Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Kadınlarla ilgili haberler

Uyarılar

'Bergüzar delikanlı kızdır'

Serbest Kürsü ve Kadınlarla ilgili haberler 'Bergüzar delikanlı kızdır' Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 'Bergüzar delikanlı kızdır' Bergüzar Korelin annesi Hülya Darcan Haftasonu dergisine konuştu Binbir Gecenin Şehrazatı, son dönemin en popüler oyuncusu Bergüzar Korelin annesi Hülya Darcan Haftasonu dergisine konuştu. Darcan, küçük kızının gördüğü kusurları yüze vurmayan, ketum ve iyi yürekli bir çocuk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kadınlarla ilgili haberler telkin cd indir izle İstanbul Kadınlarla ilgili haberler nerededir kimdir Kadınlarla ilgili haberler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kadınlarla ilgili haberler hipnoz Kadınlarla ilgili haberler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kadınlarla ilgili haberler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kadınlarla ilgili haberler kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-04-2010, 09:51 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart 'Bergüzar delikanlı kızdır'

Bergüzar Korelin annesi Hülya Darcan Haftasonu dergisine konuştu

Binbir Gecenin Şehrazatı, son dönemin en popüler oyuncusu Bergüzar Korelin annesi Hülya Darcan Haftasonu dergisine konuştu. Darcan, küçük kızının gördüğü kusurları yüze vurmayan, ketum ve iyi yürekli bir çocuk olduğunu belirterek, Ama inanın gerektiğinde babasının deyimiyle çok delikanlı bir kızdır diyor.Son dönemin en popüler oyuncusu Bergüzar Koreli, annesi Hülya Darcan, Hafta Sonu dergisine anlattı. Türk Sinemasının yıldızı, küçük kızının gördüğü kusurları yüze vurmayan, ketum ve iyi yürekli bir çocuk olduğunu belirterek, Ama inanın gerektiğinde babasının deyimiyle çok delikanlı bir kızdır! diyor. Tutsak dizisiyle tekrar ekrandasınız ve Büyük Yalandaki gibi yine mutsuz bir kadını oynuyorsunuz. - çok dizi çekmekten yana değilim. Az olsun ama öz olsun. Bu saatten sonra kendimizi kanıtlayacağız diye bir problemimiz yok. Ayrıca canlandırdığım Begüm karakteri güçlü bir kadın. Ben güçlü kadını oynamayı seviyorum. Eşiniz rahmetli Tanju Korelin vefatının üzerinden yaklaşık bir buçuk yıl geçti. Bu kadar duygulu oynamanızın sebebi bu zamansız ayrılık olabilir mi?- Tabii. Daha gençken bu kadar kolay duyguya giremiyordum. Ama yıllar geçtikçe yaşam şartları, hayat, yaşadıklarınız sizi tabii ki daha duygusal yapıyor. Bergüzar da anne ve babası gibi oyunculuğu seçti. Bunda etkiniz oldu mu?- Biz aslında çocuklarımızın oyuncu olmasını istemezdik. Bizim işimiz her yönden çok zor. Bergüzar lise son sınıfta bir müsamerede oynadı. üniversite sınavlarına hazırlanıyordu. Oyun bittikten sonra hocası, Hülya Hanım, Bergüzar için başka okul aramayın. Direkt konservatuvara verin. Yapacağı iş belli dedi. Soruyor muydunuz ne olmak istediğini?- Evet, ama hep kem küm ediyordu. Bir ara işletme, sonra avukatlık istiyorum dedi yanlış hatırlamıyorsam. Sonra bir gün geldi oyuncu olmak istediğini söyledi. Siz oyuncu olmasını istemiyordunuz ama o istiyordu. Ne yaptınız?- Tanju bana, ben Tanjuya baktım. öyle mi? Peki dedik. Sınavlar sonunda Mimar Sinan üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazandı. Hazırlık dönemini ilk girişte kazandı. Oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz?- çok beğeniyorum. Beğenmediğim taraflarını da yüzüne söylerim. Enteresan bir oyunculuğu var. Oyunculuk sadece güzellik, yani güzel bir kadın olmak değil. Oyunculuk çok başka bir şey. İnsanın ağzını burnunu yamultmadan, gözüyle bir şeyleri anlatabilmesi çok önemli. Sanırım Bergüzar Binbir Gecede bunu başardı. Nelerini eleştiriyorsunuz?- Saçıyla başımız çok dertte. O modelden sıkıldığı için daha farklı modeller yapmak istiyor. Ben de bir oyuncunun oynadığı projede bir imajının olmasına inanıyorum. O da değişiklikler yapmak istiyor. Benim yerime sağ olsun, bunu Ayla Algan yapıyor. Ayla Hanım onun koçluğunu yaptı, hálá da yapıyor. Bergüzarı bir de sizin ağzınızdan dinleyelim. Nasıl birisidir?- Hani, Kuzguna yavrusu güzel görünür derler ya, Bergüzar gerçekten evlat olarak çok mükemmel. örf ve adetlerimize çok saygılı, terbiyeli bir çocuk. Bunun yanında müthiş iyi bir yüreği vardır. Bergüzar iyi yürekli bir çocuktur. İnanın gerektiği zaman da, Tanjunun deyimiyle çok delikanlı bir kızdır. çok duygusaldır. Ayrıca bir de çok ketumdur. Bergüzar çok gündemde, dolayısıyla da hakkında söylentiler çıkıyor.- Bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Size şu kadarını söyleyeyim; bu hassasiyetimizi biliyorsunuz. Sadece çok üzülüyoruz. Ama Allahtan seyirci bu çocuğun nereden geldiğini ve ne yapacağını çok iyi biliyor. Seyircinin Bergüzara olan tepkisi o kadar güzel ki sokakta rastlayıp, Sakın yazılanlara üzülme. Biz senin ve ailenin nasıl olduğunu biliyoruz deyip, öpenler var. Bence en güzel ödül bu. En son Tan Sağtürkle arkadaşlığı konuşuldu. Biliyor muydunuz?- (Gülüyor). Şu kadarını söyleyeyim, şu an çocuğum çok mutlu. çocuklarının mutlu olması anne ve baba için çok önemlidir. Bergüzar daha küçük, 24 yaşında. Gerçi ben o yaşta evlendim. Yani Bergüzar da evlilik yaşına geldi mi demek istiyorsunuz?- Hayır, hayır o benim için daha küçük. Büyük kızım Zeynep 31 yaşında ama ben hálá onu küçük görüyorum. Bergüzar benim için daha çok küçük ama konuşabilecek durumda. Hakkında çok şeyler yazıldı. Kendini savunabilecek durumda ama konuşup polemik yapmak istemiyoruz. Ben 24ümde evlendim ama o benim gibi yapmasın. Bergüzarı istemeye gelen oldu mu?- (Gülüyor) Yani, bilmiyorum. Cevap vermeyeyim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks