıyalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendimizi Tanıyalım kuantum düşünce kitap haberi

Neden Seni Seviyorum Demek Zor Gelir?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-06-2010, 10:58 PM   #1 (permalink)
Teğmen

lupita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 146
150 Mesajinıza toplam 683 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lupita will become famous soon enoughlupita will become famous soon enough
Standart Neden Seni Seviyorum Demek Zor Gelir?

Bilmiyorum yetiştiriliş tarzımdan mı insanlara Seni Seviyorum demek beni çok gerginleştiriyor yapamıyorum,aslıda bu 2kelime ne kadar da mutlu eder insanları ama yapamıyorum,aileme bile gösteremiyorum çoğu zaman,hep mesafeliyim hep..

Benim gibi olanlar varmı merak ettim? sizce sebebi nedir?
(1-2 kişi hariç genel olarak hep mesafeliyim...)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-06-2010, 11:18 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Neden Seni Seviyorum Demek Zor Gelir?

Seni Seviyorum. . Sence herkese söylenecek kadar değersiz bir sözcük mü?? Bana kalırsa bir insan seni seviyorum, diyemiyorsa ya da demiyorsa bu sadece bunu hakedeni bulamadığı içindir
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2010, 11:37 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about

Söyleme, söylemek zorunda değilsin.. onların da senden istediğinin bu iki kelime olduğunu sanmıyorum.. asıl kolay olanda bu değil midir zaten..? birine sevgini ifade ederken bu iki sözcüğü kullanmak, işin kolayına kaçmak değil midir..?

Öyleyse sen, senin için daha basit ve kolay olanı yap.. onlara sevgini tavırlarınla, davranışlarınla göster.. yeri geldiğinde onlara sarıl, kucakla.. en doğrusu da bu bence..
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2010, 12:27 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

sevmek de zordur sevdiğini söylemek de
sebebini bende bilmiyorum...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2010, 06:34 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Yetiştirilme tarzından olabilir. Türk aile yapısında böyle bir cümleye sık rastlanmaz, düşünsene eskiler anne babalarının yanında çocuklarını sevemezlermiş...

Ama ben şükür içimden geldiğinde diyebiliyorum.

Önceden bende mesafeliydim. Seçerek alıyordum herkesi hayatıma, çemberden sınavla giriyolardı içeri, gerçi hepten çemberi serbestlerştirmedim, olmaaaaz :)
Benim için arkadaş yoktu, olacaksa birileri hayatımda ,tam güvendiğim dostlarım olmalıydı hepsi. Yıllardır samimi ilişkiler içinde olacağım insanları soktum hayatıma.
Diğerleri de beni seçen ya da mecburen bir araya gelip tanıştığım arkadaşlarımdı. Hayat bu kaçamıyoruz kimseden :)
Artık konuşmaktan zarar gelmez diyorum, hepimiz aynı dünyanın insanlarıyız sonuçta. Belki de sosyal fobiydi benimki. Neyse ne geçmiş zaman oldu artık :)
Sosyal fobi telkinini dinle bence dinlemediysen.
Sonuç olarak :) söylenmeli mi seni seviyorum? Kesinlikle evet. Ne mutlu söyleyene ne diyeyim ;)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2010, 08:31 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light

Kendini bildin bilelimi böylesin?Yoksa buna sebep bir hayal kırıklığımı? Keşke bu duygunu aşabilsen.Çünkü insan verdiği kadar sevgi alıyor.Bir insana onu sevdiğini belli ettiğinde ışıltılı bir bakış insana yetiyor.Bu konuyu paylaştığına göre sende bu halden pek memnun değilsin.Dilerim sevgini kucak kucak paylaşırsın..Sevgiler..
Alt 20-06-2010, 12:44 PM   #7 (permalink)
Teğmen

150 Mesajinıza toplam 683 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seni Seviyorum. . Sence herkese söylenecek kadar değersiz bir sözcük mü?? Bana kalırsa bir insan seni seviyorum, diyemiyorsa ya da demiyorsa bu sadece bunu hakedeni bulamadığı içindir
yok ben kesinlikle herkese söyleyemem zaten ama belki de haklısın onlar beni sevdiğini söylese de ben onlardan emin olmadığım için böyleyim,nitekim çoğu zaman şüphelerimde de haklı çıktım.ama sadece o değil,babamı kaybettiğimde de en büyük pişmanlığım seni seviyorum diyememekti..

Alıntı:
Xarmaşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Söyleme, söylemek zorunda değilsin.. onların da senden istediğinin bu iki kelime olduğunu sanmıyorum.. asıl kolay olanda bu değil midir zaten..? birine sevgini ifade ederken bu iki sözcüğü kullanmak, işin kolayına kaçmak değil midir..?

Öyleyse sen, senin için daha basit ve kolay olanı yap.. onlara sevgini tavırlarınla, davranışlarınla göster.. yeri geldiğinde onlara sarıl, kucakla.. en doğrusu da bu bence..
haklısın.. ama işte bazen bu durum olmuyor..biz göstersekte o 2kelimeyi dile getirmemenin pişmanlığını yaşıyoruz..

Alıntı:
teoman_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevmek de zordur sevdiğini söylemek de
sebebini bende bilmiyorum...
Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yetiştirilme tarzından olabilir. Türk aile yapısında böyle bir cümleye sık rastlanmaz, düşünsene eskiler anne babalarının yanında çocuklarını sevemezlermiş...

Ama ben şükür içimden geldiğinde diyebiliyorum.

Önceden bende mesafeliydim. Seçerek alıyordum herkesi hayatıma, çemberden sınavla giriyolardı içeri, gerçi hepten çemberi serbestlerştirmedim, olmaaaaz :)
Benim için arkadaş yoktu, olacaksa birileri hayatımda ,tam güvendiğim dostlarım olmalıydı hepsi. Yıllardır samimi ilişkiler içinde olacağım insanları soktum hayatıma.
Diğerleri de beni seçen ya da mecburen bir araya gelip tanıştığım arkadaşlarımdı. Hayat bu kaçamıyoruz kimseden :)
Artık konuşmaktan zarar gelmez diyorum, hepimiz aynı dünyanın insanlarıyız sonuçta. Belki de sosyal fobiydi benimki. Neyse ne geçmiş zaman oldu artık :)
Sosyal fobi telkinini dinle bence dinlemediysen.
Sonuç olarak :) söylenmeli mi seni seviyorum? Kesinlikle evet. Ne mutlu söyleyene ne diyeyim ;)
evet yetiştiriliş tarzı olabilir,çünkü babamı kaybettiğimde neden neden diye beynimi yedim o hareketleriyle herşeyiyle gösterse de ben de göstersem de o seni seviyorum demek nekadar önemliymiş onu anladım neden dedim nie bikere olsun sölemedim her neolursa olsun ağızdan böle birşey duymak çok farklı..

Alıntı:
Sümbülii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendini bildin bilelimi böylesin?Yoksa buna sebep bir hayal kırıklığımı? Keşke bu duygunu aşabilsen.Çünkü insan verdiği kadar sevgi alıyor.Bir insana onu sevdiğini belli ettiğinde ışıltılı bir bakış insana yetiyor.Bu konuyu paylaştığına göre sende bu halden pek memnun değilsin.Dilerim sevgini kucak kucak paylaşırsın..Sevgiler..
:) evet memnun değilim herkese mesafeliyim tam olarak ona güvenmeden de içimden gelmiyor,nie böyle anlamıyorum aslında kötü birşey değil ama cvp veremiyorum hep bi soğuğum,savunma mekanizması galiba..

Teşekkür ederim
Alt 25-06-2010, 12:06 AM   #8 (permalink)
Teğmen

hayatımda nekadar karmaşık duygular yaşıyorum... onu kaybetmekten çok korkuyorum çok seviyorum diyorum bazen de okadar kzıyorumki gitsin hayatımdan diyorum... ama şuan tek bildiğim beni yanlış anladı, ağlamasına dayanamam ben Onu ÇOK SEVİİYORUMM
Alt 25-06-2010, 12:59 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Seni seviyorum demek kadar güzel bişey varmı.

Seni seviyorum demek onsuzluğu kabullenememek
Seni seviyorum demek yaşamım seninle renklendi
Seni seviyorum demek ruhum seninle dolu
Seni seviyorum demek Yüreğim seninle birlikte
Seni seviyorum demek ölene kadar seninle olmak istiyorum
Seni seviyorum demek sensiz hiç ama hiç olmaz
.
.
.
.
.
VB. DEMEKTİR.Bu böyle gider.Seni seviyorum demek bir insanın karşısındakine söyleyebileceği en güzel şeylerden birisidir.

İŞTE BEN BU YÜZDEN

BU FORUMU SEVİYORUUUUMMM.....!!!!!!!!!!!

BU SİTEDEKİ ARKADAŞLARIMI SEVİYORUMMMMMM....!!!!

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEP BÖYLE GÜZEL ARKADAŞLAR PAYLAŞABİLEN ARKADAŞLAR OLARAK KALALIM

SİZLERİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM...
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2010, 01:55 PM   #10 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
lupita Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilmiyorum yetiştiriliş tarzımdan mı insanlara Seni Seviyorum demek beni çok gerginleştiriyor yapamıyorum,aslıda bu 2kelime ne kadar da mutlu eder insanları ama yapamıyorum,aileme bile gösteremiyorum çoğu zaman,hep mesafeliyim hep..

Benim gibi olanlar varmı merak ettim? sizce sebebi nedir?
(1-2 kişi hariç genel olarak hep mesafeliyim...)
ben senin gibiyim eğer yaartıcı yazarlar kısmında yazdığım seni seviyorum diyemememk adlı yazımı okursan eminim hak vereceksin bana.
bizi büyütenlerin üzerimizde etkisi çok sanırısım .o.ukluktan gelen bişi bu

Bookmarks