Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

güvendiğim dağlara kar yağdı sözü

Duygusal Yaşam Klubü ve  İlişkiler   güvendiğim dağlara kar yağdı sözü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . güvendiğim dağlara kar yağdı sözü selamlar; Bügün çok sevdiğim birinden 2 kez sırtımdan vuruldum, ama şunu anladım tecrübe oldu 29 yaşındayım kimseye güvenmeyin ailenize değer ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   güvendiğim dağlara kar yağdı sözü telkin cd indir izle İstanbul güvendiğim dağlara kar yağdı sözü nerededir kimdir güvendiğim dağlara kar yağdı sözü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa güvendiğim dağlara kar yağdı sözü hipnoz güvendiğim dağlara kar yağdı sözüolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi güvendiğim dağlara kar yağdı sözü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 güvendiğim dağlara kar yağdı sözü kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

güvendiğim dağlara kar yağdı sözü

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 26-01-2014, 12:59 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 40
53 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pelish is an unknown quantity at this point
Standart güvendiğim dağlara kar yağdı sözü

selamlar;

Bügün çok sevdiğim birinden 2 kez sırtımdan vuruldum, ama şunu anladım tecrübe oldu 29 yaşındayım kimseye güvenmeyin ailenize değer verin gerisi inan boş...

Hayatta birini çok sevdim arkamdan vurdu askerdeeyken evli çocuğu var birisini çok sevdim çaktırmadan whatsup msglarını mail olarak kendime attım baktım 3 kişini ve beni aynı anda idare ediyomuş fotoğraflarda cabası gözümle görmesem inanmam şu tek artık, allah bir başka söze gerek yok

* kelimelerin tükendiği noktadayım...

Saygılarımla :(((((

Ahmet.

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Pelish isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 26-01-2014, 08:10 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,249
1,455 Mesajinıza toplam 5,339 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: güvendiğim dağlara kar yağdı sözü

6 milyarı aşkın ihtimalden biri gitti; kaldı 6 milyarı aşkın ihtimal eksi 1. Yola devam..
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 26-01-2014, 09:22 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 40
53 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pelish is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: güvendiğim dağlara kar yağdı sözü

cevabın çok kısa ve çok anlam kattı benim için teşekkürler, yola devam iyi niyet ile devam bakalım düzgün biri çıkacak mı...

Hayırlısı ne ise o olsun...

tşkler.
Pelish isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil