Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

 Alternatif Kişisel Gelişim ve  Hipnoz   Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular 01. Hipnoz Nedir? Hipnoz, kişinin bilinçaltı düşüncelerine erişmeye çalışan bir teknikdir. Bir çok insanın hipnozdan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular telkin cd indir izle İstanbul Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular nerededir kimdir Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular hipnoz Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorularolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular kuantum düşünce kitap haberiUyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,


Reklam Alanı

Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 29-02-2008, 05:53 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Feb 2008
Mesajlar: 183
Tesekkür: 0
57 Mesajinıza toplam 174 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
diksiyon is an unknown quantity at this point
Standart Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

01. Hipnoz Nedir?
Hipnoz, kişinin bilinçaltı düşüncelerine erişmeye çalışan bir teknikdir. Bir çok insanın hipnozdan korkmasına rağmen hipnozda korkulacak esrarengiz birşey yoktur. Tıbbi çalışmalar, hipnozu tedavi edici değerini, kuşkudan uzak apaçık olarak ortaya koymuştur.
02. Orta Yapılı Bir Kişi Hipnoz Olabilir mi?
Evet daha zeki olanlar ve daha fazla dikkatini toplayabilenlerde hipnoz daha faydalı sonuçlar verecektir. Her zeki, işbirliği yapabilen kişi, dikkatini bir noktaya toplama yeteneğiyle hipnoz edilebilir.
03. Hipnoz Olabilmek İçin Nasıl Bir Zekaya Sahip Olmalıyız?
Başlangıçta daha zeki olanlar, az zeki olanlara nazaran hipnoza daha çabuk daha kolay, daha yararlı sonuçlarla hipnoza girebilirler. Yine de her ortalama zeki olan kişiler anlayış ve düşünceye sahiptir ve hipnoz olmaları gerekir.
04. Nasıl Bir Düşünceyi Bir Noktaya Toplama Konsantrasyonu Gereklidir
Biri size konuşunca onu duymayacak kadar kendinizden o kadar şiddetli bir şekilde geçebilmeniz için televizyon proğramı veya sportif bir müsabakayı seyretme deneyimine sahip olmuş olmanız gerekir. Alınmış olan bir yaradan tamamen haberdar olmamanıza rağmen kendi vücudunuzda bir çürük veya bir kesiğe sahip olduğunuzun farkında olabilirsiniz. Herhangi bir kişi bunlara benzer tecrübelere sahipse hipnoz olabilmek için yeterli derecede konsantrasyon kapasitesine sahiptir.
05. Bir Hipnotik Duruma Girmek İçin Nasıl Bir İşbirliği Yapmalıyız?
Hipnozu seninle doktor arasında olan girişimler işbirliğiyle yapılan bir olay olarak düşünmelisin. Doktor seni tamamen hipnotize edecektir. En iyi sonuç eğer sen hipnoz esnasında pasif kalırsan ve herhangi bir aktifçe bir yardım yapmaya kalkışmazsan ya da önerilen zihni düşüncelere mukavemet etmezsen en iyi sonuç elde edilecektir.
06. Hipnozun Bölümleri Var mı?
Evet genellikle hipnoz üç sınıfa ayrılır. Hafif-Orta-Derin. Tıbbi açıdan derin hipnozun orta hipnoza olan bir avantajı yoktur. Genellikle ilk seanstan sonra kişi daha çabuk hipnoz edilir ve birinciden daha fazla ve iyi bir dinleme duygusuyla hipnoz edilir. Bu kişiye bağlıdır fakat genellikle daha çok uyum sağlayabilen kişiler ikinci ve üçüncü seansı esnasında tamamen gevşerler.
07. Hipnoz Esnasında Şuurumu Kaybedecekmiyim?
Hayır. Tamamen hissedebileceksiniz ve hoşa gider bir şekilde dinlenmiş olarak; olan biten herşeyin farkında olacaksınız. Birçok insan hipnozun kendilerini şuursuz yapacağına inandığından dolayı bu noktayı karıştırır.
08. Hangi Duyguları Hipnoz Esnasında Yaşayacağım?
Şahane olarak her birini, rahatlık, dinlenme ve sakin durgun bir düşünce ve bunu hipnoz esnasında yaşayacaksınız.
09. Hipnotik Seansdan Çıkamama Açısından Herhangi Bir İhtimal Var mı?
Kesinlikle Hayır.
10. Hipnoz esnasında olanları sonradan hatırlıyacak mıyım?
Evet. Bilinçaltındaki düşüncelerinizde ne olduğunu hatırlayacaksınız, ve genellikle durumlarınızı, aynı zamanda şuurlu düşüncelerinizi de hatırlayacaksınız. Hipnozun tedavi edici değeri bilinçaltınızın tamamen hatırlanması yeteneğine bağlıdır. Seansdaki bilinçli düşüncenizi hatırlayın veya hatırlamayın bu doğaldır.
11. Hipnozun Bende Sonradan Belirli Bir Zıt Etkisi Olacak mı?
Hayır. Ben göze çarpan ehemmiyetli hipnotik ters davranışlarla karşılaşmadım. Bu benim 15 yılı aşkın tecrübelerime dayalı görüşümdür.
12. Hipnoz irademi zayıflatacak mı ?
Hayır, iradenin kuvvetlendirilmesi ve iradenin zayıflamaması isteği oluşur. Bu durum hastanın ızdırap çektiği fonksiyonel ya da organik rahatsızlığın tedavisindeki mücadelede faydalı olur. Zihne ait geniş düşünce potansiyelimizin sadece küçük bir kısmı normal olarak kullanılır ve hatta bu sık sık stres, moral çöküntüsü ve gerginlik gibi irade ile giderilerek yaşamımız daha da hoş olur. Hipnoz içerisinde biz bu imkandan yararlanmaya çalışırız.
13. Beni Nasıl Hipnotize Edebilirsiniz?
Bir çok teknikleri vardır. Fakat hiçbir zaman iki kiişinin trans tekniği herşeyleriyle aynı olmaz. Sizin kişisel durumunuza uygun olan en güzel metodu seçerim.
14. Hipnozun Benim Üzerimde Faydalı Olacağına İnanmalı mıyım?
Hayır. Fakat önceden yapılan bir işbirliği girişiminin en iyi sonuçları sizin de tamamen iştirak ederek işbirliğinizle elde edilebilir.
15.Eğer Hipnoza Elverişli Bir Yapıya Sahip Olmadığımı Öğrenirsem Bu Durum Benim Problemimin Çözümünü İmkansız Yapar mı?
Hayır. Sizin sadece doktorla işbirliğine girmeye ve doktorun talimatlarını yerine getirmeye ihtiyacınız vardır. İlk seanstan sonra hipnotik seansa girme yeteneğinizde hiçbir korku ve şüphe olmayacak rahatça hipnotize olabileceksiniz.
16. Bir Kişi Hipnoz Olmaya Karşı İse Hipnoz Edilebilir mi?
Evet. Genel seansların dışında hipnoz edebilirim. Fakat yapılan işlem tıbbi tedavi için elverişli değildir. Ancak kişi çok suggestibl olmalıdır.
17. Hipnoz Kullanımı Dini Eğitime Uyum Sağlar mı?
Bütün protestan mezhepleri hipnozun tıbbi açıdan kullanılmasını onaylarlar. Bunun gibi musevilere ait inanç objektive değildir. İslami acıdan ehil kişilerin elinde tedavi amacı ile kullanılmasında hiçbir mahzur yoktur. Muhtemelen tedavi sınırları için özel şartları mevcuttur.
18. Tıbbi Dernekler Hipnozun Kullanılmasını Onaylarlar mı?
Evet. İngiliz Tıp Derneği 1775'de tıbbi hipnoz üzerine şahane ir rapor yayınladı. Amerikan Tıp derneği sözcüleri de 1958'de tıbbi hipnozun kullanılmasını uygun gördüler. Türkiye'de henüz yasal bir düzenleme yoktur.
19. Hipnoz İstenmeyen Alışkanlıkların Atılmasında Yararlımıdır?
Evet. Çok yararlıdır. Bunun anlamı bir kişi sürekli bir dinlenme veya rahatlama için ciddi bir arzuya sahiptir. Örneğin oburluk, sigara içmek, tırnak yemek, alkol, moral çöküntüsü, endişe, korku veya endişe, duygusuzluk ve soğukluk, kaşıntı, hazma ait karışıklık veya rahatsızlık (kesin hazma ait olmayan), çeşitli sürekli endişeler ve içten gelen itici hisler, aşağılık veya bayağılık kompleksleri ve çeşitli fobiler fiilen tedavi edilebilir.
20. Tıbbi Şikayetler İçin Hipnozun Faydalı Olduğu Gösterilmiş midir?
Hipnozun, sinirlilik, uyuyamazlık, çeşitli sürekli baş ağrıları, kronik ağrı ve sızıları, kaşıntı veya aşırı arzular, istekler ve daha pek çok semptomlar için faydalı olduğu anlaşılmışdır. Semptom içerisinde değişim yapma önemlidir. Bu gözden kaçan organik sınırlamanın temelini teşkil etmez ve sizin aile doktoru tarafından fiziksel bir muayeneye tabi tutulmanızı bu açıdan tavsiye edilir.
21. Hipnoz Deri Hastalıkları Tedavisinde Kullanılır mı?
Evet. Hipnoterapi ve Hipnolanaliz her derde deva olmamasına rağmen geleneksel dermatolojik tedavide ziyadesiyle değerli bir ilave katkıdır. Bazı deri ve allerjik düzensizlik veya rahatsızlıklarda seçilen tedavi yöntemidir. Fakat diğerleri içerisinde tercih etmem. Düşüncedeki gerilimi ve hissi problemlerin temel teşkil ettiği deri hastalıklarıyla ilişki kuran fevkalade bir değere sahiptir. İkisinden sonuncusu hasta tarafından genellikle bilinmeyen bir unsurdur.
Daha fazla bilgi için bakınız: Allerjive Deri Hastalıklarında Hipnoterapi
22. Deri Hastalıklarında Hipnozu Kullanmanın Ne Gibi Avantajları Vardır?
Direk hipnozla uygun bir şekilde idare edilerek kesin olan cilde ait hastalıklar yenilip bertaraf edilebilir ve diğerlerinde ise belirli bir gelişme elde edilebilir.
23. Eğer Hipnozu Kullanırsanız Benim Yine de İlaçla Tedavi olmam gerekir mi?
Bu hastalıkları göre değişir. Bazı durumlarda ilaçla tedaviyi tavsiye ederrim, diğerlerinde ise etmem.
24. Bütün Doktorlar Hipnozu Kullanabilirler mi?
Hayır. Hipnoz tedavi edici bir aşamadır. Ancak doktorların çoğu, hipnoz hakkında bilgi eksikliğine sahiptir ve hipnozu kullanmada yetersizdir.


alıntı


ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
diksiyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 19-05-2008, 02:45 AM   #2 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 5
Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sacramento is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

çok aydınlatıcı oldu.Teşekkür ederim.
sacramento isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 24-02-2012, 12:28 AM   #3 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Feb 2012
Bulunduğu yer: istanbul
Mesajlar: 19
Tesekkür: 18
15 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melody84 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

siz yapıyorsunuz hipnoz sanırım..benim merak ettiğim kendi isteğimizle bir hipnoterapiste gidip bilinçaltımızdaki sorunlu duygu ve inançları yok edebilir miyiz..yani illa doktor mu gerekli görüp uygulamalı..bir de nereden güvenilir bir hipnoterapist bulabiliriz acaba
__________________
Let go; Let God!
melody84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 24-02-2012, 03:18 AM   #4 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Nov 2009
Mesajlar: 27
Tesekkür: 22
25 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ronemuen is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

Alıntı:
melody84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
siz yapıyorsunuz hipnoz sanırım..benim merak ettiğim kendi isteğimizle bir hipnoterapiste gidip bilinçaltımızdaki sorunlu duygu ve inançları yok edebilir miyiz..yani illa doktor mu gerekli görüp uygulamalı..bir de nereden güvenilir bir hipnoterapist bulabiliriz acaba
hipnoz sihirli bir değnek değil aksine duruma göre tahmininizin de çok altında bir olaydır ben sigara için gittiğimde bunu fark ettim ilk 1-2 seansta oyun mu oynuyoruz diyorsun diğerlerinde biraz rahatlama hissediyorsun ama olayın bütün safhalarında kontrolunu kaybetmiyorsun yani uyuyup kontrolu doktora teslim edip sorunlarını beyninden ayıklatamıyorsun
zaten kontrolun kaybedildiği olaylar konumuzla alakasız bir film vardı mancuryalı aday orada anlatılıyor o durumuda hiç kimse istemez
sigarayı bıraktımmı? - evet bıraktım ama hipnozla değil 1 sene sonra çok ağır hastalık geçirdim o zaman bıraktım
ronemuen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 25-02-2012, 11:34 PM   #5 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Feb 2012
Bulunduğu yer: istanbul
Mesajlar: 19
Tesekkür: 18
15 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melody84 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

ama bununla ilgili videolarda ve okuduğum terapi kitaplarında uzman tarafından yapılan hipnozla bilinç altının ortaya çıkarılabildiği ve sorun neyse telkinlerle tersine çevrildiği görülüyor. kafam karıştı :(
__________________
Let go; Let God!
melody84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 26-02-2012, 04:43 AM   #6 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Nov 2009
Mesajlar: 27
Tesekkür: 22
25 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ronemuen is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

Alıntı:
melody84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama bununla ilgili videolarda ve okuduğum terapi kitaplarında uzman tarafından yapılan hipnozla bilinç altının ortaya çıkarılabildiği ve sorun neyse telkinlerle tersine çevrildiği görülüyor. kafam karıştı :(
ben olayın tamamen imkansız şeklinde değilde asıl olayın sizde olduğunu anlatmak istedim isterseniz bilinçli olarak zpoint i araştırın bu sitede de var denedim çok olumlu sonuçlar aldım birde şunu söyleyeyim sihirli değnek hiç bir yerde yok 21 gün kuarlıyla alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz
ronemuen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 27-02-2012, 04:28 PM   #7 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Feb 2012
Bulunduğu yer: istanbul
Mesajlar: 19
Tesekkür: 18
15 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melody84 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

zpoint'i araştırdım sizden sonra ama mp3'ünü bulmadan pek de bir işe yaramıyor sanırım çünkü anahtar kelimeyi kayıt dinleme esnasında tekrarlamak gerekmiş. e kayıt yoksa neye göre tkrar yapıcam ki? sizde var mı acaba mp3? google'dan çok araştırdım ama bulamadım
__________________
Let go; Let God!
melody84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular

 Alternatif Kişisel Gelişim ve  Hipnoz   Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular 01. Hipnoz Nedir? Hipnoz, kişinin bilinçaltı düşüncelerine erişmeye çalışan bir teknikdir. Bir çok insanın hipnozdan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular telkin cd indir izle İstanbul Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular nerededir kimdir Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular hipnoz Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorularolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnozla İlgili Merak Edilen Sorular kuantum düşünce kitap haberi
WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:16 PM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1