Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hatalı Alanlarımız

Uyarılar

HATALI ALANLARDAN BAĞIMSIZ İNSANLAR

Serbest Kürsü ve Hatalı Alanlarımız HATALI ALANLARDAN BAĞIMSIZ İNSANLAR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız HATA 9 İŞİNİ YAPMAYI YETERLİ SANMAK Genç bir trompet sanatçısı oldum olası hayrandır Louis Armstrong a. tek bir amacı vardır. onun gibi trompet çalabilmek. Nihayet bir konser sonrasında kulisin kapısında sıkıştırır sanatçıyı -Çok merak ediyorum bu sesi nasıl çıkarıyorsunuz? Ben ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hatalı Alanlarımız telkin cd indir izle İstanbul Hatalı Alanlarımız nerededir kimdir Hatalı Alanlarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hatalı Alanlarımız hipnoz Hatalı Alanlarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hatalı Alanlarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hatalı Alanlarımız kuantum düşünce kitap haberi

HATALI ALANLARDAN BAĞIMSIZ İNSANLAR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-10-2012, 08:36 PM   #31 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: HATALI ALANLARDAN BAĞIMSIZ İNSANLAR

HATA 9

İŞİNİ YAPMAYI YETERLİ SANMAK

Genç bir trompet sanatçısı oldum olası hayrandır Louis Armstrong a. tek bir amacı vardır. onun gibi trompet çalabilmek.
Nihayet bir konser sonrasında kulisin kapısında sıkıştırır sanatçıyı
-Çok merak ediyorum bu sesi nasıl çıkarıyorsunuz? Ben de yıllarımı verdim bu işe. Günde 8-10 saat egzersiz yapıyorum. En iyi hocalarla çalıştım, çok iyi nota okurum. Elimdeki trompetin sizinkinden fazlası var, eksiği yok.Neden sizin gibi çalamıyorum?

Armstrong gülümser, elini genç adamın omzuna koyar, ve o ünlü cevabını patlatır.
-Delikanlı, sen trompete gördüğün notadan üflüyorsun, ben ise ruhumu. işte aradaki fark bu.

İşin ucundan tutmayın. Oluversin, yetivers,in, elimden bu kadarı geliyor, olduğu yere kadar diye geçiştirmeyin. İşini yapıyor olmayı yeterli sanmak gaflet uykusuyla eşdeğerdir.

İŞİNİZE RUHUNUZU ÜFLEYİN, HİÇBİR İŞİ HAFİFE ALMAYIN.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 01-11-2012, 03:31 PM   #32 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
İŞİNİZE RUHUNUZU ÜFLEYİN, HİÇBİR İŞİ HAFİFE ALMAYIN.
İşte buna bayıldım tam da yapmak istediğim şey. Sağol cansuyum seni görmek ne güzel buralarda.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2012, 09:20 PM   #33 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

seni görmek de hep içten bir gülümseme biliyorsun ki :)

bazen yüreğimizle bazen ruhumuzla örtüştürüyoruz bu olguyu. bana öyle geliyor ki, yüreğimiz, ruhumuz ve bedenimiz aynı yerde buluşmak zorunda. belki benliğimizin parçalandığı zamanlar yerler ve durumlar dır bizi başarısız ve mutlu kılan sadece.
Alt 01-11-2012, 10:59 PM   #34 (permalink)
Binbaşı

HATA 10

20 YIL SONRASINI DÜŞÜNMEMEK..

Bundan 20 yıl sonra yaptıklarınız için değil, yapmadıklarınız için üzüleceksiniz. ve bu üzüntünüz, 20 yılda bir katlanacak.
Ölüm döşeğindeki birinin keşke işime biraz daha fazla zaman ayırabilseydim dediği duyulmamıştır.

Pratikte yapmadıklarınızla yapamadıklarınız arasında bir fark yoktur.

Hiç zaman kaybetmeden 20 yıl sendromunun farkına varın.Zararın neresinden dönülse kardır.

YAPAMADIKLARINIZIN DA MUHASEBESİNİ TUTUN.
Alt 02-11-2012, 12:05 AM   #35 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 26
20 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Stien I Bjerget is an unknown quantity at this point

Çok güzel paylaşımlar hepsini okuyamadım devam edeceğim ama en kısa zamanda.tşk.
Stien I Bjerget isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2012, 09:13 PM   #36 (permalink)
Binbaşı

HATA 11

YÖNTEMBİLİMİ KÜÇÜMSEMEK

"Beyaz adam" topraklarına el koyduktan sonra şehirde dolaşmaya çıkmış bir gün Kızılderili Büyücü.. Kapısında disco yazan büyük bir binadan müzik sesi geliyormuş. Bakmış kapı aralık başını uzatmış içeriye. İnsanlar toplanmış dansediyorlarmış. İnanılmaz bir ritm, rengarenk ışıklar, aynalar, dumanlar.
İrikıyım güvenlik görevlisi
-Birşey mi istiyorsun ihtiyar?
diye yaklaşmış.
Büyücü biraz tedirgin olmuş.
-Sadece dansedenlere bakıyorum.
diye cevap vermiş.
Görevli, biraz da küçümseyerek sormuş.
-Güzel dansediyorlar değil mi?
"Evet" demiş Büyücü.
"evet çok güzel dansediyorlar ama, git onlara söyle, bu şekilde dansederek asla yağmur yağdıramazlar"

Neyi,
Neden
Ve Ne için
Yaptığınızı sorgulayın.
BİR YÖNTEMİ OLMAMAK , HEDEFİ OLMAMAK KADAR RİSKLİDİR.
YÖNTEMİNİZ, HEDEFİNİZLE UYUMLU OLSUN
Alt 17-11-2012, 11:04 PM   #37 (permalink)
Binbaşı

HATA 12

ROL YAPMAK

Son yüzyılın en büyük mimarlarından biri olan Louis İsadore Kahn
"Çizgili boyanmış at, zebra değildir"
derken söylediği, bir estetik kategorinin tanımını aşıyor.

Yağmur yağmasını bekleyecek kadar sabırlı biri çıkarsa karşınıza, boyanızın dökülmesi çok zaman almayacaktır.
Rol, başka bir hayatın taklit edilmesidir. Kendi hayatınızı oynayın.

ROL YAPMAYIN. GÖSTERİ YETENEĞİNİZİ KULLANIN.
Alt 18-11-2012, 12:44 PM   #38 (permalink)
Binbaşı

HATA 13

AYRINTILARI ISKALAMAK

Acemkürdi makamının zarif şaheserlerinden olan "Rüzgar Uyumuş.."un şairi Cenap Muhittin Kozanoğlu'nun, şarkının bestekarı Refik Fersan'a yazdığı 29 aralık 1961 tarihli mektupta dile getirdiği yakınmayı, Murat Bardakçı'nın keyif verici bir çalışmasından aynen aktarmak isterim.

Muhterem üstadımız efendim, Bahçede'nin başına gelenler, öksüzün başına gelmemiştir. Şimdi de bazı hanende hanımlar, üçüncü mısradaki "Gel" kelimesini "Bak" a çevirdiler. "Bak çıt bile yok " değil, "Gel çıt bile yok" dur.
Sevgili davet olunuyor, korkusunu, endişesini gidermek için teminat veriliyor. Rüzgarın uyuduğu, ayın dalmakta olduğu, bir-iki yıldız varsa onların da ölgün baktığı, görmez bir halde olduğu, ıssızlığın her tarafa hakim olduğu sayılıp dökülüyor.
Bütün bunlar,GEL diyebilmek içindir. BAK diye, uzaktakine değil, yanyana duran sevgiliye hitab olunur.O zaman da kırk dereden su getirmeye lüzum kalmaz ve söylenenler düpedüz haşv olur.
GEL ve BAK arasında nağme bakımından belki fark yoktur, ama mana bakımından sera ile süreyya kadar fark vardır.
Böyle de olmasa , herhangi bir hanımın veya beyin bestesi aziz üstada, güftesi bana ait bir parçayı tashih buyurmaya hakkı yoktur.

KİŞİSEL KALİTE yi yaşama biçimi olarak seçmek, bir bedel ödemeye razı olmaktır.
İşte Türk insanına zor gelen, DEĞERLİ GETİRİLERİN, MUTLAKA BİR ÇABA GEREKTİRECEĞİ yolundaki bu evrensel doğruyu kabullenmektir.

NE FARK EDER DEN UZAK DURUN..
Alt 18-11-2012, 09:26 PM   #39 (permalink)
Binbaşı

HATA 14

MUTLAKA CEVAP BULMAYA ÇALIŞMAK

Publius Sycrus,
"Her soru bir cevaba layık değildir " diyor.

Kişisel gelişim yolundaki bilgi derinliği, bilge derinliğinden farklı bir kavramdır.
Her soruya cevap yetiştirmeye çalışmak, her zaman biraz itiş- kakış kokar.
Biraz düşünürseniz, aslında hepsini yanıtlamaya da mecbur olmadığınızı fark edeceksiniz.

SÖZÜ VE SESSİZLİĞİ DENGELİ KULLANIN..
Alt 24-11-2012, 07:50 PM   #40 (permalink)
Binbaşı

HATA 15

DERS ÇIKARMAKTA ÖZENSİZ DAVRANMAK

Tanrı, her insanı yaratırken,bir kalem bir de silgi vermiş eline.
Dünyada iz bırakmak için yazıp çizerken, hatalarımızı silebilmek için fırsatımız olmasını istemiş.
"Kırdığımız kalplerden, tutmadığımız sözlere varıncaya kadar."

Aslına bakarsanız hata yapmak belki de insana has özgürlük. Çünkü diğer canlıklar genellikle hatalarından ders alır, tekrarlamamaya çalışır.
Arada kaleminize ve silginize bir göz atın. Eğer kaleminiz makul bir boyda iken , silginiz epeyce küçülmüşse çok hata yapıyorsunuz demektir.

HATA ve ÖZÜR İLŞKİSİNDE ORANTISIZ DAVRANMAYIN.

________

Böyle demiş Nihat Demirkol kitabında ve ilk bakışta doğru geliyor sanki insana, elinde sadece kalemle silgisiz kalıvermek yanlış gibi.

Ama o kadar korkunç gelmedi bana bu ne garip, beni hatta silgimin tertemiz duruyor oluşu varsayımı daha çok irkiltti. Yanlış yollara sapmadan doğru yolu bulabilir ama yolu doğru bulamayabilirmişim gibi..Bu belki de kendimle ilgili , hiçbir şeyi deneyimlemeden geçemedim ben.Hataysa hata, hep en baştan bedelleri ödemeye yürekli oldum , silgiye çok da uzanmadı elim , her hatamın altına uzanıp kalemle imzami kondurdum..

Bu noktada Jorge Luis BORGES in bakış açısı daha çok bana göre sanki.

Eğer, yeniden başlayabilseydim yaşamaya,
İkincisinde, daha çok hata yapardım.

Bookmarks