Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Kadınlarla ilgili haberler

Uyarılar

'Şizofrenide Bakım' Masaya Yatırılıyor

Serbest Kürsü ve Kadınlarla ilgili haberler 'Şizofrenide Bakım' Masaya Yatırılıyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İstanbul Büyükşehir Belediyesi, "Şizofrenide Bakım ve Rehabilitasyon" konusunu 29–30 Kasım tarihlerinde Feshanede düzenleyeceği ‘Şizofrenide Bakım ve Rehabilitasyon konulu uluslararası sempozyumda masaya yatırıyor. Almanyanın Ham Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenecek olan sempozyumda St. Marien-Hospital Hamm, Universitaet Witten/Herdecke, Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kadınlarla ilgili haberler telkin cd indir izle İstanbul Kadınlarla ilgili haberler nerededir kimdir Kadınlarla ilgili haberler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kadınlarla ilgili haberler hipnoz Kadınlarla ilgili haberler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kadınlarla ilgili haberler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kadınlarla ilgili haberler kuantum düşünce kitap haberi

'Şizofrenide Bakım' Masaya Yatırılıyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-04-2010, 10:15 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart 'Şizofrenide Bakım' Masaya Yatırılıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, "Şizofrenide Bakım ve Rehabilitasyon" konusunu 29–30 Kasım tarihlerinde Feshanede düzenleyeceği ‘Şizofrenide Bakım ve Rehabilitasyon konulu uluslararası sempozyumda masaya yatırıyor. Almanyanın Ham Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenecek olan sempozyumda St. Marien-Hospital Hamm, Universitaet Witten/Herdecke, Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi de kurumsal destekleriyle yer alıyor.

Programın Adı : "Şizofrenide Bakım ve Rehabilitasyon Sempozyumu"[/b]

Tarih : [/b]29 – 30 KASIM 2007

Yer : [/b]Feshane Kültür Merkezi Sadabat Salonu - Eyüp

29 Kasım 2007 Perşembe[/b]

09.00 – 09.45 :[/b] Açılış Konuşmaları

Mehmet Yıldırım İBB Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı

Wolfgang Müler - Hamm Büyükşehir Başkanı

Kadir TOPBAŞ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı

09.45 – 10.00 :[/b] Çay – Kahve ikramı

10.00 – 11.00 :[/b] İkili Konferans

Oturum Başkanı: Bülent DEMİRBEK

"Almanyada Psikiyatri Hizmetlerinin Tarihi Seyri"

Solmaz GOLSABAHİ

"Türkiyede Psikiyatri Hizmetlerinin Tarihi Seyri"

Şahap ERKOÇ

11.15 – 11.30 :[/b] Çay – Kahve İkramı

11.30 – 13.00 :[/b] İkili Konferans

Oturum Başkanı: Gazi ALATAŞ

"Almanya Ruh Sağlığı Sistemi Nasıl İşliyor?"

Karl H. BEINE

"Türkiyede Ruh Sağlığı Sistemi Nasıl İşliyor? Türkiyeye uygun

Psikiyatrik Hizmet Modeli Nasıl Olmalıdır?"

Medaim YANIK

13.00 – 14.00 :[/b] Öğle Yemeği

14.00 – 15.00 :[/b] Konferans

Oturum Başkanı : Ahmet AYER

Genel Terapi Metotları : Beate HAGEMEIER

"Şizofreni Rehabilitasyonunda Alternatif Yöntemler

Müzikle Terapi"

Beate HAGEMEIER

15.00- 15.15 :[/b] Çay kahve İkramı

15.15 – 16.45 : [/b]Panel

"Türkiyede Bakım"

Moderatör: Nevzat Satmış

"Fiili Bir Durum Olarak Hastanede Bakım"

Melih ÖZEREN

"SHÇEK: Hastanede Bakım – Evde Bakım"

Avni ÖZKAYA

"Darülaceze Deneyimi"

Mehtap ARSLAN

"Korumalı Evler"

Mustafa NAMLI

16.45 – 17.00 :[/b] Çay Kahve İkramı

[/b]

17.00 – 18.30 :[/b] Panel

Türkiyede Rehabilitasyon

Moderatör: Hülya ENSARİ

Kocaeli Ün. Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi

Mustafa Yıldız

Bakırköy Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi

Ayla YAZICI

Şizofreni Dostları Derneği

Mesut DEMİRDOĞAN

Şizofreni Gönüllüleri Dayanışma Derneği

Taner BİLİR

Dünya Şizofreni Derneği

Aysel DOĞAN

19.00 – 20.30 :[/b] Açılış Kokteyli

30 Kasım 2007 CUMA[/b]

09.00 – 10.00 :[/b] Forum

"Hasta Yakınlarının karşılaştıkları Sorunlar, Görüş ve Beklentileri" Yönetici : Aylin ÇİFTÇİ

10.00 – 10.15 :[/b] Çay – Kahve İkramı

10.15 – 11.15 :[/b] Panel

Bahçelievler Toplum Psikiyatrisi Modeli

Moderatör : Erhan KURT

Bahçelievler Belediye Başkanı:

Osman DEVELİOĞLU

Ejder YILDIRIM

11.15 – 11.30 :[/b] Çay- Kahve İkramı

11.30 – 12.30 :[/b] Panel

"Şizofrenide Hizmet Verenlerin İşlevleri,

Karşılaştıkları Güçlükler, Görüş ve Beklentiler"

Moderatör: Mustafa BİLİCİ

Psikologlar: Tülin TÜRKER

Sosyal Çalışmacılar: Fatih KILIÇARSLAN

Psikiyatri Hemşiresi: Sakine KÜCE

Bakımevi Yöneticisi: Serdar KAYAGİL

12.30-13.30 :[/b] Öğle Yemeği

13.30-15.00 :[/b] Uzmanlarla Buluşma

1. Bölüm

Bir Hasta Örneğinde Bireysel Bakım ve Rehabilitasyon:

İş Uğraşı Terapisi Örneği:

Herald ECKNER

2. Bölüm

Psikiyatri Hastanesinde Bir Gün Ergoterapi:

Genel Bakış ve Ergoterapinin Gelişim Süreci

(Filmle Birlikte): Ralf HALFMANN

15.00-15.15 :[/b] Çay – Kahve İkramı

15.15 – 15.55 : [/b]Konferans

Oturum Başkanı: Serhat ÇITAK

Şizofrenide Damgalanma: Alp ÜÇOK

15.55-16.00 : [/b]Çay – Kahve İkramı

16.00-17.15 : [/b]İkili Konferans

Oturum Başkanı: Tayfun KARALİ

"Almanya'da şizofreni Hastalarının Yasal Hakları"

Jörg HÖFFLER

"Türkiye'de Şizofreni Hastalarının Bakımı ve

Rehabilitasyonuyla İlgili Yasal Düzenleme"

Erhan KURT

17.15-17.30 : [/b]Çay – Kahve İkramı

17.30 – 19.00 : [/b]Panel

"Yerel İdareciler Ne Yapıyor, Ne Yapabilir?"

Moderatör: Medaim YANIK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Hamm Belediyesi

Konya Büyükşehir Belediyesi

Afyon Belediyesi

Bahçelievler Belediyesi

Tuzla Belediyesi

Bağcılar Belediyesi

19.00-20.00 :[/b] Sonuç Bildirgesinin Okunması ve Kapanış

20.00-23.00 :[/b] Gala Yemeği Doç. Dr. Mustafa Bilici[/b]: Erenköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi

Uz. Dr. Şahap Erkoç[/b]: Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Psikiyatri Klinik Şefi

Uz. Dr. Gazi Alataş[/b]: Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı

Prof. Dr. Medaim Yanık[/b]: Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi

Uz. Dr. Ahmet Ayer[/b]: Manisa Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi

Uz. Dr. Nevzat Satmış:[/b] Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4. Psikiyatri Kliniği

Avni Özkaya[/b]: Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Özürlüler Dairesi Başkanı

Uz. Dr. Mustafa Namlı[/b]: Elazığ Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi

Uz. Dr. Hülya Ensari:[/b] Bolu Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi

Prof. Dr. Mustafa Yıldız[/b]: Kocaeli Ü. Tıp Fakültesi Psikiyatri AD Öğretim Üyesi ve Kocaeli Ü. Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Yöneticisi

Uz. Dr. Ayla Yazıcı[/b]: Bakırköy Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Yöneticisi

Mesut Demirdoğan[/b]: Şizofreni Dostları Derneği Başkan Yardımcısı

Taner Bilir[/b]: Şizofreni Gönüllüleri Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı

Aysel Doğan[/b]: Dünya Şizofreni Derneği Başkanı

Uz. Dr. Ejder Yıldırım[/b]: Bahçelievler Psikotik Hastaları Toplumda İzleme Projesi Koordinatör

Osman Develioğlu[/b]: Bahçelievler Belediye Başkanı

Uz. Dr. Bülent Demirbek[/b]: Adana Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi

Psk. Tülin Türker[/b]: Erenköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

SHU. Fatih Kılıçarslan[/b]: Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı

Hem. Sakine Küce[/b]: Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhemşire Yardımcısı

Uz. Dr. Serhat Çıtak[/b]: Erenköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı

Prof. Dr. Alp Üçok[/b]: İstanbul Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri AD Öğretim Üyesi

Uz. Dr. Erhan Kurt[/b]: Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı

Tayfun Karali : [/b]İstanbul Darülaceze Müdürlüğü

Dr. Aylin Çiftçi : [/b]İstanbul Darülaceze Müdür Yardımcısı

Uz. Dr. Mehtap Arslan : [/b]Psikiyatrist- İstanbul Darülaceze Müdürlüğü

Dr. Serdar Kayagil : [/b]İstanbul Darülaceze Müdürlüğü

Kaynak:Kadınvizyon

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks