Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Tamda ihtiyacım olan konu ve yine çözümü en ihtiyacım olan zamanda buldum farkındalığı yüksek aynı dili konuşabildiğim insanlardan mantıklı aklı başında çözüm önerilerine ihtiyacım var.. Çünkü tüm donanım ve onca farkındalık çalışması ve kat edilen bu kadar yola rağmen başa ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2012, 10:25 AM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Tamda ihtiyacım olan konu ve yine çözümü en ihtiyacım olan zamanda buldum farkındalığı yüksek aynı dili konuşabildiğim insanlardan mantıklı aklı başında çözüm önerilerine ihtiyacım var.. Çünkü tüm donanım ve onca farkındalık çalışması ve kat edilen bu kadar yola rağmen başa çıkamıyorum artık.Lütfen bunu aşabilmek için bana bakış açıları önerin.
Tam 6 yıldır süren bi ilişkim var erkek arkadaşımın benden önce kısa süre beraber olduğu kız tarafından yaklaşık 1 yıldır zaman zaman dozu artıp azalacak şekilde taciz ediliyorum başlarda erkek arkadaşım bunu düzeltir diye bekleyip önemsemedim ama o zamanlada hata yapınca ve bu önemsemez hallerden karşı taraf cesaret alınca konu 1 yıla kadar süren bir zaman dahilinde uzamış oldu. sürekli bi sinir harbi bi güven sınaması artık sinirlerim buna dayanmıyor, yaptığım hiç bir çalışma bana kalıcı bir çözüm getirmedi hayatım boyunca hiç kimse için yargılayan kelimeler kullanmamaya özen gösterdim "hasta, ruh hastası, sorunlu vs" gibi şimdi de bunu bozmak istemiyorum yargılamadan hiç kimseyi sorumluluğu alarak çalışmalarımı yapmaya uğraşıyorum ama işin içinde bu kadar yoğun duygunun olduğu bi konuda sanırım başarılı olamıyorum ki o kadın hala hayatımın üzerinde enerji alanını büyüterek etkili olabiliyor. Şunu kabul etmek lazım ki kötü insan diye bi durum maalesef var enerji alanını temizleyememiş negatif alandan çıkamamış ve ben izin verdiğim için bunu yapmayı sürdürüyor bunun farkındayım ama bu farkındalık çözmeme yetmiyor :( lütfen bana önerilerde bulunun belki göremediğim bi şeyi görmeme yardım edersiniz yada hala sürdürmekte olduğum çalışmalarımın faydasını göreceğimi söylersiniz bana bunu duymaya ihtiyacım var.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 12:22 PM   #32 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
mutluuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamda ihtiyacım olan konu ve yine çözümü en ihtiyacım olan zamanda buldum farkındalığı yüksek aynı dili konuşabildiğim insanlardan mantıklı aklı başında çözüm önerilerine ihtiyacım var.. Çünkü tüm donanım ve onca farkındalık çalışması ve kat edilen bu kadar yola rağmen başa çıkamıyorum artık.Lütfen bunu aşabilmek için bana bakış açıları önerin.
Tam 6 yıldır süren bi ilişkim var erkek arkadaşımın benden önce kısa süre beraber olduğu kız tarafından yaklaşık 1 yıldır zaman zaman dozu artıp azalacak şekilde taciz ediliyorum başlarda erkek arkadaşım bunu düzeltir diye bekleyip önemsemedim ama o zamanlada hata yapınca ve bu önemsemez hallerden karşı taraf cesaret alınca konu 1 yıla kadar süren bir zaman dahilinde uzamış oldu. sürekli bi sinir harbi bi güven sınaması artık sinirlerim buna dayanmıyor, yaptığım hiç bir çalışma bana kalıcı bir çözüm getirmedi hayatım boyunca hiç kimse için yargılayan kelimeler kullanmamaya özen gösterdim "hasta, ruh hastası, sorunlu vs" gibi şimdi de bunu bozmak istemiyorum yargılamadan hiç kimseyi sorumluluğu alarak çalışmalarımı yapmaya uğraşıyorum ama işin içinde bu kadar yoğun duygunun olduğu bi konuda sanırım başarılı olamıyorum ki o kadın hala hayatımın üzerinde enerji alanını büyüterek etkili olabiliyor. Şunu kabul etmek lazım ki kötü insan diye bi durum maalesef var enerji alanını temizleyememiş negatif alandan çıkamamış ve ben izin verdiğim için bunu yapmayı sürdürüyor bunun farkındayım ama bu farkındalık çözmeme yetmiyor :( lütfen bana önerilerde bulunun belki göremediğim bi şeyi görmeme yardım edersiniz yada hala sürdürmekte olduğum çalışmalarımın faydasını göreceğimi söylersiniz bana bunu duymaya ihtiyacım var.
Canim, seni anliyorum... Bence erkek arkadasinla bu konuyub uzun uzadiya konusmalisin, tepki vermemesi de ne demek ouyor? Sana yapilan ona yapilmis sayilir...Sana bu noktada destek olmasi gerekir diye dusunuyorum..

Eger olmuyorsa bence tavrini acikca ortaya koymalisin...

Ya da o bayanla karsilikli gelmeyi deneyip tam olarak senden ne istedigini ogrenmeye calisabilirsin....

Merak etme tum calismalarin ise yariyor ve bak etrafindaki kisileri temizlemeye basliyorsun bile:))))
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 01:01 PM   #33 (permalink)
Teğmen

89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canim, seni anliyorum... Bence erkek arkadasinla bu konuyub uzun uzadiya konusmalisin, tepki vermemesi de ne demek ouyor? Sana yapilan ona yapilmis sayilir...Sana bu noktada destek olmasi gerekir diye dusunuyorum..

Eger olmuyorsa bence tavrini acikca ortaya koymalisin...

Ya da o bayanla karsilikli gelmeyi deneyip tam olarak senden ne istedigini ogrenmeye calisabilirsin....

Merak etme tum calismalarin ise yariyor ve bak etrafindaki kisileri temizlemeye basliyorsun bile:))))
çok teşekkür ederim inşallah öyledir, bunu ben oluşturdum dışımda yaşama nedenim hiç kimse değil benim diyerek tam bir kabulle aşmaya çalışıyorum çünkü ne kadar anlatırsan anlat anlayabilmek karşı tarafın potansiyeliyle ilgili, bir taraftanda burdan alacağım dersim ne diye sorup bana bende olanı gösterdiği için minnet duyarak yoluma devam etmeye çalışıyorum, çalışıyorum çünkü insanız işte zaman zaman gücüm azalıyor böyle zamanlarda da sizler varsınız ve iyiki varsınız teşekkür ederim..
Alt 12-01-2012, 09:05 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[/size][/font][/b]

Tek kurtulusu ``Olumlu dusunmeyi yasam stili haline getirebilmekte`` canimmm...

Evet, zor oludugunun farkindayim ama imkansiz asla degil... Basaran arkadaslarimiz var ve bu yolda guzel anlamda hayatini degistirenler ( isini degistirenler- ev sahibi olanlar- hayatinin askini bulum ustune ustluk evlenenler- depresyonu yenenler- cocuk sahibi olanlar- meteligi yokken su an bolluk icinde olanlar.. bunlara ben bu sitede tanik oldum tatlim,

O yuzden ASLA imkansiz degil...
cevabın için teşekkür ederim imkansız olmadığını bilioyurum ama bazen kafam o kadar bulanıklaşıyorki net olarak kestiremiyorum olumlulukta tıkanıp kalıyor aslında. farklı kişilere bu konularda yardımcı olsamda terzi kendi söküğünü dikemiyor durumunda kalıyorum oysa ah bi kırabilsem şu inancımı önce kendi söküğümü diksemde yırtık pırtık dolaşmasam ne güzel olacak..
Alt 12-01-2012, 09:10 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sadece öneride bulunmamızı istediğin için nacizane fikrimi belirtiyorum. o bayanın tavrı kesinlikle sevgilinden kaynaklanıyor o buna müsade etmese kimse sana yaklaşamazda ulaşamazda. bu sorunu ona paslamalısın bence o kesin olarak çözemezse kimse çözemez bence bu senin yapabileceğin bişey değil o bayanla muhattap olman sadece senin enerjini düşürür ve üzerine alırsan sen yorulursun gibi geliyor. sonuçta ikinizide tanıyan oysa o çözmelli bence.
Alt 12-01-2012, 10:37 PM   #36 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 9
22 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
müjde&müjde is infamous around these parts

Alıntı:
buna kısmen benzeyen bir olayı yaşamıştım.. ben gitmeyi seçtim... iyiki de g,tmişim diyorum.. başbelası akıl sağlığı yerinde olmayan bir kadınla mücadele etmek zor... çok zor!! senin yapman gereken kendini nadasa alman.. yani erkek arkadaşına "gidebileceğin" imajını görmesini sağlaman.. KİMSENİN KİMSEYE EYVALLAHI YOK KARDEŞİM! istiyorsa mücadele eder senin için... yoksa herkes yoluna!! dediğim gibi ben olsam giderim.. isteyen gelir peşimden!! YAY BURCU OLMANIN VERDİĞİ ARSIZ ÖZGÜRLÜK DUYGUSUYLA HAREKET EDİYORUM bazen..... sevgiyle kal...
müjde&müjde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2012, 11:26 AM   #37 (permalink)
Teğmen

sevgili DİL RU BA ve Müjde&müjde cevaplarınız ve önerlieriniz için teşekkür ederim, İkinizin önerileri de merkezi erkek arkadaşım almam gerektiği yönün de olmuş çok özele girmeden anlatabileceğim kadarıyla açıklamam gerekiyor sanıyorum, Durum yaklaşık 10 ay kadar önce çıktı ortaya biz 6 yıldır birlikteyiz sorunsuz mutlu bir ilişkimiz var evlilik hazırlıkları yapıyoruz eğitim hayatı bitti işimizi elimize alalım askerlik derken zaman geçti şimdi askerliğinin bitmesini bekliyorum. Bu bahsi geçen kişi 10 yada 11 ay gibi bir zaman önce çıktı ortaya geçmişte lise zamanlarında yaşanmış basit bir ergen flörtü durumu çok da kısa sürmüş, özledim barışalım gibi tekliflerle geldi reddedildi ama durmadı o süreçte erkek arkadaşım nasıl olsa vazgeçer diye benden gizlemiş, kız net üzerinden bana ulaştı sonrada ağır ve uzun bir taciz dönemi başlamış oldu ne yaptıysak bitmedi, gitmedi erkek arkadaşımın başta önemsemeyen tavrı yada zamanlama hatası ki o' bunu kabul etmiyor bizi bu noktaya taşıdı ben erkek arkadaşıma haksızlık etmekte istemiyorum bu süreçte hep yanımda oldu aslında, defalarca bizi birbirimize güven konusunda karşı karşıya getirdi ama hepsini aştık. Geçen aylar içinde olanı biteni uzun uzun anlatmak istemem gerekte yok zaten ama tek söyleyebileceğim başa çıkmakta çok zorlandığım canımı çok acıtan napıcağımı bilmediğim durumlardan geçtim, bu olaylardan çok önce tanışmıştım enerji konusuyla reiki inisiye olalı 2 yıl oluyor uzun zamandır meditasyon yapıyorum hayatıma hooponopono girdiğinden beri çok mesafe aldım ayrıca kavga yada tartışma gibi konularda bana çok iyi gelen yöntemlerim var ben hayatımı güzelleştirme yolunda Atakan bey Abdullah bey ve Özlem hanımla ciddi mesafe aldım aslında, ama bu konuyla baş edemiyorum çünkü hiç bir kelime ile izah edemeyeceğim biriyle karşı karşıya kaldım istediğini elde edemeyince rakip olarak beni gördüğü için yönünü bana çevirdi ve gerçek anlamda bir terör yaşattı anlatmak çok zor bunu ta ki düne kadar buraya yazmaya ve sizlerden fikir görüş istemeye karar verdiğim ve yazmaya başladığım anda değişim başladı sevgili sweeet, juger ve azraist_24 farkındalığımı yükseltecek yollar önerdiler bana yazarken daha içsel olarak bu duruma yapıştığımı farkettim bu duruma yapışıyor öfke ile de besliyordum sadece farkına varmak bile yetti çok rahatladım iş dönüşü öfke bırakma ve bağ kesme meditasyonları yaptım vee gece saat 23 sularında yine sahte bi profilden bana aynen şunları yazdı ; Ben hayatımda yeni bir sayfa açıyorum bir erkek arkadaşım var yoluma çıkmayın ve ilişkimi bozmayın :)))) uzun zamandır dualarımız bu yöndeydi zaten bozmayacağımıza emin olabilir :) çok kısa zamanda işe yaradı bütün mesele farketmekte ve bırakmak istemekte gizliymiş bu farkındalığı yakalamamı sağladığınız için hepinizie çok teşekkür ediyorum..
Alt 14-01-2012, 07:58 PM   #38 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Bu harika haberi duyduğuma çok mutlu oldum canım. Birine ya da birşeye duyduğumuz öfke onu bizden uzaklaştırmanın aksine daha çok kendimize çekmemize neden oluyor. Bunu da senin olayında bir kere daha görmüş olduk.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2012, 08:04 PM   #39 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
sevgili DİL RU BA ve Müjde&müjde cevaplarınız ve önerlieriniz için teşekkür ederim, İkinizin önerileri de merkezi erkek arkadaşım almam gerektiği yönün de olmuş çok özele girmeden anlatabileceğim kadarıyla açıklamam gerekiyor sanıyorum, Durum yaklaşık 10 ay kadar önce çıktı ortaya biz 6 yıldır birlikteyiz sorunsuz mutlu bir ilişkimiz var evlilik hazırlıkları yapıyoruz eğitim hayatı bitti işimizi elimize alalım askerlik derken zaman geçti şimdi askerliğinin bitmesini bekliyorum. Bu bahsi geçen kişi 10 yada 11 ay gibi bir zaman önce çıktı ortaya geçmişte lise zamanlarında yaşanmış basit bir ergen flörtü durumu çok da kısa sürmüş, özledim barışalım gibi tekliflerle geldi reddedildi ama durmadı o süreçte erkek arkadaşım nasıl olsa vazgeçer diye benden gizlemiş, kız net üzerinden bana ulaştı sonrada ağır ve uzun bir taciz dönemi başlamış oldu ne yaptıysak bitmedi, gitmedi erkek arkadaşımın başta önemsemeyen tavrı yada zamanlama hatası ki o' bunu kabul etmiyor bizi bu noktaya taşıdı ben erkek arkadaşıma haksızlık etmekte istemiyorum bu süreçte hep yanımda oldu aslında, defalarca bizi birbirimize güven konusunda karşı karşıya getirdi ama hepsini aştık. Geçen aylar içinde olanı biteni uzun uzun anlatmak istemem gerekte yok zaten ama tek söyleyebileceğim başa çıkmakta çok zorlandığım canımı çok acıtan napıcağımı bilmediğim durumlardan geçtim, bu olaylardan çok önce tanışmıştım enerji konusuyla reiki inisiye olalı 2 yıl oluyor uzun zamandır meditasyon yapıyorum hayatıma hooponopono girdiğinden beri çok mesafe aldım ayrıca kavga yada tartışma gibi konularda bana çok iyi gelen yöntemlerim var ben hayatımı güzelleştirme yolunda Atakan bey Abdullah bey ve Özlem hanımla ciddi mesafe aldım aslında, ama bu konuyla baş edemiyorum çünkü hiç bir kelime ile izah edemeyeceğim biriyle karşı karşıya kaldım istediğini elde edemeyince rakip olarak beni gördüğü için yönünü bana çevirdi ve gerçek anlamda bir terör yaşattı anlatmak çok zor bunu ta ki düne kadar buraya yazmaya ve sizlerden fikir görüş istemeye karar verdiğim ve yazmaya başladığım anda değişim başladı sevgili sweeet, juger ve azraist_24 farkındalığımı yükseltecek yollar önerdiler bana yazarken daha içsel olarak bu duruma yapıştığımı farkettim bu duruma yapışıyor öfke ile de besliyordum sadece farkına varmak bile yetti çok rahatladım iş dönüşü öfke bırakma ve bağ kesme meditasyonları yaptım vee gece saat 23 sularında yine sahte bi profilden bana aynen şunları yazdı ; Ben hayatımda yeni bir sayfa açıyorum bir erkek arkadaşım var yoluma çıkmayın ve ilişkimi bozmayın :)))) uzun zamandır dualarımız bu yöndeydi zaten bozmayacağımıza emin olabilir :) çok kısa zamanda işe yaradı bütün mesele farketmekte ve bırakmak istemekte gizliymiş bu farkındalığı yakalamamı sağladığınız için hepinizie çok teşekkür ediyorum..
Hayır niye haber veriyor ki... Yolunu tıkayan sizmişsiniz gibi. O kısım sevindirici bir gelişme olması dışında komik de olmuş. Allah yeni arkadaşına (eğer gerçekse tabii...) sabır versin.
Alt 15-01-2012, 12:23 AM   #40 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayır niye haber veriyor ki... Yolunu tıkayan sizmişsiniz gibi. O kısım sevindirici bir gelişme olması dışında komik de olmuş. Allah yeni arkadaşına (eğer gerçekse tabii...) sabır versin.
:)) çok haklısın ama diyorum ya hiç bir kelime ile izah edilemeyecek kadar değişik bi insan allah yardımcısı olsun tabi yeni arkadaşının da %99.9 varolmayan yeni sevgili tabi :)) ve sevgili sweeet çok haklısın uzun zamandır bu konunun bana yapışmasının nedeninin aslında benim yapışmam olduğunu farkettim bırakınca oda bıraktı evet bi etki alıyordum kızdıkça da büyüyordu şimdi öfkemi bırakmaya çalışıyorum zaman alacak ama kısa zamanda işe yaradı daha da iyi olacak. :))

Bookmarks