Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Hafifleme Hissedenler

Uyarılar

Hafifleme Hissedenler Sırtımdan Sanki Bir Yük Kalktı

Şimdi Daha İyiyim.

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Hafifleme Hissedenler Şimdi Daha İyiyim. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba, yaklaşık 8 ay kadar ara verdim siteye ve telkinleri dinlemeye. Nasıl geçti 8 ay derseniz.Herşey son derece olumsuzdu.İş değiştirdim şuan nefretin ötesinde hiç sevmediğim bir işte çalışıyorum.7 ay oldu bu işime başlayalı 7 aydır bu fikrim değişmedi.Fotoğraf çekmeyi çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hafifleme Hissedenler telkin cd indir izle İstanbul Hafifleme Hissedenler nerededir kimdir Hafifleme Hissedenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hafifleme Hissedenler hipnoz Hafifleme Hissedenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hafifleme Hissedenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hafifleme Hissedenler kuantum düşünce kitap haberi

Şimdi Daha İyiyim.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-01-2012, 11:59 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 196
52 Mesajinıza toplam 237 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_pretty_ is an unknown quantity at this point
Standart Şimdi Daha İyiyim.

Merhaba, yaklaşık 8 ay kadar ara verdim siteye ve telkinleri dinlemeye.
Nasıl geçti 8 ay derseniz.Herşey son derece olumsuzdu.İş değiştirdim şuan nefretin ötesinde hiç sevmediğim bir işte çalışıyorum.7 ay oldu bu işime başlayalı 7 aydır bu fikrim değişmedi.Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum.Bu doğrultuda çok güzel hayallerim vardı.Şuan cesaretim yok
Dün akşamdan itibaren telkinleri dinlemeye başladım.Ve kendimi iyi hissediyorum.Dinlemeye ve yine siteye daha sık girmeye devam edeceğim.Bana çok iyi geliyor. Çok mutsuzum fazlasıyla.Mutsuzluğun yanında çok ta kilo aldım.Bugün diyetede başladım.Umarım bundan sonra tekrar mutlu olurum ve tekrar cesaretimi toplarım.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-01-2012, 04:00 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 53
71 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sole is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Şimdi Daha İyiyim.

Sevgili pretty siteye ara vermen kotu olmus. Cunku sitedeki yazilar insani cok motive ediyor en azindan kendi adima konusacak olursam oyle oluyor.

Is icin gece yatmadan once fotograf cektigini veya oyle bir iste calistigini imgele.
Gerceklesmesini istedigin herseyi hayal et bir zamandan sonra onu kendine cekeceksin. Belki zaman alacak ama olacagina inanirsan olur.
Hersey inanmakla basliyor..

"Diyet" kelimesi zaten herkesin korkulu ruyasi : )) onun yerine saglikli beslenmek istiyorum ya da saglikli beslenmeyi seciyorum dersen daha bi istekli davranirsin.
Diyet, rejim kelimelerinden nefret ettigimiz icin korku ve endiseli bi sekilde zayiflamayi istiyoruz. Oysa ki insan nefret ettigi seyden uzaklasmak ister. Nefretten dolayi isteksiz oluyoruz ve zayiflamak yerine kilo aliyoruz.Onun icin diyet degilde sagli beslenmek en dogrusu. Fazla bi kilom yoktu ama takintiliydim ve ben diyetleri hayatimdan cikardigim zaman istedigim formuma kavustum.
Sole isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2012, 05:13 PM   #3 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Sevgili Pretty ,

Telkinlere ara vermek zorunda kalmana uzuldum ama belki bunda da vardir bir hayir ve oyle olmasi gerekiyordu... O yuzden buna uzulmemeni diliyorum. Sonucta sen kendin icin en dogru karari verebilecek yasta ve olgunluktasin ve daha dun baslamana ragmen etkilerinin farkindasin o yuzden devammmmm....

Is degistirmen hakkinda ise eger mutlu degilsen ve calismak zorundaysan sevdigin bir isi yapmak icin adim atmani tavsiye ederi, isten ayrilma ama en azindan diledigin is kriterlerine uyan bir is arayisina girebilirsin, bu arada da bos zamanlarinda hobi olarak fotograf cekmeyi surdurebilirsin... Seni mutlu ettigini farkederek yaparsan bu hobi olmaktan cikip senin isin halini alir zaten:) yeter ki sen umudunu yitirme...

Hersey sen istedigin surece yaninda unutma , hayatini sen yonlendiriyorsun, secimler senin ozgur iradenin sonucu o yuzden kendini sev ve vermis oldugun secimlerden zevk al.... Bu bakis acisini yakalamak icin arkadaslarimin tavsiye ettikleri gibi sadece telkinlere yonelerek degil de meditasyon, eft + olumlamalari da birlikte kullanirsan en azindan etki suresini kalici ve daha kisa surede hissebilir hale getirebilirsin diye dusunuyorum....

Hersey gonlunce olsun arkadasim, unutma umutsuzluk, yapacaklarinin onundeki perdedir, sadece o perdeyi aralamaktir tum olay ve sen bunu basarabilirsin..

Sevgiyle Kal...
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2012, 05:13 PM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Pardon aklim isola arkadasima gitmis:)

Pretty `ci afedersin yazdiklarimin hepsi sana hitaben:)
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2012, 12:57 PM   #5 (permalink)
Teğmen

52 Mesajinıza toplam 237 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Isola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili pretty siteye ara vermen kotu olmus. Cunku sitedeki yazilar insani cok motive ediyor en azindan kendi adima konusacak olursam oyle oluyor.

Is icin gece yatmadan once fotograf cektigini veya oyle bir iste calistigini imgele.
Gerceklesmesini istedigin herseyi hayal et bir zamandan sonra onu kendine cekeceksin. Belki zaman alacak ama olacagina inanirsan olur.
Hersey inanmakla basliyor..

"Diyet" kelimesi zaten herkesin korkulu ruyasi : )) onun yerine saglikli beslenmek istiyorum ya da saglikli beslenmeyi seciyorum dersen daha bi istekli davranirsin.
Diyet, rejim kelimelerinden nefret ettigimiz icin korku ve endiseli bi sekilde zayiflamayi istiyoruz. Oysa ki insan nefret ettigi seyden uzaklasmak ister. Nefretten dolayi isteksiz oluyoruz ve zayiflamak yerine kilo aliyoruz.Onun icin diyet degilde sagli beslenmek en dogrusu. Fazla bi kilom yoktu ama takintiliydim ve ben diyetleri hayatimdan cikardigim zaman istedigim formuma kavustum.

Sevgili İsola teşekkür ederim Desteğin için, kesinlikle en büyük hatam olmuş siteye ara vermek.Bahsettiğin gibi gerçekleşmeyeceğine inandığım için hayal bile kurmayı bıraktım.Ama tavsiyene uyup tekrar başlayacağım.
Alt 06-01-2012, 01:02 PM   #6 (permalink)
Teğmen

[quote=azraist_24;815439]Sevgili Pretty ,

Telkinlere ara vermek zorunda kalmana uzuldum ama belki bunda da vardir bir hayir ve oyle olmasi gerekiyordu... O yuzden buna uzulmemeni diliyorum. Sonucta sen kendin icin en dogru karari verebilecek yasta ve olgunluktasin ve daha dun baslamana ragmen etkilerinin farkindasin o yuzden devammmmm....

Is degistirmen hakkinda ise eger mutlu degilsen ve calismak zorundaysan sevdigin bir isi yapmak icin adim atmani tavsiye ederi, isten ayrilma ama en azindan diledigin is kriterlerine uyan bir is arayisina girebilirsin, bu arada da bos zamanlarinda hobi olarak fotograf cekmeyi surdurebilirsin... Seni mutlu ettigini farkederek yaparsan bu hobi olmaktan cikip senin isin halini alir zaten:) yeter ki sen umudunu yitirme...

Hersey sen istedigin surece yaninda unutma , hayatini sen yonlendiriyorsun, secimler senin ozgur iradenin sonucu o yuzden kendini sev ve vermis oldugun secimlerden zevk al.... Bu bakis acisini yakalamak icin arkadaslarimin tavsiye ettikleri gibi sadece telkinlere yonelerek degil de meditasyon, eft + olumlamalari da birlikte kullanirsan en azindan etki suresini kalici ve daha kisa surede hissebilir hale getirebilirsin diye dusunuyorum....

Hersey gonlunce olsun arkadasim, unutma umutsuzluk, yapacaklarinin onundeki perdedir, sadece o perdeyi aralamaktir tum olay ve sen bunu basarabilirsin..

Sevgiyle Kal...
[/quote

Çok Teşekkür ederim Azraist, Elimden geldiğince daha mutlu ve pozitif olmaya çalışıyorum.Umarım herşey daha iyi olcak.Tavsiyelerini uygulayacağım.Sevgiler

Bookmarks

Seçenekler
Stil