Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

tavsiye edebileceğiniz ingilizce eğitim seti varmı?

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası tavsiye edebileceğiniz ingilizce eğitim seti varmı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar ben evde ingilizce öğrenmek istiyorum fakat hangi setten çalışmam lazım bilmiyorum yardımcı olurmusunuz...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

tavsiye edebileceğiniz ingilizce eğitim seti varmı?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-10-2010, 04:16 PM   #1 (permalink)
Teğmen

tuuba_2883 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
50 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuuba_2883 is an unknown quantity at this point
Standart tavsiye edebileceğiniz ingilizce eğitim seti varmı?

arkadaşlar ben evde ingilizce öğrenmek istiyorum fakat hangi setten çalışmam lazım bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tuuba_2883 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2010, 05:13 PM   #2 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: tavsiye edebileceğiniz ingilizce eğitim seti varmı?

Set olarak bilmiyorum ama kelime ezberlemek için

www.wordtest.com a bi bak istersen ...

İyi çalışmalar...
Alt 13-10-2010, 10:43 PM   #3 (permalink)
Teğmen

50 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Teşekkürler baktım linke güzel gibi ama hepsi çok güzel öğretiyoruz diyor.hangisi gerçeği söylüyor bilemiyorum...
tuuba_2883 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2010, 10:33 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 170
166 Mesajinıza toplam 450 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
7tepe will become famous soon enough7tepe will become famous soon enough

Daylight ingilizce eğitim setini indir mükkemmel bir set A dan Z ye herşey var.Aynı bir dershane gibi videolu anlatım.Bilgisayardan araştırıp indirebiliyosun,
7tepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2010, 10:42 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
7tepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daylight ingilizce eğitim setini indir mükkemmel bir set A dan Z ye herşey var.Aynı bir dershane gibi videolu anlatım.Bilgisayardan araştırıp indirebiliyosun,

Ben bir de fono diye bir set buldum pc den ikisine de bakıyım.teşekkürler...
Alt 19-10-2010, 03:59 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 170
166 Mesajinıza toplam 450 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
7tepe will become famous soon enough7tepe will become famous soon enough

ewet fono da güzeldir,iki eğitim setide sana yardımcı olur...
7tepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2010, 04:04 PM   #7 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

tuubacım, güzel bir set almak için önce seviyenin ne olduğunu belirlemek daha iyi olabilir. Ona göre setler alabilirsin. Mesela Fono'nun genelde genel ingilizce setleri oluyor. Senin İngilizcen ne seviyede şu anda ve hangi seviyeye çıkmak istiyorsun?
Alt 25-10-2010, 04:14 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Ben başlangıç seviyesi için kursa gitmiştim sadece o kadar biliyorum.fono başlangıç için daha iyi sanırım...els gramerin eğitimide iyi demişlerdi fakat o ileri seviye için daha iyimiş
Alt 25-10-2010, 04:56 PM   #9 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Evet ELS çok iyidir. Ama evet ileri seviye. Senin için şimdilik FONO yeterli diye düşünüyorum. Hatta Essential Grammar in Use diye bir üçlü seri var. Sen ilk seviyeyi alabilirsin. O kitap da gramer için çok faydalı.
Alt 25-10-2010, 05:12 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough

eger temeliniz varsa bu verecegim link pratik yapma acisindan cok isinize yariyacak.sesli anlatim.
http://www.bbc.co.uk/turkish/special...rase_a_minute/
strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil