Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > İlginç Bilgiler

Uyarılar

İlginç Bilgiler komik ilginç bilgiler, yeni ilginç bilgiler, ilginç komik bilgiler, çok ilginç bilgiler, ilginc bilgiler, ingilizce ilginç bilgiler, ilginç bilgiler haberler, önemli ilginç bilgiler, ilgili ilginç bilgiler, ilginç bilgiler, ilgiç bilgiler, hakkında ilginç bilgiler, hayvanlar alemi ilginç bilgiler, türkçe ilginç bilgiler, en ilginç bilgiler, ilginç bilgiler 2, ses ilginç bilgiler, dünyadaki ilginç bilgiler, bilmediğimiz ilginç bilgiler, ilginç bilgiler olaylar, fen ilginç bilgiler, ilginç bilgiler oku, bunları biliyormusunuz ilginç bilgiler, dünyadan ilginç bilgiler, dünyadaki en ilginç bilgiler, müzik ilginç bilgiler, matematik ilginç bilgiler, bilim ilginç bilgiler, ilginç bilgiler

Sevilen Bir İnsanı Kaybetmek

Serbest Kürsü ve İlginç Bilgiler Sevilen Bir İnsanı Kaybetmek Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sayın Okurum Çok sevdiğiniz birini kaybedince çok acı çektiğinizi ve duygularınızı ve kendinizi kontrol etmekte zorlandığınızı belirtiyorsunuz. Tabii ki bu şekilde hissetmeniz normaldir. Birşeyleri kaybetme korkusu içimizde hep var üstelik bu sevilen ve bir daha ulaşılamıyacak, paylaşım yaşanamayacak bir insan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlginç Bilgiler telkin cd indir izle İstanbul İlginç Bilgiler nerededir kimdir İlginç Bilgiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlginç Bilgiler hipnoz İlginç Bilgiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlginç Bilgiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlginç Bilgiler kuantum düşünce kitap haberi

Sevilen Bir İnsanı Kaybetmek

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-12-2008, 03:23 AM   #1 (permalink)
Albay

Tesekkür: 0
429 Mesajinıza toplam 518 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluemoon24 is an unknown quantity at this point
Standart Sevilen Bir İnsanı Kaybetmek

Sayın Okurum

Çok sevdiğiniz birini kaybedince çok acı çektiğinizi ve duygularınızı ve kendinizi kontrol etmekte zorlandığınızı belirtiyorsunuz. Tabii ki bu şekilde hissetmeniz normaldir. Birşeyleri kaybetme korkusu içimizde hep var üstelik bu sevilen ve bir daha ulaşılamıyacak, paylaşım yaşanamayacak bir insan olursa acısı daha da büyük olabiliyor. Ne kaybettiğinizi biliyorsunuz ve kendinizi doğal olarak çaresiz hissediyorsunuz. Hatırlıyorum da benim için en zor dönem babamı kaybedince yaşanmıştır. Günlerce rüyamda onu kurtarma çalışmaları yaparken buldum kendimi. Çoğu kez göz yaşları ile çaresizlik hissederek uyandım.

Sizin yemeden içmeden kesilmeniz ve hiçbirşeyden zevk alamamanız da normal. Genellikle kaybedilen insan unutulmaz ama zamanla acısı hafifler. Bazı kavimler örneğin Avustralya yerlilerinden Aborjiniler eğer kişi yakınını kaybetmiş ise onun yasına saygı duyarlar. Kişinin günlerce yalnız kalmasına, acı çekmesine ve yasına anlayışla bakarlar. Kişi hazır olduğu zaman tekrar topluma dönüş yapar ve yaşama devam eder. Bir başka yöntem de psikolojik yardım almaktır. Sizin içinizdeki duygu ve düşüncelerinizin açığa çıkmasına ve yüzleşmenize yardımcı olabilir. İrvin Yalom’un “Annem ve Hayatın Anlamı, Psikoterapi Öyküleri” adlı kitabı okumanızı öneririm. Bazı cevapları burada bulabileceğinize inanıyorum.

İsterseniz şöyle birlikte bir düşünelim. Sevdiğini yitiren kişi neden üzülür. Belki de yitirdiğiniz kişiye bir daha ulaşamayacağınız düşüncesi sizi dehşete düşürüyor olabilir. Yani üzülen içinizdeki korkan çocuktur. “Şimdi ben onsuz ne yaparım, ben çok üzülürüm, ben acı çekerim, ben yalnız kalırım, istediğim zaman onu göremem, konuşamam, onsuz olmak istemiyorum” diyen sesler kafanızda dönüp durabilir. Dikkatnizi çekerim üzülen “BEN”. O halde belki kendimize acımaktansa hissettiğimiz duyguları açığa çıkararak onlarla yüzleşmeye çalışmalı yani bunların farkında olmalı ve giden kişiye veda etmeyi öğenmeliyiz diye düşünüyorum. Yaşam anları biriktirmekten ibarettir. Yaşarken paylaştığınız anılar sizin en değerli hazinelerinizi oluşturuyorlar. Şu anda artık babamın arkasından göz yaşı dökmüyor, iştahtan kesilmiyorum ama onu sevgiyle anımsıyor ve paylaştıklarımızı düşündükçe yüzümde hep bir gülümseme oluşuyor. Sevdiğiniz insanı kaybetmek herhalde çok kolay değil ve kişinin travma geçirmesine yol açabilir. Önemli olan bu yeni durumla başa çıkabilmektir. Kendinize zaman tanıyın ve acımasız davranmamaya çalışın. Acılarla başa çıkabilmek için aşağıdaki yöntemler ise yarayabilir: Psikolojik Profesyonel yardım almak Spor yapmak Açık havada sık sık dolaşmak Mekan değiştirmek Yeni bir uğraş edinmek Sorumluluk yüklenmek Yazı yazmak Bahçede çalışmak Yardım kuruluşlarında zor durumdaki insanlara karşılıksız yardımlar yapmak Yeni bir dil öğrenmek Değiştiremiyeceğiniz durumları Kabul etmek ve değiştirebileceğiniz konular üzerine yoğunlaşarak fark yaratmak. Bunları daha da çoğaltabiliriz. Bu tamamen size bağlı. Kendinize uygun olanları seçip uygulayabilirsiniz veya hiçbirini size uygun bulmayabilirsiniz. Önemli olan bir çıkış yolu arıyor olduğunuzdur. Mutlaka ucunda ışık olan yolu bulacaksınız.

Doğa ile uyumlu, anılarınız ile zenginleşen, gelecek korkularından arınmış olarak bu günde yaşayabilmeniz dilekleri ile…

Perihan Yazıcı

Kaynak: HamileBilgi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bluemoon24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks