Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Kadınlarla ilgili haberler

Uyarılar

Beyonce Deneyimine Hazır Olun

Serbest Kürsü ve Kadınlarla ilgili haberler Beyonce Deneyimine Hazır Olun Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Beyonce Giselle Knowles için 10 parmağında 10 marifet olan bir dünya starı diyebiliriz. Şarkıcı, söz yazarı, yapımcı, model, dansçı ve son olarak da moda tasarımcısı olan Beyonce, Destiny's Child grubuyla başlayan çıkışını sürdürmeye devam ediyor. Bugüne kadar sayısız dünya listelerinde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kadınlarla ilgili haberler telkin cd indir izle İstanbul Kadınlarla ilgili haberler nerededir kimdir Kadınlarla ilgili haberler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kadınlarla ilgili haberler hipnoz Kadınlarla ilgili haberler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kadınlarla ilgili haberler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kadınlarla ilgili haberler kuantum düşünce kitap haberi

Beyonce Deneyimine Hazır Olun

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-04-2010, 04:08 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart Beyonce Deneyimine Hazır Olun

Beyonce Giselle Knowles için 10 parmağında 10 marifet olan bir dünya starı diyebiliriz. Şarkıcı, söz yazarı, yapımcı, model, dansçı ve son olarak da moda tasarımcısı olan Beyonce, Destiny's Child grubuyla başlayan çıkışını sürdürmeye devam ediyor. Bugüne kadar sayısız dünya listelerinde bir numaraya kadar yükselen ve aynı zamanda Grammy de dahil olmak üzere birçok ödül kazanan sanatçı ülkemizde bu yıl gösterime girmiş olan Dreamgirls (Rüya Kızlar) isimli filmindeki performansı ile de Altın Küre'ye aday oldu. Çeşitli reklam filmlerinde de rol alan Beyonce, son olarak ülkemizde bu ay satışa sunulacak olan Emporio Armani'nin Diamonds isimli parfümünün yüzü olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü yıldız, annesiyle, birlikte yarattıkları House of Dereon isimli giyim markasını Cosmo'ya anlattı.

COSMO: House of Dereon koleksiyonunu bize anlatır mısınız?

BEYONCE: Koleksiyon feminen bir çizgiye sahip. Birçok elbiseyi seksi göğüs dekolteleriyle süsledik. Kadın vücudunu tamamladığına inandığım dekoltenin oldukça dikkat çekici olduğunu düşünüyorum.

C: Bahsettiğiniz seksi göğüs dekolteli elbiseleri giyerken dikkat etmemiz gereken püf noktaları var mı?

B: Derin göğüs dekoltesiyle tasarlanmış elbiselerin içine uygun iç çamaşırı bulmak zor olabileceğinden, bu tip elbiseler genelde kendinden çamaşırlı olarak üretilir. Eğer uygun bir çamaşır bulamadıysanız göğsünüzü yatay bir şekilde içerden bantlayın. Tabii ayrıca aşağıdan yukarı bantlamayı da ihmal etmeyin.

C: Tina, Destiny's Child kıyafetlerini hazırlama serüveni nasıl başladı?

TINA: Tamamıyla ihtiyaçtan doğdu. Kamuflaj kıyafetleri bakmak için eski askeri giysiler satan bir dükkana gitmiştim. Destiny's Child oradan aldığım kıyafetleri MTV'nin bir gecesinde giydi ve Wyclef o zaman bana "Onları sadece sen giydirmelisin" dedi. Çok güzel kumaşlar alıp bunlardan çok güzel kıyafetler tasarladım. Bunların yanında onların saçlarını yapar, bavullarını da taşırdım!

C: Peki ikiniz kıyafet tasarlayabiliyor musunuz?

T: Birlikte çalışıyoruz. Ben ona çizimleri gösteriyorum, Beyonce ise bana etek boylarıyla ilgili yorumlar yapıyor ya da giysinin göğüs kısmının nasıl olmasını istediğini gösteriyor. Müthiş bir gözlem gücü olduğunu söyleyebilirim.

C: Çoğu anne-kız kıyafet seçme konusunda bile anlaşamaz ama siz

beraber çalışıyorsunuz! İlişkiniz nasıl?

T: Moda konusunda bazen anlaşamıyor olsak da, birbirine yakın zevklerimiz var.

B: Annem, benim en iyi arkadaşım. Aramızda gizli saklı hiçbir şey yok ve ona her şeyimi anlatabiliyorum. Bazen birbirimize sinirlenip telefonu kötü kapatsak da, en fazla bir saat sonra birimizden biri arayıp durumu düzeltiyor.

C: Peki sizce kadınlar hemcinsleri için mi giyinir, erkekler için mi?

B: Erkekler, kadınların bazı şeyleri neden sevdiğini anlamıyor. Ama öyle şeyler oluyor ki, ben seviyorum ve kullanıyorum. Mesela kırmızı ruj. Çoğu erkek kadınların doğal görünmesinden hoşlanıyor.

T: Ben bunu bilmiyordum. Yıllardır kırmızı ruj sürerim!

C: Giyiminiz konusunda bir erkeğin onayını almak sizin için önemli midir?

B: Olabilir... Burada kendi adıma konuşmuyorum, genel olarak söylüyorum ama eğer erkek arkadaşınız giydiğinizi beğenirse, kendinizi iyi hisseder mutlu olursunuz. Ama tabii yine de kendimiz için giyinmek bence daha önemli.

C: Beyonce, bu kadar enerji dolu olmayı nasıl beceriyorsun?

B: Çok basit; yaptığım işi seviyorum. Eğer bir şeyi gerçekten çok fazla istemiyorsam, onu yapmıyorum. Bunun sadece bana özgü bir davranış biçimi olduğunu sanmıyorum. Her eş, her anne, iş sahibi olan hemen herkes benimle aynı şekilde düşünür. Bana mantıklı gelen insanın kendisi için neyin önemli olduğuna karar vermesi ve onun için zaman harcaması.

Cosmopolitan

Kaynak: Alıntıdır

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks