Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü > Hamilelik

Uyarılar

Hamilelik hamilelik doğum, hamilelik testi, hamilelik testleri, hamilelik belirtileri, bebek hamilelik, hafta hamilelik, gebelik hamilelik, hamilelik dönemi, hamilelik, hamilelikte, ilk hamilelik, erken hamilelik, hamilelik öncesi, hamilelik takibi, hamilelik beslenme, hafta hafta hamilelik

artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü ve Hamilelik artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu değil de şimdiki gündem gidip Amerika'dan sperm bankalarından hamile kalıp sonra da dünyaya babasız çocuk getirilmesine çok üzülüyorum. Ki ben şehit olanların çocuklarına üzülürken bunlar hiç baba diye bir kavramla tanışmamış oluyorlar. Ana-Baba Okulu ( Remzi Kitabevi) yazan babasız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hamilelik telkin cd indir izle İstanbul Hamilelik nerededir kimdir Hamilelik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hamilelik hipnoz Hamilelik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hamilelik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hamilelik kuantum düşünce kitap haberi

artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-07-2010, 04:21 PM   #11 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: artık çocuk için evlenmeye gerek kalmadı

Bu değil de şimdiki gündem gidip Amerika'dan sperm bankalarından hamile kalıp sonra da dünyaya babasız çocuk getirilmesine çok üzülüyorum. Ki ben şehit olanların çocuklarına üzülürken bunlar hiç baba diye bir kavramla tanışmamış oluyorlar.

Ana-Baba Okulu ( Remzi Kitabevi) yazan babasız büyüyen ya da babasını erken yaşta kaybeden çocukların zeka gelişimleri diğer çocuklardan çok daha geri oluyormuş .

İnsanların kendi bencillkikleri yüzünden masum yavrucakları heba etmelerini anlamıyorum. Rabbim hayra uyandırsın, akıl fikir versin. İnsan en sevdiğine böyle bir kötülüğü yapmamalı bence...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-07-2010, 06:02 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Reform yapınca öyle olunuluyor :D O değil de, acaba bayanlar sadece çocuk için mi evleniyorlar merak ediyorum
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2010, 09:24 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
48 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurcan1985 is an unknown quantity at this point

İlginç bir haber değil bence. Artık bilim ve teknoloji hızla ilerliyor. Ama şuna inanıyorum. Bu toplum var olduğundan beri kadın ve erkek üzerine kurulmuş. Sahsımca 3. bir cins olmamalıdır. Birçok arkadaşıma katılıyorum. Çocuk gayet normal yollarla dünyaya gelmelidir. Kadınsız bir erkek ne de erkeksiz bir kadın olabilir. Tamamlayıcı unsurlardır.

Farkında mısınız bilmem ama duygusallık yavaş yavaş yok oluyor.
Alt 23-07-2010, 01:08 PM   #14 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Zor durumda olanlar için yeni bir seçenek,,bilimsel başarı olarak takdir ediyorum,,unutmayalım bu yönteme birgün sizin de ihtiyacınız olabilir,,keşke ülkemizde uygulanabilir olsaydı...
Alt 23-07-2010, 09:09 PM   #15 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reform yapınca öyle olunuluyor :D O değil de, acaba bayanlar sadece çocuk için mi evleniyorlar merak ediyorum
Bekar bir bayan olarak alakası bile yok diyorum. Şahsen ben bu yüzden evlenmem.
Alt 13-01-2011, 11:03 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
35 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sivasyıldızı will become famous soon enoughsivasyıldızı will become famous soon enough

insan tabiiki sadece çocuk için evlenmez evlenmenin biçok sebebi vardır çocuk belki en önemlisi şimdi evlenme ve çocuk meselesi bundan sonra dahada gündemde olacak
çünki bi hadisde efendimiz.zaman gelecek insanlar evlenmekten kaçacak çocuk yapmaktan kaçacak çocuk yerine evlerinde hayvan bakacak onları sevecekler buyuruyor,çevremize baktığımız zaman bunu rahatlıkla görebiliyoruz,
ama 3 çocuk babası olarak evliliğin en güel yanı çocuk sahibi olmak ve birde seni seven sana değer veren bir eşin olursa daha ne ister insan .
40 kusür yaşına kadar evlenmeden yaşayan bir dostum anlatmıştı annem zoraki beni evlendirdi düğün gününün 3 günü işe giderken sokağın köşesini dönerken gayri ihtiyari dönüp eve baktım,ve eşimin balkondan bana baktığını ve el salladığını gördüm
o an köşedeki elektrik direğine kafamı vurdum hay kafam şimdiye kadar nerdeydin.
sivasyıldızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2011, 11:31 AM   #17 (permalink)

Tesekkür: 5
7 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NUNKI is an unknown quantity at this point

Bir bayanın ya da erkeğin yanlızca çocuk için evlenmeyeceğini düşünüyorum.Tercih edilir, ya da edilmez.Mutlu huzurlu bir yuva kurma isteği bence olgun yaştaki insanlar için bir ihtiyaçtır.Tabii ki çocukta bu ailenin meyvesidir.O da tercih sebebidir.İnsanlar sorumluluk almak istemeyerek aslında kendi huzur ve mutluluğundan kaçıyorlar bence..Bir çocuğun anne sevgisi kadar baba sevgisine de ihtiyacı vardır.
NUNKI isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil