Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hikayelerimizi Anlatalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hikayelerimizi-anlatalim/)
-   -   Ya tekrar bir yol daha açacam ya da yoldan çekilicem (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hikayelerimizi-anlatalim/463799-ya-tekrar-bir-yol-daha-acacam-ya-da-yoldan-cekilicem.html)

maviinci 13-02-2010 03:07 PM

Cevap: Ya tekrar bir yol daha açacam ya da yoldan çekilicem

O kadarr çokk 'Güzeldir' kelimsei gördüm kii. . İçimm aydınlandıı ::) Aklıma şu film geldii ::)))
http://www.yabancifilmizle.org/vidresim/I2M3CdLshl.jpg

Evett, herşeyden önce Hayat Güzeldir ::) İnsanlar güzeldir ::) Herşey güzeldirr ::) iyiki varsınız sevincli

karavan 25-07-2010 08:34 AM

Sevgili kardeşim,
Şubat ayından bu yana yazmamışsın.Açıkçası neticeyi merak ediyorum.Şu anda nasılsın,ruhsal durumun iç dünyan nasıl.Buralarda isen bilgi vermen beni mutlu edecek.
Sağlıcakla kal.

sevmekgüzeldir 26-07-2010 04:14 PM

Alıntı:

karavan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759040)
Sevgili kardeşim,
Şubat ayından bu yana yazmamışsın.Açıkçası neticeyi merak ediyorum.Şu anda nasılsın,ruhsal durumun iç dünyan nasıl.Buralarda isen bilgi vermen beni mutlu edecek.
Sağlıcakla kal.

O günden itibaren egzersiz ve yürüyüşlere yogunlaştım faydası oldu elbette hatta 2 ci sevgilimlede buluştum ama korku ve heyecan sonucu oluşan bulantı zaman zaman başgösteriyor bu yüzden buluşmalara aç karnımda gitmeyi tercih ediyorum
Ruh halim gayet iyi bu bulantı sorununu çözersem daha da iyi olacak inşallah

bigokyanus 26-07-2010 04:19 PM

Okudum ve senin adına çok sevindim... Bilseydim forumun enlerine seni de eklerdim. Ki hemen ekleyeceğim. Başarılarının devamını diliyorum, her daim huzurla ve sevgiyle gülekal emi...

Not: Ben bulantı sorununu sakızla çözmüştüm dene istersen...

karavan 26-07-2010 05:38 PM

Alıntı:

sevmekgüzeldir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759215)
O günden itibaren egzersiz ve yürüyüşlere yogunlaştım faydası oldu elbette hatta 2 ci sevgilimlede buluştum ama korku ve heyecan sonucu oluşan bulantı zaman zaman başgösteriyor bu yüzden buluşmalara aç karnımda gitmeyi tercih ediyorum
Ruh halim gayet iyi bu bulantı sorununu çözersem daha da iyi olacak inşallah

Sevgili sevmekgüzeldir,

Öncelikle senden haber almak güzeldi.
Hele böyle olumlu haberler beni daha mutlu etti.
O bulantılarına da ben sonunda bir çözüm bulacağına inanıyorum.
Buradaki arkadaşlarımız sana yardımcı olacaklardır.
Ben bu konularda yeni olduğum için sana yol gösteremiyorum ancak her zaman dostluğumla yanında olabilririm.

Daha güzel haberlerini alabilmek ümidiyle.

İyiki varsın.
İyiki aramızdasın.

sevmekgüzeldir 27-07-2010 12:11 PM

Alıntı:

bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759217)
Okudum ve senin adına çok sevindim... Bilseydim forumun enlerine seni de eklerdim. Ki hemen ekleyeceğim. Başarılarının devamını diliyorum, her daim huzurla ve sevgiyle gülekal emi...

Not: Ben bulantı sorununu sakızla çözmüştüm dene istersen...

Çok teşekkkür ederim ama 20 yaşındayım ve hiç sakız çignemedim çünkü hiç hoşlanmam ama bi çaresine bulucam bulantının Allahın izniyle956k

sevmekgüzeldir 27-07-2010 12:13 PM

Alıntı:

karavan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 759239)
Sevgili sevmekgüzeldir,

Öncelikle senden haber almak güzeldi.
Hele böyle olumlu haberler beni daha mutlu etti.
O bulantılarına da ben sonunda bir çözüm bulacağına inanıyorum.
Buradaki arkadaşlarımız sana yardımcı olacaklardır.
Ben bu konularda yeni olduğum için sana yol gösteremiyorum ancak her zaman dostluğumla yanında olabilririm.

Daha güzel haberlerini alabilmek ümidiyle.

İyiki varsın.
İyiki aramızdasın.

İlgin için teşekkür ederim açıkcası bulantı sorununu çözecegime bende inanıyorum neler atlattı bu yürek bunuda atlatır elbet956k

Foruma yakında daha fazla aktif olucam okuldu tatildi derken çok boşladıky789

sevmekgüzeldir 25-08-2010 03:55 PM

Yeniden merhaba

Arkadaşlar hersey çok güzel giderken canımı sıkan bir olay oldu

Dişimi çektirmem gerekiyor ve ben çok korkuyorum tavsiyelerinize ve fikirlerinize ihtiyacım var

tunahan03 29-03-2016 01:26 AM

bu yaşadığın olayı bende yaşadım ve büyük ölçüde atlattım ama tamamen değil ilaç tedavisiyle atlattım ve benimki senin anlattıklarından çok daha ağırdır

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:08 AM.