Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İzmir Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-bulusmalari/)
-   -   İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-bulusmalari/1526-izmirliler-daha-aktf-bir-paylasim-icin-davetlimsiniz.html)

SAFİYE 20-07-2007 04:59 PM

Ynt: İZMİRLİLER DAHA AKTF BİR PAYLAŞIM İÇİN DAVETLİMSİNİZ

herkese merhab..
siteyi arkadaşımdan öğrendim .. mükemmel bişey burası.. aradığım herşey mevcut.. izmirde olanlar (yada uzak olanlar ) için böyle birlik kurmak istemeniz de fevkalede.. ben de katılmak isterim.. tarih belirtmişsiniz ama mekanı göremedim.. sizlerle tanışacak olmanın heyacanını duyuyorum. Görüşmek üzere byeee safiye

BURCU GELEGEN 21-07-2007 12:11 AM

Bizim için her yer mekan ama evde yapmıştık bir öncekini şimdi için ben herşeye açığım ama uzaktan gelecekler içinde ben ve ya Hayal evimizin kapılarını açıyoruz. Yalnız bu iki tarih arasında kesinleştirin artık annemlerde ona göre gelecekler

Bugle 21-07-2007 01:11 PM

11-12 Ağusto bana uyar art56art56

tulu 14-08-2007 07:29 PM

Haftasonu ve akşamları benim için uygundur.Bir Bornovalı olarak mutlaka katılırız.Ancak toplanıp toplanmadığınızı anlayamadım.En kısa zamanda bir toplantı düzenlemeniz dileğimle. guitar

hayalayaz 15-08-2007 07:38 PM

sevgili jurby maalesef buluşamadık...ama yarın flover beni ziyaret edecek

su_oguz@hotmail.com 06-09-2007 09:23 AM

bende varıııım ve tabii ki sizlerle tanışmak isterim siz haber verin yeter uygunsam her zaman gelirim sevgiler s456

hayalayaz 06-09-2007 11:23 AM

izmirli ve izmir dışındaki arkadaşlarım, buluşmalarımızın bizlere daha verimli olmasını sağlamak için,seminerler şifa uygulamalarıyla..ve eğer varsa soruların cevaplandırılmasıyla doldurulmasının daha iyi olacağını düşündüm...ve ilk olarak..keops arkadaşımızdan bize seminer vermesini..bilinç altıkalıplarımıza yönelik uygulamalar öğretmesini rica ettim..ben beş altı kişiyle start verdim..bu konudaki önerilerinize..ve yönlendirmelerinize açığım..( EĞER REİKİ KONUSUNDA SORULARINIZ OLURSA BEN ZATEN ORADAYIM) saygılar
( sohbet buluşmalarımız zaten sürüyor, benimle görüşmek isteyen arkadaşlarımız,beni ziyaret ediyor..ben torun torbadan pek vakit bulup çıkamıyorum ama onlar benim kusuruma bakmadan, geldi, gelmedi diye ufak şeyleri sorun etmeden beni ziyaret ediyorlar sağolsunlar..)

ohbeee 06-09-2007 08:02 PM

bu görüşmelerde deep peat konusunda bilgi paylaşılacakmıdır acaba(keops da katılacağını yazmış) ?

keops 06-09-2007 09:27 PM

Alıntı:

ohbeee Nickli Üyeden Alıntı
bu görüşmelerde deep peat konusunda bilgi paylaşılacakmıdır acaba(keops da katılacağını yazmış) ?

evet genel olarak deep peat,nlp,gevşeme çalışmaları v.ss yani ortaya bi karışık yapacağız dilimizin döndüğünce onayi
amaç işe yarayan herşeyi algi düzeyi ölçüsünde vermek..
uygulamalar size kalmış
bir atasözü derki atı su içmeye götürebilirsiniz ama su içtiremezsiniz
yolu gördükten sonra yürümek değerli katılımcıların işi ve katılımcıların birbirinden kopmadan arasıra bir araya gelerek gelişim ve değişimlerini,sorunlarını ve sorularını tekrardan paylaşabileceği bir ortam oluşturmak temenni..

pakguc 07-09-2007 04:43 PM

şu buluşmayı radyodan canlı dinlesek olmaz mı?
çok isterdim gelmeyi ama gelemiyorum agl34

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:27 AM.