Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Kadınlarla ilgili haberler

Uyarılar

Erkeğin Ayrıldıktan Sonra 60 Saniyesi:)

Serbest Kürsü ve Kadınlarla ilgili haberler Erkeğin Ayrıldıktan Sonra 60 Saniyesi:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1-acaba 2-yanlis 3-mi 4-yaptim 5-yoksa 6-dogru 7-mu 8-ulan 9-guzel 10-kizdi 11-allah 12-icin 13-iyi de 14-kizdi 15-ama 16-cok 17-kiskancti 18-yahu 19-her 20-seyime 21-karisiyordu 22-bir rahat 23-haraket 24-edemiyordum 25-ama 26-gozleri 27-masmaviydi 28-deniz 29-gibi 30-gozleri 31-vardi 32-icinde 33-kayboluyordum 34-huzur 35-buluyordum 36-saclari ipek gibi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kadınlarla ilgili haberler telkin cd indir izle İstanbul Kadınlarla ilgili haberler nerededir kimdir Kadınlarla ilgili haberler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kadınlarla ilgili haberler hipnoz Kadınlarla ilgili haberler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kadınlarla ilgili haberler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kadınlarla ilgili haberler kuantum düşünce kitap haberi

Erkeğin Ayrıldıktan Sonra 60 Saniyesi:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-04-2010, 11:15 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart Erkeğin Ayrıldıktan Sonra 60 Saniyesi:)

1-acaba

2-yanlis

3-mi

4-yaptim

5-yoksa

6-dogru

7-mu

8-ulan

9-guzel

10-kizdi

11-allah

12-icin

13-iyi de

14-kizdi

15-ama

16-cok

17-kiskancti

18-yahu

19-her

20-seyime

21-karisiyordu

22-bir rahat

23-haraket

24-edemiyordum

25-ama

26-gozleri

27-masmaviydi

28-deniz

29-gibi

30-gozleri

31-vardi

32-icinde

33-kayboluyordum

34-huzur

35-buluyordum

36-saclari ipek gibi

37-her dokunus

38-ayri mutluluktu

39-simsiyahti

40-offf

41-kafana s.c.m olm

42-kacirdin canim hatunu

43-bunun gibisini bir daha

44-zor bulursun

45-koseyi donmeden seslensem

46-seni seviyorum desem

47-inanir mi acaba

48-hadi olm de iste deli gibi seviyorsun

49-nerde sende o cesaret olm

50-senden bir b.k olmaz

51-hadi olm birak su inadi

52-bagir avazin ciktigi kadar

53-ya beni terslerse

54-rezil olurum

55-niye terslesin ki ya

56-seni seviyorum derdi bana hep

57-bagir hadi bagir

58-koseyi dondu hatun allah belami versin

59- hasss.. ulan mac vardi maci kaciriyorum

60- taksiiiiiiii

Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Ya Tozu Dumanı Yutarsın...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks