Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz > İstanbul Seminerleri

Uyarılar

İstanbul Seminerleri İstanbul İli İçinde Yapılacak Seminerlerimiz

Yeni Yılda Hayatım Değişti Demek İçin

Eğitim Seminerlerimiz ve İstanbul Seminerleri Yeni Yılda Hayatım Değişti Demek İçin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yeni Yılda Hayatım De ğ i ş ti Demek İ çin 20 Aralık Pazar İ stanbul Hayatım De ğ i ş ti Seminerleri Hepimiz için umudu temsil eder yeni bir yıl. Yeni ba ş langıçlarla, heyecanlarla, belirledi ğ imiz hedeflerle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İstanbul Seminerleri telkin cd indir izle İstanbul İstanbul Seminerleri nerededir kimdir İstanbul Seminerleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İstanbul Seminerleri hipnoz İstanbul Seminerleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İstanbul Seminerleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İstanbul Seminerleri kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-12-2009, 12:54 PM   #1 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Yeni Yılda Hayatım Değişti Demek İçin

20 Aralık Pazar
İstanbul Hayatım Değişti Seminerleri

Hepimiz için umudu temsil eder yeni bir yıl. Yeni başlangıçlarla, heyecanlarla, belirlediğimiz hedeflerle dolar taşar içimiz. İçimizden bir ses bu yılın çok farklı olacağını söyler devamlı ve doğrudur söyledikleri. Bize kalan atılacak bir kaç küçük adımdır yalnızca, büyük hedefimize ulaşabilmek için, kendimiz için.

Bu adımdan bir tanesini atmaya ne dersiniz?

Subliminal telkinlerle yeni bir alt yapı olu
ştururken, EFT- Deep PEAT- Sedona teknikleriyle olmak istediğiniz size kavuşabilirsiniz. Kuantum zenginlik Bilincini hayatınıza katabilirsiniz. Nasıl mı? İşte eğitmenlerimiz ve uzmanlık alanları:

E
ğitmen: Atakan Sönmez

2006 yılında kurulan ve 55.000 üyesi bulunan hayatimdegisti.com sitesinin kurucusu. Subliminal teknikler ile 2010 yılını nasıl daha mutlu ve huzurlu geçirirsiniz konusunu anlatacak.

-Subliminal telkinler nedir?
-Ritmotrans nedir, nasıl kullanılır?
-Subliminal ile ilgili bilimsel kanıtlar nelerdir?
-
İş hayatında telkin cd leri ile 2010 da nasıl Başarılı olursunuz?
-Ders çalışma sorunu ya
şayanlar 2010 da telkin cd lerinden nasıl faydalanır?
-Telkin cd leri ile yeni yılda sigarayı bırakın.
-Telkin cd leri kullanarak yeni yılda pozitif dü
şünmeyi otomatik hale getirin.

E
ğitmen: Abdullah Canıtez
Kişisel Gelişim Uzmanı
EFT(Duygusal özgürlük tekni
ği ),DEEP PEAT VE SEDONA YÖNTEMİ
OLUMSUZ DUYGU VE DURUMLARDAN ÖZGÜRLE
ŞİN

Bilinçaltındaki geçmişten getirdiğimiz negatif duygu kayıtlarını silmek
Hedeflere ula
şmak için EFT
SEDONA yöntemi ile her ko
şulda mutlu ve huzurlu olmak.
Tüm dünyada milyonlarca insanın hayatlarında mucizeler gerçekle
ştiren yöntemler bir arada.
Çok kısa süre içerisinde uygulamayı ö
ğrenecek ve günlük hayatınıza adapte edeceksiniz.
İsteklerini daha kolay ve hızlı bir şekilde elde etmek için bu 3 tekniğin özünü seminerimizde öğrenin.
Sedona Yöntemi, Bazı ara
ştırma kurumları ve otoriteler tarafından dünyanın en etkili kişisel gelişim metodu olarak kabul edilmektedir
EFT(DUYGUSAL ÖZGÜRLÜK TEKN
İĞİ)
Kısaca i
ğnesiz akupunktur ve duygusal bir egzersiz yöntemi
Sadece psikolojik durumlarda de
ğil, tüm fiziksel rahatsızlıklarda bu teknikten yararlanmak mümkün.
DEEP PEAT Deep PEAT yöntemi, ya
şadığımız olaylar nedeniyle oluşmuş olan, duygusal ve düşünsel sıkıntılarımızı çok etkili bir şekilde dönüştürme tekniğidir. Vücuttaki enerji meridyenlerini ve nefes'i kullanır. Zıt duyguları nötürleyerek yaşamınıza huzur ve neşe getirir.

E
ğitmen : Özlem Şahin
Kuantum Ya
şam Koçu / Reiki Master

Kuantum zenginlik Bilinci
Refah ve zenginlik bilincini geli
ştirmek

Para bir enerjiyse ve dü
şünce enerjiyi şekillendirebiliyorsa paranın hayatımızdaki akışını düşünce gücüyle belirlememiz mümkündür.

şüncelerinizin paranın yönünü ve gücünü somut olarak belirleyip yeni yılda size doğru akmasını ister misiniz?

Öyleyse 2010’da bolluk ve bereket içinde bir yıl geçirmeniz için; sizi 20 Aralık Pazar günü Hayatimde
ğişti / Kuantum zenginlik Eğitimi’ne bekliyoruz.

Gerçek nedir?
Kendi gerçekli
ğimizi değiştirmek mümkün müdür?
Yeni bir realite yaratmak
Para zekâsı nasıl geli
ştirilir?
Zenginlik sınırlamaları nelerdir?
Bolluk yasaları nelerdir?
Evren ile uyum içerisinde oldu
ğunuza emin misiniz?
Para ile dost musunuz dü
şman mı?
Varlık bilincine kuantum sıçraması yapmanın adımları nelerdir?

Eğitimimizi tamamlayıcı olarak Atakan Bey tarafından hazırlanan motivasyon ve yeni yıl yeni siz telkin cd leri seminer katılımcılarına hediye edilecektir.

Seminer yerimiz: Hotel in Taksim | Taxim Hill Hotel Official Website
Seminer süresi: 11:30 ile 19:00 arası
11:30/ 12:30 arası kayıt i
şlemleri gerçekleştirilecektir
.

Seminer Ücreti 80 TL+KDV dir.
Gitti Gidiyor üzerinden kredi kartıyla ödeme için: http://urun.gittigidiyor.com/Yeni-Yi...QQidZZ22681988

Seminerimiz %100 iade garantilidir.
Memnun kalmazsanız seminer sonunda ücret iadesi alabilmektesiniz.

Bu ücreti banka havalesi ile yatırabilirsiniz.Bunun için; seminer@hayatimdegisti.com adresine mail atıp hesap no istemelisiniz.
Dilerseniz bu formu gönderip bilgi alınız.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/sendmessage.php

Katılımcılara Bilinçaltı Teknikleri Katılım Belgesi verilecektir.

Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 04:37 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10,570
75 Mesajinıza toplam 528 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sulara is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yeni Yılda Hayatım Değişti Demek İçin

Kısılerle bırebır bır calısma olmuyor degılmı ? Teknıkler genel olarak anlatılıyor sanırım oylemı
sulara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2009, 08:02 PM   #3 (permalink)

Redflowers

2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Eğitimlerimizin çoğu birebir çalışmaya yakın geçiyor daha önce seminerlerimize katılan arkadaşlar da bileceklerdir.

Bu seminerimizde teknikler ön planda, her tekniğin özü anlatılıyor, genelden ziyade uygulamalı eğitim yaptırılıyor. Fakat koçluk çalışmalarımızda var birebir çalışmaların yapıldığı.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Alt 02-12-2009, 09:56 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10,570
75 Mesajinıza toplam 528 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sulara is an unknown quantity at this point

Eskı semınerlere aıt vıdeolar kalktımı goremedım aramama ragmen sanırım bulamadım..Kocluk calısmasıda semıner ıcınde olcakmı tam anlayamadım..Genel calısmalara cesıtlı bılgılere bır sekılde ulasıyoruz ancak ıcımızde bazı seylerı malesef bulup cozemıyoruz buna ornegın aylardır bulamadıgım cekırdek ınancım :))) Buna yonelıkte olsa cok guzel olacaktı ..Cevap ıcın tsk ler bu aradaa
sulara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2009, 06:27 PM   #5 (permalink)

Redflowers

Eski videolar sanırım sadece ziyaretçilere görünüyor.
Koçluk çalışması bu eğitimimiz içinde yer almıyor, onun için ayrı ayrı eğitimlerimiz mevcut. Bursa'da aylık düzenli olarak yaptığımız koçluk çalışmalarımız var yakında Ankara'da da düzenli koçluk çalışmalarımız başlayacak. Bunu talebe göre belirliyoruz, genelde yıllık çalışmalar oluyor ya da aylık 15 kişilik kapalı bir grupla.

Çekirdek inanç çalışması da koçluk çalışmaları içine dahil :) Ama bu ayrı bir eğitim konusu elbette. Bu seminerimizde ilk mesajda bahsettiğim konular anlatılacak ve öz bilgiler verilecek. Bu verilen bilgilerle de çekirdek inancınızı bulabilirsiniz, tabii uygulamayla doğru orantıda :)

Ben teşekkür ederim :)

Sevgiler.

Alt 05-12-2009, 12:13 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
16 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mustafa_er_2 is an unknown quantity at this point

nasıl kayıt oluyoruz bide ödeme şekilleri nasıl?
mustafa_er_2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2009, 01:05 PM   #7 (permalink)

Redflowers

Alıntı:
mustafa_er_2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nasıl kayıt oluyoruz bide ödeme şekilleri nasıl?

Ödemeyi banka havalesiyle yapabilirsiniz. Bunun için seminer@hayatimdegisti.com adresini veya 0530 558 84 53 nolu numarayı arayabilirsiniz.
Alt 07-12-2009, 10:47 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 8 kez İyi ki varsın denildi
para is an unknown quantity at this point

Merhaba, İstanbul'da 20 aralık 2009 Pazar günü yapılacak seminerin adres ve yeri nedir Bilgi verebilirmisiniz Bu seminere katılmak için seminer ücteri en geç ne zaman yatırılması gerekiyor.....
para isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2009, 04:37 PM   #9 (permalink)

Redflowers

Seminerimizi gerçekleştireceğimiz otelimiz bugün belirlendi. Oteli görebilmek için linke tıklayabilirsiniz: Hotel in Taksim | Taxim Hill Hotel Official Website
Alt 17-12-2009, 12:26 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
aysakini is an unknown quantity at this point

bahçehir öğrencilerine indirim varmı* yada ben aradan kaynasam olurmu:)
aysakini isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks