Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Hedefler Makaleler

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

OTOHİPNOZ METNİ VE RAHATLAMA

Hedef Ön Hazırlık ve Hedefler Makaleler OTOHİPNOZ METNİ VE RAHATLAMA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Milton modelle hazırlanmış kendi kendine transa sokma metni (bu metni bir new age müzik eşliğinde etkili bir ses tonuyla ezberinizden okuyun ya da kasete kaydederek dinleyin) Gözlerimi kapatıyorum ve yavaşça sakinleşiyorum.sakinleşiyorum,rahatlıyorum ve şimdi özellikle kalp atış ritmime odaklanıyorum....çünkü kalp atışında ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefler Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Hedefler Makaleler nerededir kimdir Hedefler Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefler Makaleler hipnoz Hedefler Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefler Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefler Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

OTOHİPNOZ METNİ VE RAHATLAMA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-06-2007, 01:02 PM   #1 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart OTOHİPNOZ METNİ VE RAHATLAMA

Milton modelle hazırlanmış kendi kendine transa sokma metni (bu metni bir new age müzik eşliğinde etkili bir ses tonuyla ezberinizden okuyun ya da kasete kaydederek dinleyin)
Gözlerimi kapatıyorum ve yavaşça sakinleşiyorum.sakinleşiyorum,rahatlıyorum ve şimdi özellikle kalp atış ritmime odaklanıyorum....çünkü kalp atışında insanı derinleştiren çok özel bi ritim vardır.bir insanı en hızlı rahatlatmanın yolu kendi kalp atış ritimlerini dinletmektir ve kalp atışlarımı dinlerken o kadar çok sakinlerim ki..bu sakinleşme hissi,bir tüyün rüzgarlı bir havada bütün ağırlığını yerçekimine rağmen tamamen rüzgara bırakmasıyla alakalıdır...aynen onun gibi kendimi bir tüy gibi düşünebilirim..bütün ağırlığını bırakmış bütün olayların ağırlığını bırakmış şekilde... o kadar hafif..okadar sakin....yerçekimi beni çekiyor ağırlıklar beni çekiyor..yaşadığım olayların sıkıntısı beni çekiyor aşağı doğru..ama ben kendimi rüzgara bıraktım ve ben bu rüzgara rahmet rüzgarı derim.Bu rüzgar yerçekimine ve tüm ağırlıklara rağmen beni hafifletir..yukarı doğru kaldırır,sakinleşirim,biraz daha...ve biraz daha sakinleşirim ve aynen o tüyün yavaş yavaş suyun üzerine inmesi,suyun üzerinde kalması gibi...Bütün ağırlığını suya bırakır artık... su o kadar şeffaf..okadar rahatlatıcı o kadar berrak o kadar güzeldirki..bütün güzellikleri hissedilebileceğim kadar güzel.Suyun berraklığına baktığımda ve suyun sesini dinlediğimde bütün vucuduma o samimiyet o masumiyet yayılır ve tüy olduğumu hissederim dünyanın en güzel şeyi kendini tüy gibi hissetmek ve gerçekten rahatlamaktır..sakinleşmek...ve bütün bedenine bunun yayıldığını hissetmek...çok özel bir duygudur işte bu..insanlar bunu yapmayı öğrendiklerinde hep yaparlar ve gözlerim kapandığında o kadar güzel şeyler düşünürüm ki..O tüyün üzerine vuran güneş ışığının samimi sıcaklığını...ve bütün vucudumdaki suyu buharlaştırdığını..ve sanki o buharlarla beraber üzerimdeki bütün olayların ağırlığının yavaaaş yavaaaş yukarı doğru gittiğini hissederim...sanki güneş o muazzam gücüyle üzerimdeki tüm olayların ağırlığını kendine doğru çekiyor gibidir..ve o muhteşem sıcaklığı bütün vucudumda hissederim..ve kendimi suya bırakırım ister gözünüz açık olsun ister kapalı hiç fark etmez bütün insanlar bunu yapma donanımıyla gelmiştir..ve bunu herkes bilir..sadece kendini bırakmak...bir yaşındaki bebeğin muazzam masum ve bütün dünyayı bırakmışca uyuması gibi...Bütün bedenini yatağa bırakmıştır.hiçbirşey yoktur kafasında...sakiiin çok derin sakiin...işte buna birileri huzur der...huzuru hissetmek için bir yaşındaki bebeğin gözlerinde.....onun içine gir....ben o hep bebekmişim gibi uyuduğumu düşlerim ve ne zaman sağ tarafıma doğru yatsam kendi bebeğimin o masum uykusunu hissederek o rahatlığı hissederek uyurum..ve bütün vucudumu ve bütün olayları ve bütün sıkıntıları hepsini yatağa bırakırım...çünkü benim işim değildir bu...bırakırım..bırakırım herşeyi sakinleşene kadar sanki suyla hemdem olmuşsun gibi...bütün vucudunu suya bırakmak gibi...suya karışmak gibi...sanki su olmak gibi..su oluşsundur ve vucudun suya akmıştır..artık huzuru hissedersin..derinliği hissedersin..muazzam bir duygudur rahatlamak.İşte ben tam bu duyguları yaşadığımda..tam bu duyguları hissederken bütün bedenim rahatladığında ve gözlerimin açıık veya kapalı olduğunun hiç farkında olmadığımda...bütün zihnim berraklaştığında,çok güzel açık bir gökyüzü gibidir...zihnim berraklaştığında bütün bulutlar dağıldığında,zihnimdeki tüm bulutlar darmadağın olduğunda ve güneşin o sıcaklığı bütün zihnime yayıldığında...işte o zaman o ışık ellerime,gövdeme,kollarıma yayılmaya başlar ve ben gerçekten rahatlamayı hissederim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2008, 03:04 PM   #2 (permalink)
serraaa
Guest

Standart Ynt: OTOHİPNOZ METNİ VE RAHATLAMA

çok güzel bir metin doğrusu ama keşke birde güzel sesli bir arkadaşımız bunu kayıt yapsa
Alt 26-09-2008, 03:36 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
66 Mesajinıza toplam 228 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gül sultan is an unknown quantity at this point

güzell
gül sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2008, 04:25 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
66 Mesajinıza toplam 228 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gül sultan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
serraaa Nickli Üyeden Alıntı
çok güzel bir metin doğrusu ama keşke birde güzel sesli bir arkadaşımız bunu kayıt yapsa
44bencedee
gül sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2008, 04:30 PM   #5 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

denenebilir.
hayal abla gelsin. ona seslendirebiliriz. sesine alışık olduğumuz i&#231;in.&#160;

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2008, 07:38 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
28 Mesajinıza toplam 151 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
medusa is an unknown quantity at this point

Sesim çok güzel değil .
Kendim için kayıt yapmıştım. Kayıttan sonra paylaşmak istedim sizlerle.

http://rapidshare.com/files/15301270...lkini.wav.html

Bookmarks