Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

Kendi Yapımım İngilizce Telkini

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası Kendi Yapımım İngilizce Telkini Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar burada aldığım feyzle yaratıcılığım artmaya başladı sanırım.Kendi imkanlarım doğrultusunda olumlamalar oluşturmaya başladım baksanıza Arkadaşlar ingilizce cd mi edinene kadar nacizane kendimce bir olumlama oluşturdum.Ancak kırmızı renkteki cümleler Atakan Bey in telkin cd sinde yer alan cümlelerden verdiği örneklerdir.Bu paylaşımı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

Kendi Yapımım İngilizce Telkini

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-02-2010, 04:51 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough
Standart Kendi Yapımım İngilizce Telkini

Arkadaşlar burada aldığım feyzle yaratıcılığım artmaya başladı sanırım.Kendi imkanlarım doğrultusunda olumlamalar oluşturmaya başladım baksanıza
Arkadaşlar ingilizce cd mi edinene kadar nacizane kendimce bir olumlama oluşturdum.Ancak kırmızı renkteki cümleler Atakan Bey in telkin cd sinde yer alan cümlelerden verdiği örneklerdir.Bu paylaşımı için kendisine teşekkür ederim.Onlar kesinlikle bana ait cümleler değildir.Bunuda açıkça belirtmek isterim.Tamamen Atakan Bey in emeği ve gönül zenginliğidir.
Ben bu cümleleri baz alarak kendi ihtiyacıma göre açılım yaptım.Okur ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

İngilizce öğrenmek istiyorum. Bunun için yeterli zamanım ve isteğim var.En verimli şekilde bir program yapıyor ve bunu severek uyguluyorum.Sıkı çalışıyorum.Hiç bir zaman yorulmuyor ve sıkılmıyorum.Yeni bir dil öğrenmeyi son derece eğlenceli ve kolay buluyorum.İngilizce öğrenebilirim. Bunun için bol kaynak,imkan,ortam,çevre ve zamana sahibim.İngilizce öğreneceğim.Çünki tüm kaynaklar birer birer bana sunuluyor ve ben yeni bir dil öğrenmeyi son derece kolay buluyorum.İngilizce öğrenmeye azimliyim ve motiveyim.Çünki yeni bir dil öğrenmenin önümde açacağı kapıların bana sunacağı sonsuz ve güzel imkanların farkındayım.İngilizce öğrenmeyi kolay buluyorum.Zihnim İngilizceyi öğrenmek için açık ve son derece istekli/açık.Öğrendiğim her kelime her yeni kalıp ve bilgi beynime kolayca yerleşiyor.Hafızam mükemmel.Ve bundan büyük bir haz alıyorum.Hafızam her yeni öğrendiğim kelime ve bilgi ile dahada güçleniyor.Buda bana daha büyük bir öğrenme isteği,yeteneğimi dahada çok geliştirme imkanı veriyor.Bilgiyi hızlı ve verimli işliyorumğrendikçe önümde açılan yeni ufuklar,yeni ve güzel imkanlar , yeni&ışıl ışıl hayat hafızamı dahada güçlendiriyor.Konsantre olmayı ve çalışmayı kolay buluyorum. Çünki öğrenmek için büyük bir isteğim var.Rahat ve en verimli çalışacak şekilde ortama,imkanlara sahibim.Ben öğrendikçe hayatımı dolduran güzellikler,ulaştığım hedefler beni daha coşkulu ve istekli yapıyor.İngilizce’yi akıcı konuşabiliyorum. Bunun için gerekli ortamları kendime çekmekde hiç zorlanmıyorum.İngilizce’m gelişiyor. Ben büyük bir istekle çalıştıkça,İngilizcemi ilerletmem için gerekli olan tüm imkanlar,ortamlar hayatıma en güzel şekilde doluyor.Yeni bilgiyi kolayca hatırlıyorum. Hafızam yeni bilgileri hatırlamakda hiç zorlanmıyor.Tüm bilgiler beynimde harika bir şekilde yer ediyor.Bugün,yarın ve sonsuza dek bu bilgiler beynimde kolayca kullanabileceğim şekilde yer ediyor.Yeni dilleri kolayca elde ediyorum. Bunun için her ne yapıyor olursam olayım ( çalışmak,evlilik…)zamanım var.Hafızam yeni bir dil öğrenmek için her zaman güçlü.Kolayca yeni dil ediniyorum. Bilgiyi kolayca aklımda tutuyorum.Hafızam her zaman yeni bir dil için harika bir şekilde işliyor.Bu artık benim için eğlenceli bir oyun halini alıyor.İngilizce öğrenmek kolay.İngilizce öğrenmek benim için en sevdiğim işi yapmak kadar kolay ve eğlenceli.Bu yüzden İngilizce öğrendiğim her an büyük bir coşku ile doluyorum.Yeni şeyler öğrenmek için hafızam dahada güçleniyor.Ben yeni bilgiler,kelimeler öğrendikçe bunu daha eğlenceli ve kolay şekilde yapmamı sağlayacak imkanları,ortamları kendime çekiyorum.Yeni diller öğrenmekten keyif alıyorum.Bu bana yeni dünyalar ve harika dünyalara yolculuk etme imkanı sunuyor.Hiç yorulmuyor ve bıkmıyorum. Telaffuzum gelişiyor.Çünki her zaman pratik yapacak ortamım,dostlarım ve imkanlarım var.Bunu hiç zorlanmadan zevkle bir oyun oynar gibi yapıyorum.
Sevgiyle kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2010, 05:06 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Kendi Yapımım İngilizce Telkini

Güzel olmuş, gerçekten dee sona doğru genel yazmışsın, o da hoşuma gitti; şöyle ki: Başta İngilizceye yönelikk, sona doğru öğrenmenin geneline dayalı telkinn akıllıca gerçektenn Çalıyorum, haberin olsunn
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2010, 05:11 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel olmuş, gerçekten dee sona doğru genel yazmışsın, o da hoşuma gitti; şöyle ki: Başta İngilizceye yönelikk, sona doğru öğrenmenin geneline dayalı telkinn akıllıca gerçektenn Çalıyorum, haberin olsunn
Valla nsmr bilmedne olmuş ama demek ben içden içe işi büyütmeye niyetliyim,yani bir tek ingilizce ile kalmıcam demekki.Al tepe tepe istediğin gibi kullan canım,dilerim site içindeki uzamanlarda görür ve yorumlar ve herkesin işine yarar
Alt 14-02-2010, 05:12 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

olur oluurr herşey gönlünce olsunn benim de ingilizce üstüne eğilmem lazımm ama tembellik var yaa. . Bitiriyor
Alt 14-02-2010, 05:15 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
olur oluurr herşey gönlünce olsunn benim de ingilizce üstüne eğilmem lazımm ama tembellik var yaa. . Bitiriyor
Şu ana kadar ego,suçluluk ve kendine güven telkinlerini dinledim.Bunlar bu tembellik ve erteleme duygumu biraz yenmemi sağladı.Sende böyle bir değişim olmadımı ? Birde erteleme telkini var onu dinledinmi,sanırım o bu konuda yardımcı olur.Onuda dinlemeye üşendim deme banaaaa
Alt 14-02-2010, 05:18 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

ara ara depresyon falan geliyor :P onlarla başa çıkmaya çalışıyorumm :) bi büyükk taşları yerine oturtsam tam olarakk, sıra onlara da gelecekk hiçbirii elimdenn kurtulamaaazz
Alt 14-02-2010, 05:22 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
ara ara depresyon falan geliyor :P onlarla başa çıkmaya çalışıyorumm :) bi büyükk taşları yerine oturtsam tam olarakk, sıra onlara da gelecekk hiçbirii elimdenn kurtulamaaazz
Depresyona ait telkinin yanında plates yapmanı öneririm.Bende nerdeyse 5 yıldır depresyon haplarıyla çok sıkı fıkıydım.Bir dönem tedavi amaçlı kullandım.Sonrasında başım sıkıştıkça.Plates e başlayıp bu siteyle karşılaştığımdan beri çok şükür aklıma bile gelmiyorlar.Onlarsızda yenebilirim güçlükleri.
Plates i mutlaka tavsiye ederim.
Alt 14-02-2010, 05:26 PM   #8 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
SeLeNaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İngilizce öğrenmek istiyorum (ingilizce öğreniyorum). Bunun için yeterli zamanım ve isteğim var.En verimli şekilde bir program yapıyor ve bunu severek uyguluyorum.Sıkı çalışıyorum.Yeni bir dil öğrenmeyi son derece eğlenceli ve kolay buluyorum.İngilizce öğrenebilirim. Bunun için bol kaynak,imkan,ortam,çevre ve zamana sahibim.İngilizce öğrenmek son derece keyifli.Çünki tüm kaynaklar birer birer bana sunuluyor ve ben yeni bir dil öğrenmeyi son derece kolay buluyorum.İngilizce öğrenmeye azimliyim ve motiveyim.Çünki yeni bir dil öğrenmenin önümde açacağı kapıların bana sunacağı sonsuz ve güzel imkanların farkındayım.İngilizce öğrenmeyi kolay buluyorum.Zihnim İngilizceyi öğrenmek için açık ve son derece istekli/açık.Öğrendiğim her kelime her yeni kalıp ve bilgi beynime kolayca yerleşiyor.Hafızam mükemmel.Ve bundan büyük bir haz alıyorum.Hafızam her yeni öğrendiğim kelime ve bilgi ile dahada güçleniyor.Buda bana daha büyük bir öğrenme isteği,yeteneğimi dahada çok geliştirme imkanı veriyor.Bilgiyi hızlı ve verimli işliyorumğrendikçe önümde açılan yeni ufuklar,yeni ve güzel imkanlar , yeni&ışıl ışıl hayat hafızamı dahada güçlendiriyor.Konsantre olmayı ve çalışmayı kolay buluyorum. Çünki öğrenmek için büyük bir isteğim var.Rahat ve en verimli çalışacak şekilde ortama,imkanlara sahibim.Ben öğrendikçe hayatımı dolduran güzellikler,ulaştığım hedefler beni daha coşkulu ve istekli yapıyor.İngilizce’yi akıcı konuşabiliyorum. Bunun için gerekli ortamları kendime çekmek çok kolay ve doyurucu.İngilizce’m her an daha çok gelişiyor. Ben büyük bir istekle çalıştıkça,İngilizcemi ilerletmem için gerekli olan tüm imkanlar,ortamlar hayatıma en güzel şekilde doluyor.Yeni bilgiyi kolayca hayatıma geçiriyorum. Hafızam yeni bilgileri ihtiyacım olan her an bana sunuyor.Tüm bilgiler beynimde harika bir şekilde yer ediyor.Bugün,yarın ve sonsuza dek bu bilgiler beynimde kolayca kullanabileceğim şekilde yer ediyor.Yeni dilleri kolayca elde ediyorum. Bunun için her ne yapıyor olursam olayım ( çalışmak,evlilik…)zamanım var.Hafızam yeni bir dil öğrenmek için her zaman güçlü.Kolayca yeni dil ediniyorum. Bilgiyi kolayca özümsüyorum.Hafızam her zaman yeni bir dil için harika bir şekilde işliyor.Bu artık benim için eğlenceli bir oyun.İngilizce öğrenmek kolay.İngilizce öğrenmek benim için en sevdiğim işi yapmak kadar kolay ve eğlenceli.Bu yüzden İngilizce öğrendiğim her an büyük bir coşku ile doluyorum.Yeni şeyler öğrenmek için hafızam dahada güçleniyor, hafızam benim en sadık dostum. Ben yeni bilgiler,kelimeler öğrendikçe bunu daha eğlenceli ve kolay şekilde yapmamı sağlayacak imkanları,ortamları kendime çekiyorum.Yeni diller öğrenmekten keyif alıyorum.Bu bana yeni dünyalar ve harika dünyalara yolculuk etme imkanı sunuyor.Çalışmak için her zaman istekli ve azimliyim. Telaffuzum gelişiyor.Çünki her zaman pratik yapacak ortamım,dostlarım ve imkanlarım var.Bunu çok büyük bir keyifle zevkle bir oyun oynar gibi yapıyorum. Biliyorum ki öğrendiğim her bir kelime daha çok ilerlememe yardımcı oluyor. Hafızam bir kelime mıknatısı, öğrendiğim her kelimeyi ihtiyacım olan her an kolaylıkla hatırlıyorum. İngilizce konuşmak bana büyük bir haz veriyor.
Sevgiyle kalın
Ufak oynamalar yaptım affınıza sığınarak :)
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2010, 05:31 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ufak oynamalar yaptım affınıza sığınarak :)
Çok teşekkür ederim.Ellerine,yüreğine sağlık.Beni geliştirecek destekleyecek herşeye her zaman açığım.
Varlığın için teşekkür ediyorum redflowers
Alt 14-02-2010, 10:09 PM   #10 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
SeLeNaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Depresyona ait telkinin yanında plates yapmanı öneririm.Bende nerdeyse 5 yıldır depresyon haplarıyla çok sıkı fıkıydım.Bir dönem tedavi amaçlı kullandım.Sonrasında başım sıkıştıkça.Plates e başlayıp bu siteyle karşılaştığımdan beri çok şükür aklıma bile gelmiyorlar.Onlarsızda yenebilirim güçlükleri.
Plates i mutlaka tavsiye ederim.
ben yurtta kalıyorumm çeşitt çeşit insan var kim olduklarını bilmeden çok samimi oluyorum insanlarla napayım kanımda varr amaa bazıları her davranışımı yargılamaya, kendi ego larını telkinle güçlendirmek yerine başkalarını suçlayarak güçledirmeye çalışıyorlar. . Onlarla baş edemiyorumm :) bu da beni bazen eski günlerime döndürüyorr :) Ama çok şükür artık herşey eskisi gibi değill Birşeylerin değiştiğini farkedebiliyorumm :) Anlayabiliyorum :) Plates e de bakayımm :) sağol, arkadaşımm iyiki varsınn :) hepp mutlu kall

Bookmarks