Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Hedefler Makaleler

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Hedef Ön Hazırlık ve Hedefler Makaleler "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: şeniz Nickli Üyeden Alıntı ote=Merto;780698]Selamlar şeniz, Peki seni çalışmaktan ve başarılı olmaktan alıkoyan ne tam olarak? Yurtdışında olmam en büyük engel benim için.Dil problemini tamamen halledebilmiş değilim.İlk zamanlardaki isteğimi de kaybetmiş durumdayım.Yaş problemi de ayrı bir sorun.Burada hayat çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefler Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Hedefler Makaleler nerededir kimdir Hedefler Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefler Makaleler hipnoz Hedefler Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefler Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefler Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

"Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-12-2010, 12:22 PM   #81 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Standart Cevap: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Alıntı:
şeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ote=Merto;780698]Selamlar şeniz,

Peki seni çalışmaktan ve başarılı olmaktan alıkoyan ne tam olarak?
Yurtdışında olmam en büyük engel benim için.Dil problemini tamamen halledebilmiş değilim.İlk zamanlardaki isteğimi de kaybetmiş durumdayım.Yaş problemi de ayrı bir sorun.Burada hayat çok farklı.Uygun bir iş istiyorum.Türkiye'de öğretmendim.istifa ederek buraya gelmek zorunda kaldım.
İşin en kötü yanı isteğimi gün geçtikçe kaybediyorum.[/quote]

Selamlar Şeniz,

Sorunlara çok fazla odaklandığın görülüyor, yabancı bir kültürde yaşamak ve hedefler için çalışmak elbette kolay olmasa gerek. Ancak her zaman ucundan tutulacak bir yer vardır.

Öncelikli olarak dil konusuna odaklanman gerektiğini çıkarıyorum.. Buna paralel olarakta yaşam ve ilgi motivasyonunu artırmak üzerine hedefler belirleyebilirsin...

Bu konunun en başındaki sorulardan da yararlanarak neler istediğini hangi alanlarda neler yapmak istediğini yazarsan birkaç hedef belirleyip üzerinde çalışmak için birlikte haraket edebiliriz...

Sevgiler MERT.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2010, 01:16 PM   #82 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

2011 yılının ikinci ayında terfi ile birlikte maaşımın 2500 tl olmasını istiyorum.
2001 in yaz ayında bir ömür mutlu olup ,sevip sevileceğim ruh eşimle evlenmek istiyorum.
Kardeşimle daha çok vakit geçirip ve bu vakitlerden çook keyif almak istiyorum.
Alt 07-12-2010, 11:08 PM   #83 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
şeniz is an unknown quantity at this point

Ben artık öğretmenlik yapmak istemiyorum.Sakin ,dingin ve huzurlu bir iş istiyorum.Sadece kendi işimi yapmak,en az 3000 £ para kazanmak istiyorum.

Dil kursuna gittim.sertifikamı aldım.Üniversiteye tekrar gitmek istedim burada.Bir üst sertifika için çalışma isteğini aniden kaybettim.
şeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2010, 11:21 PM   #84 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

Bir ay içinde o istediğim şeyi yaptırmak.
2011 Ocak ayında beklediğim parayı artık almak.
Diğer kalanlar da zamana yayılacak şeyler.. Belki de ben yayıyorum zamana.
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2010, 12:18 PM   #85 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
şeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben artık öğretmenlik yapmak istemiyorum.Sakin ,dingin ve huzurlu bir iş istiyorum.Sadece kendi işimi yapmak,en az 3000 £ para kazanmak istiyorum.

Dil kursuna gittim.sertifikamı aldım.Üniversiteye tekrar gitmek istedim burada.Bir üst sertifika için çalışma isteğini aniden kaybettim.
Bu isteklerimizi bir hedef haline getirmek için netleştirmemiz gereken bazı noktalar var.

Sakin, dingin ve huzurlu olabileceğin ve sana 3000 £ kazandıracak hangi sektörler yada pozisyonlar var?

Bu pozisyonlarda kullanabileceğin hangi niteliklerinle ön plana çıkacaksın?

Geliştirmen gereken niteliklerin nelerdir?

İşi alabilmek için sahip olman gereken niteliklerinden hangileini geliştirmelisin?

Gerekli sertifika yada eğitimler için nasıl yeniden motive olabilirsin?

Ne yada neler seni heyecanlandırır?

Alt 08-12-2010, 05:52 PM   #86 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

İş:
- Tel. Defterini yenile.
- Maaşını 2500 tl. ye çıkart.
- Terfi al
- Raporlarını ve pc ni eksiksiz düzgün tut.
- 2010 dosyalarını düzenle
- 2011 dosyalarını oluştur.

Özel Senelik:
- Her Ay 1 kitap bitir.
- Eft Tekniğini Öğren
- Telkinlerini düzenli dinle.
- Reiki Tekniğini öğren.
- Meditasyon yap.
- Eft Seminerine gidip sertifika al.
- Reiki Seminerine gidip sertifika al.
- Yoga öğren
- Düzenli olarak spor yap.
- Kalçanı dikleştir.
- 55 kilo ol.
- İngilizceni geliştir.
- Cd.lerini düzenle.
- Beyaz Netbook al.
- Sınıfını geç.
- Ruh eşinle tanış
- 2011 bitmeden ruh eşinle evlen.
- yemek yapmayı öğren.
- 5.000 tl. den az olmayacak şekilde para biriktir.
- okuyupta elinde olmayan eksik kitaplarını tamamla.

Özel Haftalık:
- Haftada birkez dilini fırçala ve gargara kullan.
- Haftada bir cildine maske yap.
- Haftada 1 saç bakımı yap.
- Haftada 1 namaz kıl.
- Dik yürü ,dik dur.

Özel Günlük:
- Cildine sabah bakımını yap.
- Aöf dersine çalış
- Günde en az 15 sayfa kitap oku.
- İngilizce dersini en az yarım saat çalış.
- Dik yürü ,dik dur.
- Yüz yoganı yap.
- En az 10 dakika spor yada tibetin gençlık pınarını yap.
- Cildine akşam bakımını yap.
- Odanı toparla
- Dua oku
- Şükret
- diş ipi kullan .
Alt 14-12-2011, 08:21 PM   #87 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

merto bey bu sayfayı açtığınız için çok teşekkürler:) bende minik hedeflerle başlıyorum.
Öncelikle kendimi güzel hissetmek için kilo vrmem gerek ( çok kilo sorunum yok ama daha fit bi fizik için), bunun için de şöyle bir hedef belirledim uygun mudur?

[I]Aralık ayının sonuna kadar 48 kiloya kadar inmek,belimi ve bacaklarımı orantılı şekilde inceltmek,yanaklarımı da daha sıkı bir hale getirmek,sımsıkı fit bir vücuda sahip olmak istiyorum ( istiyorum demeyin diyolardı,cümlenin eylemini nasıl kurabilirim bilemedim tam olarak?

Kilo vermek istememin sebebi:kendimi iyi hissetmek,böylece insanlardan iltifatlar almak,onlara güzel gözükmek istiyorum.Bunu etrafımda yapan insanlar var.

Bunun için ilk adımım,istikrarlı bir şekilde her gün yürüyüşlerime ve bölge odaklı pilateslerime devam etmek,tibet yogasına devam etmek. Vaktim az olsa bile en azından 20 dakikalık pilates yapmak.
2.adım sağlıklı beslenmek,akşamları abur cubur yememek,şeker ve tuzdan uzak durmak.
3.adım iseee bunlara istikrarlı bi şekilde devam etmek.

En büyük engel okuldan gelince yorgun olmak ve derslerim nedeniyle zamanım olmaması. Ama zamanı yenebilirim. Nası yapacağımı bilemesem de:)

Başka hedeflerim de var ama yılbaşına kadar şimdilik bunu gerçekleştirmek istiyorum.Şuanda 50-52 kg civarıyım

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2011, 01:22 PM   #88 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Lightbulb Cevap: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

Alıntı:
lavinya10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merto bey bu sayfayı açtığınız için çok teşekkürler:) bende minik hedeflerle başlıyorum.
Öncelikle kendimi güzel hissetmek için kilo vrmem gerek ( çok kilo sorunum yok ama daha fit bi fizik için), bunun için de şöyle bir hedef belirledim uygun mudur?

[i]Aralık ayının sonuna kadar 48 kiloya kadar inmek,belimi ve bacaklarımı orantılı şekilde inceltmek,yanaklarımı da daha sıkı bir hale getirmek,sımsıkı fit bir vücuda sahip olmak istiyorum ( istiyorum demeyin diyolardı,cümlenin eylemini nasıl kurabilirim bilemedim tam olarak?

Kilo vermek istememin sebebi:kendimi iyi hissetmek,böylece insanlardan iltifatlar almak,onlara güzel gözükmek istiyorum.Bunu etrafımda yapan insanlar var.

Bunun için ilk adımım,istikrarlı bir şekilde her gün yürüyüşlerime ve bölge odaklı pilateslerime devam etmek,tibet yogasına devam etmek. Vaktim az olsa bile en azından 20 dakikalık pilates yapmak.
2.adım sağlıklı beslenmek,akşamları abur cubur yememek,şeker ve tuzdan uzak durmak.
3.adım iseee bunlara istikrarlı bi şekilde devam etmek.

En büyük engel okuldan gelince yorgun olmak ve derslerim nedeniyle zamanım olmaması. Ama zamanı yenebilirim. Nası yapacağımı bilemesem de:)

Başka hedeflerim de var ama yılbaşına kadar şimdilik bunu gerçekleştirmek istiyorum.Şuanda 50-52 kg civarıyım
Selamlar Lavinya,

Güzel bir hedef yapılandırması olmuş. Hedef cümlelerinde aradığımız başlıca öğeler açısından net, gerçekleştirilebilir görünüyor (zaman sorununu çözmek kaydıyla) , ölçülebilir, zamanla ayarlı ve vizyonunuza uygun görünüyor.

Cümleyi sizin verdiğiniz örnek ve çekincelerinizde yola çıkarak
" Aralık ayının sonuna kadar 48 kiloya kadar inmek,belimi ve bacaklarımı orantılı şekilde inceltmek,yanaklarımı da daha sıkı bir hale getirmek,sımsıkı fit bir vücuda sahip olmak"

"Ocak 2012 de bel ve bacaklarımdaki orantılı incelme, yüzümdeki sıkılık ile fit ve sımsıkı hissederek 48 kilo olmak" şeklinde toparlayabiliriz.

Stratejileriniz daha çok eylem olmuş, 2,3 eylem barındıran adımlar seçin.
"Zamanı yenmek" sizde ne karşılık bıluyor, üzerinde düşünün.

Tüm bunlardan öte bu hedef ikincil bir hedef gibi görünüyor; şöyleki en başta "Öncelikle kendimi güzel hissetmek için kilo vrmem gerek ( çok kilo sorunum yok ama daha fit bi fizik için)" şeklinde bir tanımlama var. Buda asıl hedefinizin kendini güzel hissetmek olduğunu düşündürüyor. Ancak hedef cümlesine koyduğumuz " sımsıkı hissederek 48 kilo olmak" tanımı bunu dengeleyebilir.

Hedefiniz hakkında "özetle" bunları dikkate alabilirsiniz. Hedefinizde başarılar dilerim. Umarım sonuçtan , hatta öncesindeki ilerlemeden bizleri haberdar edersiniz.... Son olarak hedefiniz hakkında netleşmenizi sağlayacak bir kaç soruyla tamamlayalım;

Hedefiniz için koyduğunuz süre size göre uygunmu?

Kilo vermek size nasıl hizmet edecek?

Zaman planlaması hakkında nasıl bir program oluşturuyorsunuz?

Sizce ideal kilonuz nedir?

Esenlikler dilerim, hedefin konusunda profesyonel destek almak istersen stratejiler ve hedef yapılandırma konularında bir kaç seans almanı öneririm.

Alt 16-12-2011, 03:05 PM   #89 (permalink)

Tesekkür: 7
2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlım is an unknown quantity at this point

ilk mesajım ve sitede yeniyim . 12 senelik ev hanımıyım .2 çocuğum var. hiç bir zaman yüksek hedeflerim olmadı.genel olarak hayatı hakkıyla,mutlu ve stressiz yaşamak istiyorum.fazla mükemmeliyetçi bir yapım var.her şey 4/4 lük olsun istiyorum.olamayacağını biliyorum ama ........zaman zaman takıntı derecesine varıyor.bu da beni fazlasıyla yoruyor.isteğim dışında gelişen olayar karşısında stress olup sinirleniyorum .her şeyi yetiştire bilmek adına geç saatlere kalıyorum ve 12 yıldır düzensiz uyku düzenim var. nasıl toparlıyacağımı bilmiyorum ama kısa vadede istediğim hedeflerim :
-olaylar karşısında sabırlı olmak.
-hayatı biraz daha akışına bırakmak.
-stresimi karşımdakine yansıtmamak.
-uyku düzenimi kurmak.
tatlım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2011, 03:11 PM   #90 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point

Öncelikle merhaba ..

-olaylar karşısında sabırlı olmak.
-hayatı biraz daha akışına bırakmak.
-stresimi karşımdakine yansıtmamak.
-uyku düzenimi kurmak.

Telkinlerden yardım alabilirsiniz .. mesela mutluluk telkini .. içeriğini okuduktan sonra dinlemenizi öneririm ..

uyku düzeni için erken uyanma telkini var ..

ve bazı süreçlerde ego ve kendine güven telkinleri sizin için faydalı olacaktır ..

[bu arada herşey mükemmel olamaz demişsiniz .. herşey mükemmel olabilir .. bu sizin elinizde .. şuan yenisiniz .. sitede biraz dolanın vakit geçirin .. yapabileceklerinizi anlarsınız .. iyi günler

Bookmarks

Seçenekler
Stil