Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım

Uyarılar

Ya tekrar bir yol daha açacam ya da yoldan çekilicem

Hayatım Değişti Klubü ve Hikayelerimizi Anlatalım Ya tekrar bir yol daha açacam ya da yoldan çekilicem Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öncelikle herkese selam Hayatımın fırtınalı günlerimde bir liman ararken burayı keşfettim öncelikle kısa bir hayat hikayemi yazayım not:20 yaşında genç bir delikanlıyım 4 yaşında agır bir grip sonucu 2 kulagımda bir takım sebeplerden dolayı işitme kaybına ugradı tedavi sonucu bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hikayelerimizi Anlatalım telkin cd indir izle İstanbul Hikayelerimizi Anlatalım nerededir kimdir Hikayelerimizi Anlatalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hikayelerimizi Anlatalım hipnoz Hikayelerimizi Anlatalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hikayelerimizi Anlatalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hikayelerimizi Anlatalım kuantum düşünce kitap haberi

Ya tekrar bir yol daha açacam ya da yoldan çekilicem

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-02-2010, 01:20 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 2
12 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sevmekgüzeldir is an unknown quantity at this point
Arrow Ya tekrar bir yol daha açacam ya da yoldan çekilicem

Öncelikle herkese selam

Hayatımın fırtınalı günlerimde bir liman ararken burayı keşfettim öncelikle kısa bir hayat hikayemi yazayım

not:20 yaşında genç bir delikanlıyım

4 yaşında agır bir grip sonucu 2 kulagımda bir takım sebeplerden dolayı işitme kaybına ugradı tedavi sonucu bir kulagım tamamen iyileşti diger kulagımda ufak bir kayıp kaldı ve bunu işitme cihazı ile gideriyorum çok şükür

7 yaşında kekemelik başladı 7 yaşından 15 yaşıma kadar hayatım sıkıntılı geçti arkadaş çevresinde bir kulagında cihaz denen şey diger taraftan kekeme olmam alay konusu oluyordu takdir edersiniz ki bu bende agır tahribatlar oluşturdu 16 yaşına girerken günlerden bir gün kalabalıklar arasında tek başıma yürürken bir film afişi gözüme çarptı ferhan şensoyun son ders filmiydi bilet aldım ve filmi izlemeye başladım benim için dönüm noktası filmde tahtada yazan cümle oldu insan hayattan yapamadıklarından pişmanlık duyar

O gün ve 6 ay boyunca uzun uzun bir iç çatışmalar sonucu bir karar aldım hayatımı yeniden inşa edicektim Psikolog destegide aldım ama hiç bir şekilde ilaç kullanmadım Hayatımı yeniden inşa ederken konuşma bozuklugumu büyük ölçüde atlattım arkadaş ortamına girmeye ve varlıgımı hissettirmeye başladım Artık hayatın içerisindeydim ve mutluydum
3 sene boyunca vermiş oldugum mücadele başarılı omuştu kısmen ama yaşamadıgım bir duygu vardı hiç kız arkadaşım olmamıştı derken bir kızla tanıştım çıkma teklif ettim ve kabul etti Artık benden mutlusu yok bu dünyada derken bir anda işler tersine döndü
Kız arkadaşımla buluşıcagım gün şiddetli bir mide bulantısı başladı ben ilk baştan heyecana baglarken bunu her buluşmadan evvel bunu yaşıyordum artık pes ettim ve ayrıldım Bu mide bulantısı hayatımın bir parçası olmuştu
Maç izlicem maçtan önce arkadaşlarla takılacaz takılmaya gitmeden evvel sürekli midem bulanıyordu VE ben herseyden elimi çektim
not: doktora gittim egzersiz yaptıgım takdirde geçecegini söyledi ama degişiklik olmadı

Gelelim şimdiye düşünüyorum 3 yıldır binbir güçlükle inşa ettigim hayatımı

bir kıytırık mide bulantısı yüzünden yıkmamalıyım hayallerimden hedefleimden vazgeçmemeliyim

AMA bunu nasıl başaracagımı bilmiyorum sizin fikirlerinizi almak istiyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sevmekgüzeldir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 01:37 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about
Standart Cevap: Ya tekrar bir yol daha açacam ya da yoldan çekilicem

okuduğum bir kitapta vücudumuzun bize işaret vermek için rahatsızlandığı söyleniyor.mesela duymayı red eden bilinç altı kulakta duyma bozukluğuna yol açıyormuş.içimde biriktirdiğim ve söylemem gereken şeyleri söyleyemediğim zamanlar midem bulanır.bu senden kaynaklı olmaya bilir annenle konuş.sana hamileyken içinde biriktirdikerlini öğren ve yüzleş umarım işe yarar. nacizane..
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 09:05 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point

Mide bulantın gerginlik kaynaklı ise benim önerim bir hipnoterapistle görüşmen.
Gerginlik kaynaklı olup olmadığınıda dahiliyeden başlarak diğer uzmanlık alanlarında başvurup muayene olacağın doktorlar tespit edecektir.
Geçmiş olsun.Esenlikler dilerim.
OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 09:17 AM   #4 (permalink)
gnr
Üsteğmen

gnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 684
284 Mesajinıza toplam 1,102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gnr will become famous soon enoughgnr will become famous soon enough

Sen en zorun üstesinden gelmişsin ki sen bunları da başaracak güçtesin.Tabi yardım isteyerek en iyisini yapıyosun zaten.Bu mide bulantıları karakteristik yani genetik bi hastalıksa tedavi ol.Belki olmuşsundur.Ama eğer olmamışsan en güzel yol bu .Bi diğer nedeni mide hep sıkıntılı ve stresin çok yoğun yaşandığı durumlarda görülür. doktor değilim ama yaşayanlara şahit oldum.Yine tekrarlıyorum bu yazdığını okuyunca hayatla mücadele eden bi delikanlı bu sıkıntılarıda aşarak yoluna bıraktığı yerden devam eder
Buradaysan herkes sana yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.
Çünkü biz bu yüzden buradayız...
Allah yardımcın olsun sevmek güzeldir(nickte güzelmiş)
gnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 10:18 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Geçmiş olsun ben de çok üzüldüm öncelikle uzman bir doktora görünmekte fayda var derim gastroloji ya da nöroloji. umarım iyileşirsiniz...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 10:29 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

sevgili arkadaşım verdigim mücadeleden ötürü seni yürekten kutlarım. mide bulantına gelince kendine güven, olumlama kalıplarını hayatına sokmanı ve devamlı söyleyip bilinçaltını temizlemekle başla, çünkü psikolojik oldugu belli ,bilinçaltı süper işliyor bunu unutma sevgiyle başarıalr...
Alt 13-02-2010, 01:00 PM   #7 (permalink)

12 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sagolun arkadaşlar görüşleriniz için
sevmekgüzeldir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 01:36 PM   #8 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Merhaba sevmekgüzeldir :)

Hoşgeldin yanımıza.

Hikayeni okudum, anladığım kadarıyla savaşçı bir yapın var. Demek sen de bir Şövalyesin Bizler aile olarak Şövalyeleri çok severiz, kendine verilenle yetinmeyen ve hep daha ileriye sevgiyle ilerleyen kişilerdir onlar. Seni canı gönülden tebrik ve takdir ediyorum. Varlığını sevgiyle onaylıyorum.

Bugüne kadar hayatında muhteşem açılımlar yaşamışsın, kendini aşabilmek bu olsa gerek. Açtığın yollarda varış noktaların seni hep bir adım daha ileriye götürmüş, götürecek.

Şimdi midemize bir bakalım. Midenin yapısını az çok biliyoruz
Kendisi yediklerimizi sindirmekle görevlidir. Peki gerçekte sadece yediklerimizi mi? Hayatı, yaşanılanları, gelecekte yaşanacakları, şu an da yaşadıklarımızı, kısacası tüm duyguları. Duygu demişken mutlaka biliyorsundur, bizlerin yaşadığı 2 duygu var, diğerleri bu ikisinin altındaki kategorilerdir sadece başlı başına duygu değil sınıflandırılmış duygulardır. Bu iki ana duygu:

*Haz ve
*Korku duygusudur.

Senin miden korkudan alıyor kaynağını ama şimdilik. Elindeki güç kılıcınla Şövalyeliğini gösterip onu dönüştürene kadar. Şimdi elimizdeki verilere bir göz atalım:

Mide: Beslenmeyi simgeler. Düşünceleri, fikirleri sindirir.
Gerekli olumlamamız:(ilacımız) Yaşamı kolaylıkla içime sindiriyorum.

Mide Bulantısı: Korku. Bir fikri ya da deneyimi kabul edememek.
Gerekli olumlamamız: (ilacımız) Güvendeyim. Yaşamın akışının bana yalnızca iyilikler getireceğine güveniyorum.

Mide Sorunları: Yoğun korku. Yenilikten korkma. Yeniyi kabullenme zorluğu.
Gerekli olumlamamız: (ilacımız) Yaşam benimle barış içinde. Yaşamın her anında söz konusu olabilecek her yeniliği kolayca benimsiyorum. Her şey yolunda.

Artık yeni bir sen var, işitme problemini çözmüş, konuşma güçlüğünü ortadan bir kalemde kaldırmış bir sen. Şimdi geçmişini salıver, değiştiğini kabul et, yeni kendine bir merhaba de. Geçmiş yüküyle yaşanmıyor güçlü Şövalye. Yeniye hoşgeldin demen gerektiğini anlatıyor sana mideciğin. Yeni kendini sevgiyle kucaklamanı müjdeliyor sana. Başardıkların zaten + hanende yazılı. Şimdi başarman gerekenlere odaklanmalı ve gücünü toplamalısın.

Yolun hep açık olmuş, bundan sonra da hep açık olsun dilerim.

Sevgilerimle..

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 02:04 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba sevmekgüzeldir :)

Hoşgeldin yanımıza.

Hikayeni okudum, anladığım kadarıyla savaşçı bir yapın var. Demek sen de bir Şövalyesin Bizler aile olarak Şövalyeleri çok severiz, kendine verilenle yetinmeyen ve hep daha ileriye sevgiyle ilerleyen kişilerdir onlar. Seni canı gönülden tebrik ve takdir ediyorum. Varlığını sevgiyle onaylıyorum.

Bugüne kadar hayatında muhteşem açılımlar yaşamışsın, kendini aşabilmek bu olsa gerek. Açtığın yollarda varış noktaların seni hep bir adım daha ileriye götürmüş, götürecek.

Şimdi midemize bir bakalım. Midenin yapısını az çok biliyoruz Kendisi yediklerimizi sindirmekle görevlidir. Peki gerçekte sadece yediklerimizi mi? Hayatı, yaşanılanları, gelecekte yaşanacakları, şu an da yaşadıklarımızı, kısacası tüm duyguları. Duygu demişken mutlaka biliyorsundur, bizlerin yaşadığı 2 duygu var, diğerleri bu ikisinin altındaki kategorilerdir sadece başlı başına duygu değil sınıflandırılmış duygulardır. Bu iki ana duygu:

*Haz ve
*Korku duygusudur.

Senin miden korkudan alıyor kaynağını ama şimdilik. Elindeki güç kılıcınla Şövalyeliğini gösterip onu dönüştürene kadar. Şimdi elimizdeki verilere bir göz atalım:

Mide: Beslenmeyi simgeler. Düşünceleri, fikirleri sindirir.
Gerekli olumlamamız:(ilacımız) Yaşamı kolaylıkla içime sindiriyorum.

Mide Bulantısı: Korku. Bir fikri ya da deneyimi kabul edememek.
Gerekli olumlamamız: (ilacımız) Güvendeyim. Yaşamın akışının bana yalnızca iyilikler getireceğine güveniyorum.

Mide Sorunları: Yoğun korku. Yenilikten korkma. Yeniyi kabullenme zorluğu.
Gerekli olumlamamız: (ilacımız) Yaşam benimle barış içinde. Yaşamın her anında söz konusu olabilecek her yeniliği kolayca benimsiyorum. Her şey yolunda.

Artık yeni bir sen var, işitme problemini çözmüş, konuşma güçlüğünü ortadan bir kalemde kaldırmış bir sen. Şimdi geçmişini salıver, değiştiğini kabul et, yeni kendine bir merhaba de. Geçmiş yüküyle yaşanmıyor güçlü Şövalye. Yeniye hoşgeldin demen gerektiğini anlatıyor sana mideciğin. Yeni kendini sevgiyle kucaklamanı müjdeliyor sana. Başardıkların zaten + hanende yazılı. Şimdi başarman gerekenlere odaklanmalı ve gücünü toplamalısın.

Yolun hep açık olmuş, bundan sonra da hep açık olsun dilerim.

Sevgilerimle..

ya çok net açıklayıp çok güzel olumlama cümlereri vermişsin..vücudumuz bize mesaj vermek için rahatsızlanır fikrine bende katılıyorum.
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2010, 02:07 PM   #10 (permalink)

Öncelikle redflowers sana çok teşekkür ederim . Aslında uzun zamandı düşündügüm şeyi aydınlatmış oldun. 16 yıldır ezik büzük sesini çıkarmayan bir yapıyı degiştirmem belkide vucüde agır gelmiş olmalı

Ama en önemlisi bütün bunlara sebep olan beni hayatımı yeniden inşa etmeme saglıyan platonik bir aşktı
Hayat bir kıvılcım yaktı ben gerisini getirdim sadece işte bu yüzden SEVMEK GÜZELDİR

Bookmarks