Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kedi Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kedi-korkusu/)
-   -   Kedi Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kedi-korkusu/1140-kedi-korkusu.html)

Işıldayan Safir 07-03-2009 10:41 PM

ağla2pis kediler hep beni korkutuyolar hep yolumu değiştirmek zorunda kalıyorum yurttada var bi tane kedi mi dana mı belli değil hep arkadaşlarım dışarı çıkıp almak zorunda kalıyolar beniağla2bide dışarda görünce kaçtığım için ortaya garip görüntüler çıkıyo valla yaşamayan bilmez çok kötü bir şeyağla2ağla2ağla2

yeni bir hayat 07-03-2009 11:54 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 311450)
ağla2pis kediler hep beni korkutuyolar hep yolumu değiştirmek zorunda kalıyorum yurttada var bi tane kedi mi dana mı belli değil hep arkadaşlarım dışarı çıkıp almak zorunda kalıyolar beniağla2bide dışarda görünce kaçtığım için ortaya garip görüntüler çıkıyo valla yaşamayan bilmez çok kötü bir şeyağla2ağla2ağla2

Kedilerden hiç korkulur mu canım,onlar en masum, en kişilikli yaratıklardır..Gösterdiğin sevginin karşılığını da kat kat alırsın..Bence yolunu değiştireceğine ona sevgini göster,her şeyin değiştiğini göreceksin o zaman..Tüm sorun da, cevap da bakış açısında..

Hem bu yazdıklarını site kedimiz (pisimbat) okumasın sakın y789 ,

WaMPİReLLa, şaka bir yana aramıza hoşgeldin..vien1

Yorumlarına sık rastlıyorum, aktif katılımın için teşekkürler..

Bu arada imzana da bayıldım.sevincli

Sevgiler..actionsmile

Işıldayan Safir 08-03-2009 12:55 PM

teşekkür ederim burayı çok sewdim keşke kedileri de sevebilsemağla2
gözleri var çok korkunç her an saldırmaya hazır bir panter gibi bakıyolarağla2

Işıldayan Safir 20-03-2009 10:59 PM

Alıntı:

akik Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 28787)
kediler, aslan ve kaplanlarla akrabadır, kedigiller diye geçer bunların topu. yerleşik hayata geçmeden önce insanlar en çok aslan ve kaplanlar tarafından avlanırmış, zamanla bu "korku" veya kendini bunlardan koruma güdüsü diyelim, belirli davranış kalıpları biçiminde nesilden nesile aktarılmış. diye duydum. bilmiyorum:)

walla benimki kesinlikle böyle bi şey değilağla2

banu 20-03-2009 11:29 PM

sevgili wamprella,benim de kedi fobim vardı hemde had safhada. ben hasta yavru bir kediye bakmaya başlayarak bu korkumu yendim.gerçi amacım korkumu yenmek değildi.kapıya gelen hasta hayvancığa çok acımıştım.ona duyduğum şevkat fobimi yendi.şimdi 2. hasta kedime bakıyorum.:)fobinin boyutlarını ve nedenini bilmiyorum ama belki işe yarar...

Işıldayan Safir 26-03-2009 09:18 PM

Cevap: Kedi Korkusu

hııı yaramaz pis iğrenç kuskunç tiskinç sefmiyorum ben korkuyorum ıyyy hele bide miyawlaması yokmu öldürüyo beni ağla2

Işıldayan Safir 05-08-2009 07:55 PM

arkadaşlar biraz önce başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum. Bildiğiniz gibi ben kedilerden çok korkuyorum görünce yolumu değiştiriyorum kaçıyorum filan ağla2neyse konumuza gelelim biraz önce bi tane kedili vidyo gördüm nedendir bilinmez merak edip açtım ayy bide ne göreyim minik tatlı bi tane haşarı kedicikcikcik ayy yerim ben onu çok tatlı uzaktan sewmek böyle oluyo heraldekhkh56 etrafımda görsem nasıl tepki veririm bilemiyorum heralde yine kaçarım ağla2 ama olsun bu da bişeydir ilk kez böyle bişey yaşıyorum 2 gündür yaşadığım gribimsi nezlemsi şeyinsigrt56 etkisi başıma da vurmuş olabilir tabikhkh56

günaydın yine 13-11-2011 06:45 PM

ben kedilerden çok korkarım ama korkumla yüzleşmeyi asla aklıma bile getiremem

Janer 13-11-2011 07:06 PM

Alıntı:

günaydın yine Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811058)
ben kedilerden çok korkarım ama korkumla yüzleşmeyi asla aklıma bile getiremem

küçük yeni doğmuş bir kedi besle korkun geçer eğer ondan da korkuyorsan yanında köpekle falan da gezebilirsin :D

letca 27-01-2014 05:04 PM

kediden korkulur mu ya yerim hepsiniiiiiiii çok tatlılar^-^

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:13 AM.