Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İstanbul Buluşmaları

Uyarılar

22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İstanbul Buluşmaları 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız belli ki katılanlar çok iyi vakit geçirmiş ..artık darısı ankara buluşmasına..sizle tanışmak çok hoş olurdu......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İstanbul Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İstanbul Buluşmaları nerededir kimdir İstanbul Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İstanbul Buluşmaları hipnoz İstanbul Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İstanbul Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İstanbul Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-06-2008, 10:33 PM   #291 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

belli ki katılanlar çok iyi vakit geçirmiş ..artık darısı ankara buluşmasına..sizle tanışmak çok hoş olurdu...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2008, 11:00 PM   #292 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
burcu-teken Nickli Üyeden Alıntı
belli ki katılanlar çok iyi vakit geçirmiş ..artık darısı ankara buluşmasına..sizle tanışmak çok hoş olurdu...

katılıyorum...

evet darısı ankara buluşmasına... bi ihtimal bende gelirim ( tabi o toplantı da gerçekleşir beni de kabul ederlerse)
Alt 23-06-2008, 11:33 PM   #293 (permalink)
hayalayaz
Guest

eveeeet..uyumadım daha... ama yazmadan uyursam kendimi affetmezdim..ben anlatmaya izmirden başlıcam..
biliyorsunuz biletimizi alırken, otobüsten ineceğimiz yeri söylemişti , canım suzyciğim ve bitanecik oğlumcum hakan bileti alırken şamanın söylediği yerde durup durmayacağını soraraktan aldılar bileti..efendim otobüsümüz orada durur hiç problem çıkmaz demişler..alındı biletler..biz ( suzy ve ben ) pür heyecan, bizi istabula getirecek otobüse binmek üzere otogara vasıl olduk..daha vaktimiz vardı..hakancığım oğlumcum bizi bir kafeye davet etti.. içeceklerimizide ısmarladı..fakaaaaaaaaaaaat oturduğumuz yerden otobüsümüz görünmüyordu..hemen içildi allah ne verdiyse..e gidelim artık otobüs gelmiştir demeye başladık ben pes, suzy biraz daha yüksek sesle..hakancığım oğlumcum, yanıldı şaştı durun daha vaktimiz var desede..suzzy ay nolur otobüsün yanında bekleyelim diyerekten hislerime tercüman oldu..ben hiiiç sesimi çıkarmadım..yalaaaaaaaaan şimdi hatırladım..olsun hakan, ben sigaramı otobüsün yanında içerim..dedim..hakancığım hiç sesini çıkarmadı..anladı bizim gözümüzü yol bürümüş..geldik otobüsün yanında bir sigara daha içtik eh zaman gelmişti..bindik otobüse 1-2 numaralar bizimdi..ben geçtim pencere kenarına gülcemal vapuru gibi kuruldum..hakancığım geldi muavine hanımları falanca yerde indirirmisiniz dedi..muavinde hayır orada indiremeyiz..otobüs fişmekanca yerde duruyor dedi..hoppalaa..biz tam... ama siz bileti satarken diyecekkken arkadan ekledi ama servisimiz..var...eh bizde yarın köyden gelmedik..servise binmişliğimizde var rabbime şükür..taaam dedik..ne yani bi servis için neşemizimi kaçıracaktık..hakanım çocuğum ..bizi el sallayaraktan uğurladı...biz iki seyyah.( .ben biraz yorgun savaşçı modundayım) azıcık lafladık. sonra ben uyumaya doğru adım adım ilerdim..ama heyhaat yastıkların birini eksik almışım döneniyorum yastığı belime koysam başım rahat etmiyor, başımın altına koysam belim rahat etmiyor..aslan burcuyum kardeşim rahatıma düşkünüm..çaresiz yastığı başımın altına koydum belimede yanımda bulunanlardan allah ne verdiyse sıkıştırdım..uyumaya çalıştım..napayım bünye uykuuuu uykuuuuu diye bağırıyor..bu arada hakanım oğluma binlerce, milyonlarca kere teşekkür ederim..hem bizi sağsalim otobüsümüze bindirdi..hemde son anda yanımıza şal almamızı sağladı..bize kalsaydı biz iki zemheri zürafası gibi çıkacaktık yola..şöfer böylesine asla şöför denilmez..neyse lafı daaatmiiim açtı fanları..anamda anam..donduk..ben hemen şalı aldım...sarındım ..ve sabaha kadar hakanıma dua ettim..suzy fanı kapattırıyor ..beş dakika sonra arkadan bir adam geliyor biz arkada yandık deyip açtırıyor..sabaha kadar tam bir izocam reklamı yapıldı otobüste..susurlukta durduk..allaaam bizi kutuplara falan getirip bıraktılar sandım...çok soğuk..neyse 30 dakikalık bir beklemeden sonra yine yoldayız..veee bizi ayıran kilometreler gittikçe azalıyor..bu arada ben susrlukta aldığım yastıkla çok mutluyum..belim dalım doğruldu..mışıl mışıl uyudum..istanbula geldiiiiiik..şöfer sağ salim bizi başında attığı için sevinirken...beeeeeeeeeeen servismiz var diye yalan söylediklerini anladım..mutlaka yüzüm böle olmuştur.. gel suzy dedim..allah var suzzy hep arkamdaydı destek muhteşem..girdim..terminal binasından içeri..buranın yöneticisi ile konuşmak istiyorum dedim..ve galiba nefes almadan anlattım olanları..baaaara baaaara..adam açmış telefonu..hanımlar servis çıkarılmasını rica ediyorlar demezmi..buda ben, hayır efendim rica falan etmiyorum şirket olarak..verdiğiniz sözü yerine getirmenizi istiyorum diyemedim..suzzy arkadan emrediyoruz..dedi...( karar verdim suzy olmadan hiç bir yere gitmicem birbirini bu kadar güzel tamamlayan yol arkadaşı hiç bir yerde yoktur..) baktılar biz izmirden gelmişiz..ikimize bir tane servis tahsis ettiler..biz şamanımın söylediği yere geldik..telefonumuzuda ettik..şamanımın sevgili eşi..şimdi geliyorum dedi..ve bizi otobüsün bırakacağını tahmin ettiği yere gitmiş..yani bizim kavga dövüş servise binip ayırldığımız yere..bizim marifetlerimizi biiir biiiir saymışlar ...yani bir anlamda uyarmışlar..ben biliyom dediklerini..(boş ver kardeşim biz attık onları başımızdan..kadınlar kavgacı..bırak kalsınlar, dertsiz başına dert alma demişlerdir.. nerdenmi biliyom ben olsaydım öyle söylerdim benim için..) şamanımın kocası böyle nifaklara kanarmı hiç..geldi bizi aldı...şamanımla birlikte nasıl ağırlayacaklarını şaşırdılar.şamanımın eşi .bizim ihtiyaçlarımızı bizden önce düşünen bir insan ona candan ciğerden teşekkürler..inşallah benim oğlumda evlendiğinde aynı şamanımın ve suzyciğimin eşleri gibi hanımının gözünün içine bakar..mutluluğun tablosu böyle çiziliyor çünkü...biiiz taaam muhabbete dalıp, neden gelmiştik istanbula şarkısını söyleyecekken redflower telefon etti..hadi gelin artık burada muhabbet edersiniz diye..yola çıktık...iyiki son zamanlarda edindiğim alışkanlıkla..su içmemişim..sizin köprülere takılan..altına ediyormuş.ben su içmediğim için yapmadım..allah yüzüme baktı....böylece mihrabat korusuna vasıl olduk.(allahın inayeti ve şamanımın eşinin gayreti ile..fakat kendisini bir dahaki görüşümde eğer köprünüzde takılırsak..tutma çocuuum kendini ..dicem...çünkü kime ne dese haklı...) amanda aman tüm arkadaşlarım hepiciği oradaydı..ya ben nereye bakayım..her bir yan canımlarla dolmuş...hiç kimse yabancı değil...hepinizi gördüğüme sonsuz sevindim...amaaaa ezgiciğimin annesini ve babasını görünce, duygulandım yaaa., bir insan evladını bu kadarmı sever..bu kadarmı saygı duyarda önyargılarını, korkularını olumsuz ne kadar duygu, düşünce varsa, bir kalemde silip aynı saygıyı evladının arkadaşlarınada gösterir..heyecandan isimleriniz aklımda kalmamış affedin..ama sizleri çok sevdim..ve sınırsız saygı duydum..bende anne olduğum için sizleri anlıyorum..anladığım içinde daha çok saygı duyuyorum çok çok ama çok kocaman teşekkürler ediyorum aramızda olduğunuz için.ve ezgi gibi bir evlat yetiştirdiğiniz için....ya durucuğumun teyzesi ve dayısı..sadece bizleri tanımak için şehrin bir ucundan gelmişler..onların yürekleri , bırakın aynı şehirin bir ucundan diğerine gitmeyi beni izmirde ziyaret edecek kadar yüce, sizlerede çok çok çok kocaman teşekkürler candan ciğerden....hey yarabbim ben kime sarılayım..önce kimi kucaklıyayım..hayatımda ilk defa bünyenin bu kadar ufak tefek olduğuna üzüldüm..ne vardı hepinizi aynı anda kucaklayıp canıma sokabilseydim...hepinizle tek tek tanıştım, biribirimizin yüzünü ilk defa gördük ama inanınki hepinizi çok iyi tanıyordum..sizler benim yüreğimin aynalarısınız..ben yine çok duygulandım...pazar günü mihrabat korusuna gelen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum...22 hazira pazar günü daima içim titreyerek hatırlayacağım en mutlu günlerimden birisi oldu sayenizde..pisiciğim, pisileri sen ameliyat olduğunda..pisim ameliyattan çıksın..sağlığına kavuşsun mutlaka götürüp vericem diyerek senin sağlığına adamıştım..erdim şükür gördüm şükür..daha iyi günlerinide görücem çok şükür...izumim ve eşi ile geçen yıl aramızda kurulan sevgi köprüsüne, bir kaç kolan daha bağladık..sizleri çok seviyordum görünce daha çok sevdim..mertom, defdurum ve meleklerim..ne kadar güzeldiniz...her şey daha güzel olacak..şu anda göz kamaştıran ışığınız başkalarınada klavuzluk edecek ne mutlu bana ne mutlu bize sizler gibi arkadaşlarımız var..geldiğiniz için meleklerimi bana getirdiğiniz için çok çok çok teşekkür ederim..sanemcem, zeynebim..redflowerim..zeynebim, serpilim, sevilim metin 06 m kıymetli öğrencilerim ve öğretmenlerim.... çiçeğim..müminim..ve diğer arkadaşlarım..ve tabiiii şamanım, atakanım..hepinizden allah razı olsun..yüzüm gülüyor sayenizde, içim gülüyor vede eteklerim zil çalıyor..ne güzelmiş insanın yalnız olmadığını bilmesi, insanın sevildiğini bilemesi..ve bunu doya doya yaşaması..teşekkür sözü çok kuru, çok zayıf kalıyor, duygularımı anlatmaya yetmiyor..ben sayenizde çok mutluyum yaradan size bu mutluluğun daha büyüklerini yaşatsın..amiiiiin ..hepinize en derin saygılı sevgilerimi sunuyorum efendim..( yazı çok uzun oldu ama kusura bakmayın,sizlere olan sevgim ve saygım içimde coşkun
sel gibi akarken kısa kesemedim..
Alt 24-06-2008, 12:08 AM   #294 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

size(sana) hayal abla-hayal ne diyeceğime hala karar veremedim yahu dusun
hayalcim asıl sen ve suzzy onca yoldan gelip bizleri şereflendirdiniz tüm arkadaşlar yaklaşık 33 kişi vardık iddayı ben kaybettim bu arada neyse
masanın öbür ucunda cenktuğ ile oyuna daldığımdan çok ilğilenemedim gelenlerle ama herkesi gördüm tanıştım .
ama hayal sanki sen benim üst komşumsunuşta yıllardır izmire gitmişsinde tekarar konuşmuş gibiyim söz bi bakıcam nedir şu reiki şaşkın
tafsiyelerinizi isterim belkide belkide başınızın belası olurum siz pişman olursunuz şaşkın
şaman ordada bana karşı kötü acımasız kıskanç tavrını sergiledi ve herkes şahit oldu benim gibi muhlis bir ciğe ne eziyetler yaptığını
gelene gelmeyene selam ola paşakızı pisimbat den
Alt 24-06-2008, 12:58 AM   #295 (permalink)
hayalayaz
Guest

cik sen reiki nedir bir bak.öğrenmeye çalış...senin daima mantıkla hareket etmeye çalıştığının farkındayım..inan bana her şeyin mantıklı bir açıklamasıda var..ben senin tüm sorularına cevap vermeye, bilemezsem araştırmaya razıyım..çünkü sen sordukça, ben bilemediklerimi araştıracağım, araştırdıkça gelişeceğimi biliyorum..herkesin bir misyonu var..sende bizleri sorduğun sorularla...yaşadığın ve cesaretle göğüslediğin herşeyle geliştirmeyi seçtin teşekkür ediyorum..sende bana yabancı değildin..hatırlıyormusun ben senin yazdıklarını ilk okuduğumda seni küçük bir kız sanmıştım..pazar günü benim küçük kızım tüm delişmenliği ve duygusallığı ile orada oturuyordu..yanılmamışım..çocukluk edip büyüme emi..
Alt 24-06-2008, 01:36 AM   #296 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
cik sen reiki nedir bir bak.öğrenmeye çalış...senin daima mantıkla hareket etmeye çalıştığının farkındayım..inan bana her şeyin mantıklı bir açıklamasıda var..ben senin tüm sorularına cevap vermeye, bilemezsem araştırmaya razıyım..çünkü sen sordukça, ben bilemediklerimi araştıracağım, araştırdıkça gelişeceğimi biliyorum..herkesin bir misyonu var..sende bizleri sorduğun sorularla...yaşadığın ve cesaretle göğüslediğin herşeyle geliştirmeyi seçtin teşekkür ediyorum..sende bana yabancı değildin..hatırlıyormusun ben senin yazdıklarını ilk okuduğumda seni küçük bir kız sanmıştım..pazar günü benim küçük kızım tüm delişmenliği ve duygusallığı ile orada oturuyordu..yanılmamışım..çocukluk edip büyüme emi..
içimdeki fırtınalar zor diner benim ne içimdeki nede o küçük kız hiçbiryere gitmezler şaşkın

reiki için başınızı ağıtırım ama 44 sevgilerimle hayalcim
Alt 24-06-2008, 08:15 AM   #297 (permalink)
Mustang
Guest

Ay şu anda okadar duygulandımki sanki Hayalciğimin anlatıklarından bende orada bir yerlerdeymişimgibi geldi .Dilerim Ankara buluşmasıda böyle güzel geçer.
Alt 24-06-2008, 03:06 PM   #298 (permalink)
birmutluluk
Guest

anlaşıldı çok güzel bir buluşma gerçekleşmiş darısı bize artık
Alt 24-06-2008, 03:29 PM   #299 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Sizlerle tanışıp harika ötesi bir gün geçirmek gerçekten tarif edilmez bir duygu.
Sanki herkes daha önceden tanıyormuşum gibime geldi.
Muhteşem bir enerji, muhteşem bir sevgi yumağı.
Tekrardan çok teşekkür ederim.
Çok ama çok saolun.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2008, 06:19 PM   #300 (permalink)
birmutluluk
Guest

hani resimler mumin okan

Bookmarks