Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İlişkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/iliskiler/)
-   -   Bir Sevgilim Olsun İstiyorum! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/iliskiler/616483-bir-sevgilim-olsun-istiyorum.html)

seromoni 19-12-2010 10:41 PM

Cevap: Bir Sevgilim Olsun İstiyorum!

Pin kodu kitabından öğrendiğim kadarıyla kişide su elementi ne kadar eksikse o kadar karşıdan sevgi bekliyor. Ne kadar element eksiği çoksa (toprak, su, hava, ateş ) o kadar eş arama derdinde, yani tamamlanma arzusunda oluyor. elementleri eşit dağılmış olanların evlilik kararlarını hemen vermediklerini, kendi kendilerine yetebildiklerini gördüm.

evliya 05-03-2012 08:25 PM

vay be her satırında doğru demekten kendimi alamadım emeğinize sağlık paylaşım için

Mirilli 05-03-2012 08:36 PM

Çok hoş bir yazı.25889
Bu yazı hasebiyle ben istemiyorum sevgilisadanim

kutayhun 06-03-2012 02:49 AM

Alıntı:

seromoni Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 783639)
Pin kodu kitabından öğrendiğim kadarıyla kişide su elementi ne kadar eksikse o kadar karşıdan sevgi bekliyor. Ne kadar element eksiği çoksa (toprak, su, hava, ateş ) o kadar eş arama derdinde, yani tamamlanma arzusunda oluyor. elementleri eşit dağılmış olanların evlilik kararlarını hemen vermediklerini, kendi kendilerine yetebildiklerini gördüm.

10 numara bir bakış açısı, bayıldım

Lusid 06-03-2012 10:36 AM

Ciddi bir ilişkim olmadı ama iki insanın birbirini sevmesi çok güzel birşey bence. "kendi kendilerine yetebildiklerini" gözünden bakmıyorum ben. Çevremde gördüğüm kadarıyla söyleyebilirim ki daha çok huysuz, çok titiz insanlar geç evleniyor. Hatta bazıları evlenemiyor.

Sevgilim olsun ama kalıcı olsun.........

mutluuu 06-03-2012 02:46 PM

benim bir adet sevgilim mevcut allaha şükürler olsun ki bir tane o'ndan iki tane olsa ne yapardım hiç bilmiyorum :))

kutayhun 06-03-2012 03:36 PM

benim de bir adet sevgilim mevut ancak gelmesini bekliyorum.. daha gelmedi...

azraist_24 06-03-2012 07:55 PM

Defalarca okudum.. Harika bir paylasim, yureginiza saglik...

Işıldayan Safir 12-04-2012 12:06 PM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 821417)
benim de bir adet sevgilim mevut ancak gelmesini bekliyorum.. daha gelmedi...

Aynen... Gerçi benim bekleyip beklemediğim de biraz çelişkili ama neyse. girlhahagirlhaha

suyahapsettim 12-04-2012 12:15 PM

şuanaa kadar başımdan geçen aşklarda bu aşamaları katedemedm çünkü hep bi şekilde sorun çıktı ama şimdi dönüp baktığımda iyiki böyle olmuş diyorum ama ne zaman bana uygun bir insan çıkacak bunu da sormadan edemiyorum ve belki de geçmiş ilişkilermn bitmesndeki en büyük sebeplerden biriside benm şüpheci olmam ve karşımdaki insana güvenemem bu benm için büyük sorun çünkü karşmdaki insanı doğru tanımamıda engelliyor en ufak belirtileren büyük anlamlar çıkartıyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:42 AM.