Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hayvanları Koruma Klubü

Uyarılar

Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyor

Serbest Kürsü ve Hayvanları Koruma Klubü Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yaa alamam bundan sonra ciğerlerime tüyü kaçar anca tüyleri yolunmuş ve bıyıkları üdülmüş bi kedi alabilirim benim kardeşi görsen onu da hayvanlar aleminde sınıflandırırdın...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayvanları Koruma Klubü telkin cd indir izle İstanbul Hayvanları Koruma Klubü nerededir kimdir Hayvanları Koruma Klubü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayvanları Koruma Klubü hipnoz Hayvanları Koruma Klubü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayvanları Koruma Klubü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayvanları Koruma Klubü kuantum düşünce kitap haberi

Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-10-2007, 06:02 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PSİKO is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyor

yaa alamam bundan sonra ciğerlerime tüyü kaçar anca tüyleri yolunmuş ve bıyıkları üdülmüş bi kedi alabilirim
benim kardeşi görsen onu da hayvanlar aleminde sınıflandırırdın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-10-2007, 06:11 PM   #12 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaşıyor

peki sağlık önce gelir sende eve alma hastahanede bak sokakta besle yahu sevme dokunma uzaktan besle
Alt 26-10-2007, 06:15 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

97 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

kedi benle ameliyata girer dimi dusun
yok ben kendimi beslicem zaten benim kıyafet alma hastalığım devam ederse ben beslenmeye muhtaç olucam
Alt 26-10-2007, 08:15 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

pisimbat kardeş bence sizde seytan tuyu misali kedi tuyu var...gelecek tabi...
hem siz kendinizi benle bir tutmaklan bu konuda bana iltifat etmis oluyorsunuz valla cok tesekkurler ediyorum da...neeerde bende..ole my other cat is .... diycek durum yok.hani my other car is ferrari derler ya onun gibi ..
ama deniyecegim inanin..tesekkurler
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2007, 08:42 PM   #15 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kimler evinde ,pisi,kuçu,kuş,yılan,börtü,böcük,hamster vb. arkadaşlarla yaş

çok özür dileyerek bir yazıyı paylaşamak isitiyorum..

kedi köpek tüyü kist yapar mı?
ımagebelki de en büyük şehir efsanelerinden biridir ufak dostlarımızın tüyünün bizde kist yaratacağı. bu yüzden de hep daha bir çekingen yaklaşırız ufak dostlarımıza.
"eyvah! ufak dostumun tüyünü yuttum kist kapar mıyım?"
"ben hayvanları çok seviyorum ancak tüylerinden kist kapmaktan korkuyorum."

belki de en büyük şehir efsanelerinden biridir ufak dostlarımızın tüyünün bizde kist yaratacağı. bu yüzden de hep daha bir çekingen yaklaşırız ufak dostlarımıza. onlara sıcak bir yuva sağlama olasılığını da bu yüzden geri çeviririz.
evet, insanlara bulaşan ve "kist hidatik" denen bir hastalık mevcut. ancak bu hastalık hakkında yanıldığımız birçok nokta var.

kist hidatik olarak adlandırdığımız bu hastalığın asıl nedeni, sanılanın aksine; kedi ve köpeklerin tüyleri değil; cestode sınıfının taenidae familyasına ait bir parazit olan echinococcus'dur. e. granulosus, e.multilocularis, e.vogeli ve e.oligarthus olarak adlandırılan 4 türü vardır. bunlardan en yaygın görüleni e.granulosus'tur . bu parazitin erişkin şekilleri ana konakçı olan kedi, köpek, kurt, tilki gibi hayvanların bağırsaklarında bulunur. larva şekilleri ise ara konakçı olan koyun, keçi, sığır, deve, domuz, at, eşek, manda , karaca, geyik, çeşitli kemirgenler ve insanlarda kist içinde yaşarlar. kedi ve köpeklerin dışkılarıyla atılan bu parazitin yumurtaları ağız yoluyla alındığında insanı enfekte eder. alınan bu yumurtalar bağırsaklarda açılarak bağırsak duvarını geçer, kan ve lenf yoluyla öncelik sırasıyla karaciğer, akciğer, diğer organ ve dokulara yerleşerek kist formunda yaşamlarını sürdürürler. işte kist olarak bahsedilen aslında budur. yani kistler, küçük dostlarımızın tüyleriyle alakalı değildir. çünkü normal bir tüy bizim kendi saçımızdan farksızdır.

peki bu hastalıkta tüyün rolü ne ve niye hepimiz evcil hayvan tüylerinden bu kadar korkuyoruz diye sorarsanız; cevap; tüylerin bu parazitin "yumurtasını" taşıma riski olmasıdır. biraz daha açarsak, paraziti taşıyan kedi ve köpeklerin tüylerine parazitin yumurtaları yapışır ve yumurtaların yapıştığı bu tüyler havada uçuşurlar. uçuşan bu tüyleri de ağız yoluyla alma riskimiz bulunur. ( suçlu olan tüy değil; tüye yapışmış olan parazit yumurtasıdır).
ufak dostlarımızın tüylerini yok edemeyiz. ancak bu paraziti 3 ayda bir ufak dostumuza yaptıracağımız parazit tedavisiyle yok etmemiz çok kolaydır. bu yüzden uçuşan tüylerden hiçbir korkunuz olmasın!
ayrıca bu hastalığa yakalanmamızda tüyden ziyade; iyi yıkanmamış çiğ sebze ve meyveler, kirli içme ve kullanma suları daha fazla rol oynar. paraziti taşıyan kedi, köpek, kurt, tilki gibi hayvanların dışkılarıyla kontamine olan (temas eden, bulaşan) bu tür gıda maddelerinin iyi yıkanmadan tüketilmesi sonucu bu hastalığa yakalanma olasılığımız çok daha yüksektir.

alacağımız ufak önlemler ile bu kadar korkulan kist hidatik hastalığından korunmamızın çok da zor olmadığını açıklamaya çalıştım.siz de bundan sonra bir evcil hayvan sahibi olmak istediğinizde tüylerden korkmayacaksınız.
küçük-büyük, 2 ayakli-4 ayakli, kanatli-kanatsiz demeden tüm bedenlerde atan yüreklere saygılı olan herkese sevgilerle.

kaynak... bir mail
Alt 26-10-2007, 10:54 PM   #16 (permalink)
Teğmen

9 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Regina is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar bu konuyu tartışmak bile abes. Secret'ta söylüyor ya kedi köpek gibi ev hayvanları çekim yasasını hızlandırmak açısından inanılmaz yararlı çünkü size sürekli karşılıksız sevgilerini sunuyorlar ve tabii siz de onlara. Bir hayvanı severken içinde bulunduğunuz duygu hali adeta iyileştirici ve pozitif titreşimler yayan bir durum yaratır ve güzel şeyleri bize çeker. En basitinden enerji fazlamızı alır. Benim 12 sene köpeğim vardı ve inanın o gittikten sonra hayatımda kötü gelişmeler yaşadım birbiri üzerine. O yüzden imkanınız varsa ne olur bir ev hayvanı alın, ben de en kısa zamanda istiyorum... İlginç olan şu telkinleri dinlediğimden beri rüyamda köpeğimi görüyor olmam. O geçen yaz öldü ana rüyalar öylr ilginçki. Sanki rüya değil gerçek ve ben onunla başka bire boyutta bulışuyorum, seviyorum öpüyorum hasret gideriyor ve sonra da uyanıyorum... Köpeğim olduğu ve hayatıma kattığı tüm güzellikler için evrene şükrediyorum şimdi, artık yok diye üzülmektense...
Regina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2007, 02:47 PM   #17 (permalink)
Teğmen

19 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
orpheo is an unknown quantity at this point

annemin hayvanlardan korkusu olmasına rağmen bugüne kadar 4 tavşan besledim.birkere bi çılgınlık yapmıştımki.bütün sülaleden nasibimi almaya ramak kalmıştı.6.sınıftayken eve 6 aylık rotvaylır(yazılışını unttum) getirdim.tabii onun adınıda orpheo koydum.orpheo aşa orpheo yukarı.orpheo koltuk takımalrının içine etti.bizim evde sadece 3 hafta kalabildi.şimdi büyümüş kerata.nys ilk okulda okulun var dediler.lisede okulun var vaktin olmaz dediler.şimdi üniv.deyim.rahatım.tekrar bi rotfaylır yada has orjinal bi sivas kangalı istiyorum.çok asil bi hayvan yaa.
blues serinletir.......<br />rock titretir..................<br />heavy metal iyileştirir .................<br /><br /><br /><br /><br /><br />toplam 8 kere kullanmış olduğum dunlop koşu bandımı satıyorum.sıfır modeli 950 ytl.ben 600'e bırakıyorum.televizyon sehpasını ve hertürlü techizatını yanındada veriyorum.
orpheo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2007, 04:02 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

canım kardeşim benim kangalı evdemi beslemeyi düşünüosun dusun
Alt 28-10-2007, 04:44 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEPAYY is an unknown quantity at this point

Alt 28-10-2007, 05:21 PM   #20 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

ayy yokk ben almayayım kalsın rizede calıştıgım yerde saglık ocagını koruyan 3 tane kangal vardı.ayy nasıl tırsardım onlardan bir de seviyolardı patilerini omuzlarıma koyup dilleri dısarda yüz yüze bakıyolardı.korkudan kımıldayamıyordum ayy yok kardes yok ben ben almayayım uzaktan sevmeyi tercih ederim.balık besleyem dedim cok yemekden patladı bir tanede muhabet kuşum vardı oda sigara dumanı ve aclıktan mefta ben beceremiyorum hayvan beslemeyi bakmayı o sebepten uzaktan severim o kerataları
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks