Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İzmir Buluşmaları

Uyarılar

YENİ BİR İZMİR TOPLANTISI VAAAAAR

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İzmir Buluşmaları YENİ BİR İZMİR TOPLANTISI VAAAAAR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bende varııımmmm... demek çok isterdim... ama oda olacak inşallah... yaz aylarına doğru yapacağınız yeni buluşmanızda mutlaka olmaya çalışacağım.. hayal ablamın evine şimdilik enerjimiz misafir olsun.. benim yerime bir türk kahvesi için.. varlığımı hissedeceksiniz.. sizin güzel sevgi enerjiniz de yüreklerimize kadar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İzmir Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İzmir Buluşmaları nerededir kimdir İzmir Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İzmir Buluşmaları hipnoz İzmir Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İzmir Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İzmir Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

YENİ BİR İZMİR TOPLANTISI VAAAAAR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-02-2008, 10:34 PM   #21 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: YENİ BİR İZMİR TOPLANTISI VAAAAAR

bende varııımmmm...

demek çok isterdim...

ama oda olacak inşallah... yaz aylarına doğru yapacağınız yeni buluşmanızda
mutlaka olmaya çalışacağım..

hayal ablamın evine şimdilik enerjimiz misafir olsun..
benim yerime bir türk kahvesi için.. varlığımı hissedeceksiniz..
sizin güzel sevgi enerjiniz de yüreklerimize kadar ulaşır...

çok keyifli harika saatler geçirin inşallah.. wave

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-02-2008, 08:40 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
20 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bubu is an unknown quantity at this point

Ben de toplantıya katılmayı çok isterim.
bubu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2008, 09:38 PM   #23 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
[color=teal][i][b]bende varııımmmm...

demek çok isterdim... 
allah iyiliğini versin shaman... sabah gördüm ama fırsat olmadı yazmaya...

sabah mesajlara bakıyordum şööylece...anaaa dınk diye kaldım...

bende saf saf...

yiihhuu shaman'da geliyormuş    diyecektimki bide ne göreyim...demeyi çok isterdim diyon...

şok etkisi... alem kız...

sevgili bubu tabikide katılabilirsin senide aramızda görmekten mutlu oluruz...
Alt 16-02-2008, 12:03 AM   #24 (permalink)
hayalayaz
Guest

arkadaşlar pınar evi biliyor

kurby'im hepimiz o gün bir enerji yükseltiriz ne dayak yeme isteği nede topraklanma ihtiyacı kalır..
shamanım bende önce bi zınk kaldım yüreğim hopladı sonrasını okumaz olaydım..neyse enerjilerimiz bir olsun..yaza görüşürüz..hepinizi seviyorum
Alt 17-02-2008, 09:57 PM   #25 (permalink)
suzzy
Guest

tam buluşmanın olacağı gün sen kalk izmire kar yağsın tipi olsun olacak işmi... dusun

benim oturduğum muhit dağların eteğinde olduğu için sabahtan öğlene kadar tipi ve kar vardı...ve ne yazıkki ben kendimi iyice hazırladığım izmir toplantısına katılamadım... sevgili hayal ablacım...buluşmamız bahara kaldı...
ama mutlaka sana oturmaya gelicem canım...gene çağırırız kurby'ciğimide otururuz hep birlikte...

her şey nasip o kadar istedim ki gelebilmeyi....çocuğu dışarı çıkarmayı istemediğim için olmadı..

bu kadar olmasada bayağı kar tuttu buralarda...
Alt 17-02-2008, 10:05 PM   #26 (permalink)
suzzy
Guest

kızlar bu arada benim içinde çay için sohbet edin... kendim orada olamasamda ruhum sizlerle...

ablacım bu çiçekler sana gelirken getirmeyi istediğim çiçeklerdi...gelemediğim için burdan vereyim dedim...sevgilerle...
Alt 18-02-2008, 03:16 AM   #27 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

e hayal ablam nereleredsiniz... anlaşıldı sizin muhabbette koyulaştı.. yatıya kalacak gelenler... buldular mis gibi enerjik ortamı...

günün özetini isteriz... bekliyoruz ona göre...
Alt 18-02-2008, 08:29 AM   #28 (permalink)
hayalayaz
Guest

sabahleyin kalktım bir kahve yaptım , yandan yandan beyaz beyaz bişeyler uçuyor..(pencere yan tarafımda anaaa bi baktım kar yağıyor..görgüsüz izmirliler..kar yağmıyorya burda minik minik bi şeyleri kar diye yutturduk kendimize) neyse ben karı görünce suzzy iptal dedim..zaten kurby ve suzyden başka kimsede katılacağını bildirmedi..vakit biraz geçti..dolabımın üzerinde oyuncaklar var...tavşanlar kediler vs..onları indireyimde çocuk gelince sıkılmasın diye düşünüyordum..telefon çaldı..suzy iptal, gerekçe..çocuk üşümesin ..haklı tabi..kar dediğimiz şey kara benzemiyordu ama izmirimizin ayazı.hatırını saydırdı bugün...niyet etmiştim. eğer isterlerse .kurbyle suzyi GMAya uyumlarım diye kurby'e nasip oldu..güzel bir enerji yükselttik..kurby içsel rehberlik alabilen ve astroloji bilgisini bu yeteneği ile birleştirmiş, horoskopa baktığı zaman daha fazlasını veren çok iyi bir astrolog..reiki 2 dereceyi almıştı uzun bir süre önce, konuşacak, anlatacak, birbirimize öğretecek okadar çok şey vardı ki saat 13 30 dan 22 kadar birlikte vaktin nasıl geçtiğini anlamadık..bugün sadece ikimiz toplandık keşke herkes gelseydi, gelebilseydi..inşallah yakında tekrarı nasip olur, ben bu gün gelemeyenlerle'de bağlantıdaydım.herkese şifa olsun sevgi olsun. suzyciğim çiçekler çok güzel teşekkür ederim...hepinizi seviyorum..
Alt 19-02-2008, 05:02 AM   #29 (permalink)
suzzy
Guest

ayyy...ablacım kıyamam kahroldum...

canım bir bilsen o kadar şartlamıştım ki gelmeye kendimi...bir gün önce kızımın banyosunu bile yaptırmıştım...o gün rahat oturabileyim diye...ama onu bırakamadığım gibi dışarıda çıkarmaya kıyamadım...veee sonuç iptal...

bütün gün tıkıldık kaldık evde ve ben gerçekten çok sıkıldım...

yaaa niye bir şeyi çok isteyince başka problem çıkar anlamıyoruuuummm.

ama gelicem en kısa zamanda...o gördüğün çiçeğide elime alıcam sanada haber vericem....

tak tak diye çalıcam kapını...ablacım bi güzel döv beni... ablaların vurduğu yede gül biter diycem...

canım ablam öpüyorum seni...sevgiler sana canım benim...
Alt 19-02-2008, 05:10 AM   #30 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

üzülme bu kadar şeker kıyamam sana... her işte bir hayır vardır..

bizim kadar uzakta değilsiniz ya... nasıl olsa yollarınız kesişir...

kesiştiği noktada bende olurum inşallah...

Bookmarks

Seçenekler
Stil