Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hayatım Değişti Kafesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/)
-   -   michael jackson öldü :( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hayatim-degisti-kafesi/372275-michael-jackson-oldu.html)

ışıkk 28-06-2009 12:04 PM

Cevap: michael jackson öldü :(

şu şöyledir bu böyle yanılıyosunları uzun zaman önce bırakmıştım ama,insan bu durumda kendini tutamıyor.arkadaşlar gerçekten yakışmadı,böyle bir sitede,Pamuk arkadaşımında dediğii gibi Sevgiden söz ederken olmadı:(Michael'ı savunmıycam,çünkü gerek yok.hayat felsefesini,düşüncelerini bildiğim için zaten inanmamıştım böyle birşeye. sadece muhtemelen yabancı bir gazeteden alınmış şu haberi koyuyorum.kaynağını bulmaya çalıştım ama bulamadım.bir forumda okudum.

Ölmesi mi gerekirdi.

"Evan Chandler, Michael'a para koparmak için babasının zoruyla iftira attığını açıkladı.

"Asla Michael'a iftira atmak ve yalan söylemek istemedim, o bana hiçbir şey yapmadı. Hepsini babam söyletti. Şu an Michael'a ne kadar üzgün olduğumu ve ne kadar pişman olduğumu anlatamam. Şimdi ilk kez, bu yalanı taşıyamayacağımı hissettim. Hepsi babamın yalanlarıydı".

SIRF PARA İÇİN!

Asıl önemli cümle ise şu:
DAVADAN İLERİ GELEN STRES YÜZÜNDEN MİCHAEL JACKSON AĞRI KESİCİLERE BAŞLADI VE BAĞIMLISI HALİNE GELDİ.

Sizce Michael'ın öyle birşey yapma ihtimali varda,böyle olması ihtimali yokmu arkadaşlar.bir düşündünüz mü.Dünya starı,parasal anlamda imkanları hayli yüksek olan bir star.bu iftiranın atılması olasılıklarınız dahilinde olamaz mı!!!!O zaman soruyorum: bu kötülüğü Michael'a yakıştırıyorsunuz da, çocuk ve ailesine neden yakıştıramıyorsunuz??!!

Sevgi yüreğinizden eksik olmasın arkadaşlar.

Pamukk 28-06-2009 12:34 PM

Işıkcığım benim de demek istediğim buydu ..Senin dediğin gibi birbirimizin hayatlarını nasıl etkilediğimize en güzel örnek

"DAVADAN İLERİ GELEN STRES YÜZÜNDEN MİCHAEL JACKSON AĞRI KESİCİLERE BAŞLADI VE BAĞIMLISI HALİNE GELDİ."

Dün Cnn International da anma programlarını izliyordum, Hint asıllı şifa uzmanı (Kuantum iyileşme kitabı yazarı ve birçok kitabı bulunan )dünyaca ünlü Dr.Deepak Chopra konuk oldu..M.J ile olan arkadaşlıklaırndan ,dertleşmelerinden bahsetti..Onu 1989 yılından beri sürekli ziyaret ettiğini ,birçok kişisel çalışma bilgisi verdiğini ,2005 yılında olan davalardan sonra çok sancılı dönemlerden geçtiğini ,cildindeki renk açılma hastalığının (Vitiligo) nasıl cilt kanserine dönüştüğünü ,bu konuda ve çocukluğunda yaşadıkları,ve dava süresince yaşadığı duygusal yıkımlardan bahsetti..Meditasyon yapmayı öğrettiğini,zihni bırakmanın yolları hakkında konuştuklarını.Uyuşturcu kullanmayı hiçbir zaman bir seçenek olarak görmediğini ama vücudunda ortaya cıkan hastalıklar yuzunden vebu hastalıkların yol açtıgı depresyon,panik atak rahatsızlıkları ,ağrı kesiciler yuzunden doktorların birçok ilaç reçete etmesi ve bunları almak zorunda oldugu hakkında konuşmalarından..Onun bir değişim sürecine girdiğini ancak arınmayı cok zor atlattıgından bahsetti.Bunları da paylaşmak istedim..Bilmeden önce doğruları öğrenerek yorum yapmak en güzeli..

SEvgileR

blue jaloon 28-06-2009 12:45 PM

mal da yalan mülk de yalan var biraz da sen oyalan

pofuduk 28-06-2009 01:22 PM

iftira mı değil mi bilemem.Ama böyle bir şey olması ihtimali bile mide bulandırıcı...Şimdi halktan sıradan bir vatandaş olsaydı aynı şeyi yaptığı iddia edilen, görüşler daha farklı olurdu, buna eminim.
Suçluyu suçsuzu Allah bilir...
Ama gerçek şu ki; kim olursa olsun masumiyetin sembolü çocuklarımıza böyle bir hareket affedilemez.Dünyadaki en önemli şey hakkını savunamayan, insanların korunmasıdır.
Sevindim demedim öldüğüne ama üzülmedim de...Üzülmek zorunda mıyım, hayır bence değilim...
Ben ölünün arkasından konuşmuyorum, bunlar zaten herkesin, bütün dünya basınının yazdığı çizdiği şeyler, ölümünden sonra bile.
Bizde bir özellik vardır, kör ölür, badem gözlü olurmuş...iÖlülerin arkasından abartılı iyi konuşulur, sanırsınız ki ölen melekmiş.Dedikodu yapılmasına ben de karşıyım, çok kötü bir biçimde, yalan dolanla.

blue jaloon 28-06-2009 01:45 PM

Alıntı:

pofuduk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468921)
iftira mı değil mi bilemem.Ama böyle bir şey olması ihtimali bile mide bulandırıcı...Şimdi halktan sıradan bir vatandaş olsaydı aynı şeyi yaptığı iddia edilen, görüşler daha farklı olurdu, buna eminim.
Ama gerçek şu ki; kim olursa olsun masumiyetin sembolü çocuklarımıza böyle bir hareket affedilemez.Dünyadaki en önemli şey hakkını savunamayan, insanların korunmasıdır.
Sevindim demedim öldüğüne ama üzülmedim de...Üzülmek zorunda mıyım, hayır bence değilim...
Ben ölünün arkasından konuşmuyorum, bunlar zaten herkesin, bütün dünya basınının yazdığı çizdiği şeyler, ölümünden sonra bile.
Bizde bir özellik vardır, kör ölür, badem gözlü olurmuş...iÖlülerin arkasından abartılı iyi konuşulur, sanırsınız ki ölen melekmiş.Dedikodu yapılmasına ben de karşıyım, çok kötü bir biçimde, yalan dolanla.

pofuduk kardesime katiliyorum sonucta bize yansiyan haberler var onlarin günahi boynuna o zaman
ne yani tepkisizmi kalicaz o zaman bu arinma degil kendini kandirma olur
tanidigini söyleyen arkadaslar ne kadar taniyo oda ayri bir soru kafamda arada kilometrelerce mesafe varken

Pamukk 28-06-2009 01:52 PM

Artık bu başlığa ben cevap yazmıyorum bu son mesajım.Çünkü cevap yazmamın bir anlamının olmadıgını düşünüyorum:))Zaten ne demek istediğimi anlayan anlamıştır.Bu mesajı da pofudugun yazdıklarını okudum ve artık susuyorum ama bu susma kabullenme ve katılma anlamında anlaşılmasın diye yazıyorum.

Benim için kör herzaman badem gözlüydü ve herzaman öyle olacak şükürler olsun:)))

Hoşçakalın.

Siyahça 28-06-2009 02:28 PM

Alıntı:

pofuduk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468921)
halktan sıradan biri olsaydı bu derece yankı yapmazdı bu olaylar.e haliyle biz de dünyanın bir ucundaki halktan michael jacksonun ne yaptığıyla günahıyla sevabıyla ilgilenmezdik...ilgilenEmezdik!
Ama gerçek şu ki; kim olursa olsun masumiyetin sembolü çocuklarımıza böyle bir hareket affedilemez.Dünyadaki en önemli şey hakkını savunamayan, insanların korunmasıdır.özür dilerim düzeltmek zorundayım, affetmek değil, 'atfetmek' demek istediniz.atıfta bulunmak anlamında...
aklıma geldi; bizim oralarda ölenlerden sonra insanların tutumuyla ilgili bir atasözü daha vardır, ama buraya yazılacak edepte değil, geçelim...
kör ölsün de badem gözlü oluversin, kime ne zararı var hemşerim? sendeki gözü mü istiyoruz?!
diyelim dünyanın en berbat insanıydı, e hiç mi iyi birşey yapmadı ki onların hatırına azıcık şu kemiksiz dilimizi tutalım?!
cennete gitsin de oradakilerin kulaklarının pası silinsin nolcek?! (bak ne kaa iyi kalpliyim, bencillik edip cehenneme yanıbaşıma gelsin demiom!)

y789kahvesmileydertyskan67

blue jaloon 28-06-2009 02:34 PM

hanfendi cehennem lafini ettiginize göre sümme hasa dicem neyse
müslüman olanlarin yeri cennet bunu unutmayalim hesabi kitabi o ayri tabi..

Siyahça 28-06-2009 02:42 PM

tuhhh yine başladı düzeltme tikim! tiskiniom kendimden! ama söylemem lazım, sürme haşa değil, 'sümme haşa'dır o...

ama ben kesin cehennemliğim, kardeşlik, maalesef su götürmez gerçek bu...bana cennetin kapısını sımsıkı kapayan birşey yaptım da...

neyse karıştırmayalım, dua ediyorumki reankarnasyon şeysi doğru çıksın da bari bir kez daha deneme şansım olsun...öhhöö...

konuya dönersek, ömrü bu kadarmış öldü, arkasından iyi şeyler söylemek lazım, bize bırakılan vasiyet bu yönde..(peygamberimizin söylediklerini hatırlayın.)
hem bakalım bizi kimler yargılayacak?!

blue jaloon 28-06-2009 02:44 PM

:)))) sümme hasa anlasilmistir efentim benim noktalar olmadigi icin idare edin
alman versiyonu

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:34 AM.