Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > İlginç Bilgiler

Uyarılar

İlginç Bilgiler komik ilginç bilgiler, yeni ilginç bilgiler, ilginç komik bilgiler, çok ilginç bilgiler, ilginc bilgiler, ingilizce ilginç bilgiler, ilginç bilgiler haberler, önemli ilginç bilgiler, ilgili ilginç bilgiler, ilginç bilgiler, ilgiç bilgiler, hakkında ilginç bilgiler, hayvanlar alemi ilginç bilgiler, türkçe ilginç bilgiler, en ilginç bilgiler, ilginç bilgiler 2, ses ilginç bilgiler, dünyadaki ilginç bilgiler, bilmediğimiz ilginç bilgiler, ilginç bilgiler olaylar, fen ilginç bilgiler, ilginç bilgiler oku, bunları biliyormusunuz ilginç bilgiler, dünyadan ilginç bilgiler, dünyadaki en ilginç bilgiler, müzik ilginç bilgiler, matematik ilginç bilgiler, bilim ilginç bilgiler, ilginç bilgiler

senoiler (rüya kabilesi)

Serbest Kürsü ve İlginç Bilgiler senoiler (rüya kabilesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Senoiler( rüya kabilesi) -------------------------------------------------------------------------------- Malezya'nin balta girmemis ormanlarinda yasayan Senoiler, arastirmacilarin dusuncelerine gore, ruhsal sagliklarini, sahip olduklari ruya kulturune borclular. Dunyanin her yerinde gorulen ruhsal bozukluklar, Senoi yerlilerinde kesinlikle gorulmemektedirler. Bedensel sagliklari ise, kendileriyle hemen hemen ayni sartlarda yasayan diger ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlginç Bilgiler telkin cd indir izle İstanbul İlginç Bilgiler nerededir kimdir İlginç Bilgiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlginç Bilgiler hipnoz İlginç Bilgiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlginç Bilgiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlginç Bilgiler kuantum düşünce kitap haberi

senoiler (rüya kabilesi)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-10-2008, 12:31 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point
Standart senoiler (rüya kabilesi)

Senoiler( rüya kabilesi)

--------------------------------------------------------------------------------

Malezya'nin balta girmemis ormanlarinda yasayan Senoiler, arastirmacilarin dusuncelerine gore, ruhsal sagliklarini, sahip

olduklari ruya kulturune borclular.

Dunyanin her yerinde gorulen ruhsal bozukluklar, Senoi yerlilerinde kesinlikle gorulmemektedirler. Bedensel sagliklari ise,

kendileriyle hemen hemen ayni sartlarda yasayan diger kabilelere gore cok daha iyidir. Ornegin sitma hastaligina

onlarda hic rastlanmaz. Yuzyillardir hic bir cinayetin islenmedigi, hirsizligin olmadigi bu toplumda insanlar baris, isbirligi,

kardeslik, huzur ve mutluluk icinde yasamaktadirlar. Bu insanlarin nevroz ve psikozlara karsi dogal bir bagisiklari vardir.

Bizler biliyoruz ki, sevgi, yardimseverlik ve baris duygusu icinde yasayanlar, ilahi kanunlar geregi en yuksek korunma

icindedirler. Bunun ne sekilde saglanacagi idareci planlarin organizasyonudur. Senoilere diger kabileler hic saldirmazlar,

buyulu bir guce sahip olduklarini dusunup cekinirler.

Senoilere gore eger ruyanizda tehlikeler icindeyseniz, donun ve onunla yuzlesin. Eger ruyanizda size zevk sunuluyorsa,

durmayin kabul edin. Eger biri size bir sey ogretiyorsa, onu dinleyin.

Etnoloji ve psikoloji dallarinda Amerika'nin onde gelen bilim adamlarindan biri olan Dr.Kilton Stewart yillarca Senoilerle

birlikte yasamistir. Ona gore bu halk oyle gariptir ki; sanki yabanci bir gezegenden gelmis veya en azindan yabanci bir

gezegenden gelen bir haberci tarafindan cok derin bir sekilde etkilenmislerdir. Senoileri diger kulturlerden ayiran ozellik;

ruya kulturleridir. Butun dunyaya ornek olusturucak bir pratik ruya psikolojisi gelistirmislerdir.

Senoilerin toplam nufusu 12.000 olarak tahmin ediliyor ve esrarengiz bicimde bu sayi ayni kalmakta devam ediyor.

Genis bir alana dagilmis bir vaziyette, daglarin otluklarinda, kucuk gruplar halinde yasiyorlar. Bu otluklari temizliyerek

tarla haline getiriyorlar ve bir kac yil sonra topragin verimi kaybolunca baska yere gocuyorlar. Senoiler gunde ortalama

2 saatten fazla calismiyorlar ve her 5 yilda da goc edip yeni yerdeki yasamlarini kuruyorlar.

Senoi kabilesinin gunluk isleri arasinda en onemli olani gorulmus ruyalarin degerlendirilmesidir.

Her cekirdek aile bir tur ruya klinigi olusturur ve klinik her sabah kahvaltida yeniden acilir. Orada herkese gordugu ruya

sorulur.

Aralarinda genelde soyle bir sohbet gecer:

"Sen ne gordun bakalim ufaklik?" diye sorar yaslilardan birisi.

"Korkunc bir seydi. Otlarin arasinda gidiyordum, aniden karsimda bir kaplan belirdi."

"Ne heyecanli, sonra ne oldu?" diye sorar yasli.

"Korktum. Mumkun oldugu kadar hizli bir sekilde kactim. Kaplan beni kovaliyordu. Tam beni yakalayacagi sirada sansim

varmis ki uyandim..."

Yasli Senoi cevap verir:

"Himm. Fena degil. Fakat daha iyi olabilirdi. Bildigin gibi ruya kaplani gercek bir kaplan degildir. Sana hic bir sey

yapamaz. Eger onunla tekrar karsilasacak olursan, bu soylediklerimi düşün. O zaman kipirdamadan dur. Korkuya

kapilma, onun uzerine dogru yuru. Ve hala korkun gecmemisse bizi cagir. Biz onu hep birlikte kovariz. Korkuyu

yenersen kaplani da yenersin. O zaman bir daha ruyalarina girmez. En azindan bir dusman olarak girmez.

Bu Senoi ruya tekniginin ana kuralidir: Bir dusman karsisinda, bir korku karsisinda hic bir zaman geri cekilmemek. Daima

karsi koymak. Dusman karsi konulmaz ise yardim cagirmak ve yardim gelene kadar dayanmak. Ruya dusmanini

oldurursen o senin arkadasin ve yardimcin olarak tekrar dirilir.

Simdi de Senoilerin kabus turunden bir ruyayi nasil yorumladiklarina bir bakalim:

Bir cocuk, bizlere pek yabanci olmayan 'bosluga kayma veye dusme ruyasi' gordugunu soyledigi zaman ona soyle denir:

"Mukemmel, bu gorulebilecek en guzel ruyalardan biridir!"

Fakat cocuk itiraz eder:

"Bu mukemmel degildi, dehset vericiydi. Dustum, dustum ve sonra yere carpinca uyandim."

Cocuga tekrar bir dusus ruyasi gordugu takdirde ne yapmasi gerektigi anlatilir.

"Bu tur ruyalar fevkalade imkanlar saglarlar. Bir kere orada derinligin iyi ruhlari vardir. Onlar asagida seni beklerler ve

yere yumusak bir sekilde inmeni saglarlar. Onlar seni tanimak, sana imparatorluklarini gostermek ve sana hediyeler

vermek isterler. Fakat sen bambaska bir sey de yapabilirsin. Bu dususten, suzulme ucusuna gecebilirsin, sanki ucan bir

sincap veya ucan bir kurbaga gibi; yapacagin tek sey cok uzaklara dogru suzulmektir, nereye istersen."

Bu ise, bir Senoi cocuguna asilanan ikinci ana dusunce oluyor: Bir ruyanin negatif yanini pozitife cevirmek ve zevkli

hale getirmek..

Senoi ruya manipulasyonunun ucuncu ana kuralina geldik. Bunun amaci, ruya gorenin yaraticiligini gelistirmek ve ayni

zamanda topluluk ile olan baglarini kuvvetlendirmektir. Kisiden, ruyalari araciligiyla sadece hatiralar degil, baskalariyla

paylasabilecegi hediyeler istenir. Geceden gunduze getirilebilecek ve arkadaslarla paylasilabilecek bir hediye ne olabilir?

Bu bir siir veya sarki, bir dans, bir dizayn, bir resim, bir fikir ya da bir problemin cozumu olabilir.

Senoi yasantisi ilkeldir. Onlar icin hersey bir ruha sahiptir. Bir Senoi icin, ruyasinda bir varlikla karsilastiginda bunun

gercek bir ruh varligi mi yoksa kendi tahayyul gucunun yarattigi bir sekil oldugunun hic bir onemi yoktur. Onemli olan,

onun bu karsilasmada ne yapacagidir.

Ruya goren ile ruya varligi arasinda yakin bir baglanti olusursa, o zaman ruya goren kisi, onun 'rehber'i olmasini ister.

Her Senoi'nin rehberi /leri vardir. Fakat bu ruya rehberleri, ruya gorene gore ustun sayilmazlar, aksine onlarin cocuklari

olarak nitelendirilir.

Toplanti odasinda ruya gorusmelerinde ruya hediyeleri sunulur, gorusler belirtilir ve elestiriler yapilir. Calisma gruplari

olustururlar. Bunlar herhangi bir ruya objesini ele alirlar ve gun boyu bunu gerceklestirmek icin calisirlar.

Tekrar bir ruya kuralina donelim:

Bir ruya dusmani karsisinda hic bir zaman geri cekilmek, aksine onunla savasmak ve eger gerekli ise onu oldurmek.

Cocuklarin bu duygu ile yetistirilmeleri sakincali dgil midir? Bu onlarin gunduzleri de saldirgan bir tutum icine girmelerine

neden olmaz mi?

Senoiler bilir ki, dusmanca veya tehdit edici bir ruya figuru, ornegin, kotu niyetli kaplan, genellikle ruya gorenin kendi

korkusu ve kendi saldirganligindan kaynaklanan bir yaratiktir. Bu nedenle, ruya dusmanini yenmek demek, kendini

yenmek ve ic dunyasinda korku ve saldirganlik dugumlerini cozmek demektir.

Normal sartlarda batili insanin ruya hayati degismezken, bir Senoi bunu gelistirir. Ve bu ogretim, cok sistematik bir

sekilde devam eder. Ilk olarak cocuk nesneler ve hayvanlar uzerinde kontrol kazanmayi ogrenir, sonra, bunlarla ayni

seviyede oldugunu hissettigi sekiller ve en son olarak da otoriter sahislar ve Tanrilar gelir. Bu, baska sifa ogretilerinde

ve C.C.Jung'un analitik psikolojisinde gelismenin hedefi olan kisilik'te amaclandigi gibi, ruhsal guclerin uyum surecidir.

Yaptiklari arastirmalar sonucunda Senoi halkini tanimis olan arastirmacilar, litereturde, Senoiden daha barissever ve

demokratik bir baska halkin taninmadigi gorusunde hemfikirdirler.

Alıntıdır

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2008, 01:49 PM   #2 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: senoiler (rüya kabilesi)

Gerçekten ilginç..Rüyaların gücüne inanırım ben de,fakat böyle hayat tarzı haline getiren bir kabileyi ilk kez duyuyorum..
Rüyalarımın hayatımı pekçok kez yönlendirdiğine şahit oldum..Burada yazılanlara göre aslında bizim rüyalarımızı yönlendirmemiz gerekiyor..
Özellikle de gerçekleşeceğini bildiğim bir rüyam var..Üç aşamalı bir rüyaydı bu.. İki aşaması gerçekleşti. Sıra üçüncüde, bu da gerçekleştiğinde hayatımda çok güzel değişimler olacak.
Ben çok rüya gören biriyim. Daha doğrusu görürdüm..Kabus tarzında rüyalar.Fakat telkinlerden olduğunu düşünüyorum, uzun bir süredir rüya görmüyorum.. Valla özledim,tabii iyi rüyaları..Hep gece telkin dinlediğimden, bilinçaltım bununla meşgul, o yüzden rüya görmeye vakit bulamıyor herhalde...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks