Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendimizi Ödüllendiriyoruz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-odullendiriyoruz/)
-   -   Takdir ettim kendimi. :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-odullendiriyoruz/553-takdir-ettim-kendimi.html)

Bilge İnan 14-03-2009 03:36 AM

Her ne kadar zaman zaman kendimle kavga etsem de, herşeye rağmen aynanın karşısına geçip "seviyorum seni!" diyebildiğim için;

Her ne kadar bu yüzden çok yara alsam da, hırpalansam da hala dürüstlüğün ve en doğrunun peşinden gidebildiğim için;

Özeleştirimi yapabildiğim ve eksik kalan yönlerimi canla başla geliştirmeye çalıştığım için;

Her ne olursa olsun zorlukları çabuk atlatabildiğim ve hayata daima gülümseyerek bakmayı başarabildiğim için;

Her ortama uyum sağlayabildiğim, herkesle rahatça iletişime geçebildiğim ve zaman zaman söylemek istediklerimi yutsam da genele göre kendimi özgürce ifade edebildiğim için;

Başkalarına saygı duymayı, empati yapmayı öğrendiğim için ( ki kardeşsiz büyümüş biri için bu epey zordu bir zamanlar :D );

Özellikle işimde sürekli övgüler almama rağmen tevazuyu hiç unutmadığım için ( arada unutmam hayrıma olacak aslında amaa :D );

Aklıma koyduğum herşeyi başarabildiğim ve yoluma çıkan engellere rağmen inancımı yitirmediğim için; ( örnek: yıllarca uğraşıp didinip sonunda aradığım siteyi buldum ve buradayım işte :) )

Herşeyden önemlisi kendimi takdir etmeyi unutmadığım için kendimi takdir ediyorum! :P :D

( Daha çok var da, narsist diyeceksiniz şimdi y789)

ebru_li 14-03-2009 12:23 PM

bende kendimi dün takdir ettim kendime güvenimden dolayı oluşan kararlılığım için azmim için ama bir zamanlar böyle değildi.şimdi tertemiz bir sayfa şimdi bu deftere istediklerimi ekliyorum kararlılıkla kesinlilikle...

PEMBE YETİŞEN 26-03-2009 05:21 PM

Cevap: Takdir ettim kendimi. :))

bende sizdenim arkadaşlar el yapımı cevizli tatlı verdim minik kıza çok mutlu oldu haha şimdiye kadar onu ihmal edmeme aldırmıyor bile

sulara 27-03-2009 01:25 PM

Düm en büyük sorunumu buldugum icin kendi icimde.. Bunu cozmek icin yardım istedigim ve kendime yeni hedefler bulmam gerektigini anladıgım icin.Kendimi seviyorummmmmmmm :)

ebru_li 27-03-2009 01:56 PM

superBen kendime saygı duyuyorum kararlarıma irademe çok şeye ve kendi kendime mahcup olmuyorum artık.İstediğim rotoda ilerlemek çok güzel bazen,rotam şaşıcak gibi oluyor ama hemen koordinatları belirliyorum ve bunlara sadık kalıyorum.Kendini sevmek ne güzel bişiymiş meğer.Hergün bişiy öğrenmek ne güzel bişiymiş ertelememek ve bunun yıl sonlarını düşününce... şöyle başımı 12 ay geçmişine çevirdiğimde alıcağım hazzı düşünüyorumda harika...kendimi takdir ediyorum.Kendimi takdir ediyorum sevgiyle yaratıldığım için ve takdir ediyorum güzel yüzüm güzel ruhum tüm güzelliklerim için956k

Vodoo 27-03-2009 03:19 PM

Inısler cıkıslar yasasamda bugun zafer kazanmıs gibi dimdik yuruyusume bakıp takdir ettim kendimi.Kendimi öpesim vary789

cananbr 23-05-2009 09:43 AM

İlk defa gerçekten değişeceğime inandığım için kendimi takdir ettim...

ijj10 25-10-2009 06:53 PM

Kendimi takdir ediyorum çünkü;
ingilizceden 100 aldım
foruma hergün girdim.
matematikden 100 aldım
foruma paylaşımda bulundum
çikolata yedim.
kek yedim
pasta yedim
cips yedim
süt içtim
nar yedim.
1000 Türk Lirası var cüzdanımda.
Kendimi takdir ettiğim için

Kendimi takdir ettiğim i
v

Kendimi takdir ediyorum

gulumser 02-12-2009 10:58 PM

kendimi çoookkk takdir ediyorum canımmmy789
istanbulda ziyaret etmeyi çok istediğim bir yer vardıı,ama hep bişeyleri bahane ediyordumm,geçen gün birden karar verdim, istanbula gitmeliydim mutlaka kararımı vermiştim artık,hemen netten bilet fiyatlarına bakmaya başladım,herşey benim için çalışıyordu adeta istanbula 39 tl ye uçak bileti buldum allahım mucize gibi bişey bu956k,hemen biletimi aldım gidiş dönüş olarak smil56,gerçekten isteyipde karar verince evren benim için çalışıyorduuart56art5617 aralık istanbull bekle beniiiiiy789

derya hanim 03-12-2009 04:36 PM

insanin kendini sevmesiyle basliyormis hayat ,kendimi cok seviyorum ,makyaj malzememi yeniledim,takilar aldim kendime,yemeklerime sevgi katip yediriyorum cocuklarima ,onlara artik bagirmayip cok cok sabirla kucak actigim icin kendimle gurur duyuyorum

bayşegül 04-12-2009 10:53 AM

kendime vakit ayırabildiğim için kendimi takdir ediyorum...
kendini takdir ettiğin zaman başkalarını çok daha rahat takdir edebiliyorsun... önce kendimi seviyorum sayıyorum ardından herkesi seviyorum sayıyorum ben olmak çok güzel.....

Sultan 04-12-2009 11:09 AM

her şeye rağmen yoluma devam ettiğim için takdir ettim kendimi.y789

doris 04-12-2009 11:16 AM

BU kadar kendini takdir edenden sonra, valla utandım şimdi.. hemen kendimi takdir ettim bende.. sonra sizleri örnek aldığım içinde bi takdiri hak ettiğimi düşündüm, yine takdir ettim kendimi... y789
iyiki varsınız sevgiyle kalın..

yüsra 05-02-2010 07:18 PM

egomuz yokmuş gibi davranmamak onu görmemzllikten gelmemek ona bir ödül mis gibi kar havası aldım bende ödül olarak tüm yaz bu kokuyu özlemiştim. cebime biriktirdim ihtiyacım olduğu zaman çıkarıp duyumsayacağım

Işıldayan Safir 19-02-2010 09:10 PM

bu hafta aşırı derecede ders çalıştım nerdeyse 1-2 saatim çalışmadan geçti gün içinde. bu nedenle kendimi taktir ediyorum bu tempoya dayanacak gücüm olduğu için ve bir dersten öbürüne girdiğimde saatler ilerledikçe gitgide dinlendiğimi hissettiğim için. kendimi hırka kazak vs vs aldım :D

vitamin61 19-02-2010 10:40 PM

Kaç gündür iştahım yoktu bugün yemeklerimi çok güzel bir şekilde yedim kendimi neyle ödüllendirsem:)

phantomm 20-02-2010 12:09 AM

Alıntı:

vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 585622)
Kaç gündür iştahım yoktu bugün yemeklerimi çok güzel bir şekilde yedim kendimi neyle ödüllendirsem:)

Ohh afiyet bal şeker olsun:) Süpersin canım..

doris 20-02-2010 09:54 AM

bu uykusuzluğa rağmen... zımba gibiyim... takdir ettim kendimi... :)

rüyamsın 17-08-2011 03:47 AM

Nasıl ki iyi bir yönetici daha çok verim sağlarsa bizde yöneticiyz aslında..İçimizde ki çocugu bilinçaltımızı yok farzetmeden onunda çalıştığını bizim için ürettiğinin farkına vararak onu ödüllendirmemiz gerekli.kahvesmiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:11 AM.