Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/)
-   -   ESKİLERDEN KİM KALDI (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/627105-eskilerden-kim-kaldi.html)

manyakkk 14-07-2020 02:19 AM

Cevap: ESKİLERDEN KİM KALDI

Çok eskilerdense bende varım zamanında bir kaç popüler konum vardı o zamanlar tam genç zamanlarimdi tabi :)

edaningunlugu 21-08-2020 02:16 PM

sizler kadar olmasam da bende buradayım :)

kumsal1980 30-08-2020 12:26 AM

2009 yılında üye olmuştum.O zamanlar baya arkadaşım olmuştu.Bu siteden çok şey öğrendim.

glshzn 11-09-2020 03:16 PM

Ben de varım eskilerden :)
Evet eskiden çok tatlı bir ortam vardı. Aktiftik ve paylaşımlar da çok yoğundu.
Neredeyse yıllardır bu siteye girmemişim...
Üzüldüm bi an :)

ayses 28-09-2020 12:04 AM

Evet bende 1 ay önce ihtiyaç duydum siteye en son 10 yıl önceki sitenin aktifliğini görünce çok duygulandım. Nerdeyse girmediğim başlık yoktu ve her konuda daimi takipçilerin yönlendirmeleri vardı... o o ortam bana çok iyi gelmişti...

zahid 14-10-2020 01:37 PM

Tam on sene :) O zamanlar buranın en gençlerindendim sanırım :) Burayı bir üniversiteye benzetiyorum ya bazen
Herhalde şuanki temellerimin çoğu burada atıldı.. O yüzden değerli bir site benim için...
Bazen merak ediyorum yenilikler olupta yeniden eski haline döner mi diye :) Nasip...

sweeet 21-10-2020 03:01 AM

Merhaba eski dostlar. Bu postu görünce foruma belli aralıklarda girip bakan tek ben değilmişim dedim. Mutlu oldum. Eski günlere dönmek zor daha kolay ve hızlı iletişim araçları mevcutken o alanlarda da daha farklı paylaşımlar oluyor. Burası bir okul bir kütüphaneydi benim için. Yolculuğum keşiflerim gerçek hayatta devam ediyor. Arada günlüğüme gelip notlar bırakıyorum. Bu yıl daha çok ihtiyacımız vardı güvenli limanlara sığınmaya burası da öyle bir limandı. Belki belli bir gün ve saat belirleyip sohbet etkinliği yapabiliriz. Eski günlerin anısında Forum oyunları oynarız alttaki şu soruyu cevaplasın gibi kişisel gelişim konulu olabilir.

Mesela akılda kalıcı bir tarih ve saat önerisiyle geleyim o zaman:

29 Ekim 2020 Perşembe saat 21:00 de yapalım bir sohbet saati var mısınız?

ışık_ 21-10-2020 08:53 PM

Çok eski sayılmam ancak ben de buralardayım.

hayatimdegisti 22-10-2020 09:17 PM

Merhabalar guzel fikir.

maviinci 23-10-2020 06:11 PM

Ben varım sevincli messenger odamız vardı, orada yazışırdık titreşim gönderirdik khkh56

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 864141)
Merhaba eski dostlar. Bu postu görünce foruma belli aralıklarda girip bakan tek ben değilmişim dedim. Mutlu oldum. Eski günlere dönmek zor daha kolay ve hızlı iletişim araçları mevcutken o alanlarda da daha farklı paylaşımlar oluyor. Burası bir okul bir kütüphaneydi benim için. Yolculuğum keşiflerim gerçek hayatta devam ediyor. Arada günlüğüme gelip notlar bırakıyorum. Bu yıl daha çok ihtiyacımız vardı güvenli limanlara sığınmaya burası da öyle bir limandı. Belki belli bir gün ve saat belirleyip sohbet etkinliği yapabiliriz. Eski günlerin anısında Forum oyunları oynarız alttaki şu soruyu cevaplasın gibi kişisel gelişim konulu olabilir.

Mesela akılda kalıcı bir tarih ve saat önerisiyle geleyim o zaman:

29 Ekim 2020 Perşembe saat 21:00 de yapalım bir sohbet saati var mısınız?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:11 AM.