Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Kanser Destek Sanat Müziği

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve  Kanser Destek   Kanser Destek Sanat Müziği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 2 . Alıntı: meninje Nickli Üyeden Alıntı Sevgili pisimbat sanıyorum artık benimde dinlemem gerekecek:) Senin güzel yaklaşımın ve sevgiyle herşeyin üstesinden gelinebileceğini ıspatlayan edan bana hep güç ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Kanser Destek Sanat Müziği telkin cd indir izle İstanbul Kanser Destek Sanat Müziği nerededir kimdir Kanser Destek Sanat Müziği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kanser Destek Sanat Müziği hipnoz Kanser Destek Sanat Müziğiolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kanser Destek Sanat Müziği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kanser Destek Sanat Müziği kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Kanser Destek Sanat Müziği

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 04-06-2009, 11:36 PM   #11 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Kanser Destek Sanat Müziği

Alıntı:
meninje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili pisimbat sanıyorum artık benimde dinlemem gerekecek:) Senin güzel yaklaşımın ve sevgiyle herşeyin üstesinden gelinebileceğini ıspatlayan edan bana hep güç verdi vermeye de devam edecek. Bu vesile ile aranıza yeniden dönmüş oldum. Her şerde bir hayır varmış ne dersiniz:))
artık seninde dinlemen lazım yani bir ufak kanser sorunu var sanıyorsam geçmiş olsun diyorum öncelikle özelden bana yazarsanız elimden gelen yardımı yaparım hoş burdan yada yaratıcı yazarlar klübünde pisimbat eserekli saatler başlığına da yazarsanır haberleşiriz olmadı özelden msn veirsiniz ordan konuşuruz hallederiz herşeyi merak etmeyin siz :)
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Okunmamış 05-06-2009, 12:49 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point

"hallederiz herşeyi" cümlen bile insana ümit veriyor:)) Rabbim sana verdiği "umudu" bu sorunu yaşayan herkese versin. Ve belkide etrafındakilere önce...

Özelden de yazmaya çalıştım pisi binlerce şükür ki tahminlerin yanlış çıktı ve böyle birunun olmadığını öğrendim bugün:) Herne kadar çok rahat ve inanılmaz kabullenmiş şekilde gitsemde doktorumun yanına, herşeyin normal olduğunu söylemesi bende daha çok şok etkisi yarattı:) Herşeye rağmen seninle görüşmeyi tabiki istiyorum. İlgine tekrar teşekkürler canım.
Seni ve bu siteyi seviyorum;)
Okunmamış 05-06-2009, 09:14 PM   #13 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
meninje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"hallederiz herşeyi" cümlen bile insana ümit veriyor:)) Rabbim sana verdiği "umudu" bu sorunu yaşayan herkese versin. Ve belkide etrafındakilere önce...

Özelden de yazmaya çalıştım pisi binlerce şükür ki tahminlerin yanlış çıktı ve böyle birunun olmadığını öğrendim bugün:) Herne kadar çok rahat ve inanılmaz kabullenmiş şekilde gitsemde doktorumun yanına, herşeyin normal olduğunu söylemesi bende daha çok şok etkisi yarattı:) Herşeye rağmen seninle görüşmeyi tabiki istiyorum. İlgine tekrar teşekkürler canım.
Seni ve bu siteyi seviyorum;)
bizler yani ler sevgi arsızıyızdır
sen yada başka bir arkadaş olsun kendileri yada yakınlarında kanser ile mücadele eden birisi olursa bana seslenin nasılmı :
pisipisipisipisi gel pisipisi
Okunmamış 07-12-2009, 12:56 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
3 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beliz5 is an unknown quantity at this point

merhaba..bir arkadaşım içinkansere destek telkinine ihtiyacım var.fakat link çalışmıyor.acil yardımınıza ihtiyacım var.
beliz5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 30-10-2011, 11:04 PM   #15 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

gerçekten atakan bey bu alicenaplığınızı takdir ettik. yolunuz hep açık olsun
Okunmamış 31-10-2011, 08:29 AM   #16 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,144 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Atakan Bey,

Harik bir duyarlilik ornegi daha.... Size tum kalbimle dua ediyorum....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil