Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Kadınlarla ilgili haberler

Uyarılar

Ayşe Tolga

Serbest Kürsü ve Kadınlarla ilgili haberler Ayşe Tolga Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ayşe Tolga kimdir? Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?9 Haziran 1973 tarihinde İstanbul da doğdum. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam bölümünden mezun oldum. Daha sonra Studio Oyuncuları nda Şahika Tekand bana oyunculuk eğitimi aldım. 1994 senesinde Şehnaz Tango ile tv oyunculuğuna ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kadınlarla ilgili haberler telkin cd indir izle İstanbul Kadınlarla ilgili haberler nerededir kimdir Kadınlarla ilgili haberler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kadınlarla ilgili haberler hipnoz Kadınlarla ilgili haberler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kadınlarla ilgili haberler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kadınlarla ilgili haberler kuantum düşünce kitap haberi

Ayşe Tolga

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-04-2010, 03:42 PM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 45
92 Mesajinıza toplam 143 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bluesky24 will become famous soon enoughBluesky24 will become famous soon enough
Standart Ayşe Tolga

Ayşe Tolga kimdir? Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?9 Haziran 1973 tarihinde İstanbul da doğdum. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam bölümünden mezun oldum. Daha sonra Studio Oyuncuları nda Şahika Tekand bana oyunculuk eğitimi aldım. 1994 senesinde Şehnaz Tango ile tv oyunculuğuna başladım. 2006 senesine kadar tiyatro, sinema, Tv dizilerinde oyunculuk yaptım. Televizyon programları, yarışmaları ve özel pek çok organizasyonda sunuculuk yaptım. Son 2 senedir ise aromaterapi, doğal terapiler ve spa operasyonları ile ilgileniyorum. Bu merakım doğrultusunda yaptığım araştırma ve çalışmalar sonucunda 2007 kasım ayında aromaterapi markam ‘Aisha yı ‘ piyasaya sürdüm. Aisha adlı mağazanızı bize tanıtabilir misiniz? Nasıl doğdu mağaza açma fikri?Aisha kişisel bir ihtiyaçtan yola çıktı. Ben çok bilinçli bir tüketicidim. Sağlıkla, cilt bakımı ve beslenmeyle ilgili çok okurum, çok bilgiliydim. Alacağım ürünerin mutlaka içeriğine bakar ona göre satın alırdım. Vücudumuzun en büyük organının cildimiz olduğunu ve vücudumuzun yaklaşık % 60 ‘ını kapladığını , ve hayatı boyunca düzenli olarak krem kullanan bir hanımın 60 yaşına geldiğinde cildi tarafından bu ürünlerin 25 kilogramının emildiğini öğrenince cilt için doğal ürünler kullanmanın ne kadar önemli olduğunu anladım. Uluslarası pazarda İstanbul ismini öne çıkarmak , İstanbul un sadece turistik bir şehir değil pek çok önemli marka ile de üretken bir şehir olduğıunu göstermek istemek de bir diğer amacımdı. Öncelikle ürünlerim spalara pazarlnamk üzere düzenlenmiş küçük bir koleksiyondu ancak pazardaki eksikleri gördükçe ürünler genişledi. Aisha tam bir girişim hikayesi böyle bir pazarın değil üretim ve hammadde imkanını bile olmadığı bir ülkede kendi vizyonunuzla kaliteden taviz vermeden bu işi yapmaya çalışmak kendime olan inancımı ve güvenimi pekiştirdi doğrusu. Yaptığım işte başarılı olduğumu en çok yurt dışından markaya gösterilen ilgiden anlıyorum.Ürünlerinizden de bahseder misiniz? Ziyaretçilerimiz mağazanıza nasıl ulaşabilir? Online satış yapıyor musunuz?Aisha da 6 ürün grubu bulunuyor. Ev, anne, bebek, çocuk, olgun cilt ve yüz ve vücut gruplarında her yaştan kişinen fiziksel zihinsel ihtiyacına yönelik ürünler bulunuyor. Sabunlar, ev giysileri, bitkisel çaylar, şampuan, kolonya, ev parfümü 200 ü aşkın üründen sadece bir kaçı. Mağazamız Bebek te Hamam sokakta, yerimiz çok kolay Postanenin sokağında Etiler yokuşunun başındayız. www.aisha.com.tr üzerinden online alışveriş de yapabilirsiniz. Ayşe Tolga sağlıklı bir yaşam için neler yapıyor? Önerileriniz var mı?Haftada iki kez özel hoca ile cardio ve fitness çalışıyorum. Daha çok kondüsyonu arttırmaya, yağ yakmaya yöenlik bir program uyguluyoruz. Onun dışında haftada yine özel hoca yoga yapıyorum. Ders günleri dışında en az yarım saat kardio ve aerobik yaparım ya da tam seri aştanga yoga yaparım. Temiz havada e binmek, yürüyüşler yapmak da çok faydalı aktivitelerden. Fırsat buldukça bunları da yapıyorum."Sağlam kafa sağlam vücutta bulunurâ€, “Yediklerin kim olduğunu gösterirâ€, “Düşüncene dikkat et fikrin olur, Fikrin sözün, sözün de hayatın olur" benim hayat felsefemi en iyi ifade eden özlü sözlerdir. Beslenme alışkanlıklarınız nasıl? İdeal kilonuzu korumak için özel bir diyet yapıyor musunuz?Vejetaryen olduğum için sebze ve meyve ağırlıklı besleniyorum. Alışkanlıklarım da buna bağlı olarak şekilleniyor. Mevsim dönümlerinde mutlaka detox yaparım. Bunun için bir merkeze gitmeye gerek yoktur. Bedensel Arınma diye Jane Schivner ın yazdığı bir kitap var onu uyguluyorum hem enerji seviyem yükseliyor hem de rahatlıyorum. Kendime çok işkence yapmıyorum canim makarna ya da başka bir şey yemek isterse onu yerim. Ertesi gün spora ağırlık vererek onu dengelerim. En sade şekliyle Ayşe Tolga nın ‘sevdikleri ve ‘sevmedikleri nelerdir?Uzakdoğu sporlarını, gitar çalmayı, yemek pişirmeyi, resim yapmayı, gülmeyi, dans etmeyi, yeni yerler görmeyi, değişik tatları denemeyi severim. Sevmediğim şeyler ise zevksizlik,sonradan görmelik, dedikodu ve çıkarcılıktır.Ülker Mavi-Yeşil Light ürünleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Hangi ürünleri tercih ediyorsunuz?Ülker Mavi-Yeşil Light ın farklı lezzetlerini keşfederken favorim sık sık değişiyor. Ama biliyorum ki hepsinin ortak noktası, kilo aldırmamalarına rağmen lezzetli olmaları. Her geçen gün yeni ürünler katılması da harika! Gün içerisinde atıştırmalık olarak ara öğğünlerde mutlaka çantamda mavi_ yeşil den bir şey bulunuduruyorum. Ayrıca Ülker Mavi-Yeşil Light ürünlerinin sağlıklı olduğunu biliyorum. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için ailelerin beslenme konusunda bilinçlendirilmesi gerekiyor. Mavi Yeşil web sitesi de bu misyonu üstlenmiş görünüyor.İş dışında neler yaparsınız? İlgilenmekten keyif aldığınız şeyler nelerdir?Açıkçası tüm gün yoğun aromaterapi seansları verdiğimden gün sonunda sevdiklerimle vakit geçirmeyi, sevdiğim bir mekanda arkadaşlarımla sohbet etmeyi, eşimle seyahat etmeyi ve güzel yemekler yeneyi, kedilerimle ve köpeğimle oynamayı seviyorum. Bunun yanı sıra durmay seven biri değilim. Ya bahçe ile ya da evde mutlaka çalışacak bir sey bulurum. Spor yapmayı ve doğayı çok seviyorum.Eklemek istediğiniz şeyler veya ziyaretçilerimize mesajınız var mı?Sadece sevdiğiniz şeyleri yapın, para kazanmak için değil sizi mutlu ettiği için çalışın, kendinize özen gösterin, sizi kötü hissettiren ortamlardan uzak durun, sezgilerinize güvenin, doğanın güzelliğine dikkat edin, bol bol gülün, ağaçlara sarılın, size şu harika hayatı bahşettiği için annenize babanıza ve tanrıya teşekkür edin. karşılık beklemeden gönlünüzden geçen herkese içinizden geçen hediyeyi verin. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz… Aisha nın başarılarının devamını dileriz…Ben teşekkür ederim…

Kaynak: Kaynak:Maviyesil

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bluesky24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks