Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Karanlık Korkusu

Uyarılar

Karanlık Korkusu Karanlık Korkusu

karanlıkta yalnız kalmak!!!

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Karanlık Korkusu karanlıkta yalnız kalmak!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 5-10 seneye kalmaz gerçekten olursun.Yakında oyunlar o kadar gelişecek ki gözlüğü takip oyunun içine girebileceğiz. Valla Kardesim uzun süredir oynamiyor.Yeni çıkan versiyonları bilmiyorum....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Karanlık Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Karanlık Korkusu nerededir kimdir Karanlık Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Karanlık Korkusu hipnoz Karanlık Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Karanlık Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Karanlık Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

karanlıkta yalnız kalmak!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-03-2007, 12:40 AM   #31 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart karanlıkta yalnız kalmak!!!

5-10 seneye kalmaz gerçekten olursun.Yakında oyunlar o kadar gelişecek ki gözlüğü takip oyunun içine girebileceğiz.
Valla Kardesim uzun süredir oynamiyor.Yeni çıkan versiyonları bilmiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2007, 12:43 AM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

ya bi yandan vakit öldürüyo biyandan da çok eğlenceli napcaz ya bi bu oyunlarla
Alt 18-03-2007, 01:34 AM   #33 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Korkunc is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
Ben kediyim sen kediysen bensin mi oluyo hımm şakaya vursakta karanlık bana ürkütücü ce korkunç gelio küçükken hatırlarım kapının arkasında öcü var umacı var diye korkuturlardı ay hala ordalar kardeşim yokmu umacının öcünün başka evi sabite bağladı beni

Birde böyle film vardı "Ah Belinda" diye...
O filmde geçerdi...
Dunganga Dunganga diye...

Aslinda bu tip korkular çok yer ediyor bilinçaltında.Dikkat etmek lazim.Çocuklari korkutmayalim diye bir imza kampanyasi mi yapsak...
Evet Sn.Atakan üstad. Malumunuz gerçekten de zor oluyor her çağrıldığın yere gitmek.

Aileler beni de düşünsün.
Korkunc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2007, 01:51 AM   #34 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

ya çık hayatımızdan yaaaa

wave
Alt 18-03-2007, 03:16 PM   #35 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

hayatımda hiç bu bahsettiğiniz oyunlardan oynamadım,artı kagıt oyunu falan da hiç bilmem gerçi o nostalji oldu galiba..oyun falan anlamsız yaa...hiç ilgimi çekmedi şimdiye kadar,acaip sıkılırm..anormal mi??
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2007, 02:56 AM   #36 (permalink)
Üsteğmen

22 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Anormallik kesinlikle sizde değil. Vaktini oyunlarda geçirenlerde. Anlamsız işler. Hangi sağlıklı bir birey böyle anlamsız ve sadece şu oyunu bu oyunu bitirdim gibi, şu bölümde şöyle yaptım gibi şeylerle yontabilir ömrünü.

Ben. 10 senesini bilgisayar başında geçirmiş ve sabahlara akşamlara kadar oyun oynamış birisi olarak yazıyorum. Abartmıyorum. Abartıyorum ama yazdıklarımda değilde oyunun başında geçirdiğim vakitle.

Korkunc. Nickinde anlaşıldığı üzere. 20 saat aralıksız oynayarak işaret parmağı zafiyeti geçirmiş birisi. Hayatının 10 senesini geceleri vampirlerle vardiya yapan hilkat garibesi.
Alt 19-03-2007, 03:00 AM   #37 (permalink)
Üsteğmen

Bir de şarkı benden bu bölüme yakışır şekilde.

Iron Maiden - Fear Of The Dark

I am a man who walks alone
And when I'm walking a dark road
At night or strolling through the park

When the light begins to change
I sometimes feel a little strange
A little anxious when it's dark

Fear of the dark, fear of the dark
I have a constant fear that something's always near
I have a phobia that someone's always there

Have you run your fingers down the wall
And have you felt your neck skin crawl
When you're searching for the light?
Sometimes when you're scared to take a look
At the corner of the room
You've sensed that something's watching you

I have constant fear that something's always near

Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around and no one's there?
And as you quicken up your pace
You find it hard to look again
Because you're sure there's someone there

Watching horror films the night before
Debating witches and folklores
The unknown troubles on your mind
Maybe your mind is playing tricks
You sense, and suddenly eyes fix
On dancing shadows from behind

When I'm walking a dark road
I am a man who walks alone

Karanlık Korkusu - Demir Bakire

Yalnız yürüyen bir adamım ben,
Ve yürürken karanlık bir sokakta,
Gece veya dolaşırken bir parkta…

Işıklar değişmeye başlayınca,
Bazen kendimi çok tuhaf hissederim.
Biraz telaşlı, karanlık olunca.

Karanlık korkusu, karanlık korkusu,
Sürekli bir korkum var, bir şey yakında sanki,
Bir fobim var, biri daima orada sanki…

Hiç parmaklarını duvardan kaçırdın mı,
Ve hiç ensenin uyuştuğunu hissettin mi,
Işığı ararken?
Bazen odanın köşesine bakmaya bile korkarsın.
Hissedersin bir şeyin sürekli,
Seni izlediğini…

Geceleyin hiç yalnız kaldın mı,
Arkanda ayak sesleri duyduğunu düşünüp,
Arkanı dönüp kimsenin olmadığını anlayarak.
Ve hızla başını çevirirsin,
Bir daha dönüp bakmak zor gelir.
Çünkü eminsindir, Orada biri var!

Bir gece önce izlenen korku filmindeki,
Cadılar ve garip yaratıklar,
Bilinmeyen sorunlar aklında.
Belki de beynin sana bir oyun oynuyor,
Hissedersin, ve birden gözlerin kilitlenir,
Duvardaki dans eden gölgelere…

Karanlık bir sokakta yürürken ben,
Yalnız yürüyen bir adamım…

Alt 19-03-2007, 03:24 PM   #38 (permalink)
Teğmen

mudokon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudokon is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Korkunc Nickli Üyeden Alıntı
Anormallik kesinlikle sizde değil. Vaktini oyunlarda geçirenlerde. Anlamsız işler. Hangi sağlıklı bir birey böyle anlamsız ve sadece şu oyunu bu oyunu bitirdim gibi, şu bölümde şöyle yaptım gibi şeylerle yontabilir ömrünü.

Ben. 10 senesini bilgisayar başında geçirmiş ve sabahlara akşamlara kadar oyun oynamış birisi olarak yazıyorum. Abartmıyorum. Abartıyorum ama yazdıklarımda değilde oyunun başında geçirdiğim vakitle.

Korkunc. Nickinde anlaşıldığı üzere. 20 saat aralıksız oynayarak işaret parmağı zafiyeti geçirmiş birisi. Hayatının 10 senesini geceleri vampirlerle vardiya yapan hilkat garibesi.
sana katılmıyorum Korkunç.
bilgisayar oyunlarına uzak biri olup bu yorumu yapsan tamam sen bu sektörden uzaksın ondan böyle diyosun derdim ama sana ne diyecegimi bulamıyorum.
tahminimce sen oyun oynamayı baya bi abartmışsın bu yüzden oyunlar hakkında bu kadar olumsuz düşünüyosun.
oyunlara vakit avırmak bir hobidir.ve bu ayrılan vakit çok abartılmadıktan sonra bu vakit boş ve anlamsız vakit olmaz.
oyunlara vakit ayırdığı için çocuklarını eleştiren ebebeynlere bir bakın ne yapıyorlar:
saat 7 den akşam 12 kadar tv nin karşısında anlamsızca oturuyorlar.üstelik bunu tv de program seçmeden hergün yapıyorlar.tv nin karşısında oturma eylemi 10-12 arası tv nin karşısında uyumaya dönüşüyor.bu şekilde geçen vakite ne diyeceksin merak ediyorum.
oyunlara boşu boşuna vakit harcamak gözüyle bakıyorsan hayatta o kadar çok yaptığımız boş şey varki saymakla bitmez.üstelik bunların çoğu oyunlardan daha az doyurucu kavramlar.bazı oyunların konusu çoğu sinema filminden daha derin ve ayrıntılıdır.sinema ya sanat derken oyunlar sırf ismi oyun diye ülkemizde 2.sınıf muamelesi çekiliyor.bu da bana çok saçma geliyor.
senin gibi uzun zaman oyun oynamış bir insanın bu sözleri söylemesi beni daha da üzdü.
mudokon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2007, 04:16 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

Korkunc bilinmeyendir. Korkunc ibrettir.

İnsanlar neden bir şeyi eleştirmek için ille de karşı tarafta olunması gerektiği kanaatinde acaba?
Benim bir şeyi yapıyor olmam onu eleştirme hakkımı ortadan kaldırır mı?
Yanlış olduğunu düşündüğümüz ama devam ettiğimiz şeyler yok mu?

Beni korkunc yapan da bu. Ben herşeyi eleştirebilme gücüne sahibim. Ben doğru değilim. Herşeyin en iyisini bilen de değilim.

Bir iki saat oyun dediğin gibi boş vakit doldurma hobi gibi şeyler görünebilir.
Kimse 20 saat mesai ile kafadan giriş yapmıyor. Bilmiyor musun cazibesini, seni avuçları arasına alışını?

Yıllarını diablo cs, half-life, nfs, gp500, desert combat, starcraft, vb. oyunlarla geçirmiş birisi var. Her etaptan geçmiş oyun dünyasının. Masum hikayeler değil bunlar. İki saatlik olmaması için zaten üreticiler oyunların cazibesini arttırıcı level lar, net karşılaşmaları kuruyorlar.

İnternet cafelerde nasıl ar-ge çalışmaları yapıldığını görmüyor musun?

Etrafındaki insanların nasıl bozukpara olup da hayatlarını harcadıklarını görmüyor musun?

Sen ben kaptırmadım kendimi diyorsan "helalin var" derim.

Ama her sıkıldığında hayattan kaçmak istediğinde, sorumluluklarınla başa çıkamadığında o büyülü ortamın içine girip kaçışa yönelme riskinin olduğunu biliyorum.

Abartma benim gibi korkunc ların işi ama sana garanti verebilecek birisi var mı diğer insanların sorunları karşısında bilgisayarda kaybolmayacağının?

uyuşturucunun azı var mı? beynin uyuşmuyor mu? jöle kıvamına gelmiyor mu? geceleri 3-4 saat boyunca yatağında dönüp vicdan muhasebesinden çakıp bilgisayarı açıyor musun?

Hayır mı? Güzel. Ama potansiyelsin.

hala oynamıyor muyum? Oynuyorum. saatten bağımsız. çelişki mi korkunc mu? eğer bu aşamalardan geçtiysen ki eğer iyi bir oyuncuyum diyorsan geçmişsindir ya da affına sığınarak gamsızsın diyorum.

Gelelim kanser edici konulara. Ben istemez miydim babam ben her 10 aldığımı veya her takdir aldığımı söylediğimde benimle ilgilensin, beni dolaştırsın, beraber gezelim -hani şu amerikan filmleri var ya özendiğimiz-, benim arkadaşlarımla basketbol oynamamı seyretsin ve benim de televizyondakiler kadar iyi basketbol oynadığımı görsün, benim suskunluğumun efendilikten olmadığını anlasın.

Ben karşı çıkıyorum o programlara bahsedilen bahsedilmeyen. o yüzden burada yazıyorum. Bakma sen sululuğuma. sitenin uğraşısı ne üzerine?

Ben kimseye hayatı öğretmeye kalkışamam tabi ki. sadece yaşadıklarımı, öğrendiklerimi veya bünyemin reddettiklerini doğru yanlış demiyorum. bir doğru yoktur. burada bir şeyler öğrenme maksadıyla. yoksa ben de hayri pıtır forumlarından hayri pıtır şöyleydi böyleydi derdim. ama hiç izlemedim hayri pıtırı. açıklayanları da dinlerim. çünkü bana anlatacakları bir şeyler vardır filmin uçan süpürgelerinden başka. o da bu sitede olduğu için.

Oyun film tartışması kesinlikle yapmam. çünkü benim oyundan öğrendiklerim de çoktur. filmlerden de. ikisini de toplasan bana mühendis olma yolundaki kilometrelerde hiç bir faydası olmamıştır. ama insanları tanımaya çalışmışımdır insanlardan kopuk. (Mühendis olmak istiyor muydum, insanları tanımak neden gerekli, yaşamak istiyor muydum bunlar ayrı)

Filmlerin kötü yanlarının oyunlardan daha az olmadığını bildiğim gibi oyunların doyuruculuğunun da filmler kadar olduğunu biliyorum.

Ben kaale almıyorum sanatçıyım elitim biliyorum fesefesini. Bunun kararını sen verirsin.

Doğru olduğunu bilirsin ve yaparsın.
Doğru olduğunu bilirsin ve yapmazsın.
Yanlış olduğunu bilirsin ve yaparsın.
Yanlış olduğunu bilirsin ve yapmazsın.

Dört cümledeki kadar basit. Herbiri de bir o kadar derin.

Arkadaşım, andan, mekandan, şartlardan bağımsız yapılan yorumlar sadece kuru yorumlardır. Yaşayan bilir, yaşamakta olan bilir.

Ben karşıda değilim ama eleştirme hakkımı da kullanıyorum. Seni, başkasını, grubu ama en başta kendimi. Zaten sorunlu olmasam ve bir uğraşı peşinde olmasam ne sen bunları yazmış ne de ben cevap yazarken ocaktaki çayın altında su kalmamış ve daha kahvaltı yapmamış olurdum.

"Not even death can save you from me!" Diablo

Alt 19-03-2007, 06:40 PM   #40 (permalink)
Üsteğmen

el verenlerin çok olsun (aslında el öpen olacaktı ama).

yardım denince içimde bilinç yetmezliğinden dolayı karanlıktan yararlanarak gözden kaybolma dürtüsü harekete geçiyor.

sitede bir yerlerde telkinin de müzik altında verilmesinin ve hassas kulaklar dışında duyulmamasının insanın bilinçli karşı duruşunu bir çalımla geçtiğinden bahsediliyordu. sen bana telkin halinde göndersene.

teşekkürler angelerzan. ben pozitifliğini ve iyi niyetini internetten koklayabiliyorum.

benim de yardımda insanlara hiç bir şekilde maddi manevi desteğimi esirgemediğimi ve alma kısmında bana da bir şeyler oluyor.

Eli temiz mi, silah nerde, tamam diğer elinde ve arkasında saklıyor şeklinde veya ben o yemekten yemiyim gibi saçmalardan seçmeler hasıl oluyor.

sonra piknik tüpten el bombasına dönüşüyorum.

piknik tüp. bkz. üye hikayeleri, başlıksız, konu 23.

Bookmarks