Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

:(:(:(

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler :(:(:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ya çok susadım da:)su o bakımdan:) mutluyum daha mutlu oluyorum her geçen dakika mutlulum daha fazla oluyor:)):...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

:(:(:(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-09-2009, 05:07 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: :(:(:(

ya çok susadım da:)su o bakımdan:)
mutluyum daha mutlu oluyorum
her geçen dakika mutlulum daha fazla oluyor:)):

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2009, 05:16 PM   #12 (permalink)
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice

Alıntı:
renkli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya çok susadım da:)su o bakımdan:)
mutluyum daha mutlu oluyorum
her geçen dakika mutlulum daha fazla oluyor:)):
Harikasın :)
öpüyorum.
aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2009, 05:39 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about

harika olduğumu biliyorum
bu arada herkeslerin kandili mübarek olsun.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

Alt 18-09-2009, 07:29 AM   #14 (permalink)
rüzgârın kızı
Guest

canım biraz yalnız kal...inan bu iyi fikir...düşün sonra....ilk önce sen varsın hayatta..sonra senin istediklerin ve seçimlerin...
inan bana.
öyle bir bunallımdaydım ki...bu benim sonum dedim....
çok ağladım....baktım ki...bu çözüm değil...
çıkış değil....mahvolan bir ben var...benim ...bu kısa hayatımın merkezi benim dedim...
benim aklım olmazsa hiçim dedim...

ve karar verdim ...aslında yardım etti bir dost....bu kararıma...ona çok teşekkür ederim...
bugün iyiyim....

yaşadıklarıma pişman olmadım...pişman olursam ben olmam...o yüzden TEBESSÜM BIRAKIYORUM...
Alt 18-09-2009, 12:29 PM   #15 (permalink)
Teğmen

asya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

Merhaba Tuğba'cım önceikle gecmiste seninle aynı seyleri yasadığımı bilmeni isterim ama gecmisi geride bırakmayı onların sadece ders almamız gereken olaylar olduğunu bilirsek gerisi çorap söküğü gibi geliyor.. İnternette dolaşırken bulduğum bir yazıyı seninle paylaşmayı istiyorum umarım ilgini çeker.. :)

Öncelikle eğer birinden ayrıldıysanız, bunun hayatın sonu olmadığını hatırlamalısınız. Etrafta başka erkekler de var, ve en güzeli daha da iyileri var. Her ilişki, sizin kendinizi daha iyi tanımanız ve hayattan keyifalmanız için yaşanır. Bu bir evlilik bile olsa... Yaşanan problemler, yapılan hatalar, iyiye ve kötüye gidişler, hepsi kendi iç dünyamızı ve bilinçaltımızı keşfetmemiz için yaşanır. Birbirimizin boşluklarını dolduralım ve hayatımızı kurtaralım diye değil...
Bir ilişkiden yeni çıktıysanız, yapmanız gereken ilk şey, kendi içinize dönüp bakmanızdır. Muhtemelen sona doğru giden yolculuk sırasında her iki tarafın da bütün korkuları tetiklenmiş, çoğunluğu da başınıza gelmiş oılacaktır. O yüzden, iç hesaplaşma yaşanırken, özellikle de kadınlar, suçu kendilerinde arama eğiliminde olurlar. Ya da karşı tarafı suçlarlar.
Yani, illa ki ortada bir suçlu olması gerekir.
Oysa, aslında yaşanan herşey bizim kendi içimize dönüp bakmamız, yaşadıklarımızdan birşeyler öğrenmemiz, hangi inanç kalıpları ya da korkularla bu olayları hayatımıza çektiğimizi keşfetmemiz ve sonunda bu korku ve inanç kalıplarını temizlememiz içindir. Bunu yaptığımız anda, bir sonra hayatımıza çekeceğimiz kişi öncekinden daha iyi ve bizi daha çok doyuracak bir ilişki olacaktır. Yok değişmezsek, Ahmet gider Mehmet gelir, ama biz aynı kısır döngüleri yaşarız. ,
Öyleyse, bir ilişkinin ardından, kağıdı kalemi elinize alın ve listeler yapmaya başlayın. Öncelikle, bu ilişkinin ilk günlerinde ne bulduğunuzu, ve bulduklarınızın sizde hangi duyguları uyandırdığını yazın. Duyguları not etmek çok önemli.Örneğin, ?Bana çok iltifat edip arıyordu? dediğiniz zaman bunun ?kendimi değerli ve önemli hissediyordum? diye duygusal boyutunu not etmelisiniz.
Daha sonra ilişkinin içinde baştan beri asla bulamadığınız şeyleri listeleyin. Ve en son, eskiden bulup, daha sonra değişen maddeleri yazın. Bütün bunların sizde hangi duyguları hissettirdiğini not etmeyi unutmayın.
Örneğin ?Önceden benimle evlenmek istiyordu ama daha sonra vaz geçti? gibi... Bu beni tercih edilmeyen biri gibi hissettirdi diyebilirsiniz.
Daha sonra listenize hemen bakmadan, kağıt ve kalemi elinize alın ve geçen haftaki yazımda belirttiğim topraklama çalışmasını yapın. Suçluluk, acıma, öfke, korku gibi duygularınızın tepkilerini vermelisiniz. Orada tarif ettiğim uygulamayı bitirdiğinizde biraz hafiflemiş olablirsiniz. Genelde bir sevgilinin ardından üzüntü ya da acı duyuyorsak, topraklama yapıldıktan sonra kişi karşımızdayken, onun hayalimizdeki tavrının ya da duygularının değişip değişmediği gözlenir. Bunu hayalimizdeki görüntüsü üzerinden yaparız. Onunla birbirimize sarılarak ve birbirimize şans dileyerek çalışmayı bitiririz. Eğer pozitif duygulara dönemiyorsak, ozaman topraklama ile bırakırız.
Olumsuz duygular kağıda döküldükten sonra, geri dönüp sakin kafayla yaptığınız listeleri inceleyin. Ve bu adamı vaz geçilmez yapan şeyin ne olduğunu bulmaya çalışın. Genelde açlığını çektiğiniz bir duyguyu özlediğinizi fark edersiniz. Aslında özlediğiniz ya da arkasından üzüldüğünüz şey Ahmet Mehmet değil, size yaşattığını düşündüğünüz duygunun kaybıdır. Bu duyguya öylesine açsınızdır ki, ayrıldığınızda kendinize acımaya başlarsınız. Karşı tarafa artık bunu karşılayamadığı için öfkelenirsiniz. Ya da suçlarsınız.
Bu aşamada, artık sizi bu kadar aç bırakan şeyin çocukluğunuzdan kaynaklandığının farkında olun. Özellikle babalarla olan ilişkiler, babanın anneye davranışları, annenin baba ya da erkekler hakkında yaptığı yorumlar, ilk ilişki, vs olabilir.
Bu olayları hatırlarken, çocukluk döneminizde ya da genç kızlığa adım attığınız dönemde inandığınız ve bilinçaltınıza yazdığınız kalıp ve cümlelerin, daha sonra iç sesiniz haline geldiğini fark etmelisiniz. Bu iç sesi bulup tek tek bir kağıda yazın. Karşısına da olmak istediğiniz şey yazın. Örneğin:
İSTEMEDİKLERİM İSTEDİKLERİM
Erkekler beni aramıyorlar. İlgisizler Benim erkeğim (ya da kadınım) her zaman beni arar ve
İlişkilerim doyumludur.
Şimdi...
Öncelikle iç sesinzin, inançlarınızın aslında bilinçaltınıza attığınız korkuların göstergesi olduğunu bilin. Bilinçaltınızda olan korkuları, her gece uykuya yatarken ve her sabah uyanırken günde en az 2 kere evrene ve muhatabına yolladığınızı hatırlayın. Başınıza gelen her ne varsa, muhakkak evren tarafından size, kendi inanç ve duygularınız yüzünden verildiğini bilin.
Bundan sonra değişmek istiyorsanız, sık sık ayrıldığınız kişi ile ilgili acılar tekrar edeceği içn, her topraklama yaptığınızda, duygularınız olumluya döndüğünde, bu kez olumlu hayal kurmaya ya da yazı yazmaya başlayacaksınız. anki istekleriniz gerçekleşmiş gibi. Eğer istediğiniz olsaydı neler hissederdiniz? Neler yapardınız? İşte bunu
?Eğer gerçekleşseydi mutlu olurdum dans ederdim ? falan gibi değil ?işte nihayet çok mutluyum. Artık sevgilim beni öylesine doyuruyor ki, herşey muhteşem? gibi yazmalısınız. Olmuş gibi yani. Ya da hayalini 5 duyunuzla kuracaksınız.
Eğer ilişki kalıp ve korkularınızın sebeplerini bulduysanız ve bu babanız ise mesela, o zaman babanız ile ilgili topraklama yapmalısınız. Verilen kararlar bölümünde, babanıza artık onu sevgiliniz için rol modeli olarak tutmayacağınızı, artık onunla bu anlamda bağınızı kestiğinizi söylemelisiniz. Eğer anne varsa, annenizle topraklama yapmalı, kararlar bölümünde anneniz gibi olmayacağınızı bundan vaz geçtiğinizi ona anlatmalısınız.
Bunların hepsi trans altında ya da yazı ile odaklanarak yapılmalıdır. Asla yüzyüze olmamalı.
Hemen arkasından yüksek benliğinize çıkmalı, gerçek baba ya da anneniz olarak ona sırtınızı yaslamalısınız. Açlığını duyduğunuz güven, sevgi, ilgi gfibi duyguları ondan here zaman aldığınızı ve her ihtiyaç duyduğunuzda alacağınızı hissetmelisiniz.
Yüksek benliğiniz ile ilgili detaylı bilgiyi Yuvaya Yolculuk adlı kitapta bulabilirsiniz.
Hepinize sevgi ,aşk, mutluluk ve karşılıklı doyum dolu ilişkiler diliyorum.
Sevgilerimle

Seda Diker
asya26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2009, 01:33 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

asya'cım teşekkürler yolladığın yazı için.Hiçbi şey olmamış gibi hissediyorum şuanda bilinçaltım sanki silmiş olayı.Çok kısa sürede nasıl bu kadar umursamaz oldum bilmiyorum. Yaşanılanları hatırlamıyor da değilim hani ama etkilemiyor beni artık.Sanırım biten ilişkiyle birlikte içsel konuşmalarımda gittiği için artık huzurluyum.İlgilenen herekese teşekkürler...

Alt 18-09-2009, 01:38 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
rüzgârın kızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım biraz yalnız kal...inan bu iyi fikir...düşün sonra....ilk önce sen varsın hayatta..sonra senin istediklerin ve seçimlerin...
inan bana.
öyle bir bunallımdaydım ki...bu benim sonum dedim....
çok ağladım....baktım ki...bu çözüm değil...
çıkış değil....mahvolan bir ben var...benim ...bu kısa hayatımın merkezi benim dedim...
benim aklım olmazsa hiçim dedim...

ve karar verdim ...aslında yardım etti bir dost....bu kararıma...ona çok teşekkür ederim...
bugün iyiyim....

yaşadıklarıma pişman olmadım...pişman olursam ben olmam...o yüzden TEBESSÜM BIRAKIYORUM...
çok saol canımcım.İyi olmana çokkk sevindim.Amannn bizden önemli ne var ki hayatta biz olmasak hayat mı olur kendine işkence yapmanın alemi yok.
bende aynı senin gibi yaptım her şeyin yerini gülücüğe bıraktım çok yakında eski ben'e geri döneceğime inanıyorum bu arada bi aradaşımın dediğine göre harika gülüyor muşum

Alt 18-09-2009, 04:18 PM   #18 (permalink)
rüzgârın kızı
Guest

ooooooofffffffffffffffff....

yine mutsuzum....of....

nolcak bu halim...
Alt 18-09-2009, 04:19 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

offf offf nolcak bizim senle bu halimiz:(:(

Alt 18-09-2009, 04:21 PM   #20 (permalink)
rüzgârın kızı
Guest

düşünüyorum da...düşüncelerin en güzeli...
senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken beni düşündüğünü düşünmek

Bookmarks