Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendimizi Ödüllendiriyoruz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-odullendiriyoruz/)
-   -   Takdir ettim kendimi. :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-odullendiriyoruz/553-takdir-ettim-kendimi.html)

Merto 29-12-2006 12:34 PM

Takdir ettim kendimi. :))

Kendimi takdir ettim lafı genelde arkadaşlar arasında şaka yollu kullanılan
yaptığından gurur duyduğunu ifade eden bir onay.
Aslında çokta güzel birşey insanın kendini takdir etmesi, birçoklarımız onayı ve takdiri hep dışarıdan bekler
ama toplumun onaylamadığı birçok şey şimdiki gelişmelere yol açmıştır.
Neden önce kendimizi takdir etmeyelim dimi?

Kendini ödüllendirmek kişisel motivasyonu artıran önemli birşey.
Kişisel gelişim konularında, elde edilmek istenen bir başarı yada tutum için çalışılırken ,
olayın istediğiniz şekilde sonuçlandığının ve çevrenizdekiler tarafından kutlanıldığınızın imajine edilmesi istenir.

Birşeyi başardığımızda, yeni bir adım daha attığımızda kendimize sevdiğimiz birşeyler ısmarlayalım. krzm67
Kendi kendimize ne kadar harika olduğumuzu söyleyelim. smileydance
Uzun zamandır istediğimiz küçük birşeyi kendimize hediye edelim. ::)
Yada 2-3 kilo verdikten sonra kendimizi bir dilim pasta ile ödüllendirelim.
Patrondan zam istemeye cesaret ettiğimizde, alacağımız zamla kendimize yeni bir kazak alalım.
Henüz sonuçlanmamış olsada başlayıp yol aldığımız işler için kendimizi bir kahve ile ödüllendirelim.
kahvesmiley
Ertelemediğimiz her iş için kendimize bir yıldız verelim.

Bu konudaki düşüncelerini paylaşmak isteyen arkadaşlardan farklı öneriler bekliyorum.

Üşenmeyip, sıkılmayıp utananadam bu foruma yazdığınız için bile kendinizi küçük bir çikolatayla ödüllendirin arkadaşlar.

hayatimdegisti 29-12-2006 05:21 PM

Ynt: Takdir ettim kendimi. :))

Aslında her işi yapan içimizde ki çocuk.Gece gündüz durup dinlemeden bizim için çalışıyor.Oysa ona bir maaş ödemiyoruz.
Sendikası yok.Bırakın ödüllendirmeyi çoğu zaman yaptıklarını beğenmiyoruz.
Mert Bey'in söyledği gibi ödüllendirme çok önemli..
Nasıl ki iyi bir yönetici daha çok verim sağlarsa bizde yöneticiyz aslında..İçimizde ki çocugu bilinçaltımızı yok farzetmeden onunda çalıştığını bizim için ürettiğinin farkına vararak onu ödüllendirmemiz gerekli..

Forumlar bir süre sonra yazmaya üşenilmeyen her şeyin spontane oluştuğu bir yer haline gelirler.
Bu forumda aynı şekilde keyifle yazılan bir yer olacağını düşünüyorum..

O zamana kadar forumu hareketlendirmek adına fikirlerini görüşlerini esirgemeyen yazan arkadaşlara çikolatalar benden :))

25emel 26-03-2007 06:44 PM

Takdir ettim kendimi. :))

blissy hani nerde biri çikolatamı dedi gulensmiley sölediklerinze göre bence ben hakedenlerdenim. e foruma her fırsat buldukca girip görüşlerimi yazıyorum.hemde sebebi olmalımı illa hediye almak için tabi kendime ise(ki bu baya sık olur.) arkadasa alıyorsam bi sebebi olmalı sonra dönüp '' tesekkür ederim ama '' der bakışlar sevincli nie aldıki sebep ne yoksa bugun dogum günüm falanmı acaba die tereddüt ediyolar khkh56
çikolatamı isterimmm
geregini arz ederim .........

medinegoc 30-05-2007 03:20 PM

Evet. Sanki biri bir yerde çikolatalar benden demiş kokususu alıyorum....snıf snıf wave
mis gibi çikolata kokusu burnuma geldi vallahi sevincli

Konu eski olsada havuç güncel:)

Hemen adresimi yazıyorum. APS ile rica etsem 2 saate kadar şirketten çıkacağım da
Hayatımı çikolata gibi tatlı hale getiren sen sevgili Atakan'a sonsuz teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Medine

hayalayaz 31-05-2007 07:58 PM

çikolatayı severim,hele birde marzipanlı (hafif acı bademezmeli) veya nugat'lı olursa,aklıma düşürdünüüüüüz,öyle dişe dokunur bir öneride yok bende,kaldık çukalatasız,anneme söyliim bari gelirken getirsin,çikolata dendiği zaman bütün hücrelerim titrer,serde tiryakilik var ya,öyle her çikolatada olmaz,dedim ya anneeee,sigarayıda bırakamadık ki duyunca bayram yapsın benide bayram ettirsin,neyse daha gelmesine 15 gün var,hak vaar rahmet var. şimdilik çukalataları burdaki evlatlar yesin diyecektim aklıma geldi
kadının beş çocuğu varmış ve beş tanede şekeri, her çocuğuna birer şeker verir, çocuklar anne sana yokmu?diye sorarlar,kadın boynunu büker ve eh ananız taş yesin yarımşardan beş yesin diye çocuklarının şekerlerine talip olur,çukulata kazananlar... anladın sen onu.... hepimize saygılı sevgiler.

hayatimdegisti 01-06-2007 02:45 AM

Alıntı:

medine Nickli Üyeden Alıntı
Evet. Sanki biri bir yerde çikolatalar benden demiş kokususu alıyorum....snıf snıf wave
mis gibi çikolata kokusu burnuma geldi vallahi sevincli

Konu eski olsada havuç güncel:)

Hemen adresimi yazıyorum. APS ile rica etsem 2 saate kadar şirketten çıkacağım da
Hayatımı çikolata gibi tatlı hale getiren sen sevgili Atakan'a sonsuz teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Medine

Alıntı:

25emel Nickli Üyeden Alıntı
blissy hani nerde biri çikolatamı dedi gulensmiley sölediklerinze göre bence ben hakedenlerdenim. e foruma her fırsat buldukca girip görüşlerimi yazıyorum.hemde sebebi olmalımı illa hediye almak için tabi kendime ise(ki bu baya sık olur.) arkadasa alıyorsam bi sebebi olmalı sonra dönüp '' tesekkür ederim ama '' der bakışlar sevincli nie aldıki sebep ne yoksa bugun dogum günüm falanmı acaba die tereddüt ediyolar khkh56
çikolatamı isterimmm
geregini arz ederim .........

Şimdilik bu videoyu tekrar göndereyim ondan sonra çikolatalar adresinize gönderilecektir mutlaka...
44
[youtube=425,350]-fxorLY0Jz4[/youtube]

25emel 01-06-2007 12:34 PM

khkh56 khkh56 ben tövbe zayıflayamam. teşekkürlerrr teşekkürlerrrrrr sevincli sevincli sevincli

BURCU GELEGEN 02-06-2007 01:30 AM

evettttt ben şimdi tatlı ile ödüllendireceğim kendimi allahtan kilo sorunum yok bu saatte bile olsa yiyeceğim işte

25emel 02-06-2007 01:32 AM

789569 hayırrrrrr bittin sennnn şaşkın
sad456 bende su içerim ne olmuş yani... kıskandırıyonmu yani... 44 44

BURCU GELEGEN 02-06-2007 01:37 AM

valla indirdim mideye bile tabi ben birşey yemeye kalktığım an evin 4 ve 3 ayaklısı da hareketlendi kendimi ödüllendirdim daisyme sevdiği krakerden kedişimize de kedi bisküvisinden verdim keyifle yedik k8908

25emel 02-06-2007 01:44 AM

e iyi afiyet olsun 44 bende su içtim ne olmuş yani sevincli
bu arada benim iyice uykum geldi.herkese iyi geceler diliyorum ve öpüyorum sevgiler.... 44

Deria 03-06-2007 02:10 AM

bu zamana kadar yapmayı amaçlayıpta yapabildiğim herye için kedimi takdir ediyorum. blissy
yapamadıklarım içinde ( şu anda var mı hatırlamyorum) yapma teşebbüsünde bulunduğum için takdir ediyorum. partysmiley
bu zamana kadar yapmaya teşebbüs etmediğim şeyler içinse en yakın zamanda yapmaya teşebbüs edeceğim için kendimi takdir ediyorum. sevincli
kendimi her halikarda takdir ediyorum... 98569

BURCU GELEGEN 08-06-2007 09:34 PM

Deria Harikasın

BURCU GELEGEN 27-06-2007 12:55 AM

ben bugün kendimi çok fazla ödüllendirdim söylemeyeceğim SIR y789 khkh56 söylersem emel kıskanır şimdi music45

sessiz 28-06-2007 03:45 PM

Alıntı:

Merto Nickli Üyeden Alıntı
Kendimi takdir ettim lafı genelde arkadaşlar arasında şaka yollu kullanılan
yaptığından gurur duyduğunu ifade eden bir onay.
Aslında çokta güzel birşey insanın kendini takdir etmesi, birçoklarımız onayı ve takdiri hep dışarıdan bekler
ama toplumun onaylamadığı birçok şey şimdiki gelişmelere yol açmıştır.
Neden önce kendimizi takdir etmeyelim dimi?

Kendini ödüllendirmek kişisel motivasyonu artıran önemli birşey.
Kişisel gelişim konularında, elde edilmek istenen bir başarı yada tutum için çalışılırken ,
olayın istediğiniz şekilde sonuçlandığının ve çevrenizdekiler tarafından kutlanıldığınızın imajine edilmesi istenir.

Birşeyi başardığımızda, yeni bir adım daha attığımızda kendimize sevdiğimiz birşeyler ısmarlayalım. krzm67
Kendi kendimize ne kadar harika olduğumuzu söyleyelim. smileydance
Uzun zamandır istediğimiz küçük birşeyi kendimize hediye edelim. ::)
Yada 2-3 kilo verdikten sonra kendimizi bir dilim pasta ile ödüllendirelim.
Patrondan zam istemeye cesaret ettiğimizde, alacağımız zamla kendimize yeni bir kazak alalım.
Henüz sonuçlanmamış olsada başlayıp yol aldığımız işler için kendimizi bir kahve ile ödüllendirelim.
kahvesmiley
Ertelemediğimiz her iş için kendimize bir yıldız verelim.

Bu konudaki düşüncelerini paylaşmak isteyen arkadaşlardan farklı öneriler bekliyorum.

Üşenmeyip, sıkılmayıp utananadam bu foruma yazdığınız için bile kendinizi küçük bir çikolatayla ödüllendirin arkadaşlar.

......................
ben de kendımı casaretımden dolayı kutluyorum su anda
herkesın olmasa da benım su can sıkıcı öss sınavından bekledıgım bazı seyler vardı ılk gıdıgımde mat ogrt kazandım ama gercekten hıc ama hıc ıstemedıgım bır bolumdu ben saglık alanında kendımı gormek ıstemıstım hep
ve cesaret edıp bu sene okulu dondurdum sınava tekrar gırdım
ıns bu sefer ıst gıbı olur
bı cok kısı bu sansı bulamıyor ve ıstemedıgı bolumlerde okuyor
..
neyse ıste cansıkıcı bır konu ama
herseye ramen kendımı kutluyorum 956k
...........
artık ne hedıye etsem kı kendıme dusun
idea3

25emel 28-06-2007 06:59 PM

Alıntı:

BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
ben bugün kendimi çok fazla ödüllendirdim söylemeyeceğim SIR y789 khkh56 söylersem emel kıskanır şimdi music45

hainn köfteee biliyorum ben senin nasıl ödüllendirdiğini n9598 söle bakalım hangi tatlının canına kıydın! acımasızca tuh788 en önemlisi bensizzz 2600

gokmen 04-09-2007 04:13 PM

ben kendimi hep insanlara yardim ettigim icin takdir ettim her zaman bu boyle oldu toplumda gokmen denildigi vakit insanin aklina ilk gelen elektronik oldu cunki sung66

Sezennl 21-09-2007 02:10 AM

cukulata cok yedim 20kilo fazlam var kendimden nefret ediyorum.

su anda birsey yemdigim icin kendimi taktir ettim smiliyface

meso 09-11-2007 02:00 PM

ark5 annemin sabahın 5 inde kalkıp süt ısıtmasını ve şuan 25 yaşında olan erkek kardeşime kalk oglum sütünü iç öle yat! demesine, alıştıgım için kendimi takdir ediyorum.aslında kardeşimin çok zayıf oldugunu...........ve annemin bütün çoçuklarını aynı eşitlikte sevdiğini anlamaya başladıgımı ve daha anlayışlı bir insan olma yolunda ilerlediğimi gördüğüm için kendime 10 üzerinden 10 puan veriyorum:..... 98569 ve takdir ediyorum allahım ben ne güzel bir kızım yarabbim b456

eylulx 09-11-2007 02:37 PM

ay suheyla yine guldurdun ya beni oysa aglamistim simdi.
ben de sana 100 puan veriyorum

afferin sana alk78

eylulx 09-11-2007 02:44 PM

asil bugun ben kendimi taktir ettim niye mi?

4 aydir komada olan cok sevdigim bir insan vardi bir gun bile aksakmadan ve zaman zaman gunde 3 kere onu sordum hergun takip ettim hemde bu koma duurmunda kac defa ulke degistirdi ve baska hastanelere tasidilar bu hafta biraz ayikmisti kendine gelmeye baslamsiti ama hala bisey hatirlamiyordu tam 10 dk once bana haber geldi

sumbul kendine geldi ve sana haber yolladi diye yazdilar

sumbulu cok seviyorum ona soyleyin demis

inanamssiniz nasil agladim
biliyorum komadaydi ama sevgim ulasti ona gordunuz mu ulasti iste

ve bugun kendine geldi

kendimi tebrik ediyorum ve guru duyuyorum ki onunla oldugumu oan hissettirebildim

meso 09-11-2007 02:51 PM

Alıntı:

SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı

4 aydir komada olan cok sevdigim bir insan vardi bir gun bile aksakmadan ve zaman zaman gunde 3 kere onu sordum hergun takip ettim hemde bu koma duurmunda kac defa ulke degistirdi ve baska hastanelere tasidilar bu hafta biraz ayikmisti kendine gelmeye baslamsiti ama hala bisey hatirlamiyordu tam 10 dk once bana haber geldi

ve bugun kendine geldi

kendimi tebrik ediyorum ve guru duyuyorum ki onunla oldugumu oan hissettirebildim

canım benim ve bugunun şükür kısmında seni unutmuşum yaaaaaaaaaa...........şükürler olsunki 20 yıl oldu sanırım sen yanımdasın.......:)

shamanic 09-11-2007 03:05 PM

Alıntı:

SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı

ve bugun kendine geldi

bende seni takdir ettim sümbül.... vefalısın... sevgi dolusun.. arkadışının daha da iyiye güzele doğru şifa bulamsı dileğiyle
alk78

jaunty 09-11-2007 03:39 PM

ne kadar güzel..daha da iyi saglikli olmasini dilerim.cok sevindim. kiss3

Akulina 20-11-2007 03:35 PM

sümbülcüm okudugumda çok etkilendim...gerçekten içten sevdiginde o sevgi tabiki karsındakine yansıyor...arkadasınada çok geçmis olsun...

kartal09 28-01-2008 11:58 AM

evet bencede kendini aşağlamak yerine kendini takdir etmek ne güzel ya ben bu güne kadar hep dedim durdum yapamam edemem bilemem kazanamam bunun sıkıntırını çok çektim kurtulmak istediğim zaman bu dediklerim yüzümden geri planda kaldım ama bundan sonra allahaşükür bu siteye gireli 2 gün oldu ama bazı şeylerin yanlış oldugunu sorunların büyütülmeyeceğini haline şükür edip yasamaya bakacagını mücadele edip azimle engelleri aşmadıktan sonra karamsarlıga düşeceğini anladım inş herkes küçük şeylerden kendine boş yere sıkıntı yaratmaz güzeli görmesini her zaman bilir dileğimle...

üç_gömlek 28-01-2008 01:26 PM

kendimizi takdir edip değerli gördükçe dışardan da benzer şeyleri duymaya başlıyoz zaten

erkanylmz 05-03-2008 02:12 PM

kendini takdir edeni başkaları da takdir eder zaten

umut_84 13-04-2008 12:55 AM

Kendimi takdir ediyorum. alk78
O kadar sene işim olmadığı halde küçük yaşımda anne ve babamı arasını yapmaya çalışıtım.
Canım kardeşimin sorumluluğunu aldım ve bunu başarı ile devam ettiriyorum.
Ne kadar zorluk çekmiş olsam bile en sonunda istediğim bölümü okuyorum.

Ve son olarak;
Kendimi takdir ediyorum çünkü en sonunda Kendimi takdir ediyorum. alk78

güllerinperisi 15-04-2008 10:15 PM

Kendini takdir etmek....Gülümsedim gözlerime bakıp ve seni seviyorum dedim kendime...Evet çookkk yanlışım oldu...oluyor...Ama geldiğim yere bakıp kendimi takdir ediyorum. ttli3

elif__985 16-04-2008 09:44 PM

hedeflerime bugün bir adım daha yaklastım !! thumbsanim bi de..bugun hic sinirlenmedim,bagırmadım bole sakin sakin takıldım...
bu yuzden kendimi coook takdir ediyorum clapping

empati72 02-05-2008 09:03 AM

Daha çok televizyon izlemeye başlamama rağmen,daha az kitap okumama rağmen,sabah sporunu uzunnn zamandır bırakmama rağmen,daha oburlaşmama rağmen,ve iştede daha isteksiz çalışmama rağmen....Bunları burda itiraf edebildiğim için kendimi pek bi takdir ettim khkh56. Ama düzelecem söz. super. Şimdilik bahar yorgunluğu falan deyip bişeylerin arkasına sığınıyorum ama baharda bitecek.

berkant16 04-06-2008 09:10 PM

İnsanın kendini taktir etmesi heyecan verici bir duygu olarak algılanmıyor sanırım. başkaları için neler yapmıyoruz karşılık beklemesekte güzel bir işin sonuda taktir edildiğimizde kendimizle gurur duyuyoruz aslında başkalarının taktiri kendimizi ödüllendirme biçimlerinden birisi

iyilik için yapılan bir hareket insanın kendine verdiği en güzel ödül desem mübalağa etmiş sayılırmıyım ne dersiniz?

umelihad 07-07-2008 01:46 PM

Ben kendimi taktir ediyorum, hergun yeni şeyler öğrendiğim için, insanlarda iyiliği görebildiğim için, kendimi çok şanslı hissettiğim için, (ama çok şanslıyım:Şehir merkeizde rahat park yeri bulduğum, bütün ışıklar yeşil, nereye gidersem gideyim işleri çok kolaylıkla hallettiğim için vb. ) ve en önemlisi böyle güzel bir siye üye olup yeni bilgiler edindiğim için...
Herkese çok çok teşekür ederim.
Bende çikolatayı çok severim. Kargoyla beklerim..
Her zaman güneş olun kimseyi ayırmadan ışığınızı sunun.........

emotional_ss 25-07-2008 08:15 PM

ben de kendimi takdir ediyorum...

kalacağım diye birkaç ay sevdiklerimin başının etini yemiş olsam da, eve yaz için iki koli büt kolisini boşuna taşımış olsam da... GEÇTİM... tıp3 oldum. daha çok var ama geçmemin şerefine güzel bir yazı hak ettim... kendimi şımartmak, iç dünyam ile ilgilenmekle meşgulüm.. kendimi ödüllendiriyorum!...

demetcool 16-10-2008 08:01 PM

en zor yaptıgımız şey belkıde kendımızı taktır etmekk ... louıse Hay dıyordukii bana hangı sorunla gelırse gelsın danışanımm ben ışe once kendını sevdırmekle başlarımm.sık sık aynada senı sevıyorum demelerını ısterım ... Seni seviyorummmm ,kendimimm benimmm smiliyface

mücevher 17-10-2008 10:18 AM

Alıntı:

Seni seviyorummmm ,kendimimm benimmm
art56art56

stubborn 19-10-2008 04:32 PM

bende kendımı taktır edıorum..artık daha az sınırlenıp daha çok guldugum hatta kahkalar attıgım için..ve hayata artık pozıtıf baktıgım için..ve hayatıma yon verebıldıgım için kendımı kutluyor ve ayakta alkışlıoyrum alk78 alk78 alk78 alk78

demetcool 20-10-2008 12:10 AM

Kendini ayakta alkışlama fikri de güzel.Hergün kendimizi ne kadar sevdiğimiz ve taktir ettiğimiz üzerine olumlamalarla güne başlarsak daha verimli ve mutlu bi gün geçirmiş oluruz

stubborn 20-10-2008 09:37 AM

Alıntı:

demetcool Nickli Üyeden Alıntı
Kendini ayakta alkışlama fikri de güzel.Hergün kendimizi ne kadar sevdiğimiz ve taktir ettiğimiz üzerine olumlamalarla güne başlarsak daha verimli ve mutlu bi gün geçirmiş oluruz

bunu ben yapıorsam herkez yapar..cunku ben sınırlı asabı ve hayattan bezmıs bırıydım...ve ben degıstıgıme gore herkez degısırr

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:07 AM.