Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım

Uyarılar

kortizonlu hayat :(

Hayatım Değişti Klubü ve Hikayelerimizi Anlatalım kortizonlu hayat :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ayse.. moralini yüksek tutman her zaman olduğundan çok daha önemli canım.. bazı şeyleri kulak arkası etmen gerekiyor malesef.. elbette olayın cidiyetinin farkında olman lazım ama olumlu düşüncenin gücünüde asla aklından çıkarmadan.. ben aneannemle büyüdüm.. tedavisi mümkün olmayan ve her an ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hikayelerimizi Anlatalım telkin cd indir izle İstanbul Hikayelerimizi Anlatalım nerededir kimdir Hikayelerimizi Anlatalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hikayelerimizi Anlatalım hipnoz Hikayelerimizi Anlatalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hikayelerimizi Anlatalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hikayelerimizi Anlatalım kuantum düşünce kitap haberi

kortizonlu hayat :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-11-2007, 12:20 PM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: kortizonlu hayat :(

ayse.. moralini yüksek tutman her zaman olduğundan çok daha önemli canım..
bazı şeyleri kulak arkası etmen gerekiyor malesef..
elbette olayın cidiyetinin farkında olman lazım ama olumlu düşüncenin gücünüde asla aklından çıkarmadan..

ben aneannemle büyüdüm.. tedavisi mümkün olmayan ve her an tekrarlayabilecek bir iç kanama rahatsızlığına yakalandı...
alttan üstten her yerinden kanlar fışkırıyordu.. yıl 99 ...
ben daha 22 yaşlarındayım... hastalık ne bilmem doğru düzgün..
bir sürü doktor tedavi falan hepsi ölür dedi...
ben kabul etmedim.. aslaa ... ve kesinlikle doktorlorı annanemin yanında olumsuz konuşmalarına izin vermedim..
taburcu ettiler.. yapcak bişi yok diye..
bi gün işten eve bi geldim.. komşular toplanmış başında kuran okuyo.. üstüne gül toprak koymuşlar...
annenem kan kusuyo.. onlar zemzem içiriyorlar.. falan filan..
ben hastaneye götürcem onlar tutturmuş yerinde rahat ölsün.. sen küçüksün bilmezsin ölüm geldi.. huzur içinde yatsın falann...
neyse... hastanaye kaldırdım zorla tek başıma... halamın oğlu doktordu.. o zamanlar cerrah paşa da doğru oraya...
ve annaneme geçebilecek bir rahasızığı olduğnu güçlü olması geretiğini hergün daha iyiye gtittiğini söyledim..
her gün güne iyi başlaması için yeni gecelikler giydirir.. saçını başını tarar.. çarşaflarını değiştirirdim..
ölcek dedikleri annanem hala hayatta... her an herşey olabilir rahatsızlığıyla alakalı ama o bunu bilmiyo...
vücudumuz dengesizlik oluşturabiliyorsa... dengeye gelebilicek güçte bizim içimizde...

sen ki bunca olaylara rağmen ayşecim.. hala ayaktasın ve güçlüsün..
seni geleceğe taşıyan bir sürü güzel sebebin var..
bi kortizon tedavisimi seni yıldıracak..
bak hayal abla.. eylem.. pamirmühür birinci elden bu olayları yaşayıp.. nasılda başa çıkmışlar...
şimdi sıra sende.. kortizona de ki sadece bana vereceğin şifayı kabul ediyorum.. şifan olsun sefan olsun... geri kalanı boş..

sen bu olayı da başarıyla atlatıp bu sayfalara yarın bir gün senin gibi aynı yoldan geçen insanlara yan etkilerinin olmadığını gösteren kanıt sözleri yazacaksın..
kendin ve örnek olacağın herkes için güçlü ol lütfen.. içinde ki şifa gücünü uyandır.. bizlerde senin yanında olarak daima destekçin olacağız canım...

sevgilerle...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-11-2007, 01:20 PM   #12 (permalink)
Teğmen

balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
28 Mesajinıza toplam 168 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
balkan will become famous soon enoughbalkan will become famous soon enough

sevgili ayşe, benim içimden geçenlere arkadaşlar tercuman olmuş aslında söylenecek başka birşey kalmamış .
bende yanında olduğumu hissettirmek için yazdım. bizi yaratandan dilerimki sana bu hastalığın üstesinden gelecek gücü ve sabrı versin.
acil şifalar inşaallah
biz kadınlar güçlüyüzdür, hemen pes etmeyiz. Hadi şimdi kalk herkesi sevdiğini düşün, seni sevenleri düşün,elini yüzünü yıka ve hayata dört elle sarıl
bir anlık karamsarlığı kabul ediyoruz ama bu daimi olmamalı ve kendini suyun gizemine bırak ve yabir duş al yada elini yüzünü yıka yaradandan sağlık vermesi için dua et (tabiki ediyorsundur) ama bunu isyana sürükleme sana ihtiyacı olanlar çok

hayat sana vereceklerini daha vermedi
sevdiklerini düşün coştur kendini
hemen pes edersen üzersin sevenlerini
hemen toparlan seviyorsan kendini

Alt 07-11-2007, 01:44 PM   #13 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ayşe
sen benim tanıdığım özgüvenli güzel kadın değilmisin ? ne oldu şimdi..senelerce cildimde çıkan çıbanlar yüzünden kortizon tedavisi gördüm..ne kilo aldım..nede başka bir şey oldu...bu birazda gönül rahatlığıyla ilgili..kafana takmayacaksın..sen zaten güzelsin. özel bir çaba harcaman gerekmiyor..arkadaşlar ben ayşeyle tanıştım...film artistlerini kıskandıracak fiziği var, ve bu fizik asla bozulmayacak diye düşünüyorum, rahat ol lütfen..
aysemm!! benim tatlı bacım nie harap ediyorsun kendini... nette buldugun durumların hepsi aynı anda bir kişide olucak die bir sey yok güzelliğinden bir sey kaybedecegini düşünmüyorum ben baksana hayal kullanmış hatun hala kürdan kadar ince hoş manken gibi hatunmuşun kortizon neyler ki sanaa yaf yapma böylee üstesinden gelemeyecegin hiiç bir sey yok senin bu hayatta... bu yasına kadar hiç bir sey yıldıramamış da kortizona mı yenileceksin yaf ''geçerr geçerr daha öncekiler gibii buda geçerrr neler neler geçmedi kii yine düşerr deli gönlüm....'' sezen ablanın dizeleri geldi aklıma
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2007, 03:43 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

hayal, iltifatların için tşk. ederim.
ve diğer arkadaşlarada çok şekersiniz...
keyfe düşkün olunca bi insan kısıtlamalar çok can sıkıcı olabilio..dün geceyide keyifsiz geçirdim. ama sabah işe geldiğimde ilk kez çayıma şeker almadım.ve öğlen yemeğimi tuzsuz yağsız tercih ettim. alışmam gereken yeni bi düzen var ne yazııkki.kolay olmayacak bu tatsız yeniliğe alışmam ama yapılacak bişide yok.
tek tesellim tedavim bittiğinde yeniden eski tercihlerime dönebileceğimi düşünmem. doktor bişi demedi ama sanırım herşey yoluna girdiğinde bende eski düzenime dönebilirim öle değilmi?
mutlu olamıyorum bir türlü..motive olmalıyım biliorum ama olamıyorum işte.
Alt 07-11-2007, 04:06 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

30 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylo is an unknown quantity at this point

Bak güzelim silkelen kendine gel tabiki eski haline döneceksin.depresyona giripte ilaç kullanayım deme asıl ozaman kilo alırsın.kortizonu tuz ve şekerle engelliyosun ama anti depresanın kilo aldırışını engelleyemezsin.Ben akşam demiştimya kortizona rağmen kilo vewrdim diye fakat sonrasına ikinci kez kortizona başlamam gerekti bu sefer depresyona girdim kabullenmek zordu bu yüzden anti depresan başlandı bil bakalım ne oldu.
kortizona rağmen kaybettiğ-im kilonun 2-3 katını antidepresan son sürat ve çok kolayca aldırdı.
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2007, 10:20 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

eylem, bişi sorucam. damardan alındığında ne anlamı olucak? doktor ısrarla damardan al dio bana oysa haplarıda varmış örendiğim kadarıyla...elimde değil ya çok asabım bozuluyo daha başlamadan.. uzun süreceğe benzio bide :(
ya dermansız hastalık olmasın tabii çokda isyan etmek istemiorum ama ...ne bilim işte.
tşk. ederim teselli için.
Alt 07-11-2007, 10:25 PM   #17 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

bildiğim kadarını söyleyeyim ama eylem daha bilgili bu konuda aysescim yine onun cevabınıda bekle

damardan verdiklerinde mideni korumuş olurlar ve ilaç emiliminin tam olduğundan emin olurlar... böylelikle daha çabuk etki eder..

sevgiler..
Alt 08-11-2007, 07:51 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

30 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

merhaba ayşe msjı yeni gördüm.
Shamanic haklı damardan aldığında mideni daha fazla korumuş oluyorsun.ben damardan aldığım dönemlerde günde 2 kezde yine damardan mide koruyucu iğne yapıyorlardı.onlar zaten yaparlar ama mide koruyucununda tedavinde olduğundan emin ol.
Alt 08-11-2007, 07:58 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

bişey söylemediğimi fark ettim kortizon kesilirkende dozu azaltılarak kesilir.kendi başına direk olarak sakın bırakma.
O beklediğiniz sonucu aldınmı
Alt 10-11-2007, 10:06 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

eylem, aldım sonucu. 500 mg. önce haftada 3 efa sonra giderek azalıyoo ve damardan seruma katılarak 2,5 saatte alıcakmışım.
doktora sordum şikayetin olursa mide ilacı al aksi halde alma dedi.
allaaaaammm ..2,5 saat nası yatimm ya ben hastanedeee..
tuz yok , yarım ltre süt içeceksin dedi.
4 ay sürtcekmişş. sonrasında bakıcakmışş
beraberinde başka bi ilaç alma dedi.
diyet olayına gireyim dedim bugün ama son derece keyifsizim. sigara da içmiycekmişim bu arada..
kafayı yiycem ya.:(

Bookmarks