Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İzmir Buluşmaları

Uyarılar

İZMİRLİLER HAYDİ BULUŞALIM

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İzmir Buluşmaları İZMİRLİLER HAYDİ BULUŞALIM Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar eski davetiyeme girdikçe üzülüyorum, bu yüzden yeni davetiye hazırladım.. hepinizle ayrı ayrı buluşuyorum ve konuşuyorum, hepimiz deneyim ve donanım açısından birbirimize yol gösterecek muazzam bir kapasiteye sahibiz..ben hayatımda ilk defa bayramda tatile çıkıyorum.. fakat bayramdan sonra tekrar bir toplantı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İzmir Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İzmir Buluşmaları nerededir kimdir İzmir Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İzmir Buluşmaları hipnoz İzmir Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İzmir Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İzmir Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

İZMİRLİLER HAYDİ BULUŞALIM

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-10-2007, 10:42 AM   #1 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart İZMİRLİLER HAYDİ BULUŞALIM

arkadaşlar eski davetiyeme girdikçe üzülüyorum, bu yüzden yeni davetiye hazırladım..

hepinizle ayrı ayrı buluşuyorum ve konuşuyorum, hepimiz deneyim ve donanım açısından birbirimize yol gösterecek muazzam bir kapasiteye sahibiz..ben hayatımda ilk defa bayramda tatile çıkıyorum.. fakat bayramdan sonra tekrar bir toplantı yapmayı arzu ediyorum..bu toplantıyı,çalışanlarında katılabilmesi için bir pazar günü yapmayı teklif ediyorum...önerilerinizi bekliyorum..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-10-2007, 12:09 PM   #2 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Ynt: İZMİRLİLER HAYDİ BULUŞALIM

çok sevindim tatile çıktığın için ablam
inşallah izmir buluşmasına bende İstanbul'dan gelmek çok isterim...
takip edeceğim...
helede o zamana kadar şu iştediğim şeyler olursa ooooo kesin gelirim o zaman
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2007, 06:25 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
20 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bubu is an unknown quantity at this point

İzmir buluşmasına ben de katılmak isterim wave
bubu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2007, 01:20 AM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili bubu başımızın üstünde yerin var..
Alt 24-10-2007, 10:58 AM   #5 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar eski davetiyeme girdikçe üzülüyorum, bu yüzden yeni davetiye hazırladım..

hepinizle ayrı ayrı buluşuyorum ve konuşuyorum, hepimiz deneyim ve donanım açısından birbirimize yol gösterecek muazzam bir kapasiteye sahibiz..ben hayatımda ilk defa bayramda tatile çıkıyorum.. fakat bayramdan sonra tekrar bir toplantı yapmayı arzu ediyorum..bu toplantıyı,çalışanlarında katılabilmesi için bir pazar günü yapmayı teklif ediyorum...önerilerinizi bekliyorum..

merhabalar hayal abla...
gerçekten bizlere yardım etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.
ve bunu çok güzel hissettiriyorsunuz, size gönül dolusu teşekkürler...
izmirde oturuyor olmanız benim için çok büyük bir şans bende izmirdeyim...
her zaman sizinle tanışmak ve görüşmek isterim.
çünkü bu konulara ilgim çok fakat bilgileri kafamda bitürlü toparlıyamıyorum.
bir dönem depresyon problemi yaşadım , aslında belkide başkaları için büyütülmiyecek sorunlardı
ama ben çok büyüttüm,telkinlerle biraz kendime gelebildim,
şimdi iyiyim çok şükür ....
kendimi dahada geliştirmek istiyorum...
sitenin bana bu konularda ciddi faydası oldu.
tekrar hepinize teşekkürler.....
en kısa zamanda tanışmak dileğiyle...

sevgiler,saygılar

Alt 24-10-2007, 08:23 PM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili suzzy bazen insan incecik bedeniyle tonlarca ağırlık taşır bu ona tüy gibi hafif gelir, bazende çok hafif bir tüy tonlarca kilo ağırlığında olur ve taşıyamaz..benin öğrendiğim ve sıkı sıkıya uyguladığım bir şey var..kederlerimide..öfkelerimide..sevinçlerimide dostlarımla paylaşırım..dost varmı abla deme..işte aramızdasın..ve iyiki izmirdesin sevgi dolu bir ortamda buluşmak dileğiyle...izmirliler tarih belirleyelimmi..ama bu sefer pazar günü olsun çalışan arkadaşlarımızda gelebilsin..emi..hepimize saygılı sevgiler..
Alt 24-01-2008, 11:43 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
msoner35 is an unknown quantity at this point

Arkadaslar sıtenıze yenı uye oldum bende izmirliyim bundan sonra sureklı gorusuruz umarım
msoner35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2008, 12:56 AM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

forumumuza hoşgeldiniz..

izmire skucak dolusu sevgiler..
hem ailemden hem forum arkadaşlarımızdan bir çok can var orada..

Alt 29-01-2008, 01:11 AM   #9 (permalink)

ozdess is an unknown quantity at this point

arkadaşlar sakıncası yoksa bende izmir buluşmasına katılmak isterim...
ozdess isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2008, 02:16 AM   #10 (permalink)

timsahci is an unknown quantity at this point

herkese merhaba
bende siteye yeni girdim çok güzel bi site müziklerin baya faydasını gördüm . buluşma gününde bende aranızda olmaktan zevk duyarım.çağdaş salcan
uşak ta okuyorum ama pazar günü olursa seve seve gelirim.
timsahci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks