Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İzmir Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-bulusmalari/)
-   -   12 Ekim İzmir Buluşması'na Herkesi Bekleriz :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-bulusmalari/13889-12-ekim-304zmir-bulu351mas305na-herkesi-bekleriz.html)

comte 06-10-2008 11:55 AM

Ynt: 12 Ekim İzmir Buluşması'na Herkesi Bekleriz :))

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
mehmet bayrama denk gelmesi, biraz olumsuz, neyse daha fazla yazıp olumsuzluk yüklemeyeyim, hele bir bakalım mevla neyler neylerse güzel eyler..inşallah nasip olur..

Neyse bakalım. O zaman bi gelsin de duruma göre bi organizasyon yaparız.

Bayramdan sonra da olabilir.

Gönül sohbet ister kahve bahane. super

serpil22 06-10-2008 03:28 PM

agl34 agl34 agl34

tiriniti 06-10-2008 04:47 PM

selamlar ablacım
önemli olan sizlerle birlikte olabilmek bence birde gerçekten ortalarda bir yerde olmak herkesin ulaşımı kolay yapabilmesi önemli yok servis iyi olsun yemek iyi olsun allah aşkına biz ne için toplanıyoruz? bir simit bile insanın açlığını giderir (tabii acıkıcak olursa:)) senin bahsettiğin iki yerde uygun bence konak civarında olması daha uygun gibi geliyor bana bornovadan gelicek arkadaşlarımız var ya onlar içinde iyi olurdiye düşündüm tabi sizler daha iyi bilirsiniz
sevgiler kiss3

suzzy 06-10-2008 06:08 PM

henüz eşimle konuşmadım...bu gün konuşucam... b456

bir aksilik olmazsa toplantıya seve seve katılırım... wave taaa istanbullara gitmiş insanız...burnumuzun dibindeki bu güzel organizasyona katılmamak imkansız...

siz yeri netleştirin yeter...birde arkadaşlar lüx yada şatafatlı bir yer olması şart değil... onayi

rahat ve sakin bir yer olsun yeter...toplantı eğitim tarzında olacağı için belki kızımı bırakabilirim... dusun

ama belli olmaz...alma ihtimalimde yüksek... blissy

serpil22 06-10-2008 07:45 PM

sad456 sad456 sad456 sad456

özkaya 06-10-2008 09:00 PM

O gün çalışacağım ama bu toplantıyı kaçırmamak için öğlenden sonra mutlaka izin alacağım,bende sizinleyim smiliyface

izmyrna 06-10-2008 10:11 PM

Hayal ablacım çok iyi düşünmüşsünüz kiss3 bu güzel organizasyonda bilmediğimiz konularda aydınlatacağı için keopsada teşekkür ederim smiliyface buluşma yerinin konak alsancak civarı olması hepimiz için daha uygun olur diye düşünüyorum ve bende geliyorum k8908 k8908 siteyi takip edip forumlarda aktif olmayan bir arkadaşımda gelmek istiyor ben yine kesin yer kararlaştırıldığında size bildiririm art56art56
sevgilerimle kiss3

jaunty 07-10-2008 12:52 AM

Her sey yolunda giderse ben de katılmak,sizlerle tanışmak isterim..Artık Kuşadasında yaşıyorum.Yakın sayılırım, bu fırsatı değerlendirmek beni çok mutlu eder.
Ada'ya yerleşme aşamasında interneti de anca bağlattık bir müddet kopuk kaldım sizlerden..
Göztepe de kardeşimin evi var.Ben İzmir'i pek bilmem sanirim toplanti yerine beni kardeşim bırakır..
Görüşmek ümidiyle.
Sevgiler.

bidim 07-10-2008 12:56 AM

Umarim bir gun bende katilabilrim, simdiden sizlere basarili, sevgi dolu, paylasimin bol oldugu bir gorusme dilerim b456

pisimbat 07-10-2008 01:03 AM

Alıntı:

bidim Nickli Üyeden Alıntı
Umarim bir gun bende katilabilrim, simdiden sizlere basarili, sevgi dolu, paylasimin bol oldugu bir gorusme dilerim b456

canım burdaymış benim hanimiş u859 sevincli blissy bıdım sitemizde bişiler yazıyormuş 8977
olur elbet bdım sen burdayken bir istanbul buluşması yaparım ben merak etme sen blook s456 cilgin897

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:04 PM.