Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Bugün affediyorum...

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Bugün affediyorum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Affedişlerinizi hayranlıkla izliyorum.Ama ben ne yapsam etsem bir türlü affedemiyorum.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Bugün affediyorum...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-01-2011, 11:58 AM   #111 (permalink)

Tesekkür: 3
3 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neslihantürk is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bugün affediyorum...

Affedişlerinizi hayranlıkla izliyorum.Ama ben ne yapsam etsem bir türlü affedemiyorum..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-01-2011, 01:32 PM   #112 (permalink)
toz
Teğmen

toz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 134
66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about

ilk önce kendimi afetmeliyim.Çünkü bugüne kadar uğradığım tüm hoşuma gitmeyen davranışları insanların sergilemesine ben yardım ettim.Aslında bir bakıma suç ortağıyım hoşuma gitmeyenlerimin.Hiç yaşamamam gerekenleri yaşarken ben izin verdim.Yıllarca kızgınlığım kırgınlığım hırsım olanlarıda affediyorum.Çünkü biliyorumki onlar sınırlı sorumlu yaşamlarıyla varolmaya çalışıyorlar.Elbette affediyorum.Yoksa o alınmamış hırs sözcükleriyle rahat bir uyku uyumak mümkün değil.Başağrısını sevmiyorum ve kabul etmiyorum o yüzden ruhlarının kafesinden dışarıya göz atmayan ,nefsine hep yenik düşenleri,en güzel zamanlarımı kabusa çevirenleri ve kendimi affediyorum.
toz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2011, 02:05 PM   #113 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Bugün affediyorum...

Alıntı:
neslihantürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Affedişlerinizi hayranlıkla izliyorum.Ama ben ne yapsam etsem bir türlü affedemiyorum..
Bana nedenlerini anlatabilirsen sana bu konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım Neslihan. Önemli olan bakış açını değiştirmek :))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2011, 02:14 PM   #114 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

önemli olan sorumlukları kendi üzerine alman..başına gelen herşeyinnnn ama herşeyin senden kaynaklandığını bilmen..buda ne demekkk....insanlar bana benim yüzümden mi kötü davranıyorlarrr...evett..sen daha çok sen olabililesinn sen ders alabilesin diye senin tarafından hayatına çekilen insanlar olaylar vuku buluyor..onlara sevgiyle teşekkür edip almam gereken dersi aldım şimdi yeniyi , güzeli deneyimlemek ve öğrenmek istiyorum diyerek onlara sonsuza dek veda edebiliriz..aksi halde tekerrür eder dururlar..taki sen onlara alman gereken dersi aldığını söyleyip teşekkür edip gönderene kadar..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2011, 11:35 PM   #115 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

arkadaşlar peki ya affetmeye çalıştığınız kişi hergün aynı eziyetleri size yaparsa onu nasıl affedersiniz? her gece yatmadan affettim diyelim ertesi akşam geene işkence gene zulüm nasıl olacak bu affetme? hadi eski hatıraları yaratanları şimdi görmüyorum o kolayda hergün eziyet eden kişiyi aynı evde yaşadığın zalimi nasıl affedeceksin? bana birisi bu konuda yardım derse minnettar kalırım
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2011, 12:06 AM   #116 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
43 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
schizophren84 has a spectacular aura aboutschizophren84 has a spectacular aura aboutschizophren84 has a spectacular aura about

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar peki ya affetmeye çalıştığınız kişi hergün aynı eziyetleri size yaparsa onu nasıl affedersiniz? her gece yatmadan affettim diyelim ertesi akşam geene işkence gene zulüm nasıl olacak bu affetme? hadi eski hatıraları yaratanları şimdi görmüyorum o kolayda hergün eziyet eden kişiyi aynı evde yaşadığın zalimi nasıl affedeceksin? bana birisi bu konuda yardım derse minnettar kalırım
dualarim sizinle
Alt 23-02-2011, 12:10 AM   #117 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

şimdiden herkese teşekkür ederim, bana affetme konusu ile ilgili yukarıda yazdığım konuda yardım edeceğinize yürekten inanıyorum bu siteye üye olmam boşuna değil bana rehberlik edecek yardım edecek kişiler mutlaka var umutla sizi bekliyorum arkadaşlar ayrıca bende elimden geldiğince herkese yardımcı olmak isterim ama affetme konusunda takıldım bende kızgınlıklarımdan kurtulmak özgürleşmek tıkanıklıklarımı açmak istiyorum biliyorum burada sadece olumlu ve güzel insanlar var kendimi güvende hissediyprum ve yol gösterileceğine inanıyorum :)
Alt 26-02-2011, 03:59 AM   #118 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba House,

Önce kişiyi mi olayı affetmek istediğini birbirinden ayırman gerekiyor sanırım. Birini affederken yaptıklarını tek tek affetmek sende bu hissi yaratır çünkü öyle bir affediş yok. O kişinin senin hayatında neden varolduğunu düşün. Kim olduğunu, seninle ilişkisini. Ne zaman başladığı, başlarda neler olduğunu, gelişen olay örgüsünü ve şimdi geldiğiniz noktayı...

Bu kişinin hayatında olmasının sebebi nedir? Bir kan bağımı yoksa bir gönül bağı mı?

Bunları belirleyip sana kattıklarını, seni hangi yönden güçlendirdiğini düşünüp, önce kendini, sonra onu affedeceksin.

Eğer bu bölümü baştan incelersen, bir sürü detay sana yardımcı olacaktır.

Eğer hala aklında sorular kalırsa, bana mail atabilirsin.

Olmayacak şey değil, merak etme :))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2011, 09:47 AM   #119 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough

Sevgili house,
Affetmek Tanri'nin isi. Ben neden affedeyim? Bu benim vucudum ve beynim. Kimsenin ona kotu davranmasina izin vermem. Bu yuzden de herkesi affetmek mecburiyetinde degilim. Ama affetmek zorunda oldugunuz kariniz, kocaniz, cocuklariniz, hergun birlikte olmak zorunda oldugunuz insanlarsa o zaman konusun onlarla.
Ben eskiden affetmek icin kendimi hirpaliyordum. Simdi ne mi yapiyorum? Bana aci cektiren ya da uzen insanla konusuyorum. Bunu neden yaptigini soruyorum.
Ilk kez kayinvalideme sordugumda sasirdi cunku yaptigi seyin beni uzdugunu farketmemis. O gunden sonra daha dikkatli davranmaya basladi. Bende artik birisi beni rahatsiz ediyorsa ya da uzuyorsa o an degil ama sakinlestikten sonra konusuyorum.
Size de tavsiyem eger affedebilecek kadar icten degilseniz, sadece affetmek icin affetmeye calisiyorsaniz yapmayin. Bu sizi daha kotu durumda birakir. Karsinizdaki kisi kim olursa olsun -patronunuz da dahil- konusun. Onun nedenini ogrendikten sonra affetmeniz kolaylasacaktir. Konusurken sunu unutmayin SIZI UZEN KISI BUNUN FARKINDA OLMAYABILIR.
Alt 27-02-2011, 03:59 PM   #120 (permalink)
Yüzbaşı

teşekkür ederim değerli yorumlarınız için ancak bu kişiyle yüzlerce kez konuşmayı denedik ama olmuyor gerçekten kan bağım olan bir kişi ve her gün neler yapıyor bir bilseniz yani aslında verdiğiniz tavsiyeler çok yayarlı ama bu öyle bir insanki tanımanızı isterdim tezlere konu olur yani, benim sorunum şu ona olan nefret ve kızgınlığım tıkanıklık yaratıyor bende, eziyetlerinide hergün devam ettiği için affedemiyorum hadi onuda geçtim böyle bir ortamda olumlama vs gibi şeylerde yapamıyorum Allah'ım nasıl çektik bu insanı hayatımıza neden çektik bilmemki? :(

Bookmarks